• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Płyty z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Global Framing Supplies Ltd jest brytyjskim producentem, wykonującym dostawy w branży ramek na zdjęcia od 25 lat. Cała nasza produkcja odbywa się na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki któremu wytwarzamy wysokiej jakości wyroby w krótkim czasie. Wszystkie nasze tyły są wykonane z FSC, z certyfikatem HDF i są dostępne w rozmiarach 2.0, 2.5 & 3.0mm grubości, by spełnić Twoje oczekiwania. Gama produktów obejmuje stojące ramki, płyty HDF, polistyren, ramki z klipsami, arkusze akrylowe i ramki pływające.

 2. MOOSHAMMER HYGIENE & TECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Stawiamy na produkty wysokiej jakości, wiedzę i doświadczenie oraz optymalną obsługę klienta przez entuzjastycznych pracowników. Warunkiem tego jest kompleksowa gama produktów, od techniki odprowadzania wody ściekowej po drzwi, pojemniki, sprzęt i urządzenia transportowe, a także elementy konstrukcyjne oraz kompletne zarządzanie higieną, urządzenia użytkowe, maszyny i urządzenia specjalne. Obok technki odprowadzania i oczyszczania ścieków kluczowym filarem oferty jest technika transportu, magazynowania i demontażu, którą opracowujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy sprzęt operacyjny, a także planowanie i usługi oraz montaż na miejscu. Koncentrujemy się na przemyśle spożywczym. Od lat cieszymy się dobrą opinią w branży spożywczej, w przetwórstwie mięsnym, rzeźniach, mleczarniach, piekarniach, w handlu żywnością, w fabrykach serów, browarach itp. Producenci napojów, przemysł rybny i drobiarski, przetwórstwo przypraw, przemysł chemiczny itp.

 3. BWF KUNSTSTOFFE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1956 roku firma, zatrudniająca ponad 400 pracowników w zakładach w Offingen, Geretsried oraz w Chinach, przetwarza wysokiej jakości tworzywa sztuczne na profile, arkusze, folie optyczne, rury, elementy termoformowane i części formowane wtryskowo. BWF Profiles jest liderem na rynku europejskim i azjatyckim w zakresie wytłaczania profili z tworzyw sztucznych, rur z tworzyw sztucznych, arkuszy z tworzyw sztucznych oraz folii optycznych do zastosowań w takich dziedzinach jak oświetlenie, reklama świetlna, nośniki reklamy typu POS/Display lub autobusy i kolej. Portfolio produktów uzupełniają wysokiej jakości elementy formowane termicznie i wtryskowo produkowane przez naszą spółkę zależną BWF Thermoforms. Dzięki innowacyjnym urządzeniom produkcyjnym oraz ciągłym badaniom i rozwojowi zapewniamy naszym klientom decydującą przewagę technologiczną. Towarzyszymy klientowi w całym procesie rozwoju produktu, od koncepcji, poprzez produkcję prototypów, aż po produkt gotowy do montażu

 4. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 5. CENTROPLAST ENGINEERING PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszym tworzywom sztucznym chcemy ułatwić Ci życie! W tym celu staramy się być coraz lepsi. Nazywamy tę postawę Advance. To właśnie oznacza Centroplast Advance: Zdefiniowanie na nowo różnorodności i dostępności. Realizacja Twoich wizji w tworzywach sztucznych. Uczynienie procesu składania zamówień bardziej przejrzystym i prostszym. Aby osiągnąć te cele, nasz zespół wyspecjalizowanych pracowników jest do Twojej dyspozycji. Ponadto stworzyliśmy portal internetowy, w którym można szybko i łatwo znaleźć produkty spełniające Twoje indywiodualne wymagania. AdvanceDock: Nasz portal internetowy umożliwiający zoptymalizowanie procesu informowania i składania zamówień. Skorzystaj z zasady Advance! Ucieszymy się z Twojej chęci współpracy z Centroplast. Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, prosimy przewijać dalej w dół.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BW KUNSTSTOFFE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Z siedzibą w Heilbronn, specjalizujamy się w produkcji i handlu częściami technicznymi i półfabrykatami z tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy klientów przemysłowych z całych Niemiec we wszystkich sektorach. Dzięki nowowoczesnemu parkowi maszyn CNC oraz wyszkolonej i wykwalifikowanej kadrze fachowców jesteśmy w stanie przetwarzać wszystkie powszechnie stosowane tworzywa sztuczne, tworzywa techniczne i specjalne. Chętnie doradzimy w zakresie właściwego doboru materiału, dostosowanego do Państwa wymagań / specyfikacji i terminowo go dostarczymy. Jesteśmy szybkim i skutecznym partnerem w realizacji wszystkich projektów związanych z tworzywami sztucznymi. Potrzebujesz części technicznych z tworzywa sztucznego? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Po prostu wypełnij nasz formularz zapytania, a my przyślemy Ci intywidualną i niewiążącą ofertę pocztą elektroniczną w ciągu dwóch dni roboczych.

 2. DISPO PLASTIK LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Dispo Plastik ze Stambułu to wiodący europejski producent szerokiej gamy opakowań z tworzyw sztucznych. Przy ponad 1000 ton miesięcznej produkcji Dispo Plastik jest jednym z największych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Stambule. Nasze produkty znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym, rolniczym i przemysłowym. Jesteśmy dumni z produkcji przyjaznych dla środowiska, nadających się do recyklingu plastikowych opakowań na żywność, które pomagają chronić przyrodę i środowisko. Nasza szeroka gama produktów obejmuje: •pojemniki na żywność IML, •pojemniki na lody IML, •pojemniki na sery śmietankowe IML, •pojemniki na humus IML, •pojemniki IML, •opakowania IML, •jednorazowe talerze i pojemniki na żywność, •jednorazowe kubki, •separatory opakowań, •plastikowe sztućce, •okrągłe i kwadratowe plastikowe opakowania na żywność, •tace do sadzonek, •arkusze z tworzyw sztucznych PP/PS/ABS i o wiele więcej – wejdź na naszą stronę, aby poznać pełną ofertę! Dispo Plastik dostarcza najwyższej jakości opakowań z tworzyw sztucznych w najbardziej przystępnych cenach. Firma dba o tworzenie możliwości zatrudnienia i wartości dodanej dzięki swoim produktom, przy jednoczesnym utrzymaniu zaangażowania w ochronę środowiska. Zawsze pozostajemy w gotowości do pomocy przy projektach i dostawach opakowań z tworzyw sztucznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów standardowych, projektów stworzonych na miarę, czy nowych wzorów form wtryskowych, chętnie służymy pomocą. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

 3. BEMIS INDUSTRIAL PLUGS AND SOCKETS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo BEMIS ELECTRIC zostało założone w 1994 roku w Bursa, jednym z głównych przemysłowych miast w Turcji. Bemis zostało tworzone w celu produkcji elektrycznych materiałów przemysłowych. Firma rozpoczęła produkcję od wytwarzania 3 rodzajów gniazd trójfazowych na płaskie bolce, 3 tysięcy rodzajów elektrycznych materiałów przemysłowych, produkując w 100% w kraju i stając się w krótkim czasie pionierem w branży. Stosując SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001-2015, posiadając certyfikaty jakości CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO I TÜV, BEMIS, z wyszkolonym i doświadczonym zespołem, utrzymuje pozycję lidera w branży. BEMIS pewnie i nieprzerwanie rozwija się, by stać się renomowaną marką zarówno na rynku krajowym, jak i światowym poprzez eksport. BEMIS jest liderem w swojej branży na tureckim rynku; produkuje plastikowe, metalowe i gumowe gniazda wtykowe spełniające różne standardy, zgodnie ze zróżnicowanymi wartościami napięcia i wymaganiami. Bez wahania skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. S-POLYTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S-POLYTEC GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Goch, Niemcy.

 5. 1A STAR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 1A STAR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kirchhundem, Niemcy.

 1. GLACRYL HEDEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GLACRYL HEDEL GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ansbach, Niemcy.

 2. SENOPLAST KLEPSCH & CO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SENOPLAST KLEPSCH & CO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Piesendorf, Austria.

 1. GHS PLASTIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GHS PLASTIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ruhla, Niemcy.

 2. KUVAPLAST AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma KUVAPLAST AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bischofszell, Szwajcaria.

 3. HWS KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HWS KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Steinheim, Niemcy.

 4. PURUS PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PURUS PLASTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Arzberg, Niemcy.

 5. PROKILO GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROKILO GMBH & CO.KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. HELL KUNSTSTOFFHANDEL GMBH KUNSTSTOFFPLATTEN UND RUNDSTÄBE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELL KUNSTSTOFFHANDEL GMBH KUNSTSTOFFPLATTEN UND RUNDSTÄBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 7. PLEIGER THERMOPLAST GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLEIGER THERMOPLAST GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Schwentinental, Niemcy.

 8. AMSLER & FREY AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AMSLER & FREY AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Schinznach Dorf, Szwajcaria.

 1. PTW POLYURETHAN-TECHNIK WAGENFELD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PTW POLYURETHAN-TECHNIK WAGENFELD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wagenfeld, Niemcy.

 2. MIT MAYER INGENIEUR-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIT MAYER INGENIEUR-TECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Aitrach, Niemcy.

 3. MACEPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MACEPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Jüchen, Niemcy.

 4. BALKAN PLASTICS COMPANY DOO

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma BALKAN PLASTICS COMPANY DOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Płyty z tworzyw sztucznych, poliwęglan, produkty z poliwęglanu, produkcja poliwęglanu, poliwęglan PC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, arkusze faliste z tworzyw sztycznych, i Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Surcin, Serbia.

 5. XORELLA-FRANK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma XORELLA-FRANK AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wettingen, Szwajcaria.

 6. OPTIGRÜN INTERNATIONAL AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OPTIGRÜN INTERNATIONAL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Materiały nietkane, włóknina, Rooftop grassing, Materiały nietkane, włóknina, i drenowania. Ma siedzibę w Krauchenwies-Göggingen, Niemcy.

 7. TECH-ART SP. Z O.O. SP K.

  Polska

  Nasza firma jest obecna na rynku od 1995 roku. Oferujemy szeroką gamę tworzyw sztucznych i tworzyw konstrukcyjnych. Naszą specjalizacją jest obróbka tworzyw sztucznych. Oferujemy elementy wykonane z materiałów charakteryzujących się znaczną elastycznością i sprężystością, odpornych na wysokie temperatury, takie jak polietylen (PE), tekstolit (REZOTEX), poliamid (PA), polipropylen (PP), poliacetal (POM-C), teflon (PTFE), poliwęglan (PC), pleksi czy poliuretan (PUR). W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania z gum (SBR, NBR, EPDM, VITON, MIKROGUMA, MEMBRANA, SILIKON) i tworzyw sztucznych do kontaktu z żywnością oraz elementy kwasoodporne, jak również materiały o właściwościach antypoślizgowych ( METRO, GUMA RYFLOWANA). Realizujemy zamówienia na uszczelki, podkładki, detale na podstawie rysunków technicznych. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy z tworzyw sztucznych. W celu należytego zrealizowania Państwa zapytania, mile będą widziane załączone rysunki techniczne. Zapraszam do kontaktu : n.kaminska@tech-art.com.pl

  Wszystkie wyroby na "płyty z tworzyw sztucznych"

 8. HYGI PANEL

  Belgia

  HYGI PANEL® to rozwiązanie pokryć ściennych i/lub sufitowych przeznaczonych dla środowisk gdzie poziomy aseptyki i czystości są najbardziej wymagające. Pokrycia HYGI PANEL® (dawniej New Ramic®) są doskonale przystosowane do norm HACCP, ISO 14644-1, ISO 22000. Niezawodne i odporne na różnorodne agresje, płyty ścienne HYGI PANEL® z poliestru spełniają normy wymagane w infrastrukturach rolno-spożywczych (kuchnie profesjonalne, Horeca, chłodnie spożywcze, warsztaty produkcyjne) i służbie zdrowia (szpitale, sanatoria, laboratoria, pomieszczenia kosmetyczne i farmaceutyczne). Poza cechami HYGI PANEL® umożliwiającymi przystosowane do pokryć ściennych i sufitowych w czystych i białych salach, płytki posiadają niewątpliwe właściwości, jeśli chodzi o instalację, trwałość, rewaloryzację i zarządzanie budynkami oraz strefami higieny HACCP.

 9. DS SMITH PLASTICS FRANCE

  Francja

  DS SMITH division Plastics produkuje i sprzedaje w całej Europie szeroką gamę produktów na zamówienie z pełnego polipropylenu komórkowego i poliwęglanu komórkowego oraz z polietylenu: płyty, pojemniki, tace, kontenery, palety, itd. Działamy w różnych branżach takich jak: budownictwo, przemysł graficzny, samochodowy, farmaceutyczny, logistyczny. DS SMITH division Plastics korzysta z ponad 30-letniego doświadczenia w dziedzinie wytłaczania plastiku i jest uznaną w Europie firmą, dzięki swoim możliwościom rozwoju, innowacji oraz jakości proponowanych rozwiązań w dziedzinie opakowań. DS SMITH division Plastics obsługuje swoich klientów z 30 filii rozsianych w 15 krajach Europy, Ameryki Północnej, Południowej, Azji i Oceanii. Wszędzie tam, gdzie opakowanie i rozprowadzanie są czynnikami kluczowymi DS Smith Plastics pomaga swoim klientom zyskać na skuteczności i zwiększyć ich konkurencyjność.

 10. FAIGLE KUNSTSTOFFE GMBH

  Austria

  faigle - to tworzywa sztuczne, gotowe elementy z tworzyw sztucznych i półprodukty z tworzyw sztucznych. Od ponad 60 lat Faigle pisze historię tworzyw sztucznych. Odegraliśmy decydującą rolę w rozwoju nowych tworzyw sztucznych i nowych technologii tworzyw sztucznych. Dzięki licznym własnym patentom i wielu pierwszorzędnym rozwiązaniom w zakresie technologii aplikacji, firma faigle udowodniła swoje kompetencje. Pionierski duch lat założycielskich do dziś charakteryzuje wysoką gotowość przedsiębiorstwa do wprowadzania innowacji.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Płyty z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1208 Przedsiębiorstwa