• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osuszanie powietrza - urządzenia

Wyniki dla

Osuszanie powietrza - urządzenia - Import eksport

 1. TOPCOD DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Topcod Deutschland GmbH & Co. KG jest Twoim partnerem w dziedzinie środków osuszających, wskaźników wilgotności, folii ESD i folii VCI. Jako niemiecki partner handlowy firmy Topcod Industry Co. możemy zaoferować kompletne rozwiązania składające się z woreczków ze środkiem osuszającym oraz wskaźnika wilgotności, który pokazuje aktualny poziom wilgotności. Optymalna ochrona Twoich towarów przed wilgocią. Nasze produkty pochłaniające wilgoć są wysoce wydajne i ekologiczne. Są nietoksyczne, bezpieczne dla żywności i produkowane zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami; m.in. DIN55473, MIL-D-346E, IPC/JEDEC J-STD-033D, RoHS, REACH. Nie stosujemy fumaranu dimetylu ani chlorku kobaltu. Topcod ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie środków osuszających i zaopatruje znanych klientów na całym świecie w branży przemysłowej, elektronicznej, motoryzacyjnej, zdrowotnej i odzieżowej.

 2. BRUNE LUFTBEFEUCHTUNG PROKLIMA GMBH

  Niemcy

  Nawilżacze powietrza, osuszacze powietrza, przyrządy pomiarowe i humidory. Produkty marki BRUNE, takie jak nawilżacze i odwilżacze powietrza, są obecne na rynku od 75 lat. Nasze urządzenia spełniają wymogi profesjonalne i najwyższe standardy jakości. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie przedsiębiorstw, muzeów, producentów wyrobów tytoniowych i osób prywatnych na całym świecie, jeśli chodzi o zapewnianie stałych parametrów powietrza. Asortyment firmy BRUNE obejmuje zarówno nawilżacze, osuszacze i oczyszczacze powietrza, jak i przenośne oraz stacjonarne urządzenia pomiarowe i ekskluzywne humidory.

 3. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

 4. BEPA

  Belgia

 5. THOMAR OHG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VENTA LUFTWÄSCHER GMBH

  Niemcy

 2. LUFTBUDE GMBH

  Niemcy

 3. AUSTRIA BAUMASCHINEN GENTIAN DODAJ E. U

  Austria

 4. CUOGHI SRL

  Włochy

 5. P.P.H.U TERMOPOL ICE SP Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Świadczymy całościową obsługę klienta w zakresie chłodnictwa przemysłowego, osuszania oraz klimatyzacji. Zajmujemy się również instalacją kontrolowanej atmosfery ULO, która służy do przechowywania warzyw i owoców. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości komory chłodnicze i mroźnie oraz urządzenia do schładzania wody, a także płuczki węglowe oraz generatory azotu i klimatyzatory. Aby utrzymać wysoką jakość usług, zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w branży. Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą odpowiedni system dla Państwa potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę klientów. Zapewniamy dowóz oraz montaż wybranego urządzenia oraz serwis urządzeń chłodniczych.

 1. LAKUS SP. Z O. O.

  Polska

  Lakus Sp. z o.o to marka, która zajmuje się w wyszukiwaniu wycieków oraz usuwania szkód powstałych w rezultacie zalania jak np: osuszanie ścian, lub renowacja rur. Lakus to spore doświadczenie w świadczonych czynnościach, które przekłada się jednocześnie na znaczne umiejętności ale również profesjonalny sprzęt jakim możemy odnaleźć awarię jak również ją zregenerować. Na życzenie poszkodowanego tworzymy dokumentację, jaka jest podstawą do uzyskania odszkodowania. Wszystkie osoby indywidualne oraz firmy, jakie chcą rozpocząć z firmą Lakus współpracę zapraszamy do kontaktu. Pracujemy praktycznie na całym terenie Polski południowej.

 2. TERMOWIZJA - LAKUS

  Polska

  Pęknięcie rury to spory kłopot gdyż musimy jednocześnie naprawić problematyczną rurę ale także zlokalizować miejsce jej pęknięcia, tak by nie kuć niepotrzebnie ścian. Firma Lakus specjalizuje się lokalizacją miejsc awarii dzięki nowoczesnej kamerze termowizyjnej. Nasza załoga wespół z dysponowanym sprzętem to gwarancja wyjątkowo dokładnej lokalizacji pęknięcia rury. Działalność Lakus z siedzibą w Krakowie świadczy swoje prace właściwie w całym województwie małopolskim. Na naszej witrynie znajdziesz również inne usługi, jakie znajdują się w naszej ofercie.

 1. INTERDUO - OSUSZANIE BUDYNKÓW OLSZTYN

  Polska

  Firma interduo świadczy usługi osuszania budynków już ponad 10 lat. Przez ten czas nabraliśmy cennego doświadczenia i potrafimy szybko i skutecznie zwalczyć wilgoć z mieszkania. Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnie osuszaczy, całodobową. Nasze usługi osuszania i odgrzybiania budynków świadczymy w Olsztynie i całym województwie wramińsko-mazurskim.

 2. AEROSTAR

  Francja

 3. GEOLLAGG

  Francja

 4. ROTH-KIPPE AG

  Szwajcaria

 5. KINESTO INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. WENSKI - GUTE RAUMLUFT

  Niemcy

 7. BFL BELGIQUE

  Belgia

 8. TECHNIDRY

  Francja

 1. FINESTFOG GMBH

  Niemcy

 2. BROWNELL DIATERO

  Francja

 3. WATER DRY

  Włochy

 4. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Austria

 5. FJERN FUGT

  Dania

 6. PASSTEC GMBH

  Niemcy

 7. BC & MAINTENANCE

  Belgia

 8. BFL INTERNATIONAL

  Francja

 9. RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 10. SCHMIDT CONSULTING & TRADE

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Osuszanie powietrza - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

630 przedsiębiorstwa