• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • palety

Wyniki dla

Palety - Import eksport

 1. SIA DV PELLET

  Łotwa

  Verified by europages badge

  SIA "DV Pellet" jest łotewskim przedsiębiorstwem, założonym w 2017 roku, mieszczącym się w Sumbru iela 167, Garciems, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163. Jesteśmy firmą certyfikowaną na Łotwie, oferującą wysokiej jakości wyroby drzewne pochodzenia łotewskiego. Nasza oferta produktowa obejmuje pellety drzewne, palety drewniane epal, drewno opałowe, węgiel drzewny, brykiet, zrębki drzewne, trociny, strużyny, drewno budowlane i kłody drewna. Używamy różnych gatunków drzew, takich jak dąb, brzoza, buk, jesion, grab, sosna i świerk, aby zapewnić trwałość i niezawodność naszych produktów. Nasze usługi szybkich i skutecznych dostaw obejmują zasięgiem 27 krajów europejskich. Na przestrzeni lat, zbudowaliśmy solidne relacje z naszymi głównymi klientami w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Danii, Polsce, Norwegii, Szwajcarii, Zjednoczonym Królestwie i we Włoszech. Wszystkie nasze wyroby drzewne na cele energetyczne są wyprodukowane i zapakowane na Łotwie. Aby zapewnić płynność dostaw, odbywamy co roku zebranie przed szczytem sezonu, podczas którego zespołowo omawiamy proces dostaw. Pomaga to nam spełnić oczekiwania klientów i stymuluje współpracę członków zespołu. Aby zagwarantować udaną realizację dostaw, uprzejmie prosimy Cię o dostarczenie nam szczegółowych informacji o jakichkolwiek problemach, czy szczególnych aspektach dotyczących Twojej lokalizacji, takich jak trwające prace budowlane, trudne do znalezienia podjazdy, czy też niedokładne współrzędne GPS. Uwzględniwszy proaktywnie te okoliczności, możemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie i pomyślnie zrealizować Twoją dostawę.

 2. ZAMKO

  Holandia

  Verified by europages badge

  ZAMKO jest niezależnym specjalistą w zakresie składanych skrzyń paletowych. Naszym wyzwaniem przy każdym projekcie jest zaoferowanie naszym klientom najbardziej dopasowanego rozwiązania w najlepszej cenie. SŁOWA KLUCZOWE: "Zorientowanie na usługi", "Niezależne doradztwo", "Specjalista ukierunkowany na rozwiązania”. PORADA: Zazwyczaj dochodzimy do najbardziej optymalnego rozwiązania poprzez aktywne myślenie razem z naszymi klientami. Biorąc pod uwagę wymagania projektu logistycznego klienta jako punkt wyjścia, staramy się myśleć nieszablonowo w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania przy najniższych kosztach eksploatacji. ASORTYMENT: Nasz szeroki asortyment składanych skrzyń paletowych jest wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach, niezależnie od tego, czy są one wykonane z tworzywa sztucznego, drewna, stali czy kartonu. Oprócz specyficznych rozwiązań branżowych, oferujemy również rozwiązania niestandardowe. ŁĄCZENIE, WYNAJEM I NAPRAWA: Naszą specjalnością jest wynajmowanie i łączenie skrzyń paletowych. Płacisz niewielką kwotę za dzień lub za użytkowanie. Ponadto, profesjonalnie naprawiamy plastikowe skrzynie paletowe wszystkich typów. W razie potrzeby na miejscu w całej Europie.

 3. TARTAK GAŁKA S.P. Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  TARTAK GALKA jest polskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w transporcie drewna i usługach w dziedzinie przewozu towarów. Rozwój naszej firmy na przestrzeni wielu lat, doprowadził w 2013 roku do powstania spółki Trak-Drew, która obecnie jest liderem w produkcji półfabrykatów do palet. 80% drewna do produkcji jest pozyskiwane przez firmę z lasów państwowych, w 100% z certyfikatem PEFC, pozostałe 20% materiału pochodzi ze Słowacji. Z dumą możemy wspomnieć, że firma dysponuje flotą samochodów ciężarowych, co znacznie ułatwia pracę i pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów, którzy oczekują szybkiej i bezpiecznej dostawy towarów. Nowoczesna technologia, doskonała organizacja produkcji i certyfikowane materiały zaowocowały lepszą jakością naszych produktów, zapewnioną przez międzynarodowy certyfikat PEFC. Nasze produkty: - Palety drewniane - Półfabrykaty palet - Tarcica - Kantówka - Zrębki - Trociny - Kora drzewna.Jesteśmy kreatywną firmą, otwartą na obecne wymagania rynku. Promujemy rozwój i ciągłe doskonalenie po to, aby nasze produkty spełniały potrzeby i wymagania naszych klientów. Dzięki rodzinnej tradycji i bogatemu doświadczeniu jesteśmy bardzo wysoko oceniani zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą! Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 4. INKA PALETTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od prawie 50 lat INKA Paletten GmbH sprzedaje palety jednorazowe do frahtu morskiego i lotniczego oraz na potrzeby punktów sprzedaży. Palety INKA jako tłoczone palety drewniane są fabrycznie wolne od szkodników i są zgodne z ISPM 15, dlatego można je eksportować na cały świat bez obróbki wstępnej i oznakowania IPPC. Do transportu w kontenerach morskich zalecamy nasze palety kontenerowe, które umożliwiają optymalny załadunek kontenerów 20 i 40 stóp. Palety INKA nadają się również do prezentacji produktów w punkcie sprzedaży. Ze względu na sposób ich produkcji nie mają wystających gwoździ. Wszystkie palety jednorazowe INKA są trwałe, biodegradowalne i posiadają certyfikat PEFC. Palety INKA są przyjazną dla środowiska alternatywą dla różnych obszarów zastosowania.

 5. ZS PALETTENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 2006 roku jesteśmy firmą zarządzaną przez właścicieli oferującą szeroką gamę produktów i usług w zakresie nośników ładunku. Nasz dyrektor, Sefer Sengin, jest w każdej chwili osobiście do Państwa dyspozycji – wraz z naszym kompetentnym zespołem. Nasze dwie dogodnie usytuowane lokalizacje w aglomeracji Stuttgartu umożliwiają dostawy w całej Europie: W Bissingen an der Teck na powierzchni 20.000 m² w centrum działalności są kosze Gitterbox – tam na najnowocześniejszych maszynach są one wytwarzane lub fachowo naprawiane. Kilka kilometrów dalej, w Lenningen, na powierzchni 40.000 m² wszystko kręci się wokół palety. ZS oferuje swoim klientom wymianę, sprzedaż lub naprawę obu nośników ładunku. Wynajem koszy Gitterbox to kolejny duży obszar działalności. Własna flota pojazdów z kompetentnymi, wykwalifikowanymi kierowcami i zaangażowane zespoły pracowników w obu lokalizacjiach to ważne czynniki zapewniające trwały sukces.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

 2. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  ISOSPAN GmbH od dziesięcioleci wyróżnia się z jednej strony innowacyjnymi rozwiązaniami, a z drugiej długoterminowo zorientowaną polityką firmy. Przedsiębiorstwo z Salzburga działa w całej Europie i specjalizuje się w produkcji: pustaków z betonu drzewnego, gotowych modułów ściennych oraz płyt izolacyjnych z betonu drzewnego. Szeroka oferta pozwala spełnić niemal każde wyzwanie architektoniczne. Nasze wyroby: • półfabrykaty budowlane • płyty wiórowo-betonowe • okładziny ścienne z kamienia naturalnego • palety • materiały wygłuszające do ścian wewnętrznych • izolacja termiczna wtryskowa

 3. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, założona w 2011 roku na Cyprze, jest światową potęgą w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości produktów po wyjątkowych cenach. Zobowiązanie do "wysokiej jakości produktów po najlepszej cenie" prowadzi nas do całorocznej dostępności. Rygorystycznie wybieramy dostawców najlepszych produktów, zapewniając, że do naszych klientów trafiają tylko produkty najwyższej jakości. Obejmując Europę, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i obie Ameryki, importujemy bezpośrednio z wiodących źródeł, takich jak Chile, Urugwaj, RPA i nie tylko. Dzięki niedawnej ekspansji w Niemczech, umiejętnie obsługujemy różne rynki, wspierając trwałe partnerstwa. Nasze powstające centrum logistyczne w Republice Południowej Afryki jest przykładem naszego strategicznego rozwoju. Dzięki naszemu oddanemu zespołowi, E.H.W. Worldwide rozwija się jako lider rynku, zapewniając niezrównaną obsługę klienta. W firmie E.H.W. Worldwide, nasza misja jest świadectwem naszego zaangażowania. Dążymy do zapewnienia naszym klientom transcendentnego doświadczenia, charakteryzującego się zakupem, dostawą i dystrybucją produktów, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Przekraczając granice i przemierzając branże, nadal staramy się, aby każda interakcja biznesowa z nami była niezapomnianą podróżą, pełną niezrównanej jakości i wartości.

 4. ORBIS EUROPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ORBIS Europe opracowuje i produkuje innowacyjne, zrównoważone i wytrzymałe plastikowe opakowania transportowe. Dzięki składanym pojemnikom na duże ładunki, wytrzymałym plastikowym paletom i pojemnikom na małe ładunki, firma pomaga swoim klientom przemysłowym z branży motoryzacyjnej, spożywczej i napojów oraz produkcji przemysłowej zminimalizować długoterminowe koszty przy jednoczesnym ograniczeniu emisji CO2. ORBIS Corporation, z siedzibą w Oconomowoc, Wisconsin (USA), jest częścią Menasha Corporation, Neenah, z Wisconsin (USA). Menasha jest trzecią najstarszą rodzinną firmą produkcyjną w USA (od 1849 r.) i zatrudnia ponad 7500 osób w lokalizacjach w Europie, USA, Meksyku i Kanadzie. Od 2016 roku firma ma siedzibę w Hürth koło Kolonii wraz z ORBIS GmbH. Holistyczne i zrównoważone rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw ORBIS oferuje rosnące portfolio produktów w zakresie opakowań wielokrotnego użytku, a także opracowuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania opakowaniowe są solidne i mogą być używane tak często, jak jest to wymagane w okresie ich użytkowania. Pod koniec okresu użytkowania ORBIS odkupuje plastikowe opakowania, poddaje je recyklingowi w 100% i wykorzystuje do produkcji nowych produktów. Tworzy to zamknięty obieg surowców. Dalsze wartości dodane: - optymalizacja zautomatyzowanych procesów - kompleksowa ochrona produktu - zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni dzięki możliwości układania w stosy i składania - mniej odpadów

 5. PORTPALLET

  Portugalia

  Verified by europages badge

  PORTPALLET rewolucjonizuje pakowanie i transport towarów za pomocą palet metalowych wykonanych ze stali ocynkowanej lub aluminium. Nasze innowacyjne palety wyróżniają się pod względem higieny i bezpieczeństwa, obsługując branże takie jak chemiczna, spożywcza, farmaceutyczna, rolnicza i dystrybucyjna. Kluczowe cechy obejmują łatwe czyszczenie, wyjątkową wytrzymałość, wszechstronność, przyjazność dla środowiska i personalizację. Dostarczamy rozwiązania dla: Substancje chemiczne: Bezpieczna obsługa materiałów niebezpiecznych. Produkty spożywcze: Zapewnienie integralności produktów spożywczych dzięki higienicznym paletom. Środki farmaceutyczne: Zabezpieczenie produktów farmaceutycznych w łańcuchu dostaw. Rolnictwo; Wykorzystania naszych trwałych palet w rolnictwie i transporcie. Dystrybucja: Usprawnienie operacji przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa produktów. Dołącz do PORTPALLET.

 1. CRAEMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CRAEMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, palety plastikowe, pojemniki plastikowe, przemysłowe palety plastikowe, palety skrzyniowe, palboxy plastikowe, Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, Opakowania termoizolacyjne, i Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Herzebrock-Clarholz, Niemcy.

 2. WEFRET

  Francja

  Verified by europages badge

  WeFret obejmuje opieką Państwa mienie i towary oraz zapewnia ich dotarcie do miejsca przeznaczenia, zarządzając i nadzorując wszystkie etapy przewozu ładunku dla Państwa... Dzięki temu mogą Państwo skupić się na tym, co jest najważniejsze: rozwój Państwa firmy

 1. SIA PETERKOKS

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Firma SIA PETERKOKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Palety, Opakowania drewniane, Palety, skrzynki owocowo-warzywne, kontenery drewniane, wooden boxes, Kasetki pudełka drewniane, produkcja opakowań drewnianych, i produkcja palet. Ma siedzibę w Olaine, Łotwa.

 2. TDR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TDR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach palety drewniane, palety drewniane na miarę, palety na wymiar, i Produkcja drewnianych palet. Ma siedzibę w Fontenilles, Francja.

 3. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GAMMA-WOPLA / SMART FLOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Opakowania plastikowe, pojemniki plastikowe, palety do pakowania, Opakowania plastikowe, palety plastikowe, specjalne kontenery i palety, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 4. LIDAL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma LIDAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno do palet, palety standardowe, standardowe palety drewniane, palety drewniane, palety jednorazowe, Dostawa palet, palety drewniane na miarę, i palety na wymiar. Ma siedzibę w Miastko, Polska.

 5. PLANETPAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PLANETPAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, palboxy plastikowe, palety skrzyniowe, i specjalne kontenery i palety. Ma siedzibę w Angers Cedex 01, Francja.

 6. ARGUS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ARGUS SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach palety drewniane, produkcja palet, palety jednorazowe, palety skrzyniowe, palety na wymiar, ramy drewniane na zamówienie, paleta, konfekcjonowanie na paletach, i Drewno do palet. Ma siedzibę w Zielona Góra, Polska.

 7. HERBERT STOPPER ZIMMEREI UND TREPPENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERBERT STOPPER ZIMMEREI UND TREPPENBAU GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Rottenburg Am Neckar, Niemcy.

 8. G & G NATURPACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G & G NATURPACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Borgentreich-Körbecke, Niemcy.

 1. JOHANN RADEMACHER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOHANN RADEMACHER GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 2. HOLZ NEUDECK GMBH SÄGEWERK UND HOLZVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZ NEUDECK GMBH SÄGEWERK UND HOLZVERARBEITUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Zeulenroda-Triebes, Niemcy.

 3. DOM PALETTEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOM PALETTEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Dormagen, Niemcy.

 4. FEIGL PALETTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEIGL PALETTEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Eschlkam, Niemcy.

 5. SAVE SANTNER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SAVE SANTNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Wartberg, Austria.

 6. HUBERT SCHULTE GMBH HOLZVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUBERT SCHULTE GMBH HOLZVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 7. THD - THOMAS HOFFMANN LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN, HANDEL UND TRANSPORT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THD - THOMAS HOFFMANN LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN, HANDEL UND TRANSPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 8. HEINRICH LÜFFE-BAAK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH LÜFFE-BAAK GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Harsewinkel, Niemcy.

 9. HPS HESSENTALER PALETTEN SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HPS HESSENTALER PALETTEN SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Schwäbisch Hall, Niemcy.

 10. ELMAR DREHER GMBH HOLZERZEUGNISSE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELMAR DREHER GMBH HOLZERZEUGNISSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Rietheim-Weilheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Palety - Import eksport

Liczba wyników

1522 Przedsiębiorstwa