• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płytki ceramiczne- kafle - maszyny i urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Płytki ceramiczne- kafle - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. OFFICINE SMAC SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Smac produkuje linie i maszyny do emaliowania wyrobów ceramicznych, płytek i kafelków, maszyny sitodrukowe do emaliowania i dekorowania i powlekania cegieł i dachówek, maszyny i instalacje do rozdrabniania oraz selekcji ceramik, fryt, szkła, kryształu, granulaty i emalie, maszyny do druku wałowego. Oficyna Smac S.p.A. specjalizuje się od 1969 r. w budowie systemów zautomatyzowanych, systemów i sprzętu dla przemysłu ceramicznego i cegielni.

 2. APPRO-TECHNO

  Belgia

  Appro-Techno proponuje Państwu całkowity system konstrukcyjny (ceglarstwo tradycyjne, pół mechaniczne lub mechaniczne. Urządzenie do produkcji płytek, całkowita cegielnia) ekologiczny i o minimalnej inwestycji. Techniki budowlane z prasowanych lub stabilizowanych bloków z gliny (lub też zwanych geo-betonem) są dziś dobrze znane przez Centrum Badań Architektury z Gliny (Centre of Earthen Architecture), znajdujące się w Grenoble. Dachówka z fibro-zaprawy również posiada własną bazę naukową, która jest wspierana przez Szwajcarskie Centrum Współpracy. Nasz sprzęt produkcyjny pozwala na zatrudnienie mało wykwalifikowanej siły roboczej i łatwą konserwację przez lokalnych rzemieślników przy małym użyciu narzędzi. Maszyny: Ręczna prasa Terstaram, Prasa Semi Terstamatique lub Terstamatique, Taśma przenośnikowa, Kruszarka gliny laterytowej, Samojezdna mieszarka ze stałym kotłem, Dozownik gliny o pojemności 3 m³, Dozownik cementu 200 L, Prasa stała, maszyna do produkcji betonu i cementu, Tegulamatic AP100 - AP400 dachówka fibro-cementowa.

 3. ADARI IMPORTER PŁYTEK

  Polska

  Firma Adari jest importerem włoskich i hiszpańskich płytek. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne kolekcje płytek, ekskluzywne łazienki, płytki takich producentów jak: Porcelanosa, Venis, Imola, L'Antic Colonial, Graniti Fiandre, Cotto d'Este, Dune, Barwolf, Astor, Ariostea, Saime, Caesar, Monocibec i innych.Płytki do każdego rodzaju wnętrz kuchnie, łazienki, podłogi, ściany, tarasy, płytki basenowe. Płytki mrozoodporne o wysokiej klasie ścieralności. Posiadamy trzy salony sprzedaży w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej. Wieloletnie kontakty z zagranicznymi producentami płytek zapewniają nam preferencyjne ceny i możliwość szybkiego załadunku. Wszystkim naszym klientom proponujemy wyjątkowe ceny, korzystne rabaty i szeroki dostęp do NOWOŚCI prezentowanych corocznie na targach w Bolonii i Walencji. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów oraz strony internetowej www.adari.com.pl

 4. CERAGNI

  Portugalia

  Firma CERAGNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach płytka, i okładanie ścian. Ma siedzibę w Pampilhosa Do Botão, Portugalia.

 5. SARL PREDEL

  Francja

  Firma SARL PREDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Majsterkowanie - narzędzia ręczne niezasilane, i narzędzia. Ma siedzibę w MAULEVRIER ST GERTRUDE, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma VIBRATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, Maszyny budowlane, Narzędzia diamentowe, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Gernlinden-Maisach, Niemcy.

 2. GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES

  Turcja

  Firma GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do bloków betonowych i żelbetowych na elementy strukturalne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE

  Chiny

  Firma BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Botou, Chiny.

 4. GLOBMAC

  Turcja

  Firma GLOBMAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do bloków betonowych i żelbetowych na elementy strukturalne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. FABRICA DO AZULEJO

  Portugalia

  Firma FABRICA DO AZULEJO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach płytka, wyposażenie z ceramiki artystycznej, i ceramika. Ma siedzibę w Estoril, Portugalia.

 1. PAUL DE PRETER

  Belgia

  Firma PAUL DE PRETER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach układanie fajansu, płytki do łazienek, tiles coverings, i wykładzina dywanowa. Ma siedzibę w Booischot, Belgia.

 2. VIBROPRESS

  Ukraina

  Firma VIBROPRESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Nikolaev, Ukraina.

 1. HELDER FERNANDES UNIP.LDA

  Portugalia

  Firma HELDER FERNANDES UNIP.LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach płytka wykładzinowa, i ceramics for bathrooms. Ma siedzibę w Santiago Do Cacém, Portugalia.

 2. RG TEGEL

  Belgia

  Firma RG TEGEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach płytki, płytki do łazienek, i płytki na zewnątrz. Ma siedzibę w Zandhoven, Belgia.

 3. WEIGMA

  Andora

  Firma WEIGMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Escaldes Engordany, Andora.

 4. TARABAY GENERAL TRADING LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma TARABAY GENERAL TRADING LLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach serwis murarski, klimatyzacja, nawiew powietrza, wentylacja, generatory diesel, i Military supplies and accessories. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 5. MARFIN S.R.L.

  Włochy

  Firma MARFIN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, automatyczne maszyny do taśmowania, zgrzewarka do folii termokurczliwych, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i nakrywki termokurczliwe do opakowań. Ma siedzibę w Maranello, Włochy.

 6. AIRLESS ITALIA

  Włochy

  Firma AIRLESS ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, maszyny do emaliowania, maszyny i urządzenia dla przemysłu ceramicznego, i doradztwo dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 7. BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I.

  Turcja

  Firma BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 8. SC PRINCIAL SRL

  Rumunia

  Firma SC PRINCIAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkingi - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Ozdoby ogrodowe, Zieleńce i parki - zagospodarowanie i wyposażenie, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Ozdoby ogrodowe, i Zieleńce i parki - zagospodarowanie i wyposażenie. Ma siedzibę w Oradea, Rumunia.

 1. M.B INTERNATIONAL

  Sierra Leone

  Firma M.B INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach wywoływanie i odbitki w godzinę. Ma siedzibę w Freetown, Sierra Leone.

 2. OBIDO TRAVEL & ESTATE

  Turcja

  Firma OBIDO TRAVEL & ESTATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. RYAN INDUSTRIES CO.,LTD.

  Chiny

  Firma RYAN INDUSTRIES CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 4. HYDRODESIGN S.R.L.

  Włochy

  Firma HYDRODESIGN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Castellarano, Włochy.

 5. COMMERCIALE 3 B S.R.L.

  Włochy

  Firma COMMERCIALE 3 B S.R.L., roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Sassuolo, Włochy.

 6. VEZZANI LAURO & C.

  Włochy

  Firma VEZZANI LAURO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 7. SACMI IMOLA

  Włochy

  Firma SACMI IMOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Isola Vicentina, Włochy.

 8. SALVA S.P.A.

  Włochy

  Firma SALVA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

 9. ALUMEN SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ALUMEN SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, i Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 10. YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE COMPANY

  Chiny

  Firma YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach profilarki rolkowe. Ma siedzibę w Yingkou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo