• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia

Wyniki dla

Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia - Import eksport

 1. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Założona w 2005 roku firma Keymac zdobyła reputację producenta maszyn pakujących. Ciągły rozwój naszego asortymentu umożliwia nam dostarczanie naszym klientom maszyn pakujących oraz usług instalacyjnych. Nasza oferta obejmuje następujące maszyny: Maszyny do pakowania świeżych produktów w opakowania BEZ PLASTIKU. Podajniki: Maszyny pakujące do formowania kartonów z płaskich wykrojów za pomocą mechanizmu zakładki blokującej lub kleju. Prędkość do 60 cykli na minutę na głowicę formującą. Zamykarki: Maszyna pakująca do automatycznego zamykania napełnionych kartonów. Trzy klapy lub styl pojedynczej klapy. Prędkość do 200 kartonów na minutę. Kartoniarki. Półautomatyczne i w pełni automatyczne kartoniarki poziome: Prędkość do 120 kartonów na minutę. Zakładarki koszulek pakujących: Maszyny do wkładania tacki lub pojemnika do wstępnie sklejonego rękawa. Dostępne dla prędkości do 80 opakowań na minutę. Obsługa produktu: Systemy podawania, przenośniki i stoły obrotowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby przeanalizować wszystkie projekty związane z pakowaniem.

 2. WHITE STEEL GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i linii produkcyjnych. DLATEGO TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH LINII PRODUKCYJNYCH. Ponadto White Steel GmbH jest jednym z największych dostawców technologii dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego oraz wielu innych sektorów. Firma White Steel GmbH oferuje szeroki wachlarz usług. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w opracowywaniu własnych procesów produkcyjnych. Działamy na całym świecie z naszych lokalizacji w Turcji i Niemczech. Nasze maszyny wytwarzają ważne produkty, które mogą być bezpośrednio używane przez końcowego konsumenta w regionie. (żywność, produkty medyczne itp.). W naszych głównych projektach dbamy o wykorzystanie i wzmocnienie regionalnej infrastruktury. W ten sposób promujemy otaczający nas region przy składaniu zamówień, a jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju np. poprzez minimalizację transportu.

 3. VERPAMA AG

  Szwajcaria

  Verpama rozpoczęła działalność w roku 1964 jako firma sprzedająca materiały opakowaniowe. Przez dziesięciolecia Verpama zdobyła w Szwajcarii pozycję znanego i renomowanego dostawcy rozwiązań końcowego odcinka linii pakujących, koncepcji automatyzacji i potrzebnych do tego materiałów opakowaniowych. Wraz z rozwojem maszyn Tray- i BlissFormer (wcześniej dobrze znanych jako marka SWF), a także Aplikatora pokrywek Verpama stała się wiodącym producentem formiarek pudeł kartonowych typu Tray i Bliss na skalę światową. Dzięki temu nasi klienci na całym świecie mogą optymalizować koszty produkcji pudełek kartonowych jednocześnie działając z najwyższą prędkością, precyzją oraz maksymalną elastycznością. Innowacje wprowadzone w życie Nie myślimy utartymi schematami, lecz uwzględniamy najróżniejsze scenariusze. U nas innowacja zaczyna się już wraz z pytaniami, gdzie stosujemy dany produkt lub jak wygląda proces technologiczny.

 4. BASIS, LLC

  Ukraina

  BASIS jest producentem prostych i niezawodnych urządzeń do pakowania dla różnych sektorόw przemysłu spożywczego i niespożywczego. Linie oparte są na kartoniarkach, pionowych maszynach pakujących i urządzeniach pomocniczych. Basis LLC z powodzeniem działa na rynku urządzeń do pakowania i paczkowania od 1996 roku. 24 lata rozwoju i wdrażania urządzeń pakujących i logistycznych pozwoliły nam zgromadzić ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązań produkcyjnych dla różnych gałęzi przemysłu, począwszy od przekąsek, produktów spożywczych i cukierniczych, a skończywszy na produktach mrożonych i niespożywczych. Nasze zasoby to ponad tysiąc projektów, zarówno standardowych jak i indywidualnych, a indywidualne podejście oraz nowoczesne technologie tworzenia projektów zapewniają rozwiązania dla konkretnych celów każdego klienta. Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie projektowe, począwszy od opracowania zadania technicznego, a skończywszy na dostawie, montażu i uruchomieniu.

 5. TECMA PACK

  Francja

  TECMA PACK, projektowanie i produkcja maszyn oraz linii pakowania, sklejania kartonów z tektury falistej i automatycznego ładowania. Wielobranżowa, firma TECMA PACK jest wyspecjalizowana w branży rolno-spożywczej i w przemyśle mleczarskim, we Francji jak i za granicą. TECMA PACK jest w stanie dostarczyć pełne instalacje, od wyjścia z napełniarek pojemników termoformowanych, wstępnie formowanych lub butelek, do urządzeń paletyzujących.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, owijarki do pudełek, banderolownica automatyczna, Paletyzacja - urządzenia, i Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SOMIC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SOMIC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki automatyczne, pakowarki dla przemysłu spożywczego, i linie do konfekcjonowania. Ma siedzibę w Amerang, Niemcy.

 3. 3S PACTEC GMBH

  Niemcy

  Firma 3S PACTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karton opakunkowy. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Ogólne systemy opakowań, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Dietmannsried, Niemcy.

 4. BAMATEC GMBH SÖMMERDA

  Niemcy

  Firma BAMATEC GMBH SÖMMERDA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obręczowania, Maszyny do obręczowania, frankownica, i taśma. Ma siedzibę w Sömmerda, Niemcy.

 5. TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL

  Niemcy

  Firma TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty wypełniające do pakowania, Arkusze tworzyw sztucznych, Pakowaczka, i taśmy samoprzylepne. Ma siedzibę w Solms, Niemcy.

 1. ITAL PAL S.R.L.

  Włochy

  Firma ITAL PAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, depaletyzatory, i maszyny do formowania opakowań. Ma siedzibę w Alessandria, Włochy.

 2. ROBOT MULTIPROJECT SRL

  Włochy

  Firma ROBOT MULTIPROJECT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Besnate, Włochy.

 1. AVERCON

  Belgia

  Firma AVERCON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Eeklo, Belgia.

 2. TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wiesmoor, Niemcy.

 3. PENTA SERVIS

  Republika Czeska

  Firma PENTA SERVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do pakowania i obręczowania, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do pakowania i obręczowania, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Holice, Republika Czeska.

 4. BOXON GMBH

  Niemcy

  Firma BOXON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karton opakunkowy. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i maszyny do naklejania etykiet i oznaczania opakowań oraz produktów konfekcjonowanych. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 5. BOIX EUROPE BV

  Niemcy

  Firma BOIX EUROPE BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Waging Am See, Niemcy.

 6. BAC À BEC CARTON

  Hiszpania

  Firma BAC À BEC CARTON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki i skrzynki do składowania. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Pudełka tekturowe, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Pudełka tekturowe, i Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach. Ma siedzibę w Castellvell del Camp, Hiszpania.

 7. BOBST MEX SA

  Szwajcaria

  Firma BOBST MEX SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

 8. ZAMBELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma ZAMBELLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w San Pietro In Casale, Włochy.

 1. JIU FENG CARTONS & MACHINERY CO,LTD

  Chiny

  Firma JIU FENG CARTONS & MACHINERY CO,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 2. IST.BOX

  Turcja

  Firma IST.BOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. SIGITASPAK S.R.L.

  Włochy

  Firma SIGITASPAK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 4. ITALPACK S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALPACK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Santarcangelo Di Romagna, Włochy.

 5. XINGUANGMING CARTON MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma XINGUANGMING CARTON MACHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Cangzhou, Chiny.

 6. DONG GUANG CANG HAI PACKING MACHINE CO.,LTD

  Chiny

  Firma DONG GUANG CANG HAI PACKING MACHINE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zestawy do druku fleksograficznego. Ma siedzibę w cang zhou, Chiny.

 7. BPACK S.R.L.

  Włochy

  Firma BPACK S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 8. TECHNIPES S.R.L.

  Włochy

  Firma TECHNIPES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Santarcangelo Di Romagna, Włochy.

 9. MEYPACK VERPACKUNGSSYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MEYPACK VERPACKUNGSSYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Ma siedzibę w Nottuln-Appelhülsen, Niemcy.

 10. G.N.A.

  Włochy

  Firma G.N.A., roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Ozzano Dell'emilia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo