• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty i folia gumowa

Wyniki dla

Płyty i folia gumowa - Import eksport

 1. ALFAFLEX

  Belgia

  Alfaflex, wzór w dziedzinie giętkich węży z PCV od ponad 30 lat, proponuje bardzo kompletną gamę giętkich węży i akcesoriów. 3 500 artykułów jest dostarczanych bezpośrednio z naszych magazynów. Dysponujemy własną jednostką produkcyjną, działem montażu, wyposażenia w celu dokonywania prób, a także własnym działem transportu. Twój producent: węży z PVC, węży ssawnych z poliuretanu, taśm i płyt z PCV. Twój hurtownik: węży, taśmy i płyty gumowe, wszystkie rodzaje złączy, bębny do zwijania węży, pierścienie.

 2. MAR-GOM SRL

  Włochy

  Firma MAR-GOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Uszczelki gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i elementy wytłaczane z silikonu. Ma siedzibę w San Mauro Torinese, Włochy.

 3. REGUPOL BSW GMBH

  Niemcy

  Firma REGUPOL BSW GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Bad Berleburg, Niemcy.

 4. ARBA RUBBER

  Belgia

  Firma ARBA RUBBER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i folia gumowa, Posadzki przemysłowe gumowe, Kształtowniki z gumy, Płyty i folia gumowa, Posadzki przemysłowe gumowe, i Dywany gumowe. Ma siedzibę w Mortsel (belgium), Belgia.

 5. FIMOR LE MANS

  Francja

  Firma FIMOR LE MANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach skrobaki do silosów, i ramiona zgarniające do betoniarek. Ma siedzibę w Le Mans Cedex, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SGP - SPEZIAL GUMMIPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma SGP - SPEZIAL GUMMIPRODUKTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 2. ONLINE TRADING & SERVICES - GUMMISHOP24

  Niemcy

  Firma ONLINE TRADING & SERVICES - GUMMISHOP24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Wyroby gumowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i podłogi gumowe. Ma siedzibę w Schotten, Niemcy.

 3. ANTWERPSE RUBBERHANDEL

  Belgia

  Firma ANTWERPSE RUBBERHANDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Dywany gumowe, profile z pcv, i Kauczuk i wyroby pochodne. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. WHITE CROSS RUBBER PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WHITE CROSS RUBBER PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Lancaster, Zjednoczone Królestwo.

 5. GRANDO SA

  Belgia

  Firma GRANDO SA, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Płyty i folia gumowa, gąbka do mebli, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, kształtowanie termiczne pianek, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w NIVELLES, Belgia.

 1. KUZEY KAUÇUK

  Turcja

  Firma KUZEY KAUÇUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. PIEFFE SRL

  Włochy

  Firma PIEFFE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne, formowanie kauczuku, i powlekanie wałków. Ma siedzibę w Fossano, Włochy.

 1. CC RUBBER

  Belgia

  Firma CC RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i folia gumowa, Podpory antywibracyjne, Płyty i folia gumowa, Podpory antywibracyjne, i maty gumowe na wymiar. Ma siedzibę w Oostkamp, Belgia.

 2. AMBRO POLYMER SRL

  Włochy

  Firma AMBRO POLYMER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach płytki akrylowe. Ma siedzibę w Bodio Lomnago, Włochy.

 3. DLR ELASTOMER ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DLR ELASTOMER ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i folia gumowa, folia kauczukowa, Płyty i folia gumowa, formowanie w kauczuku, i wyciskanie kauczuku. Ma siedzibę w Leyland, Zjednoczone Królestwo.

 4. TANRIKULU KAUÇUK VE DOKUM SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Firma TANRIKULU KAUÇUK VE DOKUM SAN. TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach płytki gumowe, ubita ziemia do instalacji sportowych, i podłogi gumowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. SC PRELAST PROD SRL

  Rumunia

  Firma SC PRELAST PROD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, i Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Tg.neamt, Rumunia.

 6. MCE MEZCLAS CAUCHO S.A

  Hiszpania

  Firma MCE MEZCLAS CAUCHO S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Aspe, Hiszpania.

 7. POLYWALL GMBH, VERTRIEBSBÜRO

  Niemcy

  Firma POLYWALL GMBH, VERTRIEBSBÜRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Broń myśliwska i amunicja, Broń sportowa, Obiekty sportowe - budowa, Broń myśliwska i amunicja, i Broń sportowa. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 8. HAVILAND TRADING COMPANY

  Niemcy

  Firma HAVILAND TRADING COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Schneeberg, Niemcy.

 1. WEIR MINERALS EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WEIR MINERALS EUROPE LTD, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Yateley, Zjednoczone Królestwo.

 2. RUBBERATKINS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RUBBERATKINS LTD, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 3. ROJAC URETHANE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROJAC URETHANE LTD, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Wednesbury, Zjednoczone Królestwo.

 4. ROBANT SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROBANT SERVICES, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 5. LONDON FOAM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LONDON FOAM, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. PLASTICRAFT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASTICRAFT LTD, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

 7. SJG INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SJG INTERNATIONAL LTD, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Alcester, Zjednoczone Królestwo.

 8. SUNSETT BALLOONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUNSETT BALLOONS, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Durham, Zjednoczone Królestwo.

 9. ENGINEERING DYNAMICS (SOUTHERN) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENGINEERING DYNAMICS (SOUTHERN) LTD, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Andover, Zjednoczone Królestwo.

 10. FOAM TECHNIQUES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOAM TECHNIQUES LTD, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Płyty i folia gumowa, Gumowe artykuły medyczne, i Płyty i folia gumowa. Ma siedzibę w Wellingborough, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo