• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pługi odśnieżne

Wyniki dla

Pługi odśnieżne - Import eksport

 1. FIEDLER MASCHINENBAU UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH oferuje Państwu kompletny program osprzętu i nadbudów dla branży komunalnej i ochrony środowiska oraz technikę serwisu zimowego dla pojazdów komunalnych i ciągników. Made in GERMANY - od projektu, poprzez testy, produkcję, aż po montaż i wysyłkę, nasi pracownicy dbają o to, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

 2. GARNERO - SOLUZIONI PER LA VIABILITA' INVERNALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GARNERO - SOLUZIONI PER LA VIABILITA' INVERNALE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach pługi śnieżne i narzędzia do usuwania śniegu, i łopaty do odgarniania śniegu. Ma siedzibę w Borgo San Dalmazzo, Włochy.

 3. INDUSTRIEBEDARF PAULUS INH. CHRISTOPH PAULUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEBEDARF PAULUS INH. CHRISTOPH PAULUS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Hermeskeil, Niemcy.

 4. ZAUGG AG EGGIWIL

  Szwajcaria

  ZAUGGG AG EGGIWIL jest światowym liderem w zakresie rozwoju i produkcji zaawansowanych technicznie urządzeń do odśnieżania dróg, kolei, lotnisk i przygotowywania tras narciarskich. Specjalny sprzęt do techniki komunalnej i oczyszczania gleby uzupełnia paletę produktów. Produkty ZAUGGG są znane ze swojej wyjątkowej szwajcarskiej jakości, nadzwyczajnego bezpieczeństwa i niezrównanego komfortu pracy oraz ponadprzeciętnej żywotności, oferując tym samym maksymalną wydajność (oczyszczanie) i ekonomiczność. Dzięki ciągłym innowacjom i możliwościom dostosowywania się do wymagań klientów, firma w ostatnich latach mocno się rozwinęła i obecnie zatrudnia około 160 osób w Eggiwilu i Schüpbach. W ramach dwóch czysto regionalnych centrów zysków ZAUGG AG EGGIWIL oferuje również usługi w zakresie inżynierii rolnej i usług budowlanych (ogrzewanie/sanitarne).

 5. WESTA STAHLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Produkcja odśnieżarek, sprzedaż na całym świecie, produkcja elementów wypalanych i konstrukcji spawanych, sprzedaż regionalna w promieniu 100 km. Nasze solidnie zbudowane dmuchawy do śniegu stawiają czoła najwyższym wymaganiom i obciążeniom - Odśnieżarki WESTA są wydajne zarówno w ekstremalnych warunkach w wysokich górach przy odśnieżaniu przejazdów i przełęczy, jak i pasów startowych na lotniskach, w użytku na potrzeby komunalne przez miasta i gminy oraz przez liczne grupy użytkowników prywatnych. Naszą filozofią jest ciągły rozwój produktów i jak największe zbliżenie do użytkownika. Elastyczna realizacja specyficznych wymagań klienta przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi do projektowania wspomaganego komputerowo i nowoczesna produkcja na systemach sterowanych numerycznie zapewniają produkty o najwyższej wydajności i najlepszych korzyściach dla klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

 2. KARCHER CENTER KERPOL

  Polska

  Nasza oferta profesjonalnych produktów marki Karcher zawiera urządzenia wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i przez Klientów indywidualnych, którzy wykorzystują produkty Karcher do utrzymania czystości. W aktualnej ofercie posiadamy m.in. kosiarki, myjki ciśnieniowe, odkurzacze, parownice, odśnieżarki oraz wiele innych urządzeń, które pozwalają zachować czystość i zadbać o przestrzeń wokół domu. Do oferty wprowadziliśmy także produkty ogrodowe znanej i renomowanej marki Stiga. Do zaproponowania mamy m.in. pilarki łańcuchowe, kosiarki, kosy i sekatory, dmuchawy, glebogryzarki i wertykulatory, rębarki, traktory ogrodowe, urządzenia wielofunkcyjne, odśnieżarki. Poza sprzedażą wymienionych produktów marki Karcher oraz Stiga prowadzimy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wymienionych produktów, dzięki czemu możemy zapewnić wysokiej jakości usługi serwisowe dla każdej grupy urządzeń.

 3. ZAKŁAD METALOWY STALEX S.C.

  Polska

  Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1979 roku. Zajmujemy się głównie wykonywaniem osprzętu do maszyn budowlanych. Nasze produkty wykonywane są z gatunkowych materiałów, a jakość wykonania dzięki wykwalifikowanej kadrze nie odbiega od oryginału. Wykonujemy tez części na linię montażową dla kilku firm w Europie produkujących wysokiej klasy ciągniki rolnicze.

 4. GORYNYCH LLC

  Niemcy

  Firma GORYNYCH LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Teltow, Niemcy.

 5. EUROPE SERVICE

  Francja

  Firma EUROPE SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach zamiatarki drogowe na podwoziu, zmywarka podłogi, i kosiarki. Ma siedzibę w Aurillac, Francja.

 1. RIKO RIBNICA D.O.O.

  Słowenia

  Firma RIKO RIBNICA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Ribnica, Słowenia.

 2. DORELECTROMAH LTD

  Białoruś

  Firma DORELECTROMAH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Pługi odśnieżne, pojazdy użytkowe, Pogłębiarki, koparki, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Smolevichi, Białoruś.

 1. KLG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KLG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ciągniki do uprawy winnic, Maszyny do czyszczenia ulic, Pługi odśnieżne, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ciągniki do uprawy winnic, Maszyny do czyszczenia ulic, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Stein, Niemcy.

 2. STRABO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STRABO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 3. SICOMÉTAL

  Francja

  Firma SICOMÉTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Maszyny do solenia dróg, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Maszyny do solenia dróg. Ma siedzibę w Saint Claude, Francja.

 4. MV TECHNIKS.R.O.

  Republika Czeska

  Firma MV TECHNIKS.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wózki transportowe trakcyjne, Pługi odśnieżne, Wózki transportowe trakcyjne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Chotebor, Republika Czeska.

 5. MTD MOTORGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma MTD MOTORGERÄTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pługi odśnieżne, Wynajem urządzeń przemysłowych, Pługi odśnieżne, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Eislingen, Niemcy.

 6. AGROMETALL, S. R.O.

  Republika Czeska

  Firma AGROMETALL, S. R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Wózki transportowe trakcyjne, Pługi odśnieżne, Wózki transportowe trakcyjne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Hermanuv Mestec, Republika Czeska.

 7. F.M. MASKINER APS

  Dania

  Firma F.M. MASKINER APS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Pługi odśnieżne, Import-eksport obrabiarek, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Gesten, Dania.

 8. PRINOTH S.P.A.

  Włochy

  Firma PRINOTH S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Armatki śniegowe, Pługi odśnieżne, Armatki śniegowe, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w VIPITENO, Włochy.

 1. KOBIT SPOL. S R. O.

  Republika Czeska

  Firma KOBIT SPOL. S R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do solenia dróg. Jest również obecna w dziedzinach Pługi odśnieżne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Jicín, Republika Czeska.

 2. SNEUNIVERSET

  Dania

  Firma SNEUNIVERSET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Rødovre, Dania.

 3. REDEN HERMANN S.R.L.

  Włochy

  Firma REDEN HERMANN S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Armatki śniegowe, Pługi odśnieżne, Armatki śniegowe, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Campo Tures, Włochy.

 4. HYDRAC PUHRINGER GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Austria

  Firma HYDRAC PUHRINGER GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pługi odśnieżne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Neuzeug, Austria.

 5. WINTERDIENST BEST

  Niemcy

  Firma WINTERDIENST BEST, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach pługi śnieżne i narzędzia do usuwania śniegu. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. GNOM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma GNOM SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pługi odśnieżne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 7. FRANKFURTER HEINZELMÄNNCHEN GEBÄUDE- UND BÜROSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma FRANKFURTER HEINZELMÄNNCHEN GEBÄUDE- UND BÜROSERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pługi odśnieżne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. SGOMBERO TUTTO

  Włochy

  Firma SGOMBERO TUTTO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach opróżnianie biur, magazynów i sklepów, i usługi w zakresie zwalniania lokali. Ma siedzibę w Bernareggio, Włochy.

 9. EISBÄR SCHNEEBESEITIGUNGS-GMBH

  Niemcy

  Firma EISBÄR SCHNEEBESEITIGUNGS-GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pługi odśnieżne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. BSE BEROLINA SCHNEE- UND EISBESEITIGUNG RALF BLUHM

  Niemcy

  Firma BSE BEROLINA SCHNEE- UND EISBESEITIGUNG RALF BLUHM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pługi odśnieżne, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo