• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • paczkowanie w skrzynkach - urządzenia

Wyniki dla

Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia - Import eksport

 1. AGRAMA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGRAMA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 3. WOOD BOX KZ

  Polska

  Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą i producentem eleganckich skrzynek drewnianych. Skrzynki są szlifowane i wykonane z suchego drewna sosnowego. Skrzynki zbijane są na zszywki, gwoździe i klej co gwarantuje większą wytrzymałość. Staranność wykonania sprawia iż nasze skrzynki nadają się jako dekoracja w domu, ogrodzie czy do sklepu. Oferujemy wykonanie skrzynek na dowolny wymiar w dowolnym kolorze oraz w wybrany przez klienta sposób montażu (zszywki, gwoździe, klej, zszywki z klejem, gwoździe z klejem). Zapraszamy do współpracy firmy, osoby prywatne chcące zamówić duże ilości dla których oferujemy indywidualną wycenę. Skrzynki produkowane są w Polsce

 4. SO-MATEC YILONG GMBH

  Niemcy

  Firma SO-MATEC YILONG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 5. PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paletyzacja - urządzenia, Maszyny do obręczowania, film wrappers, maszyny do pakowania w kartony, Paletyzacja - urządzenia, i Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 2. J. ESQUERDA, S.A.

  Hiszpania

  Firma J. ESQUERDA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, rozlewarki, i sealing machines. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 3. SCHUILENBURG

  Belgia

  Firma SCHUILENBURG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, maszyny konfekcjonujące, dozowniki, i systemy ważenia. Ma siedzibę w Sint-Gillis-Dendermonde, Belgia.

 4. IXAPACK

  Francja

  Firma IXAPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, wrapping machine installations, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, kartoniarki, i roboty do paletyzacji. Ma siedzibę w Mauléon, Francja.

 5. PENTA SERVIS

  Republika Czeska

  Firma PENTA SERVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do pakowania i obręczowania, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do pakowania i obręczowania, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Holice, Republika Czeska.

 1. HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L.

  Hiszpania

  Firma HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach linii linia formowania termicznego, i maszyny do pakowania blisterowego. Ma siedzibę w La Granada, Hiszpania.

 2. CAMA GROUP

  Francja

  Firma CAMA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach linie do konfekcjonowania. Ma siedzibę w Saint Maur des Fosses, Francja.

 1. SHANGHAI XINGLU MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI XINGLU MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD., roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Shagnahi, Chiny.

 2. AMES S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma AMES S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Ostrava-Moravska Ostrava A Pri, Republika Czeska.

 3. CRISALID NORMANDIE

  Francja

  Firma CRISALID NORMANDIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, kasa automatyczna, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Montreuil L'argille, Francja.

 4. OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO

  Włochy

  Firma OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oprawa kamieni szlachetnych. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 5. CTMS

  Francja

  Firma CTMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 6. MORTET ARMANDO

  Włochy

  Firma MORTET ARMANDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Oriolo Romano, Włochy.

 7. POZZI MAURO

  Włochy

  Firma POZZI MAURO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 8. BORGHI STANISLAO DI GIOVANNI E FRANCESCO BORGHI S.N.C.

  Włochy

  Firma BORGHI STANISLAO DI GIOVANNI E FRANCESCO BORGHI S.N.C., roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia, świece, i Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia. Ma siedzibę w Malnate, Włochy.

 1. ITALGEM DI CONTINI & CASSIBBA S.N.C.

  Włochy

  Firma ITALGEM DI CONTINI & CASSIBBA S.N.C., roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach cyzelowanie klejnotów. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 2. PINAFFO MANUEL GIORGIO

  Włochy

  Firma PINAFFO MANUEL GIORGIO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach cyzelowanie klejnotów. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 3. MULTIVAC B.V.

  Holandia

  Firma MULTIVAC B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Woerden, Holandia.

 4. AMATO ANTONINO

  Włochy

  Firma AMATO ANTONINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Srebro stołowe, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, i Srebro stołowe. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 5. POLYPACK GMBH & CO. KG VERPACKUNGSMASCHINEN

  Niemcy

  Firma POLYPACK GMBH & CO. KG VERPACKUNGSMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 6. MALASPINA PREZIOSI

  Włochy

  Firma MALASPINA PREZIOSI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria z kamieniami szlachetnymi, i cyzelowanie klejnotów. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 7. NANI ATTILIO

  Włochy

  Firma NANI ATTILIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 8. GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C.

  Włochy

  Firma GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C., roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 9. VOLPAK S.A.

  Hiszpania

  Firma VOLPAK S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Santa Perpetua De Mogoda, Hiszpania.

 10. XAVER BULLINGER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma XAVER BULLINGER GMBH + CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Abtsgmünd, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo