• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • palety

Wyniki dla

Palety - Import eksport

 1. ZAMKO

  Holandia

  Verified by europages badge

  ZAMKO jest niezależnym specjalistą w zakresie składanych skrzyń paletowych. Naszym wyzwaniem przy każdym projekcie jest zaoferowanie naszym klientom najbardziej dopasowanego rozwiązania w najlepszej cenie. SŁOWA KLUCZOWE: "Zorientowany na usługi", "Niezależne doradztwo", "Specjalista ukierunkowany na rozwiązania”. PORADA: Zazwyczaj dochodzimy do najbardziej optymalnego rozwiązania poprzez aktywne myślenie razem z naszymi klientami. Biorąc pod uwagę wymagania projektu logistycznego klienta jako punkt wyjścia, staramy się myśleć nieszablonowo w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania przy najniższych kosztach eksploatacji. ASORTYMENT: Nasz szeroki asortyment składanych skrzyń paletowych jest wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach, niezależnie od tego, czy są one wykonane z tworzywa sztucznego, drewna, stali czy kartonu. Oprócz specyficznych rozwiązań branżowych, oferujemy również rozwiązania niestandardowe. POOLING, WYNAJEM i NAPRAWA: Naszą specjalnością jest wynajmowanie i łączenie skrzyń paletowych. Płacisz niewielką kwotę za dzień lub za użytkowanie. Również profesjonalnie naprawiamy plastikowe skrzynie paletowe wszystkich typów. W razie potrzeby na miejscu w całej Europie.

  Witryna www Open In New icon
 2. INKA PALETTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od prawie 50 lat INKA Paletten GmbH sprzedaje palety jednorazowe do frahtu morskiego i lotniczego oraz na potrzeby punktów sprzedaży. Palety INKA jako tłoczone palety drewniane są fabrycznie wolne od szkodników i są zgodne z ISPM 15, dlatego można je eksportować na cały świat bez obróbki wstępnej i oznakowania IPPC. Do transportu w kontenerach morskich zalecamy nasze palety kontenerowe, które umożliwiają optymalny załadunek kontenerów 20 i 40 stóp. Palety INKA nadają się również do prezentacji produktów w punkcie sprzedaży. Ze względu na sposób ich produkcji nie mają wystających gwoździ. Wszystkie palety jednorazowe INKA są trwałe, biodegradowalne i posiadają certyfikat PEFC. Palety INKA są przyjazną dla środowiska alternatywą dla różnych obszarów zastosowania.

  Witryna www Open In New icon
 3. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  ISOSPAN GmbH od dziesięcioleci wyróżnia się z jednej strony innowacyjnymi rozwiązaniami, a z drugiej długoterminowo zorientowaną polityką firmy. Przedsiębiorstwo z Salzburga działa w całej Europie i specjalizuje się w produkcji: pustaków z betonu drzewnego, gotowych modułów ściennych oraz płyt izolacyjnych z betonu drzewnego. Szeroka oferta pozwala spełnić niemal każde wyzwanie architektoniczne. Nasze wyroby: • półfabrykaty budowlane • płyty wiórowo-betonowe • okładziny ścienne z kamienia naturalnego • palety • materiały wygłuszające do ścian wewnętrznych • izolacja termiczna wtryskowa

  Witryna www Open In New icon
 4. GRUBER LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Filozofią firmy Gruber Logistik GmbH jest zapewnianie usług i serwisu w prawdziwym sensie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.W czasach, gdy logistyka może prowadzić do zmniejszenia kosztów, jako dostawca usług logistycznych chcemy być pionierami w odciążaniu klienta od inwestycji i kosztów stałych dzięki synergii i doświadczeniu. Naszym celem jest optymalizacja procesów i kosztów w interesie naszych klientów, reagowanie na wszelkie zmiany i żądania oraz ich natychmiastowa realizacja. Zarządzanie przebiegiem wszystkich procesów i ich przejrzystość jest sprawą oczywistą. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia i jesteśmy otwarci na innowacje. Świadomość kosztów pozwala nam zapewnić rentowność na wszystkich poziomach naszej firmy. Na efektywności naszej pracy korzystają zarówno nasi klienci, jak i pracownicy. Tworzymy innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania dla wszystkich. - Twój sukces jest naszym celem!

  Witryna www Open In New icon
 5. PAKI LOGISTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą PAKi Logistics, należącą do Grupy Faber. Jesteśmy dostawcą usług w zakresie zarządzania otwartą pulą ładunków, dostaw i wymiany standardowych palet i kontenerów. Wspieramy handlowców, producentów i firmy transportowe w całej Europie w spełnianiu ich specyficznych wymagań dotyczących nośników ładunku. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy oferujemy zrównoważony rozwój, niezawodność i wydajność w zarządzaniu nośnikami ładunków. Koncentrujemy się na aspekcie wielokrotnego wykorzystania nośników ładunku, co pomaga zarówno naszym klientom, jak i nam ograniczyć ilość odpadów w łańcuchach dostaw. Prowadzi to do znacznego zmniejszenia emisji CO2 i związanych z tym kosztów, ponieważ unikamy pustych przebiegów. Pomaga to wszystkim stronom w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszym aplikacjom cyfrowym pomagamy naszym klientom oszczędzać zasoby i czas, dzięki czemu mogą oni skupić się na swoich podstawowych kompetencjach.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZS PALETTENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 2006 roku jesteśmy firmą zarządzaną przez właścicieli oferującą szeroką gamę produktów i usług w zakresie nośników ładunku. Nasz dyrektor, Sefer Sengin, jest w każdej chwili osobiście do Państwa dyspozycji – wraz z naszym kompetentnym zespołem. Nasze dwie dogodnie usytuowane lokalizacje w aglomeracji Stuttgartu umożliwiają dostawy w całej Europie: W Bissingen an der Teck na powierzchni 20.000 m² w centrum działalności są kosze Gitterbox – tam na najnowocześniejszych maszynach są one wytwarzane lub fachowo naprawiane. Kilka kilometrów dalej, w Lenningen, na powierzchni 40.000 m² wszystko kręci się wokół palety. ZS oferuje swoim klientom wymianę, sprzedaż lub naprawę obu nośników ładunku. Wynajem koszy Gitterbox to kolejny duży obszar działalności. Własna flota pojazdów z kompetentnymi, wykwalifikowanymi kierowcami i zaangażowane zespoły pracowników w obu lokalizacjiach to ważne czynniki zapewniające trwały sukces.

  Witryna www Open In New icon
 2. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

  Witryna www Open In New icon
 3. NÉGOCE THIPHONET

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2020 roku firma NÉGOCE THIPHONET specjalizuje się w handlu paletami z recyklingu i nowymi. Możemy uzyskać szeroki zakres formatów i w dużych ilościach. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. B-TEAM GESELLSCHAFT FÜR BEHÄLTER LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  My, firma B-Team Gesellschaft für Behälter Logistik GmbH, od 1993 roku jesteśmy firmą rodzinną z szeroką gamą produktów i usług. Skupiliśmy się w szczególności na produktach EPAL. Należą do nich zwłaszcza skrzynie kratowe EPAL (Gitterbox) i europalety EPAL. Inne produkty stalowe, takie jak m.in. ramy stalowe, palety stalowe, skrzynie kratowe o połówkowej wysokości również należą do naszego portfolio produktów. Realizujemy także specjalne nośniki ładunku według Państwa życzeń. Od prawie 30 lat nasi klienci ufają nam, jeśli chodzi o nośniki ładunku. Jesteśmy przyzwyczajeni do najwyższych wymagań naszych klientów, a od początku istnienia firmy zaopatrujemy m.in. branżę motoryzacyjną (dostawcy). Aby zapewnić naszym klientom certyfikowany dowód naszych zasad działania, posiadamy certyfikaty zgodne z systemami zarządzania ISO 9001: 2015 dla jakości i ISO 14001: 2015 dla środowiska. Nasi klienci doceniają partnerstwo, kompetencje, rzetelność i przejrzystość w naszych relacjach biznesowych. Chętnie przekonamy Państwa o naszej misji.

  Witryna www Open In New icon
 5. PALETTES SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  PALETTES SERVICES, z siedzibą w Fos-sur-Mer i Marsylii we Francji, specjalizuje się w zakupie i sprzedaży używanych palet drewnianych wysokiej jakości. Działając od 2018 roku, stawiamy sobie za priorytet Państwa zadowolenie z naszych produktów i usług. Kupujemy za dobrą cenę wszelkie rodzaje palet drewnianych w małych lub dużych ilościach w całej Europie. W sprzedaży mamy szeroką gamę palet drewnianych. W zależności od ilości, które u nas zamawiasz, oferujemy ceny malejące. Na życzenie realizujemy również odbiór i dostawę na terenie Francji w możliwie najkrótszym terminie. Zaletą palety drewnianej jest jej duża wytrzymałość oraz trwałość. Wytrzymuje ona duże obciążenia a w razie potrzeby może zostać naprawiona, co sprzyja zmniejszeniu ilości odpadów i ochronie środowiska. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. CRAEMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. TARTAK EURO PALLETS

  Polska

  Verified by europages badge

  TARTAK GALKA jest polskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w transporcie drewna i usługach przewozu towarów. Wieloletni rozwój naszej firmy doprowadził w 2013 roku do utworzenia Trak-Drew, będącego obecnie liderem w produkcji desek paletowych. Firma kupuje 80% drewna do produkcji od lasów państwowych, opatrzonego certyfikatem 100% PEFC, pozostałe 20% surowca pochodzi ze Słowacji. Z dumą informujemy, że nasze przedsiębiorstwo dysponuje flotą samochodów ciężarowych, co w znacznym stopniu ułatwia pracę i pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów odnośnie szybkiej i bezpiecznej dostawy towarów. Dzięki nowoczesnej technologii, doskonałej organizacji produkcji i certyfikowanym materiałom, nasze produkty mają lepszą jakość, czego dowodzi międzynarodowy certyfikat PEFC. Promujemy rozwój i ciągłe doskonalenie po to, aby nasze produkty spełniały potrzeby i wymagania naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Witryna www Open In New icon
 3. HPS HESSENTALER PALETTEN SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Palety specjalne, ramy do palet, nośniki towarowe specjalne, palety rurowe, palety drewniane, palety stalowe, palety plastikowe, palety magazynowe i transportowe, skrzyniopalety, pojemniki obrotowe, pojemniki transportowe na palety, ramy stalowe na palety.

  Witryna www Open In New icon
 4. ARGUS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma Argus istnieje na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju palet drewnianych. Z naszych usług najczęściej korzystają firmy. Oferujemy: - palety jednorazowe, - palety specjalne, - palety zamknięte, - palety otwarte, - palety dwuwejściowe, - palety czterowejściowe. Do produkcji naszych wyrobów używamy najwyższej jakości drewna, np. sosnowego, które pozyskujemy od renomowanych dostawców. Dzięki temu możemy zapewnić, iż palety posłużą przez dłuższy czas. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Odbiorcami naszych usług są najczęściej klienci z Polski, ale i Europy zachodniej, między innymi z Niemiec, Holandii i Belgii. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Ponadto w naszym zakładzie zajmujemy się obróbką drewna, które jest przeznaczone do produkcji palet. W tym zakresie przycinamy drewno do odpowiednich rozmiarów i zbijamy części. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność usług. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

  Witryna www Open In New icon
 5. TARTAK AMESKO SPOLKA JAWNA MONIKA SKORA-SZYDLOWSKA, ARTUR SZYDLOWSKI.

  Polska

  Verified by europages badge
 6. SIA PETERKOKS

  Łotwa

  Verified by europages badge
 7. SAS GROUP

  Polska

  Verified by europages badge
 8. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belgia

  Verified by europages badge
 9. PLANETPAL

  Francja

  Verified by europages badge
 10. HERCHER METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. SIPAL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 2. SAVE SANTNER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 3. G. KÜST HOLZVERARBEITUNG GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. ADTEC GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 5. JOHANN RADEMACHER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. K + L HOLZVERARBEITUNGS UND -HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. HOLZ NEUDECK GMBH SÄGEWERK UND HOLZVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. B+S LAGER- UND TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. DIMAPAX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. REIMER HOLZ UND PLATTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Palety - Import eksport

Liczba wyników

1510 przedsiębiorstwa