• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osuszanie powietrza - urządzenia

Wyniki dla

Osuszanie powietrza - urządzenia - Import eksport

 1. BRUNE LUFTBEFEUCHTUNG PROKLIMA GMBH

  Niemcy

  Nawilżacze powietrza, osuszacze powietrza, przyrządy pomiarowe i humidory. Produkty marki BRUNE, takie jak nawilżacze i odwilżacze powietrza, są obecne na rynku od 75 lat. Nasze urządzenia spełniają wymogi profesjonalne i najwyższe standardy jakości. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie przedsiębiorstw, muzeów, producentów wyrobów tytoniowych i osób prywatnych na całym świecie, jeśli chodzi o zapewnianie stałych parametrów powietrza. Asortyment firmy BRUNE obejmuje zarówno nawilżacze, osuszacze i oczyszczacze powietrza, jak i przenośne oraz stacjonarne urządzenia pomiarowe i ekskluzywne humidory.

 2. TOPCOD DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Topcod Deutschland GmbH & Co. KG jest Twoim partnerem w dziedzinie środków osuszających, wskaźników wilgotności, folii ESD i folii VCI. Jako niemiecki partner handlowy firmy Topcod Industry Co. możemy zaoferować kompletne rozwiązania składające się z woreczków ze środkiem osuszającym oraz wskaźnika wilgotności, który pokazuje aktualny poziom wilgotności. Optymalna ochrona Twoich towarów przed wilgocią. Nasze produkty pochłaniające wilgoć są wysoce wydajne i ekologiczne. Są nietoksyczne, bezpieczne dla żywności i produkowane zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami; m.in. DIN55473, MIL-D-346E, IPC/JEDEC J-STD-033D, RoHS, REACH. Nie stosujemy fumaranu dimetylu ani chlorku kobaltu. Topcod ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie środków osuszających i zaopatruje znanych klientów na całym świecie w branży przemysłowej, elektronicznej, motoryzacyjnej, zdrowotnej i odzieżowej.

 3. THOMAR OHG

  Niemcy

  Firma THOMAR OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Lütau, Niemcy.

 4. BEPA

  Belgia

  Firma BEPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, klimatyzacja, i instalacje grzewcze dla przemysłu. Ma siedzibę w Mornimont, Belgia.

 5. LUFTBUDE GMBH

  Niemcy

  Firma LUFTBUDE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Deining, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CUOGHI SRL

  Włochy

  Firma CUOGHI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nawilżacze powietrza, nawilżacze do użytku przemysłowego, urządzenia do osuszania, Nawilżacze powietrza, osuszacze do użytku przemysłowego, Nawilżacz elektrodowy, humidifier units, i osuszacze dla magazynów chłodniczych. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 2. AUSTRIA BAUMASCHINEN GENTIAN DODAJ E. U

  Austria

  Firma AUSTRIA BAUMASCHINEN GENTIAN DODAJ E. U, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Groß-Enzersdorf, Austria.

 3. SUCHYDOM.COM

  Polska

  Firmę suchydom.com prowadzimy z myślą o osuszaniu budynków wszystkimi dostępnymi na rynku metodami. Oferujemy osuszanie po zalani u przez sąsiada, awarii rur czy powodzi lub intensywnym deszczu. Wykonujemy osuszanie ścian, wilgoci technologicznej, warstw izolacji, stropodachów oraz posadzek. Osuszamy budynki z wilgoci po pracach budowlanych, osuszamy szyby windowe, pomieszczenia archiwalne i biblioteki oraz przegrody budowlane. Skutecznie lokalizujemy wycieki w sieciach, wodociągowych, instalacjach ciepłowniczych i kanalizacyjnych. Wykonujemy też inne usługi, takie jak pomiary wilgoci, ozonowanie czy wynajem sprzętu do osuszania. Dowodem naszych wysokich kwalifikacji jest certyfikat IICRC. Usługi wykonujemy dla klientów indywidualnych i firm.

 4. P.P.H.U TERMOPOL ICE SP Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Świadczymy całościową obsługę klienta w zakresie chłodnictwa przemysłowego, osuszania oraz klimatyzacji. Zajmujemy się również instalacją kontrolowanej atmosfery ULO, która służy do przechowywania warzyw i owoców. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości komory chłodnicze i mroźnie oraz urządzenia do schładzania wody, a także płuczki węglowe oraz generatory azotu i klimatyzatory. Aby utrzymać wysoką jakość usług, zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w branży. Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą odpowiedni system dla Państwa potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę klientów. Zapewniamy dowóz oraz montaż wybranego urządzenia oraz serwis urządzeń chłodniczych.

 5. LAKUS SP. Z O. O.

  Polska

  Lakus Sp. z o.o to marka, która zajmuje się w wyszukiwaniu wycieków oraz usuwania szkód powstałych w rezultacie zalania jak np: osuszanie ścian, lub renowacja rur. Lakus to spore doświadczenie w świadczonych czynnościach, które przekłada się jednocześnie na znaczne umiejętności ale również profesjonalny sprzęt jakim możemy odnaleźć awarię jak również ją zregenerować. Na życzenie poszkodowanego tworzymy dokumentację, jaka jest podstawą do uzyskania odszkodowania. Wszystkie osoby indywidualne oraz firmy, jakie chcą rozpocząć z firmą Lakus współpracę zapraszamy do kontaktu. Pracujemy praktycznie na całym terenie Polski południowej.

 1. TERMOWIZJA - LAKUS

  Polska

  Pęknięcie rury to spory kłopot gdyż musimy jednocześnie naprawić problematyczną rurę ale także zlokalizować miejsce jej pęknięcia, tak by nie kuć niepotrzebnie ścian. Firma Lakus specjalizuje się lokalizacją miejsc awarii dzięki nowoczesnej kamerze termowizyjnej. Nasza załoga wespół z dysponowanym sprzętem to gwarancja wyjątkowo dokładnej lokalizacji pęknięcia rury. Działalność Lakus z siedzibą w Krakowie świadczy swoje prace właściwie w całym województwie małopolskim. Na naszej witrynie znajdziesz również inne usługi, jakie znajdują się w naszej ofercie.

 2. AEROSTAR

  Francja

 1. GEOLLAGG

  Francja

 2. KINESTO INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. ROTH-KIPPE AG

  Szwajcaria

 4. VENTA LUFTWÄSCHER GMBH

  Niemcy

 5. WENSKI - GUTE RAUMLUFT

  Niemcy

 6. BFL BELGIQUE

  Belgia

 7. FINESTFOG GMBH

  Niemcy

 8. TECHNIDRY

  Francja

 1. WATER DRY

  Włochy

 2. BC & MAINTENANCE

  Belgia

 3. FJERN FUGT

  Dania

 4. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Austria

 5. DRYGAIR ENERGIES LTD

  Izrael

 6. SCHMIDT CONSULTING & TRADE

  Niemcy

 7. BAUMEISTER WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. DOMODRY

  Włochy

 9. RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 10. COOLERS & CONDENSERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Osuszanie powietrza - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

612 Przedsiębiorstwa