• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osie do pojazdów

Wyniki dla

Osie do pojazdów - Import eksport

 1. PETER RENZ SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Peter Renz jest generalnym przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem koncernu ZF Friedrichshafen AG od 1992r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych technologii i wiedzy technicznej, możemy naszym Klientom zapewnić profesjonalną pomoc w zakresie doboru podzespołów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego mechanicznych oraz automatycznych skrzyń biegów. Poza sprzedażą oraz serwisem manualnych i automatycznych przekładni, specjalizujemy się również w serwisie podzespołów samochodowych, takich jak przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, przystawki odbioru mocy, reduktory, osie, tylne mosty i inne elementy oraz zespoły wchodzące w skład układów napędowych pojazdów mechanicznych, jednostek pływających i latających. Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do napraw gwarancyjnych, a także pogwarancyjnych, które wykonujemy tylko na oryginalnych częściach.

 2. HEMSCHEIDT FAHRWERKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEMSCHEIDT specjalizuje się w technologiach podwozia i z sukcesem działa na rynku od 1929 r. Firma koncentruje się na branży motoryzacyjnej. Aktualnie HEMSCHEIDT specjalizuje się w systemach dla branży pojazdów handlowych. Przedsiębiorstwo skupia się tutaj na trzech sektorach: ciężarówki i przyczepy, autobusy i pojazdy kolejowe oraz pojazdy specjalne. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy na cały świat najwyższej jakości podwozia oraz systemy złączeniowe. Wszystkie nasze produkty mają jeden cel: bezpieczny i bardziej komfortowy transport ludzi i towarów, nawet w najtrudniejszych warunkach. Firma HEMSCHEIDT produkuje małe i duże serie tak, by produkty były precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta. Systemy zawieszenia, połączenia obrotowe i tłumiki wibracji dostarczane są producentom o międzynarodowej reputacji.

 3. BORGHI ASSALI SRL

  Włochy

  Firma Borghi specjalizuje się w produkcji osi kierowanych do wózków i ciągników o małych wymiarach, osi z kołami bliźniaczymi, osi z hamulcem, kół napędowych elektrycznych i hydraulicznych. Akcesoria do wózków.

 4. ATW S.A.

  Polska

  ATW producent osi, półosi i zawieszeń mechanicznych do maszyn i przyczep rolniczych. Oferta obejmuje także osie do naczep drogowych 9 ton i 12 ton w wersji z ABS i AGS.

 5. GFA GOTHAER FAHRZEUGACHSEN GMBH

  Niemcy

  Firma GFA GOTHAER FAHRZEUGACHSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Axels, farming application axles, blacha, i axles for trailers. Ma siedzibę w Gotha, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STEAG HANDELS AG

  Szwajcaria

  Firma STEAG HANDELS AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Horgen, Szwajcaria.

 2. GRANNING AXLES

  Irlandia

  Firma GRANNING AXLES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach axles for trailers, zawieszenia do pojazdów samochodowych, części do maszyn rolniczych, i podwozia do naczep. Ma siedzibę w Naas, Irlandia.

 3. KALAMARIOTES

  Grecja

  Firma KALAMARIOTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Ionia, Grecja.

 4. OZDEN

  Turcja

  Firma OZDEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Osie do pojazdów, maszyny i sprzęt rolniczy, Osie do pojazdów, axles for trailers, i piasty. Ma siedzibę w Selçuklu/konya, Turcja.

 5. AKKAR GROUP CO.

  Turcja

  Firma AKKAR GROUP CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach axles for trailers. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. ESSIEUX BOURGOGNE

  Francja

  Firma ESSIEUX BOURGOGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Osie do pojazdów, i Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Molinet, Francja.

 2. RASTGAR ENGINEERING COMPANY

  Pakistan

  Firma RASTGAR ENGINEERING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Islamabad, Pakistan.

 1. MUSTAFA CEYLAN INDUSTRY

  Turcja

  Firma MUSTAFA CEYLAN INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Selcuklu, Turcja.

 2. KNOTT HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Firma KNOTT HANDELSGES.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Osie do pojazdów, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. EPV HACKENFORT GMBH

  Niemcy

  Firma EPV HACKENFORT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Osie do pojazdów, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Osie do pojazdów, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Ahaus, Niemcy.

 4. LUMA ACHSEN- UND FAHRGESTELLBAU

  Szwajcaria

  Firma LUMA ACHSEN- UND FAHRGESTELLBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Osie do pojazdów, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Erlinsbach, Szwajcaria.

 5. LONGYAO CHANGJIAN AUTO PARTS CO,.LTD

  Chiny

  Firma LONGYAO CHANGJIAN AUTO PARTS CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Xingtai, Chiny.

 6. REMORQUES VAL DE SEINE

  Francja

  Firma REMORQUES VAL DE SEINE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Wózki i przyczepy bagażowo - towarowe, Trailer platforms, i przyczepa do codziennych zastosowań. Ma siedzibę w Notre Dame De L'isle, Francja.

 7. H. & F. NIEPER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma H. & F. NIEPER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Osie do pojazdów, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 8. FPW AXLES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FPW AXLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Osie do pojazdów, skrzynie przekładni zębatych, design, i Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Accrington, Zjednoczone Królestwo.

 1. BORHAF METAL FABRICATOR LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BORHAF METAL FABRICATOR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Northamptonshire, Zjednoczone Królestwo.

 2. YUHUAN CHENGGUAN KAITENG AUTOPART FACTORY

  Chiny

  Firma YUHUAN CHENGGUAN KAITENG AUTOPART FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach przeguby równobieżne. Ma siedzibę w Yuhuan, Chiny.

 3. EU-PARTS COMPANIES GROUP

  Turcja

  Firma EU-PARTS COMPANIES GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. AUTOFLEX-KNOTT IBÉRICA

  Hiszpania

  Firma AUTOFLEX-KNOTT IBÉRICA, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia sprzęgowe dla przyczep, Urządzenia sprzęgowe dla przyczep, i accessories. Ma siedzibę w Guarnizo - Cantabria, Hiszpania.

 5. AUTOANKAUF-TOM.DE

  Niemcy

  Firma AUTOANKAUF-TOM.DE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Datteln, Niemcy.

 6. VIVAVITE

  Francja

  Firma VIVAVITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 7. ETS BILLIG SARL

  Francja

  Firma ETS BILLIG SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Osie do pojazdów, Osie do pojazdów, i warsztaty spawania. Ma siedzibę w Folgensbourg, Francja.

 8. ZHEJIANG RYAN MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG RYAN MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 9. CHANGZHOU HXD BEARING CO:,LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU HXD BEARING CO:,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 10. OZKOC AXLE CO

  Turcja

  Firma OZKOC AXLE CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osie do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach naczepy, i przyczepa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Osie do pojazdów - Import eksport

Liczba wyników

1684 Przedsiębiorstwa