• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty betonowe

Wyniki dla

Płyty betonowe - Import eksport

 1. BETON FRAGAPANE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BETON FRAGAPANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Nadproże betonowe, betonbeton, Płyty betonowe, i construction materials. Ma siedzibę w Chatelet, Belgia.

 2. STAYCONCRETE GMBH

  Niemcy

  Nazwa „stayconcrete“ zawiera sedno naszej koncepcji: inspirujące meble betonowe o trwałych wartościach i wysokiej użyteczności w życiu codziennym. Osiągamy to dzięki perfekcyjnej integracji koncepcji wzorniczych, ujmujących kształtów i optymalnej funkcjonalności. Meble stayconcrete posiadają unikalną strukturę powierzchni i mogą być indywidualnie dostosowane do każdego stylu wedle życzenia. Nasz specjalny beton w czystej formie lub w połączeniu z innymi wysokogatunkowymi materiałami przetwarzamy na meble najwyższej jakości. Beton to bardzo wszechstronny materiał, który można dostosować w każdym detalu do potrzeb klienta. Również w przypadku seryjnej produkcji elementów: Wszystkie meble stayconcrete przechodzą przez wiele dłoni, podczas polerowania, wykańczania i montażu u klienta. Niuanse wylewanego materiału sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatem. Bardzo konkretnie.

 3. GRIS CLAIR

  Francja

  GRIS CLAIR to francuski wytwórca nowatorskich produktów, elementów i bloków betonowych do izolacji termicznej, robót publicznych i budowlanych oraz do zagospodarowania otoczenia zewnętrznego. Założona w 1952 r. z siedzibą w Mathay w Doubs, firma Gris Clair projektuje i produkuje estetyczne i trwałe rozwiązania zagospodarowania zewnętrznego, w ścisłym poszanowaniu środowiska naturalnego. Jakie nie byłyby Wasze potrzeby: bloki cięte budowlane lub do prac publicznych, bloki betonowe widoczne do elewacji i fasad, bloki betonowe robione metodą ELCO lub bloki betonowe do kwietników

 4. WYROBY BETONIARSKIE JAN STAŃKO

  Polska

  Firma Wyroby Betoniarskie Jan Stańko zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów betoniarskich na terenie Krakowa i okolic. Do najważniejszych zaliczyć możemy: zbiorniki betonowe, kręgi betonowe, płyty ażurowe, korytka ściekowe, korytka skarpowe, korytka górskie, pustaki szalunkowe, rury betonowe, szamba betonowe, galanterie betonowe, ogrodzenia betonowe. Szamba betonowe naszej produkcji są objęte gwarancją, wykonywane z betonu odpornego na niekorzystne czynniki. Zbiorniki posiadają projekty techniczne i atesty higieniczne. Szamba betonowe wytwarzane są z betonu klasy b-35 w poniżej prezentowanych wariantach. Warto zaznaczyć, iż zbiorniki mogą być również wykorzystywane jako magazyn wód opadowych.

 5. ZAMBET ODRZYKOŃ F. PELCZAR, ST. PELCZAR SP.J.

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest produkcja betonu, czyli zgodnie z normą PN-EN 206-1 „Beton – Część 1." – materiału powstałego ze zmieszania cementu, kruszywa drobnego i grubego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków, który uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu. Nasze zakłady zapewniają dostawę następującego asortymentu: - beton towarowy klasy C8/10 do C50/60 oraz B-7, 5 do B-60 - beton hydrotechniczny - beton posadzkowy - beton stosowany w budownictwie inżynieryjnym - zaprawy betonowe - jastrychy Zapewniamy transport za pomocą betonomieszarek o ładowności 6 m3 i 9 m3 oraz pompowanie betonu urządzeniami o wysięgu 18 m i 39 m. Rozmieszczenie wytwórni betonu oraz ilość posiadanego taboru umożliwia realizację ciągłych dostaw betonu w promieniu 60 km w ilości 500 m3/12 h.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WESTERBUD SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy WESTERBUD jest: - prowadzenie inwestycji począwszy od procedur administracyjnych pozwalających rozpocząć budowę poprzez generalne wykonawstwo do stanu "pod klucz", - projektowanie hal produkcyjno-magazynowych, - kompleksowa realizacja w systemie generalnego wykonawstwa obiektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej, - budowa, sprzedaż i wynajem obiektów handlowych, - budowa domów mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, - wykańczanie wnętrz i budowa do stanu "pod klucz", - produkcja i sprzedaż betonu towarowego, - produkcja i sprzedaż drobnowymiarowych wyrobów betonowych: słupki graniczne, - produkcja i sprzedaż elementów stalowych: dźwigary, płatwie kratowe, słupy itp. na zlecenie inwestora lub wg naszych opracowań, - wynajem sprzętu budowlanego: dźwigów samochodowych 6t, 25t; koparko-ładowarki JCB 3CX SUPER, JCB 4CX, zestawu niskopodwoziowego, spycharek, betonomieszarki 6m3, 9m3; wywrotek samochodowych, itp.

 2. STAMBET-BUD

  Polska

  Sprzedaż betonu i inne usługi. W ofercie: beton towarowy, betony specjalne, bloczki fundamentowe z wibroprasy, cement workowany, zaprawy budowlane, beton posadzkowy (szlichty), stabilizacja drogowa, dostawy piasku, podsypów i kruszyw budowlanych, transport wywrotką, HDS. Dopełnieniem oferty w sezonie zimowym są usługi odśnieżania, zarówno posesji prywatnych, jak też firmowych. Oferujemy również terminowy transport betonu towarowego, bloczków fundamentowych, żwiru i innych wyrobów. Dysponujemy pompami do betonu o długości od 19-63 m. W cenie betonu towarowego oferujemy Plastyfikator BV-1M szwajcarskiej firmy Sika polepszający parametry mieszanki betonowej. Oferta naszej betoniarni obejmuje także profesjonalne domieszki do betonu: przyspieszacze, opóźniacze, superplastyfikatory, dodatki wodoszczelne i mrozoodporne. Na wszystkie produkty wystawiamy deklaracje zgodności i niezbędne atesty poprzedzone badaniami w laboratorium budowlanym.

 3. BETON GRC - GRC SERVICE

  Polska

  Przedsiębiorstwo GRC Service działa na rynku od 2007 roku, zajmując się produkcją elementów z betonu GRC w Krakowie. Firmę wyróżnia doświadczenie oraz ponadprzeciętny profesjonalizm. Będąc producentem betonu architektonicznego oraz elementów architektonicznych GRC firma pracowała m.in. przy takich projektach, jak: Pawilon Pod Krokwią w Zakopanem, Bank Paribas w Krakowie, Biblioteka Politechniki Białostockiej czy też ASP w Warszawie. Jeśli chodzi o technologię betonu GRC, to wyróżnia się ona dużo większą wytrzymałością, odpornością i trwałością w porównaniu do tradycyjnego architektonicznego betonu. Warto wiedzieć, że beton zbrojony włóknem szklanym jest obecnie jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów budowlanych, który jest bardzo chętnie wykorzystywany przez inżynierów i architektów. Beton GRC z Krakowa produkowany przez firmę GRC Service można zastosować jako płyty chodnikowe, płyty z betonu architektonicznego lub inne elementy architektoniczne GRC. Warto zaufać przedsiębiorstw

 4. BUSZREM S.A. ZAKŁAD PRODUKCJI KOSTKI BRUKOWEJ W GRALEWIE

  Polska

  Producent- kostka brukowa, płyty betonowe, płytki chodnikowe, płytki tarasowe, płytki dekoracyjne, galanteria betonowa, mała architektura.

 5. PAVIMENTOS HORMIGON IMPRESO GUADALAJARA

  Hiszpania

  Firma PAVIMENTOS HORMIGON IMPRESO GUADALAJARA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, furniture, floors, Floor covering, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Guadalajara, Hiszpania.

 1. KRUISBETON DE SLOOVERE

  Belgia

  Firma KRUISBETON DE SLOOVERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe,  Uzdatnianie wody deszczowej, szamba, zbiorniki na olej opałowy, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 2. MATERIAUX FORET

  Belgia

  Firma MATERIAUX FORET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Płyty betonowe, bloczki do izolacji termicznej, zaprawy budowlane, Ceramika budowlana, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Wanze, Belgia.

 1. BOUWMATERIALEN & BETONCENTRALE BLOMME

  Belgia

  Firma BOUWMATERIALEN & BETONCENTRALE BLOMME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Konstrukcje betonowe, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Nieuwpoort, Belgia.

 2. INDESTEGE MARC

  Belgia

  Firma INDESTEGE MARC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, general renovation work, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 3. STRUYK VERWO INFRA

  Holandia

  Firma STRUYK VERWO INFRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, posadzki klinkierowe, street furniture, płyty chodnikowe, i Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Oosterhout, Holandia.

 4. GUSBIN MATERIAUX

  Belgia

  Firma GUSBIN MATERIAUX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Płyty betonowe, Surowce i materiały budowlane, proszek cementowy, izolacje termiczne, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Anderlues, Belgia.

 5. CORDEEL

  Belgia

  Firma CORDEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Płyty betonowe, Roboty budowlane ciężkie, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Płyty betonowe, prefabrykaty przemysłowe, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Hoeselt, Belgia.

 6. OF-STONE® INH. HARTWIG DUBBEL

  Niemcy

  Firma OF-STONE® INH. HARTWIG DUBBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Konstrukcje betonowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Meble - design, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Konstrukcje betonowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, i Meble - design. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 7. DARGENTON FRERES

  Belgia

  Firma DARGENTON FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, Belki betonowe, Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Villers-la-loue, Belgia.

 8. ACASSOL

  Francja

  Firma ACASSOL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, Decorative concrete, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, i beton drukowany. Ma siedzibę w Gagny, Francja.

 1. DELPORTE & ZONEN

  Belgia

  Firma DELPORTE & ZONEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Konstrukcje betonowe, Pokrycie podłogi przemysłowej, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Comines, Belgia.

 2. EUROGRANIT

  Belgia

  Firma EUROGRANIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach kostka kamienna, bloki granitowe do nawierzchni drogowych, i obszycia. Ma siedzibę w Wasmuel, Belgia.

 3. ALMSTAD GROUP

  Polska

  Firma ALMSTAD GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Ma siedzibę w Gorzów Wielkopolski, Polska.

 4. COECK

  Belgia

  Firma COECK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Płyty betonowe, concrete blocks, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i tiles coverings. Ma siedzibę w Niel, Belgia.

 5. THEUNIS

  Belgia

  Firma THEUNIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Płyty betonowe, kleje, złącza silikonowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Linsmeau, Belgia.

 6. BEKAERT MAARTEN

  Belgia

  Firma BEKAERT MAARTEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, burzenie budynków, roboty ziemne, Płyty betonowe, i fundamentowanie budynków. Ma siedzibę w Ingelmunster, Belgia.

 7. BLEIJKO BETONINDUSTRIE

  Holandia

  Firma BLEIJKO BETONINDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, betoniarki, street furniture, Asenizacja, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Walsoorden, Holandia.

 8. CIERS BETON SYSTEMEN

  Belgia

  Firma CIERS BETON SYSTEMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, prefabrykaty z betonu, Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Sint-Baafs-Vijve, Belgia.

 9. BUSSI MECANIQUE GENERALE

  Francja

  Firma BUSSI MECANIQUE GENERALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, i narzędzia diamentowane. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

 10. ART EN RENO

  Belgia

  Firma ART EN RENO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Płyty betonowe, układanie betonu, i floors manufacturers. Ma siedzibę w Oud-Turnhout, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo