• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • półki metalowe- zestawy

Wyniki dla

Półki metalowe- zestawy - Import eksport

 1. DC PLUS GLOBAL SHOPFITTING

  Turcja

  Verified by europages badge

  DCShopfitting to turecki producent wyposażenia sklepów i globalny partner w tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni handlowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży oferujemy wyjątkowe rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepów, które zaspokajają unikalne potrzeby i wymagania miejsc takich jak sklepy detaliczne, domy towarowe, supermarkety, butiki, obiekty hotelarskie czy powierzchnie handlowe. Szeroka gama naszych produktów do wyposażenia sklepów obejmuje regały i systemy ekspozycyjne, lady i owijki kasowe, panele ścienne i tablice perforowane, stojaki na odzież, gabloty i szafki, zestawy stołów butikowych, manekiny, wycinane laserowo konstrukcje metalowe, stojaki na wizytówki, niestandardowe uchwyty i oprawy. Jesteśmy zaufanym partnerem angażującym się w przekształcanie przestrzeni handlowej w środowisko poprawiające wizerunek marki i wspierające sprzedaż. Nasi klienci polegają na naszej wiedzy, niezawodności i zaangażowaniu w wysoką jakość, my zaś szczycimy się wieloletnią współpracą partnerską z wieloma z nich. Dlatego staramy się wykraczać poza oczekiwania klientów przy każdym projekcie, którego się podejmujemy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby ulepszyć swoją przestrzeń handlową dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom wyposażenia sklepów, które będą odzwierciedlać unikalną tożsamość Twojej marki i wywierać trwałe wrażenie na konsumentach.

 2. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PROTECTO jest producentem i specjalistą w dziedzinie techniki magazynowania chroniącego środowisko. Od roku 1993 firma projektuje, wykonuje i montuje produkty Protectoplus do bezpiecznego magazynowania materiałów zanieczyszczających wodę oraz materiałów łatwopalnych. Wszędzie tam, gdzie pracuje się z niebezpiecznymi materiałami i odpadami, konieczne jest zapobieganie zanieczyszczeniu wody i gleby oraz ochrona ludzi. Od magazynowania, przez transport po zapewnianie zestawów ratunkowych - Protectoplus oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Protectoplus spełnia wymogi §19I WHG i oferuje standardowe oraz indywidualne rozwiązania w dziedzinie magazynowania. Wszystkie produkty, w tym wanny ociekowe ze stali, stali szlachetnej, PE, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym, polimerobetonu, kontenery, regały i magazyny przeciwpożarowe oraz kompletne hale magazynowe do przechowywania materiałów szkodliwych dla środowiska, są wytwarzane zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi oraz przy użyciu najnowszych technik.

 3. OHRA-REGALANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OHRA, z siedzibą w Kerpen (koło Kolonii), jest jednym z wiodących producentów systemów regałowych w Europie, a także europejskim liderem rynku i specjalistą w zakresie regałów i regałów wysięgnikowych. Dzięki swoim regałom paletowym i wysięgnikowym OHRA ugruntowała swoją pozycję szczególnie w w sektorze handlu materiałami budowlanymi i w przetwórstwie drewna. Dzięki skupieniu się na kliencie i indywidualnym rozwiązaniom specjalnym, rozwiązania regałowe OHRA można teraz znaleźć również w operach, jak również w zakładach recyklingu samochodów i marinach. OHRA specjalizuje się w magazynowaniu długich i ciężkich towarów. Szczególnie wytrzymałe regały wspornikowe i paletowe wykonane z profili stalowych wyraźnie odróżniają nas od innych dostawców. Niewielu producentów jest w stanie zagwarantować wysoką ładowność w połączeniu ze smukłą konstrukcją. Spełniamy te wymagania - a nawet więcej. Wysoka jakość naszych systemów regałowych jest częścią filozofii naszej firmy i daje Państwu pewność bezpiecznego przechowywania produktów.

 4. Z. D. JAWOR

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasz zakład założony w 1995 roku przekształcił się z firmy rodzinnej w prężnie rozwijającą się firmę produkcyjną. Ciągły rozwój i udoskonalane techniki produkcji poszerzają naszą ofertę produktów o szeroką gamę artykułów drewnianych do domu i ogrodu. Nasze zaangażowanie w innowacyjność sprawia, że regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele. Twoje unikatowe pomysły są również mile widziane w przypadku zamówień niestandardowych. Nasza naczelna zasada "ESTETYCZNIE, NIEZAWODNIE I EKOLOGICZNIE" kształtuje naszą ofertę produktów i etos operacyjny. Dzięki zaawansowanej technologii, wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i sprzyjającemu środowisku nasze produkty niezmiennie utrzymują najwyższe standardy jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do precyzji i staranności. Strategiczna lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Sandomierskiej zapewnia dostęp do drewna sosnowego najwyższej jakości z certyfikatem FSC®. W wyborze materiałów przykładamy wagę do ich pochodzenia i trwałości. Nasze naturanle produkty nie wymagają żadnej obróbki chemicznej, a drewno jest odporne na zginanie.

 5. METALCOOP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Metalcoop specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i instalacji regałów metalowych. Oferujemy szeroką gamę produktów i akcesoriów: nośniki palet, mezzanino, regały na podstawie mobilnej, lady sprzedażowe i stoły. Dostarczamy ponadto rozwiązania z zakresu logistyki zintegrowanej do zarządzania magazynem przy pomocy oprogramowania SMART WMS, które może zarządzać w czasie rzeczywistym transportem bliskim, zapasami, uzupełnianiem i inwentarzem, bez względu na wymiary powierzchni magazynowej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach Wózki transportowe, shelves for heavy loads, regały przemysłowe, Regały paletowe, i Wózki transportowe. Ma siedzibę w Cre Sur Loir, Francja.

 2. LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, Rusztowania i drabiny, drabiny aluminiowe, Biblioteki i regały, drabiny metalowe, Rusztowania i drabiny, regały przemysłowe, półka metalowa, i regały metalowe do magazynów. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 3. AAAGILER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AAAGILER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach ground markings, regały przemysłowe, regał paletowy, sygnalizacja, bariery, Siedzenia przemysłowe, wagi, regały, i taśmy samoprzylepne. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 4. SD MONTAGESERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SD MONTAGESERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 5. PROPOSRESCH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PROPOSRESCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Ma siedzibę w Lanzenkirchen, Austria.

 1. RACK CONCEPT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RACK CONCEPT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Półki metalowe, zestawy, gondole w supermarketach, rack, palety metalowe, składowanie, Storage systems, gratings, Półki metalowe, zestawy, i Regały paletowe. Ma siedzibę w Manage, Belgia.

 2. EEM CONSEIL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EEM CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Półki metalowe, zestawy, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Części zamienne do wózków podnośnikowych, wózki podnośnikowe i przenośniki ęczne, Półki metalowe, zestawy, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Laons, Francja.

 1. CREMONINI VIRGILIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CREMONINI VIRGILIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach Sklepy - regały i stojaki sklepowe, półki do magazynowania, regał metalowy, Sklepy - regały i stojaki sklepowe, i regały do dowolnego komponowania. Ma siedzibę w Crevalcore, Włochy.

 2. ELVEDI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELVEDI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach wspornik, i cantilever. Ma siedzibę w Blumberg, Niemcy.

 3. OZ LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OZ LOGISTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu logistyki, Logistic management consulting, logistyka, i logistyka przemysłowa. Ma siedzibę w Pontarlier, Francja.

 4. SCIENTIFIC-PRODUCTION ENTERPRISE IMVO

  Ukraina

  SPE „IMVO " to wiodący ukraiński projektant i producent stojaków do palet oraz sprzętu. Nasi specjaliści stworzyli ponad 4.000 rozwiązań z dziedziny logistyki magazynowej. Dostarczamy: regały paletowe wybiórcze regały paletowe głębokie regały paletowe do systemów drive-in / drive through; regały paletowe długie i kombinowane; regały paletowe wspornikowe; regały paletowe grawitacyjne, mezaniny, akcesoria do systemów składowania; przenośniki podłogowe; przenośniki. Certyfikacja: ISO 9001: 2008 UkrSEPRO

 5. META-REGALBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy średniej wielkości firmą w Arnsberg w Sauerland – silnie zakorzenioną w regionie poprzez tradycję i naszych pracowników, podstawy i gwarancje naszego sukcesu. Jako dostawca systemów możesz polegać na META we wszystkich sprawach związanych z logistyką magazynową: od doradztwa, poprzez planowanie i projektowanie, aż do montażu wyposażenia Państwa magazynu. Od wielu lat ustanawiamy standardy, dzięki spełnianiu najwyższych wymagań jakościowych: Wspólnie z naszymi sprzedawcami opracowujemy dla naszych klientów optymalne rozwiązania w zakresie magazynowania i zapewniamy serwis po uruchomieniu magazynu. Wszystkie instalacje magazynowe META są dokładnie przetestowane i spełniają odpowiednie normy i standardy jakości. Ponadto, jesteśmy jedynym europejskim producentem wyposażenia magazynów, który posiada certyfikat RAL-RG 614/3 dla wielopiętrowych regałów przemysłowych.

 6. EVROMARKET

  Rosja

  «SE« Euromarket »jest producentem wyposażenia sklepów oraz gablot chłodniczych i witryn. Dział regałów, wyposażenia magazynów i witryn sklepowych produkuje całą gamę regałów sklepowych. Dzięki własnemu biuru projektów jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie lady sklepowe jako POS dla sklepów i supermarketów. Dział wyposażenia sklepów koncentruje się na produkcji lad kasowych, drewnianych gablot i stojaków podłogowych z płyt wiórowych. Dział chłodnictwa komercyjnego i oczyszczania powietrza zajmuje się produkcją zamrażarek i witryn chłodniczych. Od 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję oczyszczaczy powietrza. Produkujemy ponad 60 000 metrów bieżących regałów rocznie, dostarczając regały sklepowe i sprzęt chłodniczy na cały świat. Dysponujemy 4500 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własnym działem projektowania sklepów. Naszą misją jest produkcja regałów i witryn chłodniczych, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów i maksymalizują efektywność ich powierzchni handlowych

 7. ESTANTERÍAS GRANALUZ

  Hiszpania

  Można powiedzieć, że Granaluz jest obecnie najmłodszym na poziomie krajowym producentem hiszpańskim w swojej branży w porównaniu z konkurentami. Granaluz projektuje, produkuje i sprzedaje wszystko, co jest związane z magazynowaniem i logistyką. Produkujemy półki do regałów konwencjonalnych do palet (paletyzacji wybiórczej), do paletyzacjii kompaktowej, do regałów o zasięgu bezpośrednim, regałów do średniych ładunków, półek metalowych wyjmowanych, półki na zaciski, szafki do szatni, mezzaniny i antresole oraz regały i półki

 8. ABS FACHMARKTSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie urządzania sklepów. Zgodnie z Państwa życzeniami i wymaganiami opracowujemy koncepcję zorientowaną na cel, tak aby mogli Państwo zapewniać swoim klientom wyjątkowe doznania zakupowe. Inspiruj swoich nabywców bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wydajności, od pierwszego spotkania aż do otwarcia. Ponadto oferujemy kompletne rozwiązania dla regałów wysokiego składowania. Wysokiej jakości indywidualnie zaprojektowane lady recepcyjne i handlowe. Państwa sukces to nasz sukces!

 1. MIAS MASCHINENBAU, INDUSTRIEANLAGEN & SERVICE GMBH

  Niemcy

  MIAS jest liderem na rynku urządzeń do obsługi ładunków oraz regałów magazynowych dla generalnych wykonawców i integratorów systemowych. MIAS wie, co znaczy dostarczyć i zintegrować kluczowy element w zautomatyzowanych systemach magazynowych. Najwyższa jakość i profesjonalizm są tutaj najważniejsze. Rozwiązania MIAS są używane na całym świecie i w różnych branżach. Modernizacja i serwis uzupełniają specjalistyczny zakres naszych usług.

 2. ATOX ESM

  Francja

  ATOX ESM proponuje szeroką gamę regałów, dynamicznych, mobilnych, lekkich, wysokich, jak też stojaków na palety, mini stojaków, palet typu Manurack, zabezpieczeń, oznakowań. Montaż oraz konserwacja wykonywane są przez nasze wyspecjalizowane ekipy. Realizujemy razem z Państwem badania i kosztorysy, by dokładnie zrozumieć Państwa projekt. Doświadczeni profesjonaliści orientują Państwa w wyborze, by osiągnąć najlepszy wynik w logistyce. Wybierz najlepsze, by uniknąć tego, co może być najgorsze.

 3. MOVIESTAN

  Hiszpania

  Estructuras Metálicas Moviestan jest firmą specjalizującą się w optymalizacji przestrzeni w budynkach przemysłowych i w przedsiębiorstwach. Nasze rozwiązania obejmują projektowanie, wytwarzanie i instalowanie.

 4. WOLF SECO NV

  Belgia

  Spółka Wolf-Seco produkuje i importuje już od ponad 20 lat sprzęt dla budownictwa. Tym niemniej eksport stanowi ważną część obrotów, z punktu widzenia jej filii za granicą. Rusztowania, deskowania, stemple, kozły

 5. EYPAR SA

  Hiszpania

  Projektowanie i wyrób systemów archiwizowania i magazynowania. Regały mobilne do archiwów typu E-DISC i E-LOGIC, obsługiwane ręcznie lub automatyczne. Produkujemy także wieszaki typu Seria BLOCK-ART na uchwyty wiszące i przesuwane, do dzieł sztuki, przeznaczone dla muzeów i pinakotek oraz galerii obrazów.

 6. STANDARD DEPO VE RAF SISTEMLERI DIS TICARET A.S.

  Turcja

  Standard depo raf został założony w 1962 r. I działa w sektorze manipulacji materiałami, systemów półek i systemów składowania. Nasze przedsiębiorstwo to pierwsza taka spółka w turcji. Weszliśmy do grupy w 2007 r. Grupa averys to ekspert w dziedzinie regałów i półek, co sprawia, że jest ona jednym z europejskich liderów w tej dziedzinie. Sektret suskcesu naszych regałów na rynku to nowoczesne i skuteczne metody produkcyjne oraz ciągłe ulepszenia, jeśli chodzi o skuteczność.

 7. RAFEX RAF SISTEMLERI LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma RAFEX RAF SISTEMLERI LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. EME DE MADERA

  Hiszpania

  Firma EME DE MADERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach biblioteki modułowe, meble dla bibliotek i księgarń, i regały. Ma siedzibę w Villarrubia De Los Ojos, Hiszpania.

 9. ANKA DEPOLAMA

  Turcja

  Firma ANKA DEPOLAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach meble biblioteki, i przenośne skrzynie do archiwizacji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. DINALAGER SL

  Hiszpania

  Firma DINALAGER SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach Dynamiczne Systemy Składowania, wałki dla mechanicznych przenośników towarowych, i regały. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo