• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • paleniska kominków domowych

Wyniki dla

Paleniska kominków domowych - Import eksport

 1. DREWNEX POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Szukasz hurtowych ilości drewna opałowego? Drewnex zapewni stałe dostawy drewna do Twojego składu opału, hurtowni lub sklepu. Jesteśmy jednym z największych PRODUCENTÓW DREWNA KOMINKOWEGO W POLSCE. Od dwóch dekad zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców hurtowych z aż 10 krajów, takich jak NIEMCY, AUSTRIA, HOLANDIA, BELGIA, FRANCJA, WŁOCHY. Używamy najwyższej jakości drewna pochodzącego z Lasów Państwowych w całej Polsce, certyfikowanego przez FSC. W całorocznej ofercie hurtowej posiadamy drewno z najpopularniejszych gatunków drzew liściastych: DĄB, BRZOZA, BUK, JESION, GRAB, oraz iglaste SOSNA i ŚWIERK. Drewno kominkowe i opałowe firmy Drewnex doskonale nadaje się do kominków, kotłów i pieców na drewno zarówno nowoczesnych, ekologicznych jak i tradycyjnych. Rocznie przerabiamy 150000m3 drewna, kubatura naszej suszarni wynosi 2000m3, a nad najwyższą jakością naszych produktów pracuje zespół ponad pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy nowoczesną i innowacyjną linię produkcyjną wyposażoną w 10 pilarek Hakki Pilke, co pozwala nam na realizację niemal każdego zamówienia. W zależności od życzeń klienta drewno dzielone jest na trzy lub więcej kawałków o średniej długości 30 cm. Przywiązujemy również dużą wagę do pakowania i transportu naszych produktów. W tym celu opracowaliśmy formułę skrzyniopalet. Serdecznie zapraszamy Ekipa DREWNEX Ps. Informujemy, iż produkujemy również fryzę i graniaka dębowego do produkcji klejonki na meble i klejonkę dębową.

 2. THERMIC ENERGY RZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Thermic Energy jest młodym, nowoczesnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w technologii energii odnawialnej. Wszystkie procesy, od rozwoju i konstrukcji po testowanie i produkcję seryjną, realizowane są w naszej firmie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać również indywidualnym życzeniom i wykonywać projekty na specjalnie zamówienie. Elastyczna produkcja zasobników, doświadczenie oraz kompetentni partnerzy są ponadto gwarancją fachowej i terminowej realizacji projektu.

 3. UDEN-UKRAINE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma UDEN-UKRAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, sufity, Paleniska kominków domowych, Promiennik Ścienny na podczerwień, instalacje grzewcze, urządzenia grzewcze na podczerwień, sprzęt do ogrzewania, termostaty, termopodgrzewacze, i elektryczne aparaty grzejne. Ma siedzibę w Kropyvnytskyi, Ukraina.

 4. MAZEDA-WENT

  Polska

  MAZEDA-WENT posługuje się profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem dzięki czemu nasza praca jest fachowa i rzetelna. Świadczymy usługi nie tylko z zakresie samego kominiarstwa ale także gazownictwa, do czego posiadamy niezbędne uprawnienia. W naszej ofercie: - przeprowadzanie okresowych kontroli przewodów kominowych - inwentaryzacja przewodów kominowych - przeprowadzanie okresowych kontroli szczelności urządzeń i instalacji gazowej - przeprowadzanie kontroli, konserwacji i pomiarów urządzeń i instalacji wentylacji - czyszczenie, sprawdzanie przewodów kominowych oraz urządzeń grzewczo-kominowych - opiniowanie przewodów kominowych i urządzeń grzewczych - profesjonalna obsługa administracji, instytucji i wspólnot mieszkaniowych - udrożnienia przewodów kominowych, montaż nasad wiatrochronnych - wymiana rozet, kratek wentylacyjnych, drzwiczek rewizyjnych, rur podłączeniowych - zabezpieczanie wylotów przewodów kominowych - doradztwo techniczne i montaż systemów kominowych - udrażnianie kominów

 5. SIMGE SOBA

  Turcja

  Firma SIMGE SOBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kominek z żeliwa, i tradycyjne piecyki na drewno. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARBLE HEARTH

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MARBLE HEARTH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kominek z żeliwa, kominki marmurowe, kominek na drewno, i piec żeliwny. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 2. PEFOC.RO SRL

  Rumunia

  Firma PEFOC.RO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kominki - akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, Przewody kominków domowych, Paleniska kominków domowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, i Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 3. UNION-BAU FRANKFURT GMBH

  Niemcy

  Firma UNION-BAU FRANKFURT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Mühlheim Am Main, Niemcy.

 4. LAREIARTE - ARTE EM FABRICO LAREIRAS LDA

  Portugalia

  Firma LAREIARTE - ARTE EM FABRICO LAREIRAS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kostka brukowa, i kamienie naturalne. Ma siedzibę w Aljubarrota, Portugalia.

 5. OOO VASH KOMIN

  Ukraina

  Firma OOO VASH KOMIN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach piece na drewno, i kanały dymowe. Ma siedzibę w Uzhgorod, Ukraina.

 1. REAL FLAME

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REAL FLAME, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kominki i piece dekoracyjne, kraty kominowe, i kominy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. DECOBATINEW

  Belgia

  Firma DECOBATINEW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Paleniska kominków domowych, Roboty budowlane ciężkie, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Paleniska kominków domowych, i Kominki z zamkniętą komorą spalania. Ma siedzibę w Dour, Belgia.

 1. JIDÉ

  Belgia

  Firma JIDÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach piece ekologiczne, tradycyjne piecyki na drewno, i piecyki na brykiet. Ma siedzibę w Herve, Belgia.

 2. HUDSON FIRETEC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HUDSON FIRETEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Blaenavon, Zjednoczone Królestwo.

 3. G-SYSTEMS

  Belgia

  Firma G-SYSTEMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, Kuchenki i piece kuchenne, Paleniska kominków domowych, i Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 4. NUOVO

  Holandia

  Firma NUOVO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 5. ACQUISITIONS FIREPLACES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACQUISITIONS FIREPLACES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. IFIRE

  Belgia

  Firma IFIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kotły na drewno, nowoczesne kominki, i kominy jednoelementowe. Ma siedzibę w Asper-Gavere, Belgia.

 7. VENTO NORDIC A/S

  Dania

  Firma VENTO NORDIC A/S, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kominki, akcesoria do kominków, piece, i komin. Ma siedzibę w Hadsten, Dania.

 8. M-DESIGN

  Belgia

  Firma M-DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach piece na drewno, piece na gaz, i zwęglone drewno. Ma siedzibę w Zedelgem, Belgia.

 1. HANDAN HONEST HIGH-TECH GLASS CO.,LTD

  Chiny

  Firma HANDAN HONEST HIGH-TECH GLASS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Handan, Chiny.

 2. "FIREPLACES MASTER CERAMICS"

  Ukraina

  Firma "FIREPLACES MASTER CERAMICS", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 3. RUBY FIRES

  Holandia

  Firma RUBY FIRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Broek Op Langedijk, Holandia.

 4. FONDERIE DU DER

  Francja

  Firma FONDERIE DU DER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, Żeliwo - wyroby, Paleniska kominków domowych, Żeliwo - wyroby, odlewnia, i wkładki metalowe. Ma siedzibę w Chavanges, Francja.

 5. JORIS VAN APERS

  Belgia

  Firma JORIS VAN APERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, przedmioty antyczne, antiquarians, Paleniska kominków domowych, i obróbka kamieni naturalnych. Ma siedzibę w Reet, Belgia.

 6. ENVIRO-FLAME

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENVIRO-FLAME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kominek ekologiczny, i kominek na drewno. Ma siedzibę w Wimbledon, Zjednoczone Królestwo.

 7. BRICOTIENDAS - ESTUFAS DE LEÑA

  Hiszpania

  Firma BRICOTIENDAS - ESTUFAS DE LEÑA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Mijas Costa, Hiszpania.

 8. HITZE SP. Z O.O.

  Polska

  Firma HITZE SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kominek grzejny, fireplaces and stoves, i kominek na drewno. Ma siedzibę w Radom, Polska.

 9. DRU BELGIE

  Belgia

  Firma DRU BELGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, Paleniska kominków domowych, piece na drewno, piece opalane drewnem do użytku prywatnego, i tradycyjne piecyki na drewno. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 10. RFC SERVICES (EAST ANGLIA) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RFC SERVICES (EAST ANGLIA) LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Ipswich, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo