• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych

Wyniki dla

Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych - Import eksport

 1. YMCUP

  Turcja

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. MÜLLER MARTINI AG

  Szwajcaria

  Jako pionier w branży poligraficznej, Muller Martini jest znany na całym świecie z systemów wykańczania druku o najwyższej jakości. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na arenie międzynarodowej, które wcześnie rozpoznaje trendy rynkowe - i czyni to od momentu założenia firmy w 1946 r. Muller Martini posiada Wysoce zautomatyzowane najnowocześniejsze maszyny. W ramach strategii rozwoju Finishing 4.0 oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku cyfrowego i offsetowego. Ponad 1400 pracowników Muller Martini pozostają do Państwa każdego dnia. Jesteśmy obecni na wszystkich ważnych rynkach z własnymi firmami handlowymi i serwisowymi. Nasi doświadczeni technicznie specjaliści ds. sprzedaży i serwisu są kompetentnymi partnerami kontaktowymi. Muller Martini oznacza: Niezależność jako firma rodzinna, wiedza fachowa łańcucha wartości w branży poligraficznej, szwajcarskie innowacje i umiejętności inżynierskie, wysokie kompetencje w zakresie rozwiązań i systemów.

 3. MAFIM

  Francja

  MAFIM, spółka specjalizująca się w obróbce papieru, wyłączny dystrybutor na terenie Francji marki KORA PACKMAT, od 1990 r. oferuje swoje podajniko-rozkładarki i maszyny do pakowania do produktów płaskich (typu znaczki pocztowe lub kartki z życzeniami). Nasze maszyny z konstrukcją niemiecką o wysokiej jakości są przeznaczone do każdego działu przemysłu takiego jak: farmaceutyczny, drzewny czy rolnospożywczy… Nasza gama dzieli się na produkty standardowe oraz wykonywane na specjalne zamówienie bez względu na to, czy chodzi o wersję cierną, próżniową, wysokiego stosu, pick and place czy chwytakową. Oferujemy zarówno pojedyncze podajniki jak i platformy do rozdziału produktów z funkcją precyzyjnego klejenia jednego produktu do drugiego lub też podajniki z maszynami do etykietowania, a także nadruk atramentowy, monitorowanie kamerą oraz odrzut niezgodnych produktów. Nasze podajniki mogą być sprzedawane osobno w celu dostosowania ich do każdego typu sprzętu bez względu na rodzaj produkcji.

 4. PME SERVICES GBR

  Niemcy

  Firma PME SERVICES GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do plastyfikacji, i Maszyny i sprzęt do plastyfikacji. Ma siedzibę w Kammerstein, Niemcy.

 5. CPERKIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CPERKIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, wiertnica, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Birstall, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOLINMACHINE

  Chiny

  Firma BOLINMACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Ma siedzibę w Quanzhou City, Chiny.

 2. PERONI RUGGERO

  Włochy

  Firma PERONI RUGGERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Ma siedzibę w Varese, Włochy.

 3. CELIK MEKATRONIK VE OTOMASYON SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma CELIK MEKATRONIK VE OTOMASYON SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach rury papierowe, szpularki, przekrawacz kołków od szpuli papieru, i cięcie zwojów. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 4. ECO MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma ECO MECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, obróbka mechaniczna, koncepcje mechaniczne, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, i wycinanie plastiku. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 5. ALLIMAND

  Francja

  Firma ALLIMAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Papeteria - artykuły, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Rives Sur Fure, Francja.

 1. AYYILDIZ MACHINE / PAPER TUBE MAKING MACHINERY

  Turcja

  Firma AYYILDIZ MACHINE / PAPER TUBE MAKING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach rury papierowe, zabezpieczenie naroży, szpularki, i przekrawacz kołków od szpuli papieru. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. SHENA CORRUGATING SOLUTIONS

  Grecja

  Firma SHENA CORRUGATING SOLUTIONS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do cięcia i ścinania papieru i kartonu, i specjalistyczne narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Peristeri, Grecja.

 1. SATE SRL

  Włochy

  Firma SATE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Serravalle Pistoiese, Włochy.

 2. Köster GmbH

  Niemcy

  Firma Köster GmbH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do liczenia banknotów, i maszyny do liczenia arkuszy dla przemysłu papierniczego. Ma siedzibę w Obersulm, Niemcy.

 3. LOCANIS AG

  Niemcy

  Firma LOCANIS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Samochody turystyczne, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Szlifierki do drewna, Samochody turystyczne, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, i Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Unterföhring, Niemcy.

 4. BESCHUTTE WERKPLAATS IJSEDAL

  Belgia

  Firma BESCHUTTE WERKPLAATS IJSEDAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Pakowanie - przedsiębiorstwa, konfekcjonowanie i pakowanie, i Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Ma siedzibę w Overijse, Belgia.

 5. MEKANIK KALIP

  Turcja

  Firma MEKANIK KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, i instalacje, maszyny i sprzęt dla przemysłu papierniczego i kartonowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MEM

  Maroko

  Firma MEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach rolki foli aluminiowej, accessories for machine tools, naczynia aluminiowe, i tace aluminiowe. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 7. ROLF PITZEN

  Niemcy

  Firma ROLF PITZEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Dümpelfeld, Niemcy.

 8. AIRINOTEC GMBH

  Niemcy

  Firma AIRINOTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Tytoń - maszyny i urządzenia przemysłowe, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, i Tytoń - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 1. STEFI MACHINES

  Grecja

  Firma STEFI MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Papier - maszyny do produkcji, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, gilotyny do papieru, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aspropyrgos, Grecja.

 2. KUKA ROBOTER GMBH

  Niemcy

  Firma KUKA ROBOTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Samochody turystyczne, Żywność i napoje - składniki, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Samochody turystyczne, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 3. GUIDI GABRIELE

  Włochy

  Firma GUIDI GABRIELE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach formy stalowe, i prasy do termoformowania. Ma siedzibę w Castel Bolognese, Włochy.

 4. C.M.N SRLS

  Włochy

  Firma C.M.N SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach flexography - machines, i rzemiosło włoskie. Ma siedzibę w Porcari, Włochy.

 5. HSM-TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma HSM-TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 6. BIANCO MACHINE

  Turcja

  Firma BIANCO MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA

  Węgry

  Firma CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach złamywarka do papieru i kartonu, i maszyny dziurkujące do papieru i kartonu. Ma siedzibę w Nagytarcsa, Węgry.

 8. YOVON FIREWORKS & FIRECRACKERS MACHINE FACTORY

  Chiny

  Firma YOVON FIREWORKS & FIRECRACKERS MACHINE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Ma siedzibę w Liuyang, Chiny.

 9. UNIPAP A.S.

  Republika Czeska

  Firma UNIPAP A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Byst, Republika Czeska.

 10. MAC LABEL GRAPH - MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDÚSTRIA GRÁFICA, LDA

  Portugalia

  Firma MAC LABEL GRAPH - MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDÚSTRIA GRÁFICA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach flexography - machines, i maszyny i urzadzenia dla przemysłu graficznego. Ma siedzibę w Santa Maria Feira, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych - Import eksport

Liczba wyników

84 Przedsiębiorstwa