• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pakowanie przemysłowe

Wyniki dla

Pakowanie przemysłowe - Import eksport

 1. KARE-PACK

  Turcja

  Kare Pack to producent ekologicznych i bezpiecznych materiałów opakowaniowych z Turcji. Produkujemy wysokiej jakości miski papierowe z papieru najwyższej jakości. Nasze miski posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty zdrowotne, w tym BRC, dzięki czemu są używane na całym świecie.. W załączeniu przesyłamy je. Możemy odpowiedzieć na wszystkie rodzaje wymagań dotyczących druku na naszych miseczkach. Dzięki naszym idealnie dopasowanym pokrywkom mogą mieć Państwo bardzo zadowolonych klientów końcowych. Mamy bardzo konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Naszą podstawową filozofią jest zapewnienie 100% satysfakcji klienta; to dlatego jako Kare Pack nieustannie się odnawiamy, ściśle śledząc rozwój technologii, aby zaoferować naszym cennym klientom produkty lepszej jakości, bardziej wytrzymałe, ze szczególnym uwzględnieniem wzornictwa. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Liczymy na owocną współpracę.

 2. ULAS ISTANBUL FOOD PACKAGING

  Turcja

  ULAS GROUP jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży opakowań na żywność, posiadającym silną pozycję we Francji i w Europie. Nasze obiekty zajmują całkowitą powierzchnię 5000m², włącznie z zamkniętym obszarem o powierzchni 2700m², dysponując wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i pojazdami logistycznymi. Nasze najnowszej generacji, bezpyłowe hale wytwarzają wysokiej jakości produkty na bazie papieru oraz pojemniki kartonowe, takie jak opakowania na burgery, kurczaki, miski sałatkowe, pudełka na lunch, pojemniki na wędliny, miseczki na zupę, tekturowe wieczka i wiele innych. Oferujemy różne rozwiązania w zakresie opakowań na żywność dla przedsiębiorstw na całym świecie. Proponujemy także rozwiązania opakowaniowe na specjalne zamówienie, a nasz dział badawczo-rozwojowy wdraża indywidualne technologie opakowaniowe, zgodnie z potrzebami naszych klientów. W ULAS GROUP, stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, elastyczność i efektywność, aby jak najlepiej spełnić wymagania naszych klientów. Naszą siłą jest maksymalna elastyczność, pozwalająca nam szybko reagować na zmiany rynkowe i wymagania klientów, a także wdrażać niezwłocznie procesy biznesowe. Więcej informacji po kontakcie z nami!

 3. IZOL PACK

  Turcja

 4. BEDAYA PACKING

  Egypt

 5. ENGI TECHNOLOGIES SRL

  Włochy

  Od wielu lat Engi Technologies oferuje swoim klientom profesjonalizm i solidność wprojektowaniu i budowie maszyn i linii konfekcjonowania i pakowania. Firma produkuje: maszyny i urządzenia do konfekcjonowania ciastek, maszyny do paletyzacji, pakowania, ponadto buduje maszyny specyficzne na życzenie klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOLPRINT

  Hiszpania

  jakość, cena, terminy i obsługa.

 2. BRB BEST RELIURE BELKHOUJA SARL

  Tunezja

 3. SEYZER MAKINA

  Turcja

 4. SALARDI SISTEMI SRL SOCIO UNICO

  Włochy

 5. SACOSDEALGODON.COM

  Hiszpania

 1. ITAL-SHOP DI BRUNO MICHELE

  Włochy

 2. SCATOLIFICIO MAX BOX SRL

  Włochy

 1. PLÁSTICOS VIDAL S.L.

  Hiszpania

 2. MONA LISA

  Belgia

 3. ROTOLPACK S.R.L.

  Włochy

 4. NOVAPACKSUD S.R.L.

  Włochy

 5. SINTOCHEM S.R.L.

  Włochy

 6. ISI PLAST S.P.A.

  Włochy

 7. ULMA PACKAGING

  Francja

 8. OZKA AMBALAJ KAGIT PLASTIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 1. LECA GRAPHICS

  Hiszpania

 2. LOGO GRAMMA PRINTING SOLUTIONS S.A.

  Grecja

 3. BLU PLAST SRL

  Włochy

 4. PACKAGING INNOVATIONS

  Zjednoczone Królestwo

 5. WERIT UK LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 6. IMBALLPACKAGING

  Włochy

 7. VF CONDITIONNEMENT

  Francja

 8. DANIILIDIS PLASTICS PC

  Grecja

 9. EUROEMBALAJE

  Hiszpania

 10. ROTECH MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo