• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • palenie kawy i kakao - urządzenia

Wyniki dla

Palenie kawy i kakao - urządzenia - Import eksport

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma R&R ROASTER AND ROASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, młynek do kawy, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. GOPPION CAFFE'

  Włochy

  Od 1948 roku wybieramy najlepsze na świecie kawy i przetwarzamy je według włoskiej tradycji wypalania. Respektujemy i podkreślamy różnorodność aromatów gleb ich pochodzenia poprzez oddzielne wypalanie. To skomplikowana praca wymagająca doskonałych zdolności technicznych oraz ciągłych badań. Właśnie w ten sposób Goppion stworzył swoją własną uprawę kawy.

 3. KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT

  Włochy

  Prażenie i pakowanie kawy w ziarnach, mielonej, porcjowanej, kawa bezkofeinowa, transformacja na zamówienie, podwykonawstwo. Przedsiębiorstwo posiadające certyfikat ISO 14001.

 4. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Turcja

  Firma EFOR NUTS ROASTING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, aparaty do palenia, Palenie kawy i kakao - urządzenia, maszyny przemysłowe, i suche owoce. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. COSMAI COFFEE GROUP SRL

  Włochy

  Firma COSMAI COFFEE GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach aparaty do palenia kawy, kawa włoska, i kawa espresso w kapsułkach. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Turcja

  Firma FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, profesjonalne, aparaty do palenia kawy, sprzęt do palenia kawy, Ekspresy do kawy, profesjonalne, i urządzenia do palenia kawy, jęczmienia i tym podobne artykuły. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ

  Włochy

  Firma CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, palenie kawy, kawa, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i kawa espresso w kapsułkach. Ma siedzibę w Lavello, Włochy.

 3. EKOROAST

  Turcja

  Firma EKOROAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. BESCA ROASTERS.

  Turcja

  Firma BESCA ROASTERS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kawa - urządzenia do palenia kawy, aparaty do palenia kawy, i Kawa - urządzenia do palenia kawy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  Włochy

  Firma CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Ekspresy do kawy na kapsułki, Palenie kawy i kakao - urządzenia, Mieszanka kawy ziarnistej, i ekspresy do kawy dla społeczności. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 1. ESSSE CAFFE

  Belgia

  Firma ESSSE CAFFE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Ekspresy i maszyny do kawy, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, maszyny do wyrobu ciepłej czekolady, i Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Heppignies, Belgia.

 2. TRÉSCOL COFFEE

  Turcja

  Firma TRÉSCOL COFFEE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do kawy z 3 wylotami, i kawa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS

  Belgia

  Firma AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Palenie kawy i kakao - urządzenia, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, aparaty do palenia kawy, i palenie (kawy). Ma siedzibę w Ardooie (Koolskamp), Belgia.

 2. REVTECH

  Francja

  Firma REVTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Obróbka chemiczna i termiczna powierzchni metalowych - maszyny, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i obróbka cieplna. Ma siedzibę w Loriol Sur Drome, Francja.

 3. BRAZIL COMPANY

  Belgia

  Firma BRAZIL COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Palenie kawy i kakao - urządzenia, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy i maszyny do kawy, napoje na bazie kawy, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 4. COPPER COFFEE ROASTERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COPPER COFFEE ROASTERS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mieszanki kaw. Ma siedzibę w Cobham, Zjednoczone Królestwo.

 5. ARGAN FOOD

  Libia

  Firma ARGAN FOOD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ekspresy do kawy dla społeczności, maszyny do kawy z 1 wylotem, i filiżanki do kawy. Ma siedzibę w Tripoli, Libia.

 6. SWEET COFFEE ITALIA SRL

  Włochy

  Firma SWEET COFFEE ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Grugliasco, Włochy.

 7. OUTER SPACE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OUTER SPACE LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mieszanki kaw dla restauracji, i palenie kawy i tym podobnych produktów dla klientów zewnętrznych. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 8. ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES

  Turcja

  Firma ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. INTERNATIONAL DIRECT SOURCING

  Holandia

  Firma INTERNATIONAL DIRECT SOURCING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, kawa surowa, i Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL

  Belgia

  Firma TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Palenie kawy i kakao - urządzenia, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, kawa palona i podobne - hurt, i kawa - hurt. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 3. HOTFILTER GMBH

  Niemcy

  Firma HOTFILTER GMBH, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 4. DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS

  Grecja

  Firma DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Drama, Grecja.

 5. BEANWORKS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEANWORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Woodville, Zjednoczone Królestwo.

 6. GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI

  Turcja

  Firma GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Kula, Turcja.

 7. ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD

  Chiny

  Firma ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do ekspresów do expresso. Ma siedzibę w Zhongshan, Chiny.

 8. SMART INVESTMENT GROUP

  Ukraina

  Firma SMART INVESTMENT GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Chernivtsi, Ukraina.

 9. LUMAR SRL

  Włochy

  Firma LUMAR SRL, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy. Ma siedzibę w Aosta, Włochy.

 10. TEA AND COFFEE

  Islandia

  Firma TEA AND COFFEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Palenie kawy i kakao - urządzenia. Ma siedzibę w Hafnarfirdi, Islandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo