• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty drewniane

Wyniki dla

Płyty drewniane - Import eksport

 1. LAMELIO

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Lamelio produkuje od ponad 30 lat dekoracje ścienne charakteryzujące się wyjątkową jakością i wzornictwem. W 2021 roku, wprowadziliśmy nowatorski produkt w postaci dekoracyjnych paneli ściennych. Nasze panele są doskonałym rozwiązaniem do wytworzenia unikalnej atmosfery wnętrza. Modne, minimalistyczne wzory w różnych kolorach nadają nowy wygląd Twojemu wnętrzu. Oferowane przez nas panele są bardzo łatwe w instalacji, posiadają właściwości akustyczne, a także są wodoodporne, dzięki czemu mogą być stosowane w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności. Są wykonane w 92% z polistyrenu z recyklingu, co czyni nasz produkt całkowicie ekologicznym. Panele Lamelio wyznaczają trendy w dekoracjach ściennych na rynku europejskim. Nasze produkty są dostępne w 16 krajach w Europie. Zyskały niewiarygodną popularność wśród klientów. Dołącz do nas, razem możemy dokonać więcej. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WEMAFLEX GMBH HOLZWERKSTOFFE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WeMaFlex GmbH tworzy ponadbranżowe rozwiązanie indywidualne dla klientów, które wykraczają poza normalne i wyłączne zastosowanie materiałów płytowych. Jako sprzedawca hurtowy i przedsiębiorstwo produkcyjne zaopatrujemy się w materiały bezpośrednio u producentów, co stanowi w pozycji biznesu B2B ważny element wewnętrznego łańcucha dostaw i przyczynia się do pracy bez zakłóceń. Import/eksport z dostawami w całej Europie, magazynowanie zamknięte w kraju i za granicą, produkcja na maszynach do obróbki drewna, cięcie, wymiar stały, wiercenie, frezowanie, formatowanie, klejenie i składanie, płyty MDF/HDF, płyty wiórowe, płyty ze sklejki brzozowej, drewniane listwy amortyzujące, drewniane listwy warstwowe, drewniane oczepy warstwowe, forniry, twarde płyty pilśniowe, płyty OSB, płyty izolacyjne, narożnikowe listwy ochronne, nowe europalety, używane europalety, produkcja palet specjalnych, płyty wzorcowe, budowa prototypów, folie dekoracyjne, folie wykańczające, palety opakowaniowe, palety 2. gatunku, płyty pokrywające surowe/powlekane

 3. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Markat Plus, firma dynamiczna i oparta na zasadach, ucieleśnia podstawowe wartości, takie jak lojalność, profesjonalizm, ciężka praca i uczciwość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONO, kluczowego gracza na rynku płyt budowlanych OSB, ugruntowaliśmy swoją obecność na rynku. Naszą specjalnością są różnorodne materiały drewnopochodne, ze szczególnym naciskiem na sklejkę brzozową i topolową. Oferujemy warianty wodoodporne, laminowane i antypoślizgowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zaspokajające szeroki zakres potrzeb klientów.

 4. CNC CREATIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma CNC CREATIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach cięcie cnc, drewno na panele, drewno cięte na miarę, i wykrawanie. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. WOJT-DREW

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma WOJT-DREW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Sufity drewniane, Płyty drewniane, Sufity drewniane, Fasada drewniana, drewno na pokrycie budynków, Oblicówka z modrzewia, pokrycia dachowe, i Drewniana oblicówka nowych konstrukcji. Ma siedzibę w Chełmno, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble biurowe, Meble warsztatowe, Schody drewniane, i Meble domowe. Ma siedzibę w Nowy Tomyśl, Polska.

 2. TABLEROS FORNES S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TABLEROS FORNES S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Oklejanie, oblicówki drewniane, drzwi drewniane, drzwi z listew, drzwi, tablice, i drzwi dekoracyjne. Ma siedzibę w Montserrat, Valencia, Hiszpania.

 3. CONTRACHAPADOS LUBADI, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CONTRACHAPADOS LUBADI, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Płyty wiórowe, produkcja sklejki, Płyty drewniane, fornirowanie drewno cienkie, Płyty wiórowe, Drewniane pokrycie ścian, drewniane płyty z orzecha amerykańskiego, i fornir. Ma siedzibę w Alaquas-Valencia, Hiszpania.

 4. NOBILPAN S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NOBILPAN S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach płyty ze szlachetnych aglomeratów, i panele budowlane. Ma siedzibę w Sorbolo Mezzani, Włochy.

 5. LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, oblicówki drewniane, płyty wiórowe, Płyty drewniane, i zaopatrzenie dla stolarzy. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 1. LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, oblicówki drewniane, płyty wiórowe, Płyty drewniane, i zaopatrzenie dla stolarzy. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 2. LASVA LIIMPUIDU AS

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma LASVA LIIMPUIDU AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Lite drewno, drewno sosnowe, świerk, meble z pełnego drewna, produkcja mebli, meble klasyczne i nowoczesne, brzegi szuflad, elementy mebli, i meble. Ma siedzibę w Võrumaa, Estonia.

 1. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 2. PETRO BIRCH

  Kazachstan

  Verified by europages badge

  Firma PETRO BIRCH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, aglomerat drewniany, sklejka - hurt, i produkcja sklejki. Ma siedzibę w Uralsk, Kazachstan.

 3. G.T. LEGNAMI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.T. LEGNAMI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach parkiet, drewno płytkowe, drewno do przetwarzania, i płyty drewniane. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

 4. FAN-TRADE LLC

  Rosja

  Fan-Trade LLC, przedsiębiorstwo z obwodu smoleńskiego, jest producentem tarcicy do wytwarzania mebli, dekoracji wnętrz i budownictwa. Firma produkuje wyroby stolarskie od 2020 roku. Przedsiębiorstwo wytwarza arkusze sklejki brzozowej 1525x1525 mm, od 4 do 24 mm grubości. Wyroby Fan-Trade spełniają rosyjskie normy GOST 3916.1-18 i są produkowane z fornirów z kłód brzozowych. Stała kontrola jakości jest przeprowadzana na wszystkich etapach cyklu produkcji sklejki. Wyroby Fan-Trade są przyjazne dla środowiska. Sklejka FK nie zawiera fenolu i nadaje się do wykańczania wnętrz budynków mieszkalnych. Sklejka powlekana Fan-Trade może być stosowana do produkcji wstępnie formowanych fornirów, podłóg, paneli ściennych, konstrukcji budynków gospodarczych, produkcji mebli skrzyniowych, zabawek dla dzieci, dekoracji wnętrz i innych wyrobów z drewna. Przedsiębiorstwo wytwarza półprodukty do zegarów ściennych i nieustannie zwiększa zdolności produkcyjne.

 5. PLEXWOOD

  Holandia

  Plexwood jest rodzajem drewnianego forniru z drewna ciętego poprzecznie do włókien lub podłużnie. Drewno cięte poprzecznie do włókien jest twardsze niż normalnie dzięki czemu Plexwood doskonale nadaje się do powierzchni narażonych na intensywny ruch i użytkowanie. Plexwood jest stosowany do wykładania podłóg, ścian, schodów i mebli, w biurach, sklepach, placówkach szkolnych i medycznych. W naszej produkcji nie stosujemy klejów na bazie formaldehydu ani organicznych związków lotnych (VOC). Plexwood spełnia wymagania niemal każdej normy zrównoważonego rozwoju lub certyfikacji.

 6. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROOF - REED

  Polska

  Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia w pobliżu jeziora Gopło w miejscowości o nazwie Goplana. Jest to teren gdzie tradycje pozyskiwania trzciny sięgają lat przedwojennych. W związku z tym w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy pierwsze prace strzecharskie na terenie Polski, a następnie nasi pracownicy zdobywali doświadczenie i kwalifikacje w Anglii i Holandii. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług strzecharskich w tym: pokrycia dachowe z trzciny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, altany, parasole, maty trzcinowe, maty wiklinowe, maty słomiane, płyty trzcinowe, kalenice, izolacje cieplne, renowacje dachów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.roofreed.co

 7. CROSS TRADE GMBH

  Niemcy

  Jako specjaliści od importu i eksportu drewna, wszyscy nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym handlu drewnem, z których część jest pochodzenia lokalnego, w najważniejszych krajach eksportujących drewno w Afryce Zachodniej, USA, Ameryce Południowej i Azji. Nasza dobra znajomość rynku umozliwia nam szybką i elastyczną reakcję na zmiany w codziennym procesie biznesowym. Jako pełnoprawny członek FSC International oraz FSC Germany, czujemy się zaangażowani w przyczynianie się do ochrony naturalnego środowiska „Lasu“. W naszym interesie leży wspieranie zrównoważonego i ekologicznego wykorzystania lasów, aby móc produkować drewno także z myślą o przyszłych pokoleniach. Dlatego w miarę możliwości handlujemy drewnem i produktami drzewnymi z lasów certyfikowanych FSC.

 8. ROBETA-HOLZ OHG

  Niemcy

  ROBETA Holzindustrie to zakład przetwórczy położony w obszarach najlepszych lasów sosnowych w Niemczech‘. Nasze produkty wytwarzamy nie tylko z sosny, ale również z modrzewia, daglezji i świerku. Nasz oferta produktów jest bardzo szeroka. Z produktów ubocznych tartaku (trocin i kory) są produkowane brykiety z trocin drzewnych oraz brykiety z kory drzewnej. Oferujemy produkty drzewne dla branży budowlanej, drewno daglezjowe, drewno budowlane na zamówienie, brykiety z drewna, brykiety na użytek prywatny oraz wiele innych produktów z drzewnych.

 1. EUROCHENE

  Francja

  EUROCHENE to francuski tartak zajmujący się drewnem dębowym, bukowym oraz różnymi drzewami liściastymi, znajdująca się w samym sercu regionu Burgundii Franche-Comté. EUROCHENE przekształca we Francji liczne gatunki pochodzące z liściastych lasów Francji, posiadających certyfikat PEFC: buk, dąb, jesion, akacja, klon, sykomor, czereśnia. EUROCHENE proponuje szeroką gamę wyrobów drewnianych: dębowe masywne panele, belki dębowe wybór Q-BA, belki dębowe i płyty dębowe, wyselekcjonowane płyty dębowe, belki dębowe ożywione, drewno dębowe ożywione – klepki świeże, listwy BMT dębowe na tarasy, cięcie listw BMT dębowe, terasy i osłony z dębu, gładzica z blaszkami klejona 3 zgięcia z dębu, belki z blaszkami o dużej długości na życzenie. Tartak dostarcza opakowania przystosowane dla przemysłu i rzemieślników. kłody z dębu, buku, jesionu, czereśni, akacji, klonu i sykomora są cięte na panele zrekonstruowane w belki lub deski umieszczane w pakiety a następnie poprawnie pocięte. Świeże drewno jest wycierane w hangarze.

 2. RAUCH SPANPLATTENWERK GMBH

  Niemcy

  W 1959 r. przedsiębiorstwo Wendelin Rauch & Sohn z Freudenberg am Main przejęło istniejącą od 1953 r. fabrykę wyrobu płyt mocujących Otto Kreibaum & Co.! Zakład ten powstał w Markt Bibart we Frankonii i został uzupełniony dwoma prasami do wytłaczania. Wydajność dobowa wynosiła 35 m³. W następnych latach moc produkcyjna została zwiększona dzięki uruchomieniu dalszych pras do wytłaczania. W 1976 r. uruchomiono prasę do produkcji płyt wiórowych przeznaczonych do wyrobu mebli. Prasy do wytłaczania płyt zostały unieruchomione w związku z budową całkowicie nowej fabryki. W Markt Bibart powstała najnowocześniejsza wówczas w Europie fabryka płyt wiórowych, o wydajności 500 m³ dziennie. Serce fabryki stanowi prasa długości 20 m. Möbelwerke Rauch są zaopatrywane w materiały meblowe na zasadzie „Just-In-Time“.

 3. RIGA WOOD GMBH

  Niemcy

  Latvijas Finieris produkuje, uszlachetnia i sprzedaje sklejkę z drewna gruszowego, żywice syntetyczne i filmy z żywicy fenolowo-formaldehydowej. Poza tym firma Latvijas Finieris zajmuje się zrywką drewna i gospodarką leśną. Globalną obecność Latvijas Finieris gwarantują partnerzy handlowi w ponad 60 krajach, do których sprzedawana jest nasza sklejka brzozowa. Sklejka brzozowa jest materiałem o dużym potencjale i wielu możliwościach zastosowania. Naszą ambicją jest spełnianie Państwa życzeń. Nasza wizja: Chcemy być wiodącym deweloperem, producentem i dostawcą sklejki brzozowej i usług z nią związanych. Cele: Długotrwały rozwój relacji z klientami, właścicielami lasów, partnerami kooperacyjnymi, dostawcami i pracownikami firmy: praca w sposób odpowiedzialny, odpowiedzialne zarobki, odpowiedzialne inwestowanie tego, co zarobiliśmy.

 4. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Estonia

  Technomar & Adrem LTD dostarcza produkty drewnopochodne, takie jak: Sklejka brzozowa, sklejka lakierowana, płyta MDF, panele łączone, boki szuflad, stopnie drewniane, schody drewniane, rusztowania, podłogi do naczep i kontenerów, palety drewniane, ramy łóżek, siedzenia krzeseł, półki z płyty pilśniowej, półki na książki, regały na książki i półki, podłogi do obiektów sportowych, podłogi przemysłowe, parkiet dębowy, parkiet jesionowy, parkiet egzotyczny, podłogi do naczep i kontenerów, płyta pilśniowa do przemysłu samochod., sklejka do zastosowań przemysł., sklejka - półprodukt

 5. ZAKLAD GRABO WALDEMAR IRZYK

  Polska

  Zakład GRABO to firma z polskim kapitałem w skład której wchodzą dwa zakłady produkcyjne, które specjalizują się w produkcji wyrobów z litego drewna bukowego, dębowego, jaworowego i orzecha amerykańskiego. Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Klientom oferujemy ponad 10 000 m3 rocznie suszonych oraz struganych elementów drewnianych z przeznaczeniem dla meblarstwa (np. płyty meblowe), budownictwa (np. schody) i wystroju wnętrz. Specjalnością zakładów są wyroby z buka suszonego "na biało". W swojej ofercie posiadamy również wyroby z buka parowanego, dęba, jawora i orzecha amerykańskiego. Posiadamy certyfikat FSC® 100% i 100% PEFC

 6. MAGOT S.C.

  Polska

  Firma "MAGOT" s.c. powstała 1993 r. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i sprzedażą zabudów kuchni z wykorzystaniem mebli wyprodukowanych w renomowanej fabryce mebli kuchennych w szwedzkim Tibro. W trakcie upływu lat wzrost możliwości produkcyjnych u rodzimych producentów spowodował, że swoją sprzedaż oparliśmy na polskim producencie, dużej fabryce mebli z Gdańska. Dzisiaj w swojej ofercie mamy wyroby wielu renomowanych wytwórców z branży meblowej, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

 7. CIPRIJANOVIC D.O.O.

  Chorwacja

  Ciprijanović d.o.o jest rodzinną firmą założoną w 1989 r. Firma produkuje meble z litego drewna (drewniane krzesła, fotele, stoły, szawki, łóżka…), panele z litego drewna, płyty 3-warstwowe i brykiety drzewne. Firma zatrudnia 180 pracowników i eksportuje na rynek UE. Certyfikat FSC (FSC SA-COC 0011266) odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi jest potwierdzeniem naszej nieustannej troski o ochronę środowiska.

 8. SWL - TISCHLERPLATTEN BETRIEBS GMBH

  Niemcy

  SWL - TISCHLERPLATTEN BETRIEBS GMBH: Firma należy do grupy SWL, obok niemieckich placówek w Langenberg i Schmerlecke powstała spółka-córka SWL wood-industries w Piatra-Neamt/Rumunia. Od 2005 roku produkujemy wysokiej jakości forniry łuszczone i sklejki. W oparciu o joint ventures współpracujemy z firmami partnerskimi zlokalizowanymi w 4 miejscach: na Ukrainie, w Bułgarii i Indonezji. Na wyłączne potrzeby SWL działa na świecie 7 pras oraz 12 maszyn do łączenia warstw drewna.

 9. MADERAS J. REDONDO SL

  Hiszpania

  Firma z duży doświadczeniem, ponad 40-letnim w branży drewna. Posiada komory do suszenia drewna dla potrzeb swoich klientów. Prowadzi także sprzedaż detaliczną proponowanych przez siebie produktów, od różnych typów materiałów stolarskich i dla majsterkowiczów, po deski cięte na miarę, elementy drobnicy żelaznej, fryzy, parkiety, drzwi itp.

 10. LECUILLER

  Francja

  Od lat 50. spółka Lécuiller zmienia się i dostosowuje do nowych wymogów rynku zarówno w dziedzinie SIEDZEŃ, MEBLI, ORGANIZACJI PRZESTRZENI I JEJ URZĄDZENIA. Odpowiada na wymagania klientów, włączając do swej oferty fornirowanie typowe dla meblarstwa artystycznego, używając laminatów dekoracyjnych lub płyt medium.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Płyty drewniane - Import eksport

Liczba wyników

10 300 Przedsiębiorstwa