• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płytki wykładzinowe kamionkowe

Wyniki dla

Płytki wykładzinowe kamionkowe - Import eksport

 1. NAUMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NAUMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 2. CERAVOLO MARMOR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CERAVOLO MARMOR, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. DIME S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DIME S.P.A., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Piaskowiec, Meble łazienkowe, meble do łazienek, podłoga, Płytki wykładzinowe kamionkowe, ceramika, Piaskowiec, i parkiet. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 4. CERAMICHE BRENNERO SPA

  Włochy

  Firma Ceramiche Brennero została założona w 1973 roku, a jej siedziba oraz centrum produkcyjne znajdują się w Bondeno di Gonzaga, w prowincji Mantua. Jakość produkcji, punktualność i obsługa klientów są w centrum jej codziennych zadań, by oferować klientom usługi bez zarzutu pod każdym względem, potrafiąc zadowolić bezwzględnie wszystkie ich wymagania.

 5. IRIS CERAMICHE SRL

  Włochy

  Lider w branży ceramicznej i sanitarnej, firma Iris działa od 1975 r. w Ligurii, we Włoszech. Jej siedziba mieści się w Altare i, od 2012 r., również w Albenga. 2 nowatorskie przestrzenie wystawowe prezentują wyposażenie łazienek, hammamy, kominki znanych projektantów, drzwi i schody...

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KERAMO ROSSO

  Francja

  Firma KERAMO ROSSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Ceramika budowlana, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Konstrukcje dachowe - wykonanie, i posadzka z ceramiki. Ma siedzibę w Maurepas, Francja.

 2. SPANISHUPTILE S.L.

  Hiszpania

  Firma SPANISHUPTILE S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach podłoga z zeszklonego piaskowca, płytki porcelanowe do basenów, płytki i płyty do wzorcowni, i wykładziny podłogowe zewnętrzne. Ma siedzibę w Castellon, Hiszpania.

 3. JOHANN HASENKOPF GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma JOHANN HASENKOPF GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Hollabrunn, Austria.

 4. FRIEPESS STEININDUSTRIE, DIPLOM-ARCHITEKT ALBERT FRIEPESS GES.M.B.H. & CO KG

  Austria

  Firma FRIEPESS STEININDUSTRIE, DIPLOM-ARCHITEKT ALBERT FRIEPESS GES.M.B.H. & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 5. CERAMICAS KEOPS, S.A.

  Hiszpania

  Firma CERAMICAS KEOPS, S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach podkłady antybakteryjne pod podłogi. Ma siedzibę w MADRID, Hiszpania.

 1. NASSAR GH STONE

  Okupowane Terytorium Palestyny

  Firma NASSAR GH STONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Hebron, Okupowane Terytorium Palestyny.

 2. OZERAM

  Francja

  Firma OZERAM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, meble do łazienek, klej do posadzki, i Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Saint Christoly De Blaye, Francja.

 1. TEGELS VAN BERGEN

  Belgia

  Firma TEGELS VAN BERGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach układanie fajansu, wykładzina dywanowa, i tiles coverings. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 2. KERAMOGRANIT

  Białoruś

  Firma KERAMOGRANIT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. CIPA GRES SPA

  Włochy

  Firma CIPA GRES SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach gres szkliwiony, podłogi przemysłowe antypoślizgowe, akcesoria techniczne, i furniture, floors. Ma siedzibę w Casalgrande, Włochy.

 4. TEGELHUIS WINDELS

  Belgia

  Firma TEGELHUIS WINDELS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach płytki, układanie fajansu, i płytki na zewnątrz. Ma siedzibę w Ingelmunster, Belgia.

 5. 040 TEGELZETTER

  Holandia

  Firma 040 TEGELZETTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Veldhoven, Holandia.

 6. GEBROEDERS DE RYCKE

  Belgia

  Firma GEBROEDERS DE RYCKE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Pokrycia dachowe, construction materials, precast concrete, Płytki wykładzinowe kamionkowe, i Pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Beveren, Belgia.

 7. GRES FACTORY, S.L.

  Hiszpania

  Firma GRES FACTORY, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Rivas-Vaciamadrid, Hiszpania.

 8. DE CONINCK

  Belgia

  Firma DE CONINCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, obróbka kamieni naturalnych, tworzenie parków, ogrodów i tarasów, Płytki wykładzinowe kamionkowe, i płytki do brukowania. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 1. HOFMAN

  Belgia

  Firma HOFMAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Lastriko, terazyty, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Lastriko, terazyty, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Natural stonework, i bazalty. Ma siedzibę w Hofstade, Belgia.

 2. PERA SERAMIK

  Turcja

  Firma PERA SERAMIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, płytki basenowe, Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, Płytki wykładzinowe kamionkowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BAYYURT MARBLE & TRAVERTINE

  Turcja

  Firma BAYYURT MARBLE & TRAVERTINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach płytki podłogowe, płyty kamienne, i projektowanie na miarę. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. LIJMKAM - TEGELGEREEDSCHAP

  Holandia

  Firma LIJMKAM - TEGELGEREEDSCHAP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Bakel, Holandia.

 5. CERAMICHE BRENNERO S.P.A.

  Włochy

  Firma CERAMICHE BRENNERO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, i Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Gonzaga (mn), Włochy.

 6. ASPER STUDIO S.R.L.

  Włochy

  Firma ASPER STUDIO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Formello, Włochy.

 7. TEGELNIVELLEERSYSTEEM.NL

  Holandia

  Firma TEGELNIVELLEERSYSTEEM.NL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Bakel, Holandia.

 8. CERAMICHE CAESAR

  Włochy

  Firma CERAMICHE CAESAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach gres szkliwiony, ceramic tiles, podłoga z zeszklonego piaskowca, i płytki z kamionki pokrytej szkliwem. Ma siedzibę w Spezzano Di Fiorano, Włochy.

 9. CARRELAGE DE LA TOUR

  Francja

  Firma CARRELAGE DE LA TOUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach fajans. Ma siedzibę w Lavérune, Francja.

 10. INTERAZULEJO

  Hiszpania

  Firma INTERAZULEJO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo