• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ozdoby- bibeloty

Wyniki dla

Ozdoby- bibeloty - Import eksport

 1. DECOLED DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECOLED DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Gummersbach, Niemcy.

 2. DECOPRINT DRUCKEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECOPRINT DRUCKEREI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 3. ORGONIT-FATIMIRE

  Niemcy

 4. MCM DÉCO

  Francja

  MOKACCINOMCM DECO to Twój specjalista w dziedzinie wystroju wnętrz z zastosowaniem modnych artykułów ze szkła. Znajdziesz u nas sławne słoiki Weck, naszą gamę słoików po recyklingu, naczynia, pojemniki na przyprawy, mini słoiki, pojemnik na cukierki, bombonierki, etc. Obejrzyj nasz katalog, by znaleźć tam to, na co masz ochotę. „Kolekcja duńska” stworzona przez Rie Elise Larsen dostępna na naszej stronie on-line. Zrealizujemy również zamówienie na każdy rodzaj sprzętu przez naszą stronę on-line.

 5. PPH VITBIS SP. Z O.O.

  Polska

  PPH VITBIS sp. z o. o. to polskie przedsiębiorstwo produkcyjne z siedzibą w Złotoryi, które dostarcza na rynek piękne bombki dekoracyjne. Wytwórnia bombek choinkowych przygotowała szeroką propozycję. Nie ogranicza się ona jedynie do produktów przeznaczonych do zdobienia świątecznych choinek. W katalogu sprzedażowym znajdują się wyroby, których można używać przez cały rok. Świetnie nadają się one do uatrakcyjnienia wnętrz mieszkalnych czy biurowych. Producent przyjmuje także zlecenia indywidualne. Istnieje możliwość zamówienia imiennych bombek oraz modeli z dowolnym nadrukiem, które sprawdzą się w roli podarunków okolicznościowych, np. z okazji ważnej rocznicy. W sklepie znajduje się kilka gotowych kolekcji tematycznych. Klienci mogą wybierać spośród bombek: • gładkich; • z grafikami z Disneya (oficjalna licencja); • tzw. dekor wysoki oraz dekor basic; • artykułów z różnymi pejzażami; • tradycyjnych srebrnych; • białych. Dostępne są zarówno modele duże, jak i malutkie. Firma sprzedaje także figurki ozdobne. Ekipa oferuje możliwość wykonania bombek w dowolnym kolorze. Przedsiębiorstwo zaprasza również na wycieczki po fabryce. Uczestnicy takich spotkań mogą dowiedzieć się, jak powstają szklane przedmioty i zobaczyć rzemieślników przy pracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. "PAW-MAR" PPHU

  Polska

  Zajmujemy się wykonywaniem ozdób choinkowych i innych świątecznych dekoracji. Działamy od 1993 roku, obsługując Klientów z całego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów produkujemy szeroką gamę wyrobów. Oferujemy bombki i ozdoby choinkowe w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Wszystkie etapy procesu produkcyjnego wykonujemy samodzielnie, w związku z czym jesteśmy w stanie zagwarantować dobrą jakość wszystkich naszych produktów.

 2. DECOR SERVICE FORTMÜLLER HANDEL GMBH

  Austria

  Firma DECOR SERVICE FORTMÜLLER HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia i garnki gliniane, Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne, Lampiony, Naczynia i garnki gliniane, Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne, Lampiony, i plastikowe łyżeczki i słomki. Ma siedzibę w Bad Radkersburg, Austria.

 3. MVG VOGLRIEDER MÖBELCOLLECTION GMBH

  Niemcy

  Firma MVG VOGLRIEDER MÖBELCOLLECTION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Glonn, Niemcy.

 4. GLASKOCH B. KOCH JR. GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma GLASKOCH B. KOCH JR. GMBH + CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Bad Driburg, Niemcy.

 5. OSMANLI SARAY TAVAN

  Turcja

  Firma OSMANLI SARAY TAVAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. MANK GMBH

  Niemcy

  Firma MANK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Dernbach, Niemcy.

 2. PMR LANDELIJK STOER EN SOBER

  Holandia

  Firma PMR LANDELIJK STOER EN SOBER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Zaandijk, Holandia.

 1. TISCHDECKEN-TIPP

  Niemcy

  Firma TISCHDECKEN-TIPP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Kelsterbach, Niemcy.

 2. G. WURM GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma G. WURM GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. EMPORIO D' OLTREMARE

  Włochy

  Firma EMPORIO D' OLTREMARE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach stoły szwalnicze, panele dekoracyjne, i lampa. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 4. POLCER

  Polska

  Firma POLCER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach Urny pogrzebowe, Urny pogrzebowe, Kufle, ceramika, i artykuł z ceramiki. Ma siedzibę w Tulowice, Polska.

 5. DELPHIN-BRUNNEN.DE

  Niemcy

  Firma DELPHIN-BRUNNEN.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia przenośne zasilane, Ozdoby, bibeloty, Papeteria - artykuły, Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia przenośne zasilane, Ozdoby, bibeloty, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Füssen, Niemcy.

 6. MIROFLOR FLORISTIK, GESCHENKE, BASTELBEDARF

  Niemcy

  Firma MIROFLOR FLORISTIK, GESCHENKE, BASTELBEDARF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia i garnki gliniane, Instrumenty muzyczne i akcesoria, Kalkomania i artykuły do kopiowania, Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt, Naczynia i garnki gliniane, Instrumenty muzyczne i akcesoria, Kalkomania i artykuły do kopiowania, i Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Greiz, Niemcy.

 7. ARREDAIDEA

  Włochy

  Firma ARREDAIDEA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach pomysły na prezent. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 8. LEONITA

  Belgia

  Firma LEONITA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach tin packagings, i Decorations Gifts. Ma siedzibę w Blankenberge, Belgia.

 1. A. SCHWARZ AG

  Szwajcaria

  Firma A. SCHWARZ AG, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły, Lustra dekoracyjne, Ozdoby, bibeloty, Papeteria - artykuły, Lustra dekoracyjne, i Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Murgenthal, Szwajcaria.

 2. GIACON GIORGIO & GELMINO S.N.C.

  Włochy

  Firma GIACON GIORGIO & GELMINO S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Drewno - artykuły i elementy rzeźbione. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby, bibeloty, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ozdoby, bibeloty, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 3. SCHIROLI CESARE STEFANO

  Włochy

  Firma SCHIROLI CESARE STEFANO, roku i działającą w sektorze Drewno - artykuły i elementy rzeźbione. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby, bibeloty, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ozdoby, bibeloty, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Casalmaggiore, Włochy.

 4. ADF

  Słowacja

  Firma ADF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło artystyczne, Ozdoby, bibeloty, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, Opakowania szklane, Szkło artystyczne, Ozdoby, bibeloty, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, i Opakowania szklane. Ma siedzibę w Snina 1, Słowacja.

 5. WHAZUP

  Belgia

  Firma WHAZUP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby, bibeloty, Ozdoby, bibeloty, i figurki. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. SEZ'S HANDMADE

  Turcja

  Firma SEZ'S HANDMADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika dekoracyjna, ceramika, Wyroby dekoracyjne fajansowe, i Ceramika dekoracyjna. Ma siedzibę w Kütahya, Turcja.

 7. ROBERTO GIOVANNINI S.R.L.

  Włochy

  Firma ROBERTO GIOVANNINI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - artykuły i elementy rzeźbione. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby, bibeloty, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ozdoby, bibeloty, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Impruneta, Włochy.

 8. ETALRENT

  Belgia

  Firma ETALRENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Bilzen, Belgia.

 9. FLORENRADICA

  Włochy

  Firma FLORENRADICA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Drewno - artykuły i elementy rzeźbione. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby, bibeloty, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ozdoby, bibeloty, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Montespertoli, Włochy.

 10. SICER SISTEMI S.R.L.

  Włochy

  Firma SICER SISTEMI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble domowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - design, Ozdoby, bibeloty, Meble - design, i Ozdoby, bibeloty. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo