• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • palety

Wyniki dla

Palety - Import eksport

 1. SIA DV PELLET

  Łotwa

  Verified by europages badge

  SIA "DV Pellet" jest łotewskim przedsiębiorstwem, założonym w 2017 roku, mieszczącym się w Sumbru iela 167, Garciems, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163. Jesteśmy firmą certyfikowaną na Łotwie, oferującą wysokiej jakości wyroby drzewne pochodzenia łotewskiego. Nasza oferta produktowa obejmuje pellety drzewne, palety drewniane epal, drewno opałowe, węgiel drzewny, brykiet, zrębki drzewne, trociny, strużyny, drewno budowlane i kłody drewna. Używamy różnych gatunków drzew, takich jak dąb, brzoza, buk, jesion, grab, sosna i świerk, aby zapewnić trwałość i niezawodność naszych produktów. Nasze usługi szybkich i skutecznych dostaw obejmują zasięgiem 27 krajów europejskich. Na przestrzeni lat, zbudowaliśmy solidne relacje z naszymi głównymi klientami w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Danii, Polsce, Norwegii, Szwajcarii, Zjednoczonym Królestwie i we Włoszech. Wszystkie nasze wyroby drzewne na cele energetyczne są wyprodukowane i zapakowane na Łotwie. Aby zapewnić płynność dostaw, odbywamy co roku zebranie przed szczytem sezonu, podczas którego zespołowo omawiamy proces dostaw. Pomaga to nam spełnić oczekiwania klientów i stymuluje współpracę członków zespołu. Aby zagwarantować udaną realizację dostaw, uprzejmie prosimy Cię o dostarczenie nam szczegółowych informacji o jakichkolwiek problemach, czy szczególnych aspektach dotyczących Twojej lokalizacji, takich jak trwające prace budowlane, trudne do znalezienia podjazdy, czy też niedokładne współrzędne GPS. Uwzględniwszy proaktywnie te okoliczności, możemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie i pomyślnie zrealizować Twoją dostawę.

 2. ZAMKO

  Holandia

  Verified by europages badge

  ZAMKO jest niezależnym specjalistą w zakresie składanych skrzyń paletowych. Naszym wyzwaniem przy każdym projekcie jest zaoferowanie naszym klientom najbardziej dopasowanego rozwiązania w najlepszej cenie. SŁOWA KLUCZOWE: "Zorientowanie na usługi", "Niezależne doradztwo", "Specjalista ukierunkowany na rozwiązania”. PORADA: Zazwyczaj dochodzimy do najbardziej optymalnego rozwiązania poprzez aktywne myślenie razem z naszymi klientami. Biorąc pod uwagę wymagania projektu logistycznego klienta jako punkt wyjścia, staramy się myśleć nieszablonowo w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania przy najniższych kosztach eksploatacji. ASORTYMENT: Nasz szeroki asortyment składanych skrzyń paletowych jest wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach, niezależnie od tego, czy są one wykonane z tworzywa sztucznego, drewna, stali czy kartonu. Oprócz specyficznych rozwiązań branżowych, oferujemy również rozwiązania niestandardowe. ŁĄCZENIE, WYNAJEM I NAPRAWA: Naszą specjalnością jest wynajmowanie i łączenie skrzyń paletowych. Płacisz niewielką kwotę za dzień lub za użytkowanie. Ponadto, profesjonalnie naprawiamy plastikowe skrzynie paletowe wszystkich typów. W razie potrzeby na miejscu w całej Europie.

 3. ZS PALETTENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 2006 roku jesteśmy firmą zarządzaną przez właścicieli oferującą szeroką gamę produktów i usług w zakresie nośników ładunku. Nasz dyrektor, Sefer Sengin, jest w każdej chwili osobiście do Państwa dyspozycji – wraz z naszym kompetentnym zespołem. Nasze dwie dogodnie usytuowane lokalizacje w aglomeracji Stuttgartu umożliwiają dostawy w całej Europie: W Bissingen an der Teck na powierzchni 20.000 m² w centrum działalności są kosze Gitterbox – tam na najnowocześniejszych maszynach są one wytwarzane lub fachowo naprawiane. Kilka kilometrów dalej, w Lenningen, na powierzchni 40.000 m² wszystko kręci się wokół palety. ZS oferuje swoim klientom wymianę, sprzedaż lub naprawę obu nośników ładunku. Wynajem koszy Gitterbox to kolejny duży obszar działalności. Własna flota pojazdów z kompetentnymi, wykwalifikowanymi kierowcami i zaangażowane zespoły pracowników w obu lokalizacjiach to ważne czynniki zapewniające trwały sukces.

 4. INKA PALETTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od prawie 50 lat INKA Paletten GmbH sprzedaje palety jednorazowe do frahtu morskiego i lotniczego oraz na potrzeby punktów sprzedaży. Palety INKA jako tłoczone palety drewniane są fabrycznie wolne od szkodników i są zgodne z ISPM 15, dlatego można je eksportować na cały świat bez obróbki wstępnej i oznakowania IPPC. Do transportu w kontenerach morskich zalecamy nasze palety kontenerowe, które umożliwiają optymalny załadunek kontenerów 20 i 40 stóp. Palety INKA nadają się również do prezentacji produktów w punkcie sprzedaży. Ze względu na sposób ich produkcji nie mają wystających gwoździ. Wszystkie palety jednorazowe INKA są trwałe, biodegradowalne i posiadają certyfikat PEFC. Palety INKA są przyjazną dla środowiska alternatywą dla różnych obszarów zastosowania.

 5. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  ISOSPAN GmbH od dziesięcioleci wyróżnia się z jednej strony innowacyjnymi rozwiązaniami, a z drugiej długoterminowo zorientowaną polityką firmy. Przedsiębiorstwo z Salzburga działa w całej Europie i specjalizuje się w produkcji: pustaków z betonu drzewnego, gotowych modułów ściennych oraz płyt izolacyjnych z betonu drzewnego. Szeroka oferta pozwala spełnić niemal każde wyzwanie architektoniczne. Nasze wyroby: • półfabrykaty budowlane • płyty wiórowo-betonowe • okładziny ścienne z kamienia naturalnego • palety • materiały wygłuszające do ścian wewnętrznych • izolacja termiczna wtryskowa

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, założona w 2011 roku na Cyprze, jest światową potęgą w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości produktów po wyjątkowych cenach. Zobowiązanie do "wysokiej jakości produktów po najlepszej cenie" prowadzi nas do całorocznej dostępności. Rygorystycznie wybieramy dostawców najlepszych produktów, zapewniając, że do naszych klientów trafiają tylko produkty najwyższej jakości. Obejmując Europę, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i obie Ameryki, importujemy bezpośrednio z wiodących źródeł, takich jak Chile, Urugwaj, RPA i nie tylko. Dzięki niedawnej ekspansji w Niemczech, umiejętnie obsługujemy różne rynki, wspierając trwałe partnerstwa. Nasze powstające centrum logistyczne w Republice Południowej Afryki jest przykładem naszego strategicznego rozwoju. Dzięki naszemu oddanemu zespołowi, E.H.W. Worldwide rozwija się jako lider rynku, zapewniając niezrównaną obsługę klienta. W firmie E.H.W. Worldwide, nasza misja jest świadectwem naszego zaangażowania. Dążymy do zapewnienia naszym klientom transcendentnego doświadczenia, charakteryzującego się zakupem, dostawą i dystrybucją produktów, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Przekraczając granice i przemierzając branże, nadal staramy się, aby każda interakcja biznesowa z nami była niezapomnianą podróżą, pełną niezrównanej jakości i wartości.

 3. ORBIS EUROPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ORBIS Europe opracowuje i produkuje innowacyjne, zrównoważone i wytrzymałe plastikowe opakowania transportowe. Dzięki składanym pojemnikom na duże ładunki, wytrzymałym plastikowym paletom i pojemnikom na małe ładunki, firma pomaga swoim klientom przemysłowym z branży motoryzacyjnej, spożywczej i napojów oraz produkcji przemysłowej zminimalizować długoterminowe koszty przy jednoczesnym ograniczeniu emisji CO2. ORBIS Corporation, z siedzibą w Oconomowoc, Wisconsin (USA), jest częścią Menasha Corporation, Neenah, z Wisconsin (USA). Menasha jest trzecią najstarszą rodzinną firmą produkcyjną w USA (od 1849 r.) i zatrudnia ponad 7500 osób w lokalizacjach w Europie, USA, Meksyku i Kanadzie. Od 2016 roku firma ma siedzibę w Hürth koło Kolonii wraz z ORBIS GmbH. Holistyczne i zrównoważone rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw ORBIS oferuje rosnące portfolio produktów w zakresie opakowań wielokrotnego użytku, a także opracowuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania opakowaniowe są solidne i mogą być używane tak często, jak jest to wymagane w okresie ich użytkowania. Pod koniec okresu użytkowania ORBIS odkupuje plastikowe opakowania, poddaje je recyklingowi w 100% i wykorzystuje do produkcji nowych produktów. Tworzy to zamknięty obieg surowców. Dalsze wartości dodane: - optymalizacja zautomatyzowanych procesów - kompleksowa ochrona produktu - zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni dzięki możliwości układania w stosy i składania - mniej odpadów

 4. CRAEMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CRAEMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, palety plastikowe, pojemniki plastikowe, przemysłowe palety plastikowe, palety skrzyniowe, palboxy plastikowe, Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, Opakowania termoizolacyjne, i Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Herzebrock-Clarholz, Niemcy.

 5. ERKA KONSTRUKSIYON ENDUSTRIYEL CELIK YAPI GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2015 roku, przedsiębiorstwo Erka jest czołowym, tureckim producentem, wyspecjalizowanym w rozwiązaniach logistycznych. Nasza linia produktowa obejmuje palety konfigurowalne, urządzenia do przenoszenia beczek, skrzynie transportowe do elementów montażowych, palety metalowe ocynkowane, skrzynie metalowe składane, a także skrzynie metalowe do zbiórki odpadów. Palety aluminiowe Erka są wytworzone zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w 100% z materiałów nadających się do recyklingu, gwarantując minimalne oddziaływanie na środowisko. Dzięki wyjątkowej trwałości, odporności na warunki atmosferyczne i wytrzymałości, nasze palety aluminiowe charakteryzują się długotrwałą wydajnością, idealnie nadając się do sektorów o rygorystycznych wymaganiach w zakresie higieny. Nasze palety aluminiowe są o około 20% lżejsze od drewnianych, obniżają koszty przeładunku i transportu oraz są odporne na mycie pod wysokim ciśnieniem i czyszczenie parą. Wymagają minimalnej konserwacji. Nasi klienci mogą wybrać wykończenia, w ramach ostatecznego dostosowania do potrzeb. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Erka, usprawnij Twój łańcuch dostaw. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!

 1. WEFRET

  Francja

  Verified by europages badge

  WeFret obejmuje opieką Państwa mienie i towary oraz zapewnia ich dotarcie do miejsca przeznaczenia, zarządzając i nadzorując wszystkie etapy przewozu ładunku dla Państwa... Dzięki temu mogą Państwo skupić się na tym, co jest najważniejsze: rozwój Państwa firmy

 2. PORTPALLET

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma PORTPALLET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka transportu, palety metalowe, Portpaleta, international road transport of goods, palety aluminiowe, Palety ze stali ocynkowanej, palety na wymiar, palety normy europejskie, i palety standardowe. Ma siedzibę w Lordelo-Paredes, Portugalia.

 1. SIA PETERKOKS

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Firma SIA PETERKOKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Palety, Opakowania drewniane, Palety, skrzynki owocowo-warzywne, kontenery drewniane, wooden boxes, Kasetki pudełka drewniane, produkcja opakowań drewnianych, i produkcja palet. Ma siedzibę w Olaine, Łotwa.

 2. TDR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TDR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach palety drewniane, palety drewniane na miarę, palety na wymiar, i Produkcja drewnianych palet. Ma siedzibę w Fontenilles, Francja.

 3. PLANETPAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PLANETPAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, palboxy plastikowe, palety skrzyniowe, i specjalne kontenery i palety. Ma siedzibę w Angers Cedex 01, Francja.

 4. ARGUS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ARGUS SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach palety drewniane, produkcja palet, palety jednorazowe, palety skrzyniowe, palety na wymiar, ramy drewniane na zamówienie, paleta, konfekcjonowanie na paletach, i Drewno do palet. Ma siedzibę w Zielona Góra, Polska.

 5. LIDAL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma LIDAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno do palet, palety standardowe, standardowe palety drewniane, palety drewniane, palety jednorazowe, Dostawa palet, palety drewniane na miarę, i palety na wymiar. Ma siedzibę w Miastko, Polska.

 6. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GAMMA-WOPLA / SMART FLOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Opakowania plastikowe, pojemniki plastikowe, palety do pakowania, Opakowania plastikowe, palety plastikowe, specjalne kontenery i palety, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 7. INAC

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma INAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, maszyny do konfekcjonowania, maszyny do produkcji palet drewnianych, palety drewniane, produkcja palet, Produkcja drewnianych palet, palety drewniane na miarę, manufacture of special machinery, i maszyny do obróbki wykończeniowej drewna. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. AMS TARA SP. Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma AMS TARA SP. Z O.O, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno budowlane, palety epal, palety na wymiar, Drewno budowlane, produkcja palet, palety jednorazowe, palety drewniane, palety standardowe, i palety do pakowania. Ma siedzibę w Gdańsk, Polska.

 1. THD - THOMAS HOFFMANN LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN, HANDEL UND TRANSPORT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THD - THOMAS HOFFMANN LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN, HANDEL UND TRANSPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. HORNA GMBH VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORNA GMBH VERPACKUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Grafenrheinfeld, Niemcy.

 3. PALETTENWELT VURAL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PALETTENWELT VURAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Vösendorf, Austria.

 4. IVH INDUSTRIEVERPACKUNG HEIDENHEIM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IVH INDUSTRIEVERPACKUNG HEIDENHEIM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Heidenheim, Niemcy.

 5. JOSEF SPECKNER GMBH - PALETTEN- U. KISTENERZEUGUNG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF SPECKNER GMBH - PALETTEN- U. KISTENERZEUGUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Schwand Im Innkreis, Austria.

 6. B+S LAGER- UND TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B+S LAGER- UND TRANSPORTSYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Schmallenberg, Niemcy.

 7. HEINRICH LÜFFE-BAAK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH LÜFFE-BAAK GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Harsewinkel, Niemcy.

 8. RÖDER GMBH - PALETTEN- UND GITTERBOXENHANDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÖDER GMBH - PALETTEN- UND GITTERBOXENHANDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Wiesenfeld, Niemcy.

 9. HUBERT SCHULTE GMBH HOLZVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUBERT SCHULTE GMBH HOLZVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 10. PRODINGER KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRODINGER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Ma siedzibę w Coburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo