• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ozdoby ogrodowe

Wyniki dla

Ozdoby ogrodowe - Import eksport

 1. GMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 2. INTERGARD IMPORT EXPORT B.V.

  Holandia

  Intergard jest największym supermarketem online w całej Europie. Możesz w nim zamówić artykuły ogrodowe szybko, łatwo i po atrakcyjnych cenach. Prowadzimy eksport, import i sprzedaż hurtową artykułów do ogrodu, dbając przy tym o ochronę środowiska. Ponadto, prawie cała nasza gama w magazynie jest dostępna w bardzo krótkich terminach, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci krótkie terminy dostawy. Pozwala nam to dostarczyć Ci szybko do domu zamówione przez Ciebie artykuły ogrodowe. Wykonujemy dostawy na terenie całej Europy. Możesz więc w łatwy sposób zamówić każdą dostawę do ogrodu, bez względu na miejsce w którym przebywasz, nie wstając z fotela..

 3. MOSAICMETALART

  Niemcy

  Od 1970 roku w dawnej cementowni znajduje się pracownia artystyczna dyplomowanego projektanta (F.H.) i mistrza rzemieślniczego Berndta Schweizera. W 2006 roku współpraca z niezależną artystką Irene Magdaleną Orecher w zakresie Mozaika – Metal - Rzeźba BRANDUNG położyła podwaliny pod nowy wspólny dach: MosaicMetalArt - z warsztatem, sklepem, galerią i przestrzenią wystawienniczą. W pracowniach powstają wyroby metaloplastyczne, mozaika, rzeżba i malarstwo. Niezwykłe połączenie materiałów i rzemiosła, a także ścisła współpraca z różnymi specjalistami umożliwiają indywidualne rozwiązania w realizacji nietypowych życzeń – od pomysłu, przez projekt, po montaż na miejscu. Po niezliczonych wystawach w kraju i za granicą powstała własna pracownia – galeria. Prezentacje z udziałem zaproszonych artystów okazały się udanym pomysłem, a goście chętnie spędzają czas w idyllicznym ogrodzie z barem na świeżym powietrzu i miejscem na ognisko. Zwiedzanie z przewodnikiem trwa ok. 1 godziny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

 4. STRAUB DRUCK + MEDIEN AG

  Niemcy

  Drukujemy samodzielnie zaprojektowane motywy metodą druku cyfrowego bezpośrednio na kamieniu. Dzięki zastosowaniu specjalnych atramentów UV motyw pozostaje niezmienny przez długi czas, nawet jeśli kamień zostanie umieszczony na zewnątrz. Oferujemy cztery różne formaty i materiały kamienne. Do użytku wewnętrznego w formacie 10x10x1 i 20x20x1 cm mocny trawertyn Antikmamor. Ten naturalny kamień charakteryzuje się w szczególności naturalnymi pęknięciami i zagłębieniami, które sprawiają, że kamień z nadrukiem staje się prawdziwie unikatowy. Nowością w programie są płytki drukowane w różnych formatach i kształtach. Do użytku zewnętrznego oferujemy płyty tarasowe w formacie 40x40x4 cm. Po wykonaniu nadruku są one dodatkowo powlekane specjalnym lakierem ochronnym, aby zapewnić długi okres trwałości nadruku. Drukujemy kamienie dla budownictwa, ogrodników i architektów krajobrazu, a także kamienie na place publiczne, na deptaki itp.

 5. DK GARDEN

  Polska

  DK Garden to nowoczesna szkółka drzew i krzewów ozdobnych. Wyróżnia nas oferta firmy, która składa się głównie z roślin egzotycznych oraz takich, które można spotkać w nowoczesnych ogrodach. Nasi klienci to głównie centra ogrodnicze oraz projektanci ogrodów, ale też osoby prywatne. W naszej ofercie znajdziesz min. palmy w wielu rodzajach, drzewa oliwne, drzewa truskawkowe, cytrusy, bambusy, laurowiśnie, cedr, acer oraz wiele innych krzewów ozdobnych. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, ale nasz główny obszar działania to: Wrocław oraz województwo dolnośląskie, Poznań oraz województwo wielkopolskie, Warszawa oraz województwo mazowieckie, a także Opole i całe województwo Opolskie, gdzie mieścimy się dokładnie w Szydłowicach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONVERIS SP. Z O.O.

  Polska

  Monumo jest firmą specjalizującą się w produkcji donic, która przygotowała rozbudowaną ofertę dla klientów o różnych potrzebach. Aranżacja biura, prywatnej sypialni, a może wystrój ogrodu? W ramach współpracy można znaleźć wiele inspirujących propozycji. Marka szczególną uwagę przykłada do jakości oferowanych produktów i stosowania starannie dobranych technologii. Do produkcji najczęściej wykorzystuje się polietylen, który jest solidnym materiałem o wielu niepodważalnych zaletach. Wszystkie donice sprzedawane przez tę firmę są praktyczne i estetyczne zarazem. Nie tylko ozdabiają przestrzeń, ale też doskonale pełnią swoje podstawowe funkcje. W katalogu dostępne są także innowacyjne produkty podświetlane, idealne do nowoczesnych aranżacji. Ze szczegółami oferty i wizualizacjami artykułów można zapoznać się na stronie internetowej marki. W razie pytań wystarczy nawiązać kontakt z pracownikami. Doradzą przy zakupie i zajmą się sprawną realizacją złożonego zamówienia. Możliwa jest współpraca biznesowa.

 2. VAN DER GUCHT POTTERY & BAMBOO NV

  Belgia

  Van der Gucht pottery & bamboo jest dostawcą najlepszych donic i wysokiej jakości drzewek bożonarodzeniowych. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 135-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji najwyższej klasy donic. Van der Gucht pottery and bamboo oferuje jedną z najbardziej kompletnych gam produktów w Europie.

 3. KARL- TIERSTIMMEN U. SPIELWAREN GMBH

  Niemcy

  Firma KARL- TIERSTIMMEN U. SPIELWAREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, jajko wielkanocne, artykuły wielkanocne, Ozdoby ogrodowe, i dzwonki. Ma siedzibę w Frankenblick Ot Effelder, Niemcy.

 4. D&W COLLECTION

  Niemcy

  Firma D&W COLLECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Großengottern, Niemcy.

 5. LEFÈVRE PARIS

  Francja

  Firma LEFÈVRE PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, dekoracja ścienna, artykuły do dekoracji ściennych, Ozdoby ogrodowe, i zindywidualizowane artykuły prezentowe. Ma siedzibę w Friville-Escarbotin, Francja.

 1. GIPEA EASY FIX OPTIMAL VISIBILITY PROTECTION FOR GATE & FENCE

  Holandia

  Firma GIPEA EASY FIX OPTIMAL VISIBILITY PROTECTION FOR GATE & FENCE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Oss, Holandia.

 2. FIBRE VERTE SARL

  Francja

  Firma FIBRE VERTE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, Parki i ogrody - usługowe firmy ogrodnicze, Nawozy naturalne, Ozdoby ogrodowe, Parki i ogrody - usługowe firmy ogrodnicze, i Nawozy naturalne. Ma siedzibę w Fabregues, Francja.

 1. SAT- UND METALLTECHNIK / INH. ROLAND KROISS

  Austria

  Firma SAT- UND METALLTECHNIK / INH. ROLAND KROISS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Rottenbach, Austria.

 2. ATECH SAS - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma ATECH SAS - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 3. CESINARO CASELLARI POSTALI

  Włochy

  Firma CESINARO CASELLARI POSTALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach metalowe skrzynki na listy, i Stainless steel letter boxes. Ma siedzibę w San Giovanni Teatino (ch), Włochy.

 4. IMBOTTITI D'ARREDO

  Włochy

  Firma IMBOTTITI D'ARREDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach wykrawanie pianki i pochodnych, i sprzedaż hurtowa materaców. Ma siedzibę w Campodoro, Włochy.

 5. ATELIER VOILES D'OMBRAGE AUDE CAYATTE

  Francja

  Firma ATELIER VOILES D'OMBRAGE AUDE CAYATTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w La Ciotat, Francja.

 6. JARDINICO

  Belgia

  Firma JARDINICO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach garden items, parasole na zewnątrz, AKCESORIA ogrodowe, i parasolki od słońca. Ma siedzibę w Avelgem, Belgia.

 7. MAISON WILLY SAVE

  Belgia

  Firma MAISON WILLY SAVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, Zastawa stołowa, Ozdoby ogrodowe, akcesoria kuchenne, drobny sprzęt agd kuchenny, i Zastawa stołowa. Ma siedzibę w Mesvin, Belgia.

 8. COTE COUR, COTE JARDIN

  Belgia

  Firma COTE COUR, COTE JARDIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Projektowanie i urządzenie terenów zielonych. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, urządzanie ogrodów, Ozdoby ogrodowe, tarasy zewnętrzne, i konserwacja okresowa ogrodu. Ma siedzibę w Malonne, Belgia.

 1. OVERSTOCK GARDEN

  Belgia

  Firma OVERSTOCK GARDEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, krzesła do jadalni, i Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Oostkamp, Belgia.

 2. BOUTE STEPHAN

  Belgia

  Firma BOUTE STEPHAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ozdoby ogrodowe, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ozdoby ogrodowe, i Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Zedelgem, Belgia.

 3. BLOEMEN FOURNIER

  Belgia

  Firma BLOEMEN FOURNIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, Ozdoby ogrodowe, Akcesoria do dekoracji domu, bukiety i kompozycje kwiatowe, i kwiaty cięte. Ma siedzibę w Menen, Belgia.

 4. SUN TIMBER OÜ

  Estonia

  Firma SUN TIMBER OÜ, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Meble i akcesoria ogrodowe, Ozdoby ogrodowe, Siatki, płoty, ogrodzenia, Drewno - artykuły i elementy toczone, Meble i akcesoria ogrodowe, Ozdoby ogrodowe, i Siatki, płoty, ogrodzenia. Ma siedzibę w TALLINN, Estonia.

 5. DECOMETRIC

  Hiszpania

  Firma DECOMETRIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria kuchenne do dekoracji, dodatki meblowe, i akcesoria dla dekoratorów. Ma siedzibę w Mojácar. Almería, Hiszpania.

 6. AQUARELLA

  Belgia

  Firma AQUARELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, Rośliny, Ozdoby ogrodowe, rośliny do biura, i Rośliny. Ma siedzibę w Destelbergen, Belgia.

 7. TENDENCIAS NATURALES

  Hiszpania

  Firma TENDENCIAS NATURALES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. COMPAGNIE DES JARDINS

  Belgia

  Firma COMPAGNIE DES JARDINS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, meble ogrodowe, urządzanie ogrodów, Meble i akcesoria ogrodowe, i meble ogrodowe z teku. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 9. LA FÁBRICA DEL CÉSPED

  Hiszpania

  Firma LA FÁBRICA DEL CÉSPED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach trawniki, instalacja trawników w wałkach, trawniki do instalacji sportowych, i trawniki dla rezydencji. Ma siedzibę w Álora-Málaga, Hiszpania.

 10. F.LLI VAGNONI ENRICO E GABRIELE SNC

  Włochy

  Firma F.LLI VAGNONI ENRICO E GABRIELE SNC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Osłony drewniane, i manufacturer of statues and sculptures. Ma siedzibę w San Benedetto Del Tronto, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo