• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • półki metalowe- zestawy

Wyniki dla

Półki metalowe- zestawy - Import eksport

 1. MIAS MASCHINENBAU, INDUSTRIEANLAGEN & SERVICE GMBH

  Niemcy

  MIAS jest liderem na rynku urządzeń do obsługi ładunków oraz regałów magazynowych dla generalnych wykonawców i integratorów systemowych. MIAS wie, co znaczy dostarczyć i zintegrować kluczowy element w zautomatyzowanych systemach magazynowych. Najwyższa jakość i profesjonalizm są tutaj najważniejsze. Rozwiązania MIAS są używane na całym świecie i w różnych branżach. Modernizacja i serwis uzupełniają specjalistyczny zakres naszych usług.

 2. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  PROTECTO jest producentem i specjalistą w dziedzinie techniki magazynowania chroniącego środowisko. Od roku 1993 firma projektuje, wykonuje i montuje produkty Protectoplus do bezpiecznego magazynowania materiałów zanieczyszczających wodę oraz materiałów łatwopalnych. Wszędzie tam, gdzie pracuje się z niebezpiecznymi materiałami i odpadami, konieczne jest zapobieganie zanieczyszczeniu wody i gleby oraz ochrona ludzi. Od magazynowania, przez transport po zapewnianie zestawów ratunkowych - Protectoplus oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Protectoplus spełnia wymogi §19I WHG i oferuje standardowe oraz indywidualne rozwiązania w dziedzinie magazynowania. Wszystkie produkty, w tym wanny ociekowe ze stali, stali szlachetnej, PE, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym, polimerobetonu, kontenery, regały i magazyny przeciwpożarowe oraz kompletne hale magazynowe do przechowywania materiałów szkodliwych dla środowiska, są wytwarzane zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi oraz przy użyciu najnowszych technik.

 3. OHRA-REGALANLAGEN GMBH

  Niemcy

  OHRA, z siedzibą w Kerpen (koło Kolonii), jest jednym z wiodących producentów systemów regałowych w Europie, a także europejskim liderem rynku i specjalistą w zakresie regałów i regałów wysięgnikowych. Dzięki swoim regałom paletowym i wysięgnikowym OHRA ugruntowała swoją pozycję szczególnie w w sektorze handlu materiałami budowlanymi i w przetwórstwie drewna. Dzięki skupieniu się na kliencie i indywidualnym rozwiązaniom specjalnym, rozwiązania regałowe OHRA można teraz znaleźć również w operach, jak również w zakładach recyklingu samochodów i marinach. OHRA specjalizuje się w magazynowaniu długich i ciężkich towarów. Szczególnie wytrzymałe regały wspornikowe i paletowe wykonane z profili stalowych wyraźnie odróżniają nas od innych dostawców. Niewielu producentów jest w stanie zagwarantować wysoką ładowność w połączeniu ze smukłą konstrukcją. Spełniamy te wymagania - a nawet więcej. Wysoka jakość naszych systemów regałowych jest częścią filozofii naszej firmy i daje Państwu pewność bezpiecznego przechowywania produktów.

 4. DC PLUS GLOBAL SHOPFITTING

  Turcja

  DCShopfitting to turecki producent wyposażenia sklepów i globalny partner w tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni handlowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży oferujemy wyjątkowe rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepów, które zaspokajają unikalne potrzeby i wymagania miejsc takich jak sklepy detaliczne, domy towarowe, supermarkety, butiki, obiekty hotelarskie czy powierzchnie handlowe. Szeroka gama naszych produktów do wyposażenia sklepów obejmuje regały i systemy ekspozycyjne, lady i owijki kasowe, panele ścienne i tablice perforowane, stojaki na odzież, gabloty i szafki, zestawy stołów butikowych, manekiny, wycinane laserowo konstrukcje metalowe, stojaki na wizytówki, niestandardowe uchwyty i oprawy. Jesteśmy zaufanym partnerem angażującym się w przekształcanie przestrzeni handlowej w środowisko poprawiające wizerunek marki i wspierające sprzedaż. Nasi klienci polegają na naszej wiedzy, niezawodności i zaangażowaniu w wysoką jakość, my zaś szczycimy się wieloletnią współpracą partnerską z wieloma z nich. Dlatego staramy się wykraczać poza oczekiwania klientów przy każdym projekcie, którego się podejmujemy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby ulepszyć swoją przestrzeń handlową dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom wyposażenia sklepów, które będą odzwierciedlać unikalną tożsamość Twojej marki i wywierać trwałe wrażenie na konsumentach.

 5. METALCOOP

  Włochy

  Metalcoop specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i instalacji regałów metalowych. Oferujemy szeroką gamę produktów i akcesoriów: nośniki palet, mezzanino, regały na podstawie mobilnej, lady sprzedażowe i stoły. Dostarczamy ponadto rozwiązania z zakresu logistyki zintegrowanej do zarządzania magazynem przy pomocy oprogramowania SMART WMS, które może zarządzać w czasie rzeczywistym transportem bliskim, zapasami, uzupełnianiem i inwentarzem, bez względu na wymiary powierzchni magazynowej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION

  Francja

 2. AAAGILER GMBH

  Niemcy

 3. RACK CONCEPT

  Belgia

 4. AP PRÜFSERVICE E. K. INH. ANDREAS PROPP

  Niemcy

 5. SD MONTAGESERVICE

  Niemcy

 1. GALLER LAGER- UND REGALTECHNIK GMBH

  Austria

 2. PROPOSRESCH GMBH

  Austria

 1. W.H. WINTER GMBH

  Niemcy

 2. VS KÜHLTRANSPORTE GMBH

  Niemcy

 3. BNA LOGISTIQUE

  Francja

 4. WÜSTHOFF & LEHMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. CREMONINI VIRGILIO

  Włochy

 6. PS LAGERTECHNIK

  Niemcy

 7. ELVEDI GMBH

  Niemcy

 8. META-REGALBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy średniej wielkości firmą w Arnsberg w Sauerland – silnie zakorzenioną w regionie poprzez tradycję i naszych pracowników, podstawy i gwarancje naszego sukcesu. Jako dostawca systemów możesz polegać na META we wszystkich sprawach związanych z logistyką magazynową: od doradztwa, poprzez planowanie i projektowanie, aż do montażu wyposażenia Państwa magazynu. Od wielu lat ustanawiamy standardy, dzięki spełnianiu najwyższych wymagań jakościowych: Wspólnie z naszymi sprzedawcami opracowujemy dla naszych klientów optymalne rozwiązania w zakresie magazynowania i zapewniamy serwis po uruchomieniu magazynu. Wszystkie instalacje magazynowe META są dokładnie przetestowane i spełniają odpowiednie normy i standardy jakości. Ponadto, jesteśmy jedynym europejskim producentem wyposażenia magazynów, który posiada certyfikat RAL-RG 614/3 dla wielopiętrowych regałów przemysłowych.

 1. ESTANTERÍAS GRANALUZ

  Hiszpania

  Można powiedzieć, że Granaluz jest obecnie najmłodszym na poziomie krajowym producentem hiszpańskim w swojej branży w porównaniu z konkurentami. Granaluz projektuje, produkuje i sprzedaje wszystko, co jest związane z magazynowaniem i logistyką. Produkujemy półki do regałów konwencjonalnych do palet (paletyzacji wybiórczej), do paletyzacjii kompaktowej, do regałów o zasięgu bezpośrednim, regałów do średniych ładunków, półek metalowych wyjmowanych, półki na zaciski, szafki do szatni, mezzaniny i antresole oraz regały i półki

 2. ABS FACHMARKTSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie zintegrowanych rozwiązań w dziedzinie urządzania sklepów. Zgodnie z Państwa życzeniami i wymaganiami opracowujemy koncepcję zorientowaną na cel, tak aby mogli Państwo zapewniać swoim klientom wyjątkowe doznania zakupowe. Inspiruj swoich nabywców bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wydajności, od pierwszego spotkania aż do otwarcia. Ponadto oferujemy kompletne rozwiązania dla regałów wysokiego składowania. Wysokiej jakości indywidualnie zaprojektowane lady recepcyjne i handlowe. Państwa sukces to nasz sukces!

 3. EVROMARKET

  Rosja

  «SE« Euromarket »jest producentem wyposażenia sklepów oraz gablot chłodniczych i witryn. Dział regałów, wyposażenia magazynów i witryn sklepowych produkuje całą gamę regałów sklepowych. Dzięki własnemu biuru projektów jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie lady sklepowe jako POS dla sklepów i supermarketów. Dział wyposażenia sklepów koncentruje się na produkcji lad kasowych, drewnianych gablot i stojaków podłogowych z płyt wiórowych. Dział chłodnictwa komercyjnego i oczyszczania powietrza zajmuje się produkcją zamrażarek i witryn chłodniczych. Od 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję oczyszczaczy powietrza. Produkujemy ponad 60 000 metrów bieżących regałów rocznie, dostarczając regały sklepowe i sprzęt chłodniczy na cały świat. Dysponujemy 4500 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własnym działem projektowania sklepów. Naszą misją jest produkcja regałów i witryn chłodniczych, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów i maksymalizują efektywność ich powierzchni handlowych

 4. ATOX ESM

  Francja

  ATOX ESM proponuje szeroką gamę regałów, dynamicznych, mobilnych, lekkich, wysokich, jak też stojaków na palety, mini stojaków, palet typu Manurack, zabezpieczeń, oznakowań. Montaż oraz konserwacja wykonywane są przez nasze wyspecjalizowane ekipy. Realizujemy razem z Państwem badania i kosztorysy, by dokładnie zrozumieć Państwa projekt. Doświadczeni profesjonaliści orientują Państwa w wyborze, by osiągnąć najlepszy wynik w logistyce. Wybierz najlepsze, by uniknąć tego, co może być najgorsze.

 5. MOVIESTAN

  Hiszpania

  Estructuras Metálicas Moviestan jest firmą specjalizującą się w optymalizacji przestrzeni w budynkach przemysłowych i w przedsiębiorstwach. Nasze rozwiązania obejmują projektowanie, wytwarzanie i instalowanie.

 6. WOLF SECO NV

  Belgia

  Spółka Wolf-Seco produkuje i importuje już od ponad 20 lat sprzęt dla budownictwa. Tym niemniej eksport stanowi ważną część obrotów, z punktu widzenia jej filii za granicą. Rusztowania, deskowania, stemple, kozły

 7. EQUIPOTUTIENDA,SCP

  Hiszpania

 8. EME DE MADERA

  Hiszpania

 9. DINALAGER SL

  Hiszpania

 10. ARAYDIS SARL

  Francja