• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pallad

Wyniki dla

Pallad - Import eksport

 1. TRADIUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH we Frankfurcie z powodzeniem działa jako firma zarządzana przez właścicieli od 1999 roku i obsługuje klientów z branży przemysłowej i handlowej. Nasi międzynarodowi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu, gdzie wykorzystuje się rzadkie ziemie, metale technologiczne i metale szlachetne. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł motoryzacyjny, przemysł szklarski i ceramiczny. Prywatni inwestorzy kupują metale strategiczne jako formę lokaty kapitału. Przechowujemy duże ilości surowców strategicznych w składzie celnym naszego partnera METLOCK. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów krótkim czasem dostawy. Ponieważ magazynujemy surowce o różnych charakterystykach, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różne wymagania naszych klientów. Dotyczy to zarówno składu chemicznego, jak i formy dostarczania różnych surowców. Inwestorzy mogą skorzystać z naszych dobrych kontaktów ze światem przemysłu.

 2. SCHIEFER & CO. ( GMBH & CO.) EDELMETALL-SCHEIDEANSTALT SEIT 1923

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHIEFER & CO. ( GMBH & CO.) EDELMETALL-SCHEIDEANSTALT SEIT 1923, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pallad. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. ELOREC GMBH

  Niemcy

  Złom elektroniczny, złom metalowy i zużyte baterie: Zajmiemy się tym wszystkim, co już do niczego nie służy w Twojej firmie. Odzyskujemy z Państwa odpadów cenne surowce wtórne w ramach przyjaznego dla środowiska systemu zarządzania recyklingiem. elorec GmbH jest certyfikowaną firmą zajmującą się gospodarką odpadami, posiadającą własną podstawową oczyszczalnię w Niemczech. buyRec - zakup płytek obwodów drukowanych i obwodów drukowanych. buyRec jest usługą firmy elorec GmbH. Nazwa oznacza zakup (kupno) i recykling e-odpadów. Poprzez ręczne sortowanie i staranny demontaż odzyskujemy surowce wtórne zawarte w zmontowanych płytkach drukowanych i obwodach drukowanych. Praca ta pozwala zachować platynę, pallad i inne cenne metale szlachetne w cyklu gospodarczym i zmniejsza kosztowne zużycie energii potrzebnej do wydobycia nowych surowców. W ramach naszego serwisu buyRec kupujemy przestarzałe płytki drukowane, procesory oraz zespoły w małych i dużych ilościach i po najlepszych cenach.