• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płytki ceramiczne- kafle - maszyny i urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Płytki ceramiczne- kafle - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. OFFICINE SMAC SPA

  Włochy

  Smac produkuje linie i maszyny do emaliowania wyrobów ceramicznych, płytek i kafelków, maszyny sitodrukowe do emaliowania i dekorowania i powlekania cegieł i dachówek, maszyny i instalacje do rozdrabniania oraz selekcji ceramik, fryt, szkła, kryształu, granulaty i emalie, maszyny do druku wałowego. Oficyna Smac S.p.A. specjalizuje się od 1969 r. w budowie systemów zautomatyzowanych, systemów i sprzętu dla przemysłu ceramicznego i cegielni.

 2. APPRO-TECHNO

  Belgia

  Appro-Techno proponuje Państwu całkowity system konstrukcyjny (ceglarstwo tradycyjne, pół mechaniczne lub mechaniczne. Urządzenie do produkcji płytek, całkowita cegielnia) ekologiczny i o minimalnej inwestycji. Techniki budowlane z prasowanych lub stabilizowanych bloków z gliny (lub też zwanych geo-betonem) są dziś dobrze znane przez Centrum Badań Architektury z Gliny (Centre of Earthen Architecture), znajdujące się w Grenoble. Dachówka z fibro-zaprawy również posiada własną bazę naukową, która jest wspierana przez Szwajcarskie Centrum Współpracy. Nasz sprzęt produkcyjny pozwala na zatrudnienie mało wykwalifikowanej siły roboczej i łatwą konserwację przez lokalnych rzemieślników przy małym użyciu narzędzi. Maszyny: Ręczna prasa Terstaram, Prasa Semi Terstamatique lub Terstamatique, Taśma przenośnikowa, Kruszarka gliny laterytowej, Samojezdna mieszarka ze stałym kotłem, Dozownik gliny o pojemności 3 m³, Dozownik cementu 200 L, Prasa stała, maszyna do produkcji betonu i cementu, Tegulamatic AP100 - AP400 dachówka fibro-cementowa.

 3. ADARI IMPORTER PŁYTEK

  Polska

  Firma Adari jest importerem włoskich i hiszpańskich płytek. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne kolekcje płytek, ekskluzywne łazienki, płytki takich producentów jak: Porcelanosa, Venis, Imola, L'Antic Colonial, Graniti Fiandre, Cotto d'Este, Dune, Barwolf, Astor, Ariostea, Saime, Caesar, Monocibec i innych.Płytki do każdego rodzaju wnętrz kuchnie, łazienki, podłogi, ściany, tarasy, płytki basenowe. Płytki mrozoodporne o wysokiej klasie ścieralności. Posiadamy trzy salony sprzedaży w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej. Wieloletnie kontakty z zagranicznymi producentami płytek zapewniają nam preferencyjne ceny i możliwość szybkiego załadunku. Wszystkim naszym klientom proponujemy wyjątkowe ceny, korzystne rabaty i szeroki dostęp do NOWOŚCI prezentowanych corocznie na targach w Bolonii i Walencji. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów oraz strony internetowej www.adari.com.pl

 4. SARL PREDEL

  Francja

 5. CERAGNI

  Portugalia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES

  Turcja

 3. PAUL DE PRETER

  Belgia

 4. FABRICA DO AZULEJO

  Portugalia

 5. TARABAY GENERAL TRADING LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

 1. HELDER FERNANDES UNIP.LDA

  Portugalia

 2. MARFIN S.R.L.

  Włochy

 1. BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE

  Chiny

 2. GLOBMAC

  Turcja

 3. VIBROPRESS

  Ukraina

 4. WEIGMA

  Andora

 5. AIRLESS ITALIA

  Włochy

 6. BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I.

  Turcja

 7. SC PRINCIAL SRL

  Rumunia

 8. OBIDO TRAVEL & ESTATE

  Turcja

 1. RYAN INDUSTRIES CO.,LTD.

  Chiny

 2. ZHEJIANG SANTONG PUMP CO.,LTD.

  Chiny

 3. HYDRODESIGN S.R.L.

  Włochy

 4. MINERAL S.R.L.

  Włochy

 5. EMME ENNE DI NENZI PATRIZIA

  Włochy

 6. VEZZANI LAURO & C.

  Włochy

 7. ITALVISION S.R.L.

  Włochy

 8. NUOVA OMIP S.R.L.

  Włochy

 9. YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE COMPANY

  Chiny

 10. IRI S.R.L.

  Włochy