• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pługi odśnieżne

Wyniki dla

Pługi odśnieżne - Import eksport

 1. FIEDLER MASCHINENBAU- UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH oferuje Państwu kompletny program osprzętu i nadbudów dla branży komunalnej i ochrony środowiska oraz technikę serwisu zimowego dla pojazdów komunalnych i ciągników. Made in GERMANY - od projektu, poprzez testy, produkcję, aż po montaż i wysyłkę, nasi pracownicy dbają o to, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

 2. WESTA STAHLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Produkcja odśnieżarek, sprzedaż na całym świecie, produkcja elementów wypalanych i konstrukcji spawanych, sprzedaż regionalna w promieniu 100 km. Nasze solidnie zbudowane dmuchawy do śniegu stawiają czoła najwyższym wymaganiom i obciążeniom - Odśnieżarki WESTA są wydajne zarówno w ekstremalnych warunkach w wysokich górach przy odśnieżaniu przejazdów i przełęczy, jak i pasów startowych na lotniskach, w użytku na potrzeby komunalne przez miasta i gminy oraz przez liczne grupy użytkowników prywatnych. Naszą filozofią jest ciągły rozwój produktów i jak największe zbliżenie do użytkownika. Elastyczna realizacja specyficznych wymagań klienta przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi do projektowania wspomaganego komputerowo i nowoczesna produkcja na systemach sterowanych numerycznie zapewniają produkty o najwyższej wydajności i najlepszych korzyściach dla klienta.

 3. GARNERO - SOLUZIONI PER LA VIABILITA' INVERNALE

  Włochy

 4. ZAUGG AG EGGIWIL

  Szwajcaria

  ZAUGGG AG EGGIWIL jest światowym liderem w zakresie rozwoju i produkcji zaawansowanych technicznie urządzeń do odśnieżania dróg, kolei, lotnisk i przygotowywania tras narciarskich. Specjalny sprzęt do techniki komunalnej i oczyszczania gleby uzupełnia paletę produktów. Produkty ZAUGGG są znane ze swojej wyjątkowej szwajcarskiej jakości, nadzwyczajnego bezpieczeństwa i niezrównanego komfortu pracy oraz ponadprzeciętnej żywotności, oferując tym samym maksymalną wydajność (oczyszczanie) i ekonomiczność. Dzięki ciągłym innowacjom i możliwościom dostosowywania się do wymagań klientów, firma w ostatnich latach mocno się rozwinęła i obecnie zatrudnia około 160 osób w Eggiwilu i Schüpbach. W ramach dwóch czysto regionalnych centrów zysków ZAUGG AG EGGIWIL oferuje również usługi w zakresie inżynierii rolnej i usług budowlanych (ogrzewanie/sanitarne).

 5. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KARCHER CENTER KERPOL

  Polska

  Nasza oferta profesjonalnych produktów marki Karcher zawiera urządzenia wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i przez Klientów indywidualnych, którzy wykorzystują produkty Karcher do utrzymania czystości. W aktualnej ofercie posiadamy m.in. kosiarki, myjki ciśnieniowe, odkurzacze, parownice, odśnieżarki oraz wiele innych urządzeń, które pozwalają zachować czystość i zadbać o przestrzeń wokół domu. Do oferty wprowadziliśmy także produkty ogrodowe znanej i renomowanej marki Stiga. Do zaproponowania mamy m.in. pilarki łańcuchowe, kosiarki, kosy i sekatory, dmuchawy, glebogryzarki i wertykulatory, rębarki, traktory ogrodowe, urządzenia wielofunkcyjne, odśnieżarki. Poza sprzedażą wymienionych produktów marki Karcher oraz Stiga prowadzimy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wymienionych produktów, dzięki czemu możemy zapewnić wysokiej jakości usługi serwisowe dla każdej grupy urządzeń.

 2. ZAKŁAD METALOWY STALEX S.C.

  Polska

  Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1979 roku. Zajmujemy się głównie wykonywaniem osprzętu do maszyn budowlanych. Nasze produkty wykonywane są z gatunkowych materiałów, a jakość wykonania dzięki wykwalifikowanej kadrze nie odbiega od oryginału. Wykonujemy tez części na linię montażową dla kilku firm w Europie produkujących wysokiej klasy ciągniki rolnicze.

 3. GORYNYCH LLC

  Niemcy

 4. DORELECTROMAH LTD

  Białoruś

 5. KLG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. STRABO GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. F.M. MASKINER APS

  Dania

 1. PRINOTH S.P.A.

  Włochy

 2. BSE BEROLINA SCHNEE- UND EISBESEITIGUNG RALF BLUHM

  Niemcy

 3. SNEUNIVERSET

  Dania

 4. FRESIA S.P.A.

  Włochy

 5. WINTERDIENST BEST

  Niemcy

 6. FRANKFURTER HEINZELMÄNNCHEN GEBÄUDE- UND BÜROSERVICE GMBH

  Niemcy

 7. SNEVAGTEN

  Dania

 8. HYDRAC PUHRINGER GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Austria

 1. ANTRA AS

  Norwegia

 2. TOPGLASS & SERVICES

  Belgia

 3. VECOFABRIL - ACESSORIOS E TRANSFORMAÇAO DE VEICULOS,S.A.

  Portugalia

 4. BEILHACK SYSTEMTECHNIK UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 5. FAVERO LORENZO S.A.S. & C.

  Włochy

 6. SCHMIDT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

 7. MTD MOTORGERÄTE GMBH

  Niemcy

 8. EISBÄR SCHNEEBESEITIGUNGS-GMBH

  Niemcy

 9. UUSIKARTANON TURVETYO KY

  Finlandia

 10. ALPINA S.R.L.

  Włochy