• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia

Wyniki dla

Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia - Import eksport

 1. WHITE STEEL GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i linii produkcyjnych. DLATEGO TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH LINII PRODUKCYJNYCH. Ponadto White Steel GmbH jest jednym z największych dostawców technologii dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego oraz wielu innych sektorów. Firma White Steel GmbH oferuje szeroki wachlarz usług. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w opracowywaniu własnych procesów produkcyjnych. Działamy na całym świecie z naszych lokalizacji w Turcji i Niemczech. Nasze maszyny wytwarzają ważne produkty, które mogą być bezpośrednio używane przez końcowego konsumenta w regionie. (żywność, produkty medyczne itp.). W naszych głównych projektach dbamy o wykorzystanie i wzmocnienie regionalnej infrastruktury. W ten sposób promujemy otaczający nas region przy składaniu zamówień, a jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju np. poprzez minimalizację transportu.

 2. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Założona w 2005 roku firma Keymac zdobyła reputację producenta maszyn pakujących. Ciągły rozwój naszego asortymentu umożliwia nam dostarczanie naszym klientom maszyn pakujących oraz usług instalacyjnych. Nasza oferta obejmuje następujące maszyny: Maszyny do pakowania świeżych produktów w opakowania BEZ PLASTIKU. Podajniki: Maszyny pakujące do formowania kartonów z płaskich wykrojów za pomocą mechanizmu zakładki blokującej lub kleju. Prędkość do 60 cykli na minutę na głowicę formującą. Zamykarki: Maszyna pakująca do automatycznego zamykania napełnionych kartonów. Trzy klapy lub styl pojedynczej klapy. Prędkość do 200 kartonów na minutę. Kartoniarki. Półautomatyczne i w pełni automatyczne kartoniarki poziome: Prędkość do 120 kartonów na minutę. Zakładarki koszulek pakujących: Maszyny do wkładania tacki lub pojemnika do wstępnie sklejonego rękawa. Dostępne dla prędkości do 80 opakowań na minutę. Obsługa produktu: Systemy podawania, przenośniki i stoły obrotowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby przeanalizować wszystkie projekty związane z pakowaniem.

 3. VERPAMA AG

  Szwajcaria

  Verpama rozpoczęła działalność w roku 1964 jako firma sprzedająca materiały opakowaniowe. Przez dziesięciolecia Verpama zdobyła w Szwajcarii pozycję znanego i renomowanego dostawcy rozwiązań końcowego odcinka linii pakujących, koncepcji automatyzacji i potrzebnych do tego materiałów opakowaniowych. Wraz z rozwojem maszyn Tray- i BlissFormer (wcześniej dobrze znanych jako marka SWF), a także Aplikatora pokrywek Verpama stała się wiodącym producentem formiarek pudeł kartonowych typu Tray i Bliss na skalę światową. Dzięki temu nasi klienci na całym świecie mogą optymalizować koszty produkcji pudełek kartonowych jednocześnie działając z najwyższą prędkością, precyzją oraz maksymalną elastycznością. Innowacje wprowadzone w życie Nie myślimy utartymi schematami, lecz uwzględniamy najróżniejsze scenariusze. U nas innowacja zaczyna się już wraz z pytaniami, gdzie stosujemy dany produkt lub jak wygląda proces technologiczny.

 4. BASIS, LLC

  Ukraina

  BASIS jest producentem prostych i niezawodnych urządzeń do pakowania dla różnych sektorόw przemysłu spożywczego i niespożywczego. Linie oparte są na kartoniarkach, pionowych maszynach pakujących i urządzeniach pomocniczych. Basis LLC z powodzeniem działa na rynku urządzeń do pakowania i paczkowania od 1996 roku. 24 lata rozwoju i wdrażania urządzeń pakujących i logistycznych pozwoliły nam zgromadzić ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązań produkcyjnych dla różnych gałęzi przemysłu, począwszy od przekąsek, produktów spożywczych i cukierniczych, a skończywszy na produktach mrożonych i niespożywczych. Nasze zasoby to ponad tysiąc projektów, zarówno standardowych jak i indywidualnych, a indywidualne podejście oraz nowoczesne technologie tworzenia projektów zapewniają rozwiązania dla konkretnych celów każdego klienta. Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie projektowe, począwszy od opracowania zadania technicznego, a skończywszy na dostawie, montażu i uruchomieniu.

 5. TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROBOT MULTIPROJECT SRL

  Włochy

 2. TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL

  Niemcy

 3. BAMATEC GMBH SÖMMERDA

  Niemcy

 4. TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

 5. AVERCON

  Belgia

 1. BAC À BEC CARTON

  Hiszpania

 2. COMEK S.R.L.

  Włochy

 1. ZAMBELLI S.R.L.

  Włochy

 2. ROMACO S.R.L.

  Włochy

 3. G.N.A.

  Włochy

 4. SOCO SYSTEM A/S

  Dania

 5. SC AMC LIGHT PACK SRL

  Rumunia

 6. TECHNIPES S.R.L.

  Włochy

 7. XINGUANGMING CARTON MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

 8. M.C. AUTOMATIONS S.R.L.

  Włochy

 1. ETIPACK S.P.A.

  Włochy

 2. IST.BOX

  Turcja

 3. ITALPACK S.R.L.

  Włochy

 4. BPACK S.R.L.

  Włochy

 5. VAI S.R.L.

  Włochy

 6. PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ

  Estonia

 7. Y-PACK PACKAGING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

 8. NANNINI RENATO MACHINERY S.R.L.

  Włochy

 9. A.GI.PACK S.R.L.

  Włochy

 10. S.G.E. S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo