• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce

Wyniki dla

Owoce - Import eksport

 1. BAIROUK FRUITS

  Maroko

  Verified by europages badge

  BAIROUK FRUITS jest marokańską firmą specjalizującą się w eksporcie na cały świat świeżych owoców i warzyw. W naszej ofercie znajdują się różne odmiany melonów, arbuzów, cytryn, ale także pomidory, cukinie, bakłażany oraz zioła takie jak kolendra, rozmaryn czy bazylia.. Naszą misją jest oferowanie świeżych i sezonowych produktów wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę naszych produktów, zarówno dla dystrybutorów jak i konsumentów, zgodnie z obowiązującymi normami. Przykładamy dużą wagę do zadowolenia naszych klientów. Nasi pracownicy służą naszym klientom swoim doświadczeniem i wiedzą, aby jak najlepiej zaspokoić ich potrzeby i zdobyć ich zaufanie. Ponadto zapewniamy dostawę produktów do miejsca odbioru w uzgodnionych terminach z wykorzystaniem odpowiednich opakowań w sposób etyczny i odpowiedzialny. Realizujemy nasz cel, jakim jest promocja świeżych, sezonowych owoców i warzyw na eksport na rynki międzynarodowe. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. TRADINGS HUNGÁRIA KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Założona w 2015 roku , TRADE HUNGARIA KFT jest firmą handlową z siedzibą na Węgrzech, która zajmuje się dostawami różnorodnych produktów szybko zbywalnych na rynku, takich jak oleje roślinne, samochody, żywność i napoje, FMCG (Fast Moving Consumer Goods). Naszym celem jest usługa i oddanie dla klientów na całym świecie oraz dbałość o to, by satysfakcja klienta była zawsze naszym głównym priorytetem. Dlatego witamy Państwa na naszym rynku handlowym, oferując najlepszą konkurencyjną cenę, jakiej mogą Państwo zapragnąć, by uzyskać satysfakcję. W naszej ofercie posiadamy artykuły wielu znanych marek oraz szeroką gamę najpopularniejszych produktów, takich jak: - Produkty spożywcze: hurtowe słodycze luzem, Ferrero, Mars, Nestlé, Ovomaltine, Lotus Biscoff, Hipp, Aptamil, Mentos, olej słonecznikowy, mąka, mięso. - Produkty niespożywcze: Persil, Ariel, Fairy, Pril, Lenor, Nivea, Alpecin. - Narzędzia: Złom, Chemikalia -Napoje bezalkoholowe: Coca Cola, Sprite, Fanta, Pepsi •Napoje energetyczne: Redbull, Monster itp. •Piwo: Heineken , Monster itp. •Produkty drewniane: Pellet drzewny, wióry drzewne, brykiet drzewny, Euro Paleta itp. Naszym celem jest oferowanie klientom doskonałego wyboru zdrowych produktów pochodzących od renomowanych marek, które dostosowują swoje produkty do specyficznych wymagań światowych klientów. Firma wywołała szum na rynku krajowym i międzynarodowym. Ponadto, dzięki oferowanej przez nas jakości, współpracujemy z niektórymi zarejestrowanymi i legalnymi producentami, jak też firmami importowymi oraz eksportowymi na całym świecie. Pod kierownictwem wybitnych liderów firma rozrosła się w zawrotnym tempie. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami.

  Witryna www Open In New icon
 3. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. JRK COMMODITIES

  Francja

  Verified by europages badge

  JRK commodities to firma rodzinna, która od trzech pokoleń specjalizuje się w imporcie przypraw z Madagaskaru. Jest dziś aktywna w imporcie, eksporcie i dystrybucji certyfikowanej wanilii ekologicznej pochodzącej z uczciwego handlu. Jej działania mają na celu ułatwienie dystrybucji przypraw sezonowych przez cały rok, tak aby zaspokoić specyficzne potrzeby klientów. JRK commodities dokłada wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najwyższą jakość po możliwie najlepszej cenie. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego firma zobowiązuje się do wymiany zamówienia, aż do osiągnięcia zadowolenia. Wśród naszych produktów znajdują się: -Wanilia czarna/ 15-20 cm, -Wanilia czerwona/ 13-18 cm, -Ziarna luzem, -Wanilia w proszku.

  Witryna www Open In New icon
 5. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAB TRANSPORTE GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Dużą część naszej działalności stanowi import i eksport jagód Bio ekologicznych, a także jagód nieekologicznych i soków owocowych. Promowanie produktów ekologicznych jest dla nas ważne, ponieważ wpływa to korzystnie na środowisko i zdrowie. Oferowane przez nas produkty pochodzą z naturalnych upraw ekologicznych z bogatych zapasów. Świeżość i jakość naszych produktów jest bardzo ważna.

  Witryna www Open In New icon
 2. AS VI LEVERER

  Norwegia

  Verified by europages badge

  As Vi Leverer to firma handlowa i produkcyjna wykorzystująca zaawansowane technologie. W ciągu ostatnich 20 lat produkowaliśmy urządzenia do nawozów organicznych i nieorganicznch. Nasz sprzęt jest sprzedawany do 75 krajów, będąc sprzętem gorącej sprzedaży w światowym przemyśle nawozów rolniczych. Wraz z rozwojem naszego EMCC zawsze możesz uzyskać kompletne rozwiązanie obejmujące doradztwo, projekty, sprzęt, instalację, szkolenie, pomoc w nagłych wypadkach, pomoc w terenie, części zamienne i rutynową konserwację. Posiadamy szeroką gamę produktów takich jak napoje (gazowane, energetyzujące, piwa itp.), suszone owoce i przyprawy, oleje (olej słonecznikowy, orzechowy itp.), sprzęt do ochrony zdrowia i medyczny (maski, rękawiczki itp.), produkty mleczne, pelety drzewne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasza firma opiera się nie tylko na rynku krajowym, ale także skierowana jest na rynki międzynarodowe. Nasza firma udoskonaliła technologię, zarządzanie i inne aspekty w oparciu o współpracę ze szwedzką firmą Las Daktronics. Kierując się ogólnym myśleniem i strategią na wysokim poziomie oraz czyniąc zarządzanie produktem, w tym jakością zarządzania, technologią, testowaniem i produkcją zgodnie z miedzynarodowymi standardami, tworzymy najwyższej klasy technologie i usługi i w każdym aspekcie ściśle wymagamy korzyści dla naszych klientów. Eksoportujemy nasze produkty do Kazachstanu, Indii, Indonezji, Turcji, Kanady, Afryki oraz innych krajów i regionów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. FRUIT EXIM LLC

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  Fruit Exim to dynamicznie rozwijająca się firma eksportowa z Uzbekistanu. Firma działa w segmencie B2B, a jej celem jest dostarczanie naturalnych i wysokiej jakości, świeżych, suszonych i przetworzonych produktów owocowych i warzywnych z Uzbekistanu do innych krajów. Nasza firma, obejmująca cały łańcuch pracy - od pola do magazynu klienta, działa jako łącznik między uzbeckimi rolnikami a importerami z całego świata, aby zapewnić szeroki asortyment, wymagane ilości, wysoką jakość produktów i usług, stabilność oraz najlepsze warunki dla importerów. Produkujemy i dostarczamy produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, ściśle przestrzegając bezpieczeństwa produktów. Ponadto, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych klientów, poświęcamy się poprawie jakości naszych produktów i nadal koncentrujemy się na innowacjach technologicznych. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że od wielu lat nasza firma z powodzeniem wypełnia swoje zadania i aktywnie dostarcza swoim klientom na całym świecie produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, z wysokiej jakości usługami.

  Witryna www Open In New icon
 4. AFRICAN FOOD ETHICS COMPANY FRANCE SENEGAL

  Senegal

  Verified by europages badge

  AFE COMPANY to firma specjalizująca się w eksporcie owoców gzotycznych, owoców cytrusowych i warzyw pochodzących z kontynentu afrykańskiego. Naszą misją jest promowanie owoców i warzyw z Afryki, aby tym samym poprawić warunki pracy i życia afrykańskich producentów. Współpracujemy wyłącznie z producentami certyfikowanymi, co pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi z doskonałą identyfikowalnością. Naszym priorytetem jest identyfikowalność produktów rolno-spożywczych. W AFE COMPANY śledzimy drogę produktów od dostawcówów do klientów m.in. poprzez dokumenty takie jak certyfikaty, raporty z analiz mikrobiologicznych itp., co pozwala nam zapewnić klientom produkty zdrowe, lojalne i legalne. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie; nasz zespół z przyjemnością udzieli odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe.

  Witryna www Open In New icon
 5. BUTTIENS FRUITS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Buttiens Fruits to belgijska firma specjalizująca się w handlu jabłkami i gruszkami na rynku europejskim. Nasza elastyczność i wiedza fachowa pozwalają nam na pełne opanowanie najważniejszych etapów produkcji i sprzedaży owoców, od drzewa do konsumenta: Opanowanie całości łańcucha dostaw pozwala nam na bardzo szybkie załatwianie zamówień klienta. Stosujemy się również do nowoczesnych, zintegrowanych metod uprawy. Prosimy nie czekać dłużej i skontaktować się z nami!

  Witryna www Open In New icon
 1. FH WOŹNIAK WOJCIECH

  Polska

  Verified by europages badge
 2. FDB GREEN

  Francja

  Verified by europages badge
 3. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. MERAVIGLIOSA

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 6. TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V

  Holandia

  Verified by europages badge
 7. EVERVIT JUICE

  Polska

  Verified by europages badge
 8. VERGERS TISSOT

  Francja

  Verified by europages badge
 9. VÉGÉPACK

  Belgia

  Verified by europages badge
 10. FO.MA OLIVE BELLA DI CERIGNOLA-SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

  Verified by europages badge
 1. AGENCE GADAN HEUGAS

  Francja

  Verified by europages badge
 2. THADER CIEZA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. DELLA BONA SORAVIA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. INGRÉDIENTS AGRICOLES D'AFRIQUE ET D'AILLEURS - INGREAA

  Francja

  Verified by europages badge
 5. BEFER FRUIT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. EQUATEUR FRUITS

  Francja

  Verified by europages badge
 7. ROY SCHULZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 9. OP LAND

  Francja

  Verified by europages badge
 10. PHYTOSYROVYNA PE

  Ukraina

  Zbieramy świeże dzikie surowcy w czystej ekologicznie okolicę na podstawie zezwoleń leśnych. Surowce roślinne zbierane w różnych regionach Ukrainy, w tym tych, które otrzymują certyfikat środowiskowy. Zbiór odbywa się w Karpatach, Wołyniu, Polesiu, Podolu. Następnie surowcy są przetwarzanę na liniach suszenia.       Naturalne suszone zioła, korzenie, owoce i warzywa, a także proszki z nich są produkowanę przez konwekcyjny sposób suszenia lub próżniowy sposób liofilizacji . Produkujemy krojone i całe owoce, jagody, przyprawy, aromatyczne zioła, warzywa. W ofercie suszonę owocę czarnej jagody, rokitnika, derenia, bzu czarnego, wiśni, czereśni, aronii.Yioła leczniczę, żóbrówka.

Filtry

Wyniki dla

Owoce - Import eksport

Liczba wyników

28 246 przedsiębiorstwa

Kraj