• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pędzle i wałki malarskie

Wyniki dla

Pędzle i wałki malarskie - Import eksport

 1. PENNELLIFICIO GAVA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Pennellificio Gava od roku 1946 zajmuje się produkcją pędzli wysokiej jakości. Działa w San Vendemiano (Tv). Dbałość o szczegóły jest podstawą, a pełne zadowolenie klienta zawsze jest priorytetową sprawą. Dostępny jest szeroki asortyment produktów, co pozwala klientom znaleźć model najlepiej dostosowany do ich wymagań. Firma produkuje pędzle dla sztuk pięknych, do farb olejnych i akwareli, pędzle i wałki do dekoracji, malowania i lakierowania, a także produkty przeznaczone do prac specjalnych.

 2. ANTARES LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma ANTARES LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki, miotły i pędzle, akcesoria do malowania, pędzelki do malowania, i Szczotki, miotły i pędzle. Ma siedzibę w Ruse, Bułgaria.

 3. PHU INTER-S

  Polska

  PHU INTER-S jest polską firmą, działającą od 1998 roku w sektorze narzędzi malarsko-budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment narzędzi ręcznych, pędzle i wałki malarskie, narzędzia budowlane: kielnie, rajberki szpachle i pace najwyższej jakości. Specjalizujemy się również w różnego rodzaju taśmach samoprzylepnych: taśmy malarskie, taśmy maskujące, taśmy PVC, taśmy tynkarskie, taśmy montażowe i dwustronne. Akcesoria ścierne: gąbki ścierne, tarcze diamentowe, krążki i dyski ścierne, papier ścierny. Duża oferta: szczotki druciane, szczotki doczołowe i tarniki. Narzędzia i akcesoria do tapetowania: noże z wymiennym ostrzem, wałki do tapetowania, skrobaki, poziomice i łaty murarskie. Bogaty wybór narzędzi i akcesoriów dla glazurników. Zapraszamy!

 4. AJKA F.P.H.

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji pędzli, szczotek i mioteł do zamiatania oraz dystrybucji narzędzi malarsko-budowlanych. Nowoczesny park maszynowy. Pędzle i szczotki wykonujemy seryjnie ale także na indywidualne zamówienia. W ciągłej sprzedaży: folia malarska; folia budowlana; taśma papierowa; taśma pakowa; duct-silver; wałki malarskie ; wiadra budowlane, kuwety i kratki malarskie, kielnie, krzyżyki glazurnicze, szpachelki. Atrakcyjna cena oferowanych towarów oraz szybka realizacja zamówień.

 5. PENNELLIFICIO GAVA S.R.L.

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Gava produkuje pędzelki do sztuk pięknych, do farb olejnych, akwareli, pędzelki i wałki do dekoracji, malowania i lakierowania, a także wszelkiego rodzaju produkty i akcesoria przeznaczone do szczególnych prac.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KREMER PIGMENTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KREMER PIGMENTE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach pędzel, spoiwa, lepiszcza, i zagęszczacze syntetyczne. Ma siedzibę w Aichstetten, Niemcy.

 2. LANIT AG, NACHFOLGER HUBER + CO

  Szwajcaria

  Firma LANIT AG, NACHFOLGER HUBER + CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Dällikon, Szwajcaria.

 3. KHARKIV PLANT OF INDUSTRIAL TOOLS

  Ukraina

  Firma KHARKIV PLANT OF INDUSTRIAL TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, akcesoria do wałków do malowania, ręczne wałki nanoszące farbę, i varnishing rollers. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 4. YILSAN PAINT BRUSH COMPANY

  Turcja

  Firma YILSAN PAINT BRUSH COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach pędzelki do malowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. AUGSBURGER PINSEL U. BÜRSTENFABRIK JOSEF MERZ GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma AUGSBURGER PINSEL U. BÜRSTENFABRIK JOSEF MERZ GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły do malarstwa, Pędzle i wałki malarskie, pędzle i wałki, Artykuły do malarstwa, industrial brushes, i Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 1. BEREKET RULO SAN

  Turcja

  Firma BEREKET RULO SAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach pędzelki do malowania. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 2. PENNELLI REX S.N.C.

  Włochy

  Firma PENNELLI REX S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach Pędzle i akcesoria do golenia, Pędzle i wałki malarskie, Pędzle i akcesoria do golenia, Pędzle i wałki malarskie, i element dekoracyjny wycięty. Ma siedzibę w Casalmaggiore, Włochy.

 1. PENNELLI DIANA

  Włochy

  Firma PENNELLI DIANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki, miotły i pędzle, pędzelki dla artystów, pędzelki do malowania, Szczotki, miotły i pędzle, i pędzelki do żywności. Ma siedzibę w Casalmaggiore, Włochy.

 2. EBERSHOP FRIEDRICH EBERLEIN GMBH

  Niemcy

  Firma EBERSHOP FRIEDRICH EBERLEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Langfurth, Niemcy.

 3. PENTRILO S.L.

  Hiszpania

  Firma PENTRILO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły do malarstwa. Jest również obecna w dziedzinach Pędzle i wałki malarskie, i Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. ARTEM PAINTERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARTEM PAINTERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Pędzle i wałki malarskie, prace obiciowe - papier, malarze pokojowi, dekoracja, i Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Artem Painters, Zjednoczone Królestwo.

 5. YAPAŞ A.Ş

  Turcja

  Firma YAPAŞ A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, pędzle i wałki, akcesoria do malowania, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ECO PAINT PRO

  Szwajcaria

  Firma ECO PAINT PRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach pędzle i wałki, folia ochronna plastikowa, nasadki, i Paint, Nano Tech. Ma siedzibę w Ecublens, Szwajcaria.

 7. P.G. GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma P.G. GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach Pędzle i wałki malarskie, części zamienne, Pędzle i wałki malarskie, automatyzacja linii produkcyjnych, i modernizacja linii produkcyjnych. Ma siedzibę w Sarone, Włochy.

 8. DUYAR CONSTRUCTION HAND TOOLS MANUFACTURING

  Turcja

  Firma DUYAR CONSTRUCTION HAND TOOLS MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane, Pędzle i wałki malarskie, Szpachelki i kielnie, produkcja narzędzi budowlanych, Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane, i Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Çanakkale, Turcja.

 1. PINCELARIA PARDAL, SA

  Portugalia

  Firma PINCELARIA PARDAL, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do malowania, i akcesoria do wałków do malowania. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 2. AIRBRUSH CITY GMBH

  Niemcy

  Firma AIRBRUSH CITY GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Bad Bodenteich, Niemcy.

 3. SCHULLER EH'KLAR NORDIC APS

  Dania

  Firma SCHULLER EH'KLAR NORDIC APS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Vejle, Dania.

 4. PENNELLIFICIO PARTENOPEO SRL

  Włochy

  Firma PENNELLIFICIO PARTENOPEO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach pędzel, akcesoria do wałków do malowania, pędzelki do malowania, i szczotki. Ma siedzibę w Casandrino, Włochy.

 5. YALAZ PAINT

  Turcja

  Firma YALAZ PAINT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach farby do metali, farby do drewna, i farby do aluminium. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. PLUSCALIDAD IMPORTACIONES SL

  Hiszpania

  Firma PLUSCALIDAD IMPORTACIONES SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach materiały budowlane - hurt, artykuły metalowe - hurt, sprzedaż hurtowa akcesoriów łazienkowych, i narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Llanera, Hiszpania.

 7. BROSSERIE THOMAS S.A.

  Francja

  Firma BROSSERIE THOMAS S.A., roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Miotły, Ścierki, Miotły, Ścierki, skrobaczka, i łopaty. Ma siedzibę w Chevry-cossigny, Francja.

 8. ANUBIS LABO

  Francja

  Firma ANUBIS LABO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Dystrybutor luf surowych i wybielanych, i lufy surowe dla przemysłu mydlanego. Ma siedzibę w Talence, Francja.

 9. FGO TRADING I/S

  Dania

  Firma FGO TRADING I/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Skårup Fyn, Dania.

 10. XINYANG ZHONGXING BRISTLE BRUSH CO.,LTD

  Chiny

  Firma XINYANG ZHONGXING BRISTLE BRUSH CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Xinyang, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo