• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • palety

Wyniki dla

Palety - Import eksport

 1. EPALLETS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Epallets sp. z o.o. znajdująca się w Warszawie to jednym z największych PRODUCENTÓW wyrobów z drewna. Epallets sp. z o.o. jest dziś jedną z wiodących firm produkujących drewno w Polsce. Ponad 200 dostawców w różnych krajach, takich jak Norwegia, Niemcy, Szwecja, Irlandia, Wielka Brytania, Belgia, Francja, Holandia i inne kraje europejskie, jeśli chodzi o różne materiały drewniane. I na tym nie poprzestajemy. Dzięki ciężkiej pracy i ciągłemu rozwojowi, firma może oferować teraz wiele materiałów drewnianych. Od momentu powstania firma Epallets sp. z o.o. stała się jedną z największych i najlepiej prosperujących firm w Polsce w tej dziedzinie! Posiadamy drewno z najlepszych gatunków takich jak DĄB, BRZOSKWINIA, BUK, JAŚMIN oraz SOSNA i MODRZEW. Oferowane produkty: Epallets sp. z o.o. to rzetelna i zaangażowana w dostarczanie najwyższej jakości produktów firma. -Pelety drewniane -Węgiel drzewny -Drewno opałowe -Zrębki drewniane -Brykiet drzewny -Trociny -Ścinka drewniana -Kłody drewna -Drewno paletowe i palety drewniane. Dostarczamy w ciągu trzech do pięciu dni roboczych do każdego miejsca w Europie. Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem i uzyskaj najlepszą pod wzgkędem jakości usługę i cenę na rynku. Działamy już w 26 krajach na świecie. Jesteśmy chwaleni za elastyczność, pracowitość i niezawodność. Przez wszystkie lata naszego istnienia pomogliśmy setkom klientów rozwiązać różne problemy, z którymi się borykali.

 2. CABKA GROUP

  Niemcy

  Firma Cabka oferuje pełną gamę trwałych i niezawodnych plastikowych palet i pojemników, wszystkie w pełni nadające się do recyklingu i w większości wykonane z tworzyw sztucznych z recyklingu. Nasza misja sięga jednak znacznie dalej. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie systemów logistycznych i analizy wpływu na środowisko. Ponadto oferujemy szereg kompleksowych usług związanych z naszymi produktami. Nasze produkty pomogą Wam zoptymalizować logistykę i operacje, obniżyć całkowity koszt posiadania i zmniejszyć wpływ na środowisko. Co oferujemy? Najbardziej kompleksowy katalog palet plastikowych i dużych pojemników z recyklingowych tworzyw sztukcznych, produkty wykonane w 100% z nadających się do recyklingu odpadów poprzemysłowych i pokonsumenckich. Jesteśmy pionierami w branży od ponad 25 lat. Posiadamy certyfikat zrównoważonego rozwoju oraz 6 zakładów produkcyjnych i recyklingowych w Europie i USA. Najlepsi w swojej klasie klienci i własne możliwości rozwoju produktów.

 3. ZAMKO

  Holandia

  ZAMKO jest niezależnym specjalistą w zakresie składanych skrzyń paletowych. Naszym wyzwaniem przy każdym projekcie jest zaoferowanie naszym klientom najbardziej dopasowanego rozwiązania w najlepszej cenie. SŁOWA KLUCZOWE: "Zorientowany na usługi", "Niezależne doradztwo", "Specjalista ukierunkowany na rozwiązania”. PORADA: Zazwyczaj dochodzimy do najbardziej optymalnego rozwiązania poprzez aktywne myślenie razem z naszymi klientami. Biorąc pod uwagę wymagania projektu logistycznego klienta jako punkt wyjścia, staramy się myśleć nieszablonowo w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania przy najniższych kosztach eksploatacji. ASORTYMENT: Nasz szeroki asortyment składanych skrzyń paletowych jest wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach, niezależnie od tego, czy są one wykonane z tworzywa sztucznego, drewna, stali czy kartonu. Oprócz specyficznych rozwiązań branżowych, oferujemy również rozwiązania niestandardowe. ŁĄCZENIE, WYNAJEM I NAPRAWA: Naszą specjalnością jest wynajmowanie i łączenie skrzyń paletowych. Płacisz niewielką kwotę za dzień lub za użytkowanie. Również profesjonalnie naprawiamy plastikowe skrzynie paletowe wszystkich typów. W razie potrzeby na miejscu w całej Europie.

 4. INKA PALETTEN GMBH

  Niemcy

  Od prawie 50 lat INKA Paletten GmbH sprzedaje palety jednorazowe do frahtu morskiego i lotniczego oraz na potrzeby punktów sprzedaży. Palety INKA jako tłoczone palety drewniane są fabrycznie wolne od szkodników i są zgodne z ISPM 15, dlatego można je eksportować na cały świat bez obróbki wstępnej i oznakowania IPPC. Do transportu w kontenerach morskich zalecamy nasze palety kontenerowe, które umożliwiają optymalny załadunek kontenerów 20 i 40 stóp. Palety INKA nadają się również do prezentacji produktów w punkcie sprzedaży. Ze względu na sposób ich produkcji nie mają wystających gwoździ. Wszystkie palety jednorazowe INKA są trwałe, biodegradowalne i posiadają certyfikat PEFC. Palety INKA są przyjazną dla środowiska alternatywą dla różnych obszarów zastosowania.

 5. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Austria

  ISOSPAN GmbH od dziesięcioleci wyróżnia się z jednej strony innowacyjnymi rozwiązaniami, a z drugiej długoterminowo zorientowaną polityką firmy. Przedsiębiorstwo z Salzburga działa w całej Europie i specjalizuje się w produkcji: pustaków z betonu drzewnego, gotowych modułów ściennych oraz płyt izolacyjnych z betonu drzewnego. Szeroka oferta pozwala spełnić niemal każde wyzwanie architektoniczne. Nasze wyroby: • półfabrykaty budowlane • płyty wiórowo-betonowe • okładziny ścienne z kamienia naturalnego • palety • materiały wygłuszające do ścian wewnętrznych • izolacja termiczna wtryskowa

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TARTAK GAŁKA S.P. Z O.O

  Polska

  TARTAK GALKA jest polskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w transporcie drewna i usługach przewozu towarów. Wieloletni rozwój naszej firmy doprowadził w 2013 roku do utworzenia Trak-Drew, będącego obecnie liderem w produkcji desek paletowych. Firma kupuje 80% drewna do produkcji od lasów państwowych, opatrzonego certyfikatem 100% PEFC, pozostałe 20% surowca pochodzi ze Słowacji. Z dumą informujemy, że nasze przedsiębiorstwo dysponuje flotą samochodów ciężarowych, co w znacznym stopniu ułatwia pracę i pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów odnośnie szybkiej i bezpiecznej dostawy towarów. Dzięki nowoczesnej technologii, doskonałej organizacji produkcji i certyfikowanym materiałom, nasze produkty mają lepszą jakość, czego dowodzi międzynarodowy certyfikat PEFC. Promujemy rozwój i ciągłe doskonalenie po to, aby nasze produkty spełniały potrzeby i wymagania naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

 3. ZS PALETTENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Od 2006 roku jesteśmy firmą zarządzaną przez właścicieli oferującą szeroką gamę produktów i usług w zakresie nośników ładunku. Nasz dyrektor, Sefer Sengin, jest w każdej chwili osobiście do Państwa dyspozycji – wraz z naszym kompetentnym zespołem. Nasze dwie dogodnie usytuowane lokalizacje w aglomeracji Stuttgartu umożliwiają dostawy w całej Europie: W Bissingen an der Teck na powierzchni 20.000 m² w centrum działalności są kosze Gitterbox – tam na najnowocześniejszych maszynach są one wytwarzane lub fachowo naprawiane. Kilka kilometrów dalej, w Lenningen, na powierzchni 40.000 m² wszystko kręci się wokół palety. ZS oferuje swoim klientom wymianę, sprzedaż lub naprawę obu nośników ładunku. Wynajem koszy Gitterbox to kolejny duży obszar działalności. Własna flota pojazdów z kompetentnymi, wykwalifikowanymi kierowcami i zaangażowane zespoły pracowników w obu lokalizacjiach to ważne czynniki zapewniające trwały sukces.

 4. SIA DV PELLET

  Łotwa

 5. B-TEAM GESELLSCHAFT FÜR BEHÄLTER LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  My, firma B-Team Gesellschaft für Behälter Logistik GmbH, od 1993 roku jesteśmy firmą rodzinną z szeroką gamą produktów i usług. Skupiliśmy się w szczególności na produktach EPAL. Należą do nich zwłaszcza skrzynie kratowe EPAL (Gitterbox) i europalety EPAL. Inne produkty stalowe, takie jak m.in. ramy stalowe, palety stalowe, skrzynie kratowe o połówkowej wysokości również należą do naszego portfolio produktów. Realizujemy także specjalne nośniki ładunku według Państwa życzeń. Od prawie 30 lat nasi klienci ufają nam, jeśli chodzi o nośniki ładunku. Jesteśmy przyzwyczajeni do najwyższych wymagań naszych klientów, a od początku istnienia firmy zaopatrujemy m.in. branżę motoryzacyjną (dostawcy). Aby zapewnić naszym klientom certyfikowany dowód naszych zasad działania, posiadamy certyfikaty zgodne z systemami zarządzania ISO 9001: 2015 dla jakości i ISO 14001: 2015 dla środowiska. Nasi klienci doceniają partnerstwo, kompetencje, rzetelność i przejrzystość w naszych relacjach biznesowych. Chętnie przekonamy Państwa o naszej misji.

 1. NÉGOCE THIPHONET

  Francja

  Od 2020 roku firma NÉGOCE THIPHONET specjalizuje się w handlu paletami z recyklingu i nowymi. Możemy uzyskać szeroki zakres formatów i w dużych ilościach. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. CRAEMER GMBH

  Niemcy

 1. HPS HESSENTALER PALETTEN SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Palety specjalne, ramy do palet, nośniki towarowe specjalne, palety rurowe, palety drewniane, palety stalowe, palety plastikowe, palety magazynowe i transportowe, skrzyniopalety, pojemniki obrotowe, pojemniki transportowe na palety, ramy stalowe na palety.

 2. WEFRET

  Francja

  WeFret obejmuje opieką Państwa mienie i towary oraz zapewnia ich dotarcie do miejsca przeznaczenia, zarządzając i nadzorując wszystkie etapy przewozu ładunku dla Państwa... Dzięki temu mogą Państwo skupić się na tym, co jest najważniejsze: rozwój Państwa firmy

 3. SAS GROUP

  Polska

 4. SIA PETERKOKS

  Łotwa

 5. ARGUS SP. Z O.O.

  Polska

 6. PLANETPAL

  Francja

 7. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belgia

 8. HERCHER METALLBAU GMBH

  Niemcy

 1. B+S LAGER- UND TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

 2. THD - THOMAS HOFFMANN LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN, HANDEL UND TRANSPORT

  Niemcy

 3. FEIGL PALETTEN GMBH

  Niemcy

 4. HERBERT STOPPER ZIMMEREI UND TREPPENBAU GMBH

  Niemcy

 5. JOHANN RADEMACHER GMBH & CO KG

  Niemcy

 6. RÖDER GMBH - PALETTEN- UND GITTERBOXENHANDEL

  Niemcy

 7. DUROK PALETTEN GMBH

  Niemcy

 8. HORNA GMBH VERPACKUNGEN

  Niemcy

 9. EUROPAL GMBH

  Niemcy

 10. SIPAL AG

  Szwajcaria

Filtry

Wyniki dla

Palety - Import eksport

Liczba wyników

1466 przedsiębiorstwa