• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owce i kozy

Wyniki dla

Owce i kozy - Import eksport

 1. AGROMILKTECK

  Portugalia

  Firma AGROMILKTECK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Almada, Portugalia.

 2. GREFFEUILLE AVEYRON

  Francja

  Firma GREFFEUILLE AVEYRON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta - hodowla, Zwierzęta - hodowla, i zwierzęta hodowlane. Ma siedzibę w Rignac, Francja.

 3. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Niemcy

  Firma ZOOFACHMARKT - MARCHE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Trzoda chlewna, Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 4. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, Owce i kozy, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Lohfelden, Niemcy.

 5. INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ

  Niemcy

  Firma INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Silberstedt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Austria

  Firma ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Judenburg, Austria.

 2. WILLY SIEMES & SOHN FLEISCHGROßHANDEL UND GROßSCHLACHTEREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILLY SIEMES & SOHN FLEISCHGROßHANDEL UND GROßSCHLACHTEREI GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 3. NAKHL CASING CO

  Austria

  Firma NAKHL CASING CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. DE JONG MARINE LIFE B.V.

  Holandia

  Firma DE JONG MARINE LIFE B.V., roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Spijk Gem Lingewaal, Holandia.

 5. GGI GERMAN GENETICS INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma GGI GERMAN GENETICS INTERNATIONAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Cloppenburg, Niemcy.

 1. POELIER VAN DER WAL B.V.

  Holandia

  Firma POELIER VAN DER WAL B.V., roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Kollumerzwaag, Holandia.

 2. VIEHHANDLUNG ANDREAS HAUGER

  Niemcy

  Firma VIEHHANDLUNG ANDREAS HAUGER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Bad Dürrheim, Niemcy.

 1. KRANENBURG VIEHHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma KRANENBURG VIEHHANDEL GMBH, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, i Zwierzęta domowe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 2. SVG SCHWEINEVERMARKTUNGSGESELLSCHAFT SCHLESWIG-HOLSTEIN MBH

  Niemcy

  Firma SVG SCHWEINEVERMARKTUNGSGESELLSCHAFT SCHLESWIG-HOLSTEIN MBH, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Rendsburg, Niemcy.

 3. COTTING & FILS SA

  Szwajcaria

  Firma COTTING & FILS SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Owce i kozy, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Arconciel, Szwajcaria.

 4. FRANZ PETZL

  Austria

  Firma FRANZ PETZL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Owce i kozy, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w St. Peter Am Kammersberg, Austria.

 5. AQUARIUM GLASER GMBH

  Niemcy

  Firma AQUARIUM GLASER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta domowe, Bydło rogate, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Bydło rogate, Owce i kozy, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Rodgau, Niemcy.

 6. ANICOM SA

  Szwajcaria

  Firma ANICOM SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Payerne, Szwajcaria.

 7. AGRAR MESSERITSCH GMBH

  Austria

  Firma AGRAR MESSERITSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Au Am Leithaberge, Austria.

 8. GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Rosendahl, Niemcy.

 1. REULING INTERVAR B.V.

  Holandia

  Firma REULING INTERVAR B.V., roku i działającą w sektorze Zwierzęta domowe. Jest również obecna w dziedzinach Trzoda chlewna, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Wehl, Holandia.

 2. GEFLUEGELHOF TANGER GEFLUEGELHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEFLUEGELHOF TANGER GEFLUEGELHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Hövelhof, Niemcy.

 3. GRPT PRODUCTEUR PORCS MONT DE FLANDRE

  Francja

  Firma GRPT PRODUCTEUR PORCS MONT DE FLANDRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Hondeghem, Francja.

 4. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Austria

  Firma GEBRÜDER TEUFL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Oberndorf An Der Melk, Austria.

 5. AQUARIUM SCHATZBERGER GMBH & CO KG

  Austria

  Firma AQUARIUM SCHATZBERGER GMBH & CO KG, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Owce i kozy, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Schärding, Austria.

 6. ALPENRIND GMBH

  Austria

  Firma ALPENRIND GMBH, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta domowe, Bydło rogate, Owce i kozy, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Bydło rogate, Owce i kozy, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Bergheim, Austria.

 7. ING. GEORG DIERNEDER E.U.

  Austria

  Firma ING. GEORG DIERNEDER E.U., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Naarn, Austria.

 8. GENES DIFFUSION GMBH

  Niemcy

  Firma GENES DIFFUSION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Szkółki hodowlane i leśne, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Schüttorf, Niemcy.

 9. VIEHHANDLUNG WIGGER-PIEPER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VIEHHANDLUNG WIGGER-PIEPER GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Owce i kozy, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Telgte, Niemcy.

 10. HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL

  Hiszpania

  Firma HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Aranda De Duero, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo