• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych

Wyniki dla

Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych - Import eksport

 1. MÜLLER MARTINI AG

  Szwajcaria

  Jako pionier w branży poligraficznej, Muller Martini jest znany na całym świecie z systemów wykańczania druku o najwyższej jakości. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na arenie międzynarodowej, które wcześnie rozpoznaje trendy rynkowe - i czyni to od momentu założenia firmy w 1946 r. Muller Martini posiada Wysoce zautomatyzowane najnowocześniejsze maszyny. W ramach strategii rozwoju Finishing 4.0 oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku cyfrowego i offsetowego. Ponad 1400 pracowników Muller Martini pozostają do Państwa każdego dnia. Jesteśmy obecni na wszystkich ważnych rynkach z własnymi firmami handlowymi i serwisowymi. Nasi doświadczeni technicznie specjaliści ds. sprzedaży i serwisu są kompetentnymi partnerami kontaktowymi. Muller Martini oznacza: Niezależność jako firma rodzinna, wiedza fachowa łańcucha wartości w branży poligraficznej, szwajcarskie innowacje i umiejętności inżynierskie, wysokie kompetencje w zakresie rozwiązań i systemów.

 2. YMCUP

  Turcja

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. MAFIM

  Francja

  MAFIM, spółka specjalizująca się w obróbce papieru, wyłączny dystrybutor na terenie Francji marki KORA PACKMAT, od 1990 r. oferuje swoje podajniko-rozkładarki i maszyny do pakowania do produktów płaskich (typu znaczki pocztowe lub kartki z życzeniami). Nasze maszyny z konstrukcją niemiecką o wysokiej jakości są przeznaczone do każdego działu przemysłu takiego jak: farmaceutyczny, drzewny czy rolnospożywczy… Nasza gama dzieli się na produkty standardowe oraz wykonywane na specjalne zamówienie bez względu na to, czy chodzi o wersję cierną, próżniową, wysokiego stosu, pick and place czy chwytakową. Oferujemy zarówno pojedyncze podajniki jak i platformy do rozdziału produktów z funkcją precyzyjnego klejenia jednego produktu do drugiego lub też podajniki z maszynami do etykietowania, a także nadruk atramentowy, monitorowanie kamerą oraz odrzut niezgodnych produktów. Nasze podajniki mogą być sprzedawane osobno w celu dostosowania ich do każdego typu sprzętu bez względu na rodzaj produkcji.

 4. PME SERVICES GBR

  Niemcy

 5. CPERKIN

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERONI RUGGERO

  Włochy

 2. ECO MECCANICA S.R.L.

  Włochy

 3. PAPER TUBE MACHINERY SIA MEKATRONIK

  Turcja

 4. ALLIMAND

  Francja

 5. AYYILDIZ MACHINE / PAPER TUBE MAKING MACHINERY

  Turcja

 1. SHENA CORRUGATING SOLUTIONS

  Grecja

 2. SATE SRL

  Włochy

 1. MEM

  Maroko

 2. GUIDI GABRIELE

  Włochy

 3. Köster GmbH

  Niemcy

 4. BESCHUTTE WERKPLAATS IJSEDAL

  Belgia

 5. LOCANIS AG

  Niemcy

 6. STEFI MACHINES

  Grecja

 7. AIRINOTEC GMBH

  Niemcy

 8. C.M.N SRLS

  Włochy

 1. CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA

  Węgry

 2. SHANDONG ZHANGQIU DAXING PAPER-MAKING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

 3. GERD WINTERLING GRAFISCHE MASCHINENHANDELS GMBH

  Niemcy

 4. AUTOMAZIONI INDUSTRIALI MODOLO S.R.L.

  Włochy

 5. PVM GMBH

  Niemcy

 6. LUPRO DI L. TUCCI

  Włochy

 7. UNIPAP A.S.

  Republika Czeska

 8. MAC LABEL GRAPH - MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDÚSTRIA GRÁFICA, LDA

  Portugalia

 9. SILTEX S.R.L.

  Włochy

 10. TSF SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

Filtry

Wyniki dla

Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych - Import eksport

Liczba wyników

83 przedsiębiorstwa