• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • otwieracze do konserw

Wyniki dla

Otwieracze do konserw - Import eksport

 1. WESTMARK GMBH

  Niemcy

  W 1956 roku Hubert Deimel założył fabrykę artykułów gospodarstwa domowego Hubert Deimel Haushaltwarenfabrik. Produkuje obieraczkę do ziemniaków "Famos". Produkt jest bestselerem i stanowi podstawę pomyślnego rozwoju firmy. Diś firma nazywa się Westmark GmbH i ma w swoim asortymencie ponad 2500 produktów. Jako specjalistyczny partner handlowy Westmark oferuje szeroki wachlarz pomocniczych produktów gastronomicznych i kuchennych oraz artykułów gospodarstwa domowego. Kluczowe obszary naszych kompetencji to ręczne narzędzia pomocnicze do obierania, krojenia, dzielenia, przygotowania żywności, podawania i zabierania, konserwowania, pieczenia, smakowania oraz artykuły upominkowe, kosze i podkładki. Dużą część obrotu stanowią artykuły MADE IN GERMANY i pochodzące z własnej produkcji. Główne działy produkcyjne firmy to wtryskiwanie i wytłaczanie tworzyw sztucznych, odlewanie ciśnieniowe aluminium, odlewanie ciśnieniowe cynku oraz obróbka metali. Produkcja odbywa się w siedzibie głównej w zakładzie w Lennestadt-Elspe oraz w Wittelsberg.

 2. TISCH-UND-HERD.DE

  Niemcy

 3. NOGENT 3 ETOILES

  Francja

 4. HONGTIAN

  Chiny

 5. SIEGER GMBH & CO.

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOJ OLAÑETA,S.L.

  Hiszpania

 2. OUTLETVI - MENAJE DE HOGAR

  Hiszpania

 3. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 4. HERFRAGA

  Hiszpania

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 5. MACONSE MAQUINARIA CONSERVERA DEL SEGURA SA

  Hiszpania

 1. CONSERVEIRA DO SUL, LDA

  Portugalia