• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • otwieracze do konserw

Wyniki dla

Otwieracze do konserw - Import eksport

 1. WESTMARK GMBH

  Niemcy

  W 1956 roku Hubert Deimel założył fabrykę artykułów gospodarstwa domowego Hubert Deimel Haushaltwarenfabrik. Produkuje obieraczkę do ziemniaków "Famos". Produkt jest bestselerem i stanowi podstawę pomyślnego rozwoju firmy. Diś firma nazywa się Westmark GmbH i ma w swoim asortymencie ponad 2500 produktów. Jako specjalistyczny partner handlowy Westmark oferuje szeroki wachlarz pomocniczych produktów gastronomicznych i kuchennych oraz artykułów gospodarstwa domowego. Kluczowe obszary naszych kompetencji to ręczne narzędzia pomocnicze do obierania, krojenia, dzielenia, przygotowania żywności, podawania i zabierania, konserwowania, pieczenia, smakowania oraz artykuły upominkowe, kosze i podkładki. Dużą część obrotu stanowią artykuły MADE IN GERMANY i pochodzące z własnej produkcji. Główne działy produkcyjne firmy to wtryskiwanie i wytłaczanie tworzyw sztucznych, odlewanie ciśnieniowe aluminium, odlewanie ciśnieniowe cynku oraz obróbka metali. Produkcja odbywa się w siedzibie głównej w zakładzie w Lennestadt-Elspe oraz w Wittelsberg.

 2. NOGENT 3 ETOILES

  Francja

  Firma NOGENT 3 ETOILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Otwieracze do konserw, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Otwieracze do konserw, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, wyroby nożownicze, i wyroby nożownicze ręczne bez silnika. Ma siedzibę w Biesles, Francja.

 3. TISCH-UND-HERD.DE

  Niemcy

  Firma TISCH-UND-HERD.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Otwieracze do konserw. Ma siedzibę w Gutach, Niemcy.

 4. BOJ OLAÑETA,S.L.

  Hiszpania

  Firma BOJ OLAÑETA,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Otwieracze do konserw. Jest również obecna w dziedzinach korkociąg. Ma siedzibę w Eibar, Hiszpania.

 5. HONGTIAN

  Chiny

  Firma HONGTIAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Otwieracze do konserw. Jest również obecna w dziedzinach korkociąg. Ma siedzibę w Zhejiang, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIEGER GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma SIEGER GMBH & CO., roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Otwieracze do konserw, i Otwieracze do konserw. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. OUTLETVI - MENAJE DE HOGAR

  Hiszpania

  Firma OUTLETVI - MENAJE DE HOGAR, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tkaniny meblowe i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, ręczny otwieracz do konserw do użytku domowego, Home accessories, Elementy miedziane i metalowe do mebli, i elektryczne otwieracze do konserw do użytku domowego. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 4. ATWORK

  Polska

  Verified by europages badge
 5. GAICTECH

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma GAICTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji konserw, i produkcja maszyn do konserw. Ma siedzibę w Nigrán-Pontevedra, Hiszpania.

 1. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 2. MACONSE MAQUINARIA CONSERVERA DEL SEGURA SA

  Hiszpania

  Firma MACONSE MAQUINARIA CONSERVERA DEL SEGURA SA, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkcja maszyn do konserw, maszyny do produkcji konserw, autoklawy, i linie konserw rybnych. Ma siedzibę w Molina De Segura-Murcia, Hiszpania.

 1. CONSERVEIRA DO SUL, LDA

  Portugalia

  Firma CONSERVEIRA DO SUL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, produkcja konserw rybnych, linie konserw rybnych, i Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Olhao, Portugalia.