• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty pilśniowe twarde

Wyniki dla

Płyty pilśniowe twarde - Import eksport

 1. WEMAFLEX GMBH HOLZWERKSTOFFE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WeMaFlex GmbH tworzy ponadbranżowe rozwiązanie indywidualne dla klientów, które wykraczają poza normalne i wyłączne zastosowanie materiałów płytowych. Jako sprzedawca hurtowy i przedsiębiorstwo produkcyjne zaopatrujemy się w materiały bezpośrednio u producentów, co stanowi w pozycji biznesu B2B ważny element wewnętrznego łańcucha dostaw i przyczynia się do pracy bez zakłóceń. Import/eksport z dostawami w całej Europie, magazynowanie zamknięte w kraju i za granicą, produkcja na maszynach do obróbki drewna, cięcie, wymiar stały, wiercenie, frezowanie, formatowanie, klejenie i składanie, płyty MDF/HDF, płyty wiórowe, płyty ze sklejki brzozowej, drewniane listwy amortyzujące, drewniane listwy warstwowe, drewniane oczepy warstwowe, forniry, twarde płyty pilśniowe, płyty OSB, płyty izolacyjne, narożnikowe listwy ochronne, nowe europalety, używane europalety, produkcja palet specjalnych, płyty wzorcowe, budowa prototypów, folie dekoracyjne, folie wykańczające, palety opakowaniowe, palety 2. gatunku, płyty pokrywające surowe/powlekane

 2. HOBATEX GMBH INDUSTRIAL PARTNERS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOBATEX GMBH INDUSTRIAL PARTNERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Brakel, Niemcy.

 3. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Estonia

  Technomar & Adrem LTD dostarcza produkty drewnopochodne, takie jak: Sklejka brzozowa, sklejka lakierowana, płyta MDF, panele łączone, boki szuflad, stopnie drewniane, schody drewniane, rusztowania, podłogi do naczep i kontenerów, palety drewniane, ramy łóżek, siedzenia krzeseł, półki z płyty pilśniowej, półki na książki, regały na książki i półki, podłogi do obiektów sportowych, podłogi przemysłowe, parkiet dębowy, parkiet jesionowy, parkiet egzotyczny, podłogi do naczep i kontenerów, płyta pilśniowa do przemysłu samochod., sklejka do zastosowań przemysł., sklejka - półprodukt

 4. SIA DABO TRADE

  Łotwa

  DaBo Trade ma przyjemność zaoferować Państwu obróbkę drewna: Sklejka brzozowa WBP, MR, F/F i F/W (rozmiary 1525*1525, 1220*2440, 1250*2500, 1500*3000, 1525*3050 mm nierówno usłojony i długimi słojami), MDF, płyta pilśniowa twarda, płyta wiórowa i inne

 5. PERFONET® GMBH

  Niemcy

  Firma PERFONET® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Lahr, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIPAN SRL

  Włochy

  Firma SIPAN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, drewno wiórowe, Dykta, płyty laminowane i sklejki, i płyty wielowarstwowe. Ma siedzibę w Campobello Di Mazara, Włochy.

 2. MANUFACTURAS NICOLAS S.L.

  Hiszpania

  Firma MANUFACTURAS NICOLAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Viana, Hiszpania.

 3. ETS FERNAND BRUGERE

  Francja

  Firma ETS FERNAND BRUGERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Płyty pilśniowe twarde, topola, i Fornir rozwinięty. Ma siedzibę w Châtillon-Sur-Seine, Francja.

 4. VPS FRANCE

  Francja

  Firma VPS FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Płyty pilśniowe twarde, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, drzwi bezpieczeństwa, i Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. FRANK FÜRSCHBACH HOLZWERKSTOFFE

  Niemcy

  Firma FRANK FÜRSCHBACH HOLZWERKSTOFFE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Płyty pilśniowe twarde, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Płyty pilśniowe twarde, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. HARDBOARD EXPERT OÜ

  Estonia

  Firma HARDBOARD EXPERT OÜ, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Jest również obecna w dziedzinach meble dla przemysłu, płyty wiórowe, i płyty listwowe. Ma siedzibę w TALLINN, Estonia.

 2. COFAS SPA

  San Marino

  Firma COFAS SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Serravalle, San Marino.

 1. BUSINESS COMMUNICATION CENTRE

  Białoruś

  Firma BUSINESS COMMUNICATION CENTRE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Fornir i drewno okładzinowe, Trociny i wióry drewniane, Płyty pilśniowe twarde, Fornir i drewno okładzinowe, Trociny i wióry drewniane, i eksport. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. HOPLA HOLZ-UND PLATTENBEARBEITUNGS-GMBH

  Niemcy

  Firma HOPLA HOLZ-UND PLATTENBEARBEITUNGS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Płyty pilśniowe twarde, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Płyty pilśniowe twarde, i Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Niederfüllbach, Niemcy.

 3. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi naftowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Płyty pilśniowe twarde, Schrony przeciwatomowe - budowa, Rurociągi naftowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Płyty pilśniowe twarde, i Schrony przeciwatomowe - budowa. Ma siedzibę w Bad Homberg, Niemcy.

 4. MEYER TIMBER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MEYER TIMBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, drewno fornirowane, płyty wiórowe, i Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Chippenham, Zjednoczone Królestwo.

 5. SC SILVATRADE SRL

  Rumunia

  Firma SC SILVATRADE SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Jest również obecna w dziedzinach drewno, i meble. Ma siedzibę w Cluj Napoca, Rumunia.

 6. PLABEDA - PLAKATIERUNGSBEDARF

  Niemcy

  Firma PLABEDA - PLAKATIERUNGSBEDARF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Płyty pilśniowe twarde, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Płyty pilśniowe twarde, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Alsdorf, Niemcy.

 7. FROESLEV TRAE A/S

  Dania

  Firma FROESLEV TRAE A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Jest również obecna w dziedzinach Szalówka (masonit), Drewno tarcicowe i konserwowane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty wiórowe, Szalówka (masonit), Drewno tarcicowe i konserwowane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, i Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Padborg, Dania.

 8. ROCHLING PERMALI COMPOSITES

  Francja

  Firma ROCHLING PERMALI COMPOSITES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Płyty pilśniowe twarde, Płyty drewniane, i Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Maxeville, Francja.

 1. C.R.TAYLOR(TIMBER)LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C.R.TAYLOR(TIMBER)LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Drzwi i bramy, Płyty wiórowe, Płyty pilśniowe twarde, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Drzwi i bramy, i Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 2. B.L.C. S.R.L.

  Włochy

  Firma B.L.C. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty pilśniowe twarde, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Pieve Di Soligo, Włochy.

 3. S.A.F. S.P.A.

  Włochy

  Firma S.A.F. S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty pilśniowe twarde, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w San Giovanni In Marignano, Włochy.

 4. VILPAC

  Włochy

  Firma VILPAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty pilśniowe twarde, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Vigone, Włochy.

 5. ZANARDI S.R.L.

  Włochy

  Firma ZANARDI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty pilśniowe twarde, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Val Brembilla, Włochy.

 6. VALBOIS SA CONTHEY

  Szwajcaria

  Firma VALBOIS SA CONTHEY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Drewno tarcicowe i konserwowane, Pokrycia dachowe, Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Conthey, Szwajcaria.

 7. ISOLTECNICA S.R.L.

  Włochy

  Firma ISOLTECNICA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty wiórowe, Płyty pilśniowe twarde, Płyty wiórowe, i Płyty pilśniowe twarde. Ma siedzibę w Noceto, Włochy.

 8. BRAZZI COMPENSATI

  Włochy

  Firma BRAZZI COMPENSATI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty pilśniowe twarde, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Dosolo, Włochy.

 9. REPUBLIC UNITARY ENTERPRICES MOGILEVENERGO BRANCH BOBRUISK FACTORY WOOD-FIBER HARDBOARDS

  Białoruś

  Firma REPUBLIC UNITARY ENTERPRICES MOGILEVENERGO BRANCH BOBRUISK FACTORY WOOD-FIBER HARDBOARDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty pilśniowe twarde. Jest również obecna w dziedzinach płyty pilśniowe, i elementy mebli. Ma siedzibę w Bobruisk, Białoruś.

 10. LEGNAME TRINGALE

  Włochy

  Firma LEGNAME TRINGALE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty pilśniowe twarde, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty pilśniowe twarde, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo