• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty i folia gumowa

Wyniki dla

Płyty i folia gumowa - Import eksport

 1. NANJING TIANHAO RUBBER & PLASTIC CO., LTD

  Chiny

  Nanjing Tianhao, korporacja posiadająca certyfikację ISO-9001, specjalizuje się w produkcji kauczuków wszelkiego rodzaju. Dysponuje powierzchnią produkcyjną ponad 25.000 M2 i serią nowoczesnych urządzeń. Roczna zdolność produkcyjna wynosi ponad 10.000 ton produkcji gumy, a formy i systemy wszystko-w-jednym umożliwiają wytwarzanie ponad 40 rodzajów gumy pod względem projektu, produkcji i marketingu. Ze względu na wysoką jakość i konkurencyjne ceny Tianhao cieszy się dobrą renomą zarówno w kraju jak i za granicą.

 2. ALFAFLEX

  Belgia

  Alfaflex, wzór w dziedzinie giętkich węży z PCV od ponad 30 lat, proponuje bardzo kompletną gamę giętkich węży i akcesoriów. 3 500 artykułów jest dostarczanych bezpośrednio z naszych magazynów. Dysponujemy własną jednostką produkcyjną, działem montażu, wyposażenia w celu dokonywania prób, a także własnym działem transportu. Twój producent: węży z PVC, węży ssawnych z poliuretanu, taśm i płyt z PCV. Twój hurtownik: węży, taśmy i płyty gumowe, wszystkie rodzaje złączy, bębny do zwijania węży, pierścienie.

 3. MAR-GOM SRL

  Włochy

  Firma MAR-GOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Uszczelki gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i elementy wytłaczane z silikonu. Ma siedzibę w San Mauro Torinese, Włochy.

 4. QINGDAO TODO RUBBER CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO TODO RUBBER CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach płytki gumowe, dywany do ćwiczeń gimnastycznych, i trawa syntetyczna do instalacji sportowych. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 5. PACIFIC LINKAGE INVESTMENTS LIMITED

  Seychelles

  Firma PACIFIC LINKAGE INVESTMENTS LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Mahe, Seychelles.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REGUPOL BSW GMBH

  Niemcy

  Firma REGUPOL BSW GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Bad Berleburg, Niemcy.

 2. SIAMNAVAKAM CO.,LTD

  Tajlandia

  Firma SIAMNAVAKAM CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Nonthaburi, Tajlandia.

 3. ARBA RUBBER

  Belgia

  Firma ARBA RUBBER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i folia gumowa, Posadzki przemysłowe gumowe, Kształtowniki z gumy, Płyty i folia gumowa, Posadzki przemysłowe gumowe, i Dywany gumowe. Ma siedzibę w Mortsel (belgium), Belgia.

 4. CC RUBBER

  Belgia

  Firma CC RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i folia gumowa, Podpory antywibracyjne, Płyty i folia gumowa, Podpory antywibracyjne, i maty gumowe na wymiar. Ma siedzibę w Oostkamp, Belgia.

 5. SGP - SPEZIAL GUMMIPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma SGP - SPEZIAL GUMMIPRODUKTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 1. FIMOR LE MANS

  Francja

  Firma FIMOR LE MANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach skrobaki do silosów, i ramiona zgarniające do betoniarek. Ma siedzibę w Le Mans Cedex, Francja.

 2. GRANDO SA

  Belgia

  Firma GRANDO SA, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Płyty i folia gumowa, gąbka do mebli, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, kształtowanie termiczne pianek, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w NIVELLES, Belgia.

 1. DLR ELASTOMER ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DLR ELASTOMER ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i folia gumowa, folia kauczukowa, Płyty i folia gumowa, formowanie w kauczuku, i wyciskanie kauczuku. Ma siedzibę w Leyland, Zjednoczone Królestwo.

 2. SAMBO RUBBER CO.,LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma SAMBO RUBBER CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 3. ANTWERPSE RUBBERHANDEL

  Belgia

  Firma ANTWERPSE RUBBERHANDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Dywany gumowe, profile z pcv, i Kauczuk i wyroby pochodne. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. PIEFFE SRL

  Włochy

  Firma PIEFFE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne, formowanie kauczuku, i powlekanie wałków. Ma siedzibę w Fossano, Włochy.

 5. ONLINE TRADING & SERVICES - GUMMISHOP24

  Niemcy

  Firma ONLINE TRADING & SERVICES - GUMMISHOP24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Wyroby gumowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i podłogi gumowe. Ma siedzibę w Schotten, Niemcy.

 6. WHITE CROSS RUBBER PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WHITE CROSS RUBBER PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Lancaster, Zjednoczone Królestwo.

 7. KUZEY KAUÇUK

  Turcja

  Firma KUZEY KAUÇUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 8. AMBRO POLYMER SRL

  Włochy

  Firma AMBRO POLYMER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach płytki akrylowe. Ma siedzibę w Bodio Lomnago, Włochy.

 1. HSUAN HAU ENTERPRISE CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma HSUAN HAU ENTERPRISE CO., LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Taiwan, Tajwan R.O.C..

 2. TANRIKULU KAUÇUK VE DOKUM SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Firma TANRIKULU KAUÇUK VE DOKUM SAN. TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach płytki gumowe, ubita ziemia do instalacji sportowych, i podłogi gumowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. PUJIE CHEMICAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma PUJIE CHEMICAL TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Weifang, Chiny.

 4. GLOBAL RUBBER COMPANY

  Niemcy

  Firma GLOBAL RUBBER COMPANY, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, lateks z naturalnej gumy, kauczuk naturalny, Kauczuk i wyroby pochodne, i Tworzywa sztuczne - surowce. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. HAVILAND TRADING COMPANY

  Niemcy

  Firma HAVILAND TRADING COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Schneeberg, Niemcy.

 6. MCE MEZCLAS CAUCHO S.A

  Hiszpania

  Firma MCE MEZCLAS CAUCHO S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Aspe, Hiszpania.

 7. POLYWALL GMBH, VERTRIEBSBÜRO

  Niemcy

  Firma POLYWALL GMBH, VERTRIEBSBÜRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Broń myśliwska i amunicja, Broń sportowa, Obiekty sportowe - budowa, Broń myśliwska i amunicja, i Broń sportowa. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 8. SC PRELAST PROD SRL

  Rumunia

  Firma SC PRELAST PROD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, i Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Tg.neamt, Rumunia.

 9. BONSUN INDUSTRIES CO., LTD

  Chiny

  Firma BONSUN INDUSTRIES CO., LTD, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 10. ZHEJIANG DONGYANG YONGMIN RUBBER PLASTIC MANGETS CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG DONGYANG YONGMIN RUBBER PLASTIC MANGETS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Hengdian/Dongyang, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo