• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osuszanie powietrza - urządzenia

Wyniki dla

Osuszanie powietrza - urządzenia - Import eksport

 1. BRUNE LUFTBEFEUCHTUNG PROKLIMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nawilżacze powietrza, osuszacze powietrza, przyrządy pomiarowe i humidory. Produkty marki BRUNE, takie jak nawilżacze i odwilżacze powietrza, są obecne na rynku od 75 lat. Nasze urządzenia spełniają wymogi profesjonalne i najwyższe standardy jakości. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie przedsiębiorstw, muzeów, producentów wyrobów tytoniowych i osób prywatnych na całym świecie, jeśli chodzi o zapewnianie stałych parametrów powietrza. Asortyment firmy BRUNE obejmuje zarówno nawilżacze, osuszacze i oczyszczacze powietrza, jak i przenośne oraz stacjonarne urządzenia pomiarowe i ekskluzywne humidory.

 2. THOMAR OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THOMAR OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Lütau, Niemcy.

 3. BEPA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BEPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, klimatyzacja, i instalacje grzewcze dla przemysłu. Ma siedzibę w Mornimont, Belgia.

 4. CUOGHI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CUOGHI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nawilżacze powietrza, nawilżacze do użytku przemysłowego, urządzenia do osuszania, Nawilżacze powietrza, osuszacze do użytku przemysłowego, Nawilżacz elektrodowy, humidifier units, i osuszacze dla magazynów chłodniczych. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 5. AUSTRIA BAUMASCHINEN GENTIAN DODAJ E. U

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AUSTRIA BAUMASCHINEN GENTIAN DODAJ E. U, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Groß-Enzersdorf, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUCHYDOM.COM

  Polska

 2. OSUSZ.PL

  Polska

  OSUSZ osuszanie po zalaniu, lokalizacja wycieków, wynajem osuszaczy - profesjonalna firma działająca na rynku osuszania budynków i mieszkań, a także lokalizacji wycieków od ponad 5 lat. Posiadamy bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń m.in. osuszaczy, wentylatorów i nagrzewnic. Osusz.pl zajmuje się kompleksową pomocą po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnej. Bez względu na źródło pochodzenia wycieku! Osuszamy zalane budynki, mieszkania, apartamenty, wyciągamy wilgoć technologiczną z nowo wybudowanych budynków, termowizyjnie lokalizujemy wycieki, zapobiegamy rozwojowi groźnych dla zdrowia grzybów i pleśni. Oferujemy wynajem najwydajniejszych na rynku osuszaczy na dowolną ilość dni, do każdej wielkości pomieszczenia czy budynku. Nasza oferta nie kończy się tylko na wypożyczeniu osuszacza. Kompleksowo zajmujemy się osuszaniem zalanych pomieszczeń, mieszkań i całych budynków. Jak to wygląda w osusz.pl? Otrzymujemy informację o zalaniu (czas powiadomienia jest bardzo ważny - im szybciej=mniejsze straty), na miejsce przywozimy osuszacze oraz, jeśli nieznane jest źródło wycieku, sprzęt termowizyjny, którym jesteśmy w stanie z dokładnością do kilku centymetrów wskazać miejsce

 3. BRUNE LUFTBEFEUCHTUNG PROKLIMA GMBH

  Niemcy

  Asortyment firmy BRUNE obejmuje zarówno nawilżacze, osuszacze i oczyszczacze powietrza, jak i przenośne oraz stacjonarne urządzenia pomiarowe i ekskluzywne humidory. Nasze urządzenia nawilżające są doskonałym rozwiązaniem w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, kościołach, salach muzycznych, bibliotekach, piwnicach na wino, muzeach i galeriach, jak również w dużych obiektach, takich jak pomieszczenia do przetwarzania danych, centrale telefoniczne, laboratoria, księgarnie, drukarnie i szpitale.

 4. LEX-BUD S.C.

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w osuszaniu i odgrzybianiu budynków za pomocą skutecznych, innowacyjnych metod. Do odtworzenia izolacji poziomych stosujemy: - metodę iniekcji z zastosowaniem środków firmy Remmers - metodę iniekcji krystalicznej Wykonaliśmy osuszanie kilkunastu tysięcy mb muru na terenie Górnego Śląska i Polski południowej. Na wykonane prace udzielamy 10-letniej gwarancji. W kilkuletnim okresie wykonywania prac osuszających zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Posiadamy długą listę pozytywnych referencji potwierdzających skuteczność stosowanych przez nas technologii.

 5. P.P.H.U TERMOPOL ICE SP Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Świadczymy całościową obsługę klienta w zakresie chłodnictwa przemysłowego, osuszania oraz klimatyzacji. Zajmujemy się również instalacją kontrolowanej atmosfery ULO, która służy do przechowywania warzyw i owoców. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości komory chłodnicze i mroźnie oraz urządzenia do schładzania wody, a także płuczki węglowe oraz generatory azotu i klimatyzatory. Aby utrzymać wysoką jakość usług, zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w branży. Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą odpowiedni system dla Państwa potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę klientów. Zapewniamy dowóz oraz montaż wybranego urządzenia oraz serwis urządzeń chłodniczych.

 1. TOPCOD DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Topcod Deutschland GmbH & Co. KG jest Twoim partnerem w dziedzinie środków osuszających, wskaźników wilgotności, folii ESD i folii VCI. Jako niemiecki partner handlowy firmy Topcod Industry Co. możemy zaoferować kompletne rozwiązania składające się z woreczków ze środkiem osuszającym oraz wskaźnika wilgotności, który pokazuje aktualny poziom wilgotności. Optymalna ochrona Twoich towarów przed wilgocią. Nasze produkty pochłaniające wilgoć są wysoce wydajne i ekologiczne. Są nietoksyczne, bezpieczne dla żywności i produkowane zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami; m.in. DIN55473, MIL-D-346E, IPC/JEDEC J-STD-033D, RoHS, REACH. Nie stosujemy fumaranu dimetylu ani chlorku kobaltu. Topcod ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie środków osuszających i zaopatruje znanych klientów na całym świecie w branży przemysłowej, elektronicznej, motoryzacyjnej, zdrowotnej i odzieżowej.

 2. LAKUS SP. Z O. O.

  Polska

  Lakus Sp. z o.o to marka, która zajmuje się w wyszukiwaniu wycieków oraz usuwania szkód powstałych w rezultacie zalania jak np: osuszanie ścian, lub renowacja rur. Lakus to spore doświadczenie w świadczonych czynnościach, które przekłada się jednocześnie na znaczne umiejętności ale również profesjonalny sprzęt jakim możemy odnaleźć awarię jak również ją zregenerować. Na życzenie poszkodowanego tworzymy dokumentację, jaka jest podstawą do uzyskania odszkodowania. Wszystkie osoby indywidualne oraz firmy, jakie chcą rozpocząć z firmą Lakus współpracę zapraszamy do kontaktu. Pracujemy praktycznie na całym terenie Polski południowej.

 1. TERMOWIZJA - LAKUS

  Polska

  Pęknięcie rury to spory kłopot gdyż musimy jednocześnie naprawić problematyczną rurę ale także zlokalizować miejsce jej pęknięcia, tak by nie kuć niepotrzebnie ścian. Firma Lakus specjalizuje się lokalizacją miejsc awarii dzięki nowoczesnej kamerze termowizyjnej. Nasza załoga wespół z dysponowanym sprzętem to gwarancja wyjątkowo dokładnej lokalizacji pęknięcia rury. Działalność Lakus z siedzibą w Krakowie świadczy swoje prace właściwie w całym województwie małopolskim. Na naszej witrynie znajdziesz również inne usługi, jakie znajdują się w naszej ofercie.

 2. AEROSTAR

  Francja

  Firma AEROSTAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, osuszacze do basenów, oczyszczacze powietrza, osuszacze do użytku przemysłowego, i Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 3. GEOLLAGG

  Francja

  Firma GEOLLAGG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią. Ma siedzibę w Aubigny, Francja.

 4. KINESTO INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KINESTO INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Königstein, Niemcy.

 5. VENTA LUFTWÄSCHER GMBH

  Niemcy

  Firma VENTA LUFTWÄSCHER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Weingarten, Niemcy.

 6. ROTH-KIPPE AG

  Szwajcaria

  Firma ROTH-KIPPE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Dietikon, Szwajcaria.

 7. LUFTBUDE GMBH

  Niemcy

  Firma LUFTBUDE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Deining, Niemcy.

 8. WENSKI - GUTE RAUMLUFT

  Niemcy

  Firma WENSKI - GUTE RAUMLUFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Obernburg, Niemcy.

 1. BFL BELGIQUE

  Belgia

  Firma BFL BELGIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią, asenizacja wilgoci, wchłanianie wilgoci, i wall dehumidifiers. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. TECHNIDRY

  Francja

  Firma TECHNIDRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Chartres De Bretagne, Francja.

 3. FINESTFOG GMBH

  Niemcy

  Firma FINESTFOG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 4. WATER DRY

  Włochy

  Firma WATER DRY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 5. SMC PNEUMATICS

  Belgia

  Firma SMC PNEUMATICS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Osuszanie powietrza - urządzenia, Siłownik tłokowy gazowy, czujniki, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 6. GASPARETTO ENGINEERING

  Włochy

  Firma GASPARETTO ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach osuszacze do użytku przemysłowego, osuszanie instalacji przemysłowych, osuszacze do basenów, i systemy osuszające. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. BC & MAINTENANCE

  Belgia

  Firma BC & MAINTENANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Czyszczenie budynków, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Osuszanie powietrza - urządzenia, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Czyszczenie budynków, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, i Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Austria

  Firma BLUE AIR SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, i Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Kundl, Austria.

 9. STOP HUMIDITÉ

  Reunion

  Firma STOP HUMIDITÉ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią. Ma siedzibę w Saint-Gilles-Les-Hauts, Reunion.

 10. THE INGENIOUS AIR COMPANY (HI-VELOCITY UK LTD)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE INGENIOUS AIR COMPANY (HI-VELOCITY UK LTD), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Osuszanie powietrza - urządzenia, Klimatyzacja - urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, i Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Laindon, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Osuszanie powietrza - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

607 Przedsiębiorstwa