• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osłony kabli elektrycznych

Wyniki dla

Osłony kabli elektrycznych - Import eksport

 1. DEMTE ELEKTRIK METAL SANAYI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w DEMTE, Twoim głównym miejscu docelowym wysokiej jakości szyn din oraz profili do paneli elektrycznych i instalacji. Dziesięcioletnia ekspertyza w przemyśle wyrobów elektrycznych sprawia, że jesteśmy dumni z dostarczania kompleksowych rozwiązań, dostosowanych do Twoich wyjątkowych projektów. Odkryj naszą zróżnicowaną ofertę produktową, w tym szynę W Automate Din, gilotynę do szyn Din, skrzynki przyłączeniowe, rozdzielnice, skrzynki abs, obudowy i skrzynki przemysłowe, skrzynki do włazów kanalizacyjnych, kanały kablowe, elastyczne płaszcze spiralne, skrzynki metalowe, skrzynki poliestrowe, akcesoria DT, stabilizatory, izolowane, elastyczne pręty miedziane i inne wyroby, dostępne na naszej stronie www! W DEMTE, doceniamy wyjątkowość każdego projektu. Nasz oddany zespół ekspertów jest zaangażowany na rzecz opracowywania indywidualnych rozwiązań, zgodnie z Twoimi specyficznymi potrzebami. Korzystaj z opłacalnych rozwiązań tym bardziej, że DEMTE proponuje konkurencyjne ceny, aby zapewnić Ci optymalną wartość inwestycji. Dumnie służąc klientom w skali globalnej, dostarczamy wysokiej jakości produkty do Twoich drzwi. Bez względu na to, gdzie znajdujesz się, przedsiębiorstwo DEMTE z poświęceniem spełnia Twoje potrzeby w zakresie instalacji elektrycznej. Nasze dążenie do doskonałości wykracza poza przeciętność; nie tylko dostarczamy produkty najwyższej klasy, ale także zapewniamy, abyś otrzymał je bardzo dobrym stanie, dzięki naszej staranności podczas pakowania i odznakom jakości. Przeżyj wyjątkową obsługę klienta, poczynając od chwili, w której skontaktujesz się z nami. Wysoko cenimy naszych klientów. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. PFLITSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jakością made in Germany firma PFLITSCH wyznacza światowe standardy i przekracza granice. Passion for the best solution – pod tym hasłem PFLITSCH odnosi sukcesy na rynku i przekonuje klientów na całym świecie praktycznymi i bezpiecznymi rozwiązaniami w dziedzinie produktów do przemysłowego prowadzenia kabli. Marka PFLITSCH rozpoznawalna po węźle w sześciokącie kojarzy się na rynkach międzynarodowych z jakością „Made in Germany“ swoich produktów wytwarzanych wyłącznie w Niemczech.

 3. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 4. DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Osłony kabli elektrycznych, spawanie punktowe, Siatki metalowe, siatki metalowe, kraty ze stali nierdzewnej, coatings, kraty ochronne, i kontenery kratowe. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 5. DAIBER VERKABELUNGSTECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DAIBER VERKABELUNGSTECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IRIDA LLC (UFANET GROUP)

  Rosja

  Firma Irida, należąca do Ufanet groupg, zajmuje się międzynarodową sprzedażą i rozwojem. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, jednym z 30 największych operatorów w Rosji. Produkujemy towary do budowy sieci, a także do robót budowlano-montażowych: koryta i kanały kablowe, kable światłowodowe, szafy rozdzielcze. opracowaliśmy "inteligentne" rozwiązania: "inteligentny domofon", "inteligentny dom". Od 2008 roku rozwijamy integrację systemową: kompleksową budowę systemów komunikacyjnych, bezpieczeństwa i inżynieryjnych. W 2018 roku uruchomiliśmy własną produkcję krosownic i kompleksu programowo-sprzętowego "inteligentny domofon", a w 2019 roku wdrożyliśmy produkt do tworzenia i programowania kanałów telewizyjnych "Mój telewizor", produkujemy krosownice i szafy specjalnie na potrzeby projektu klienta. Nasze kanały kablowe produkowane są w oparciu o autorską technologię i posiadają certyfikat bezpieczeństwa pożarowego.

 2. ELEKTROPLAST SP. Z O.O.

  Polska

  ELEKTROPLAST Sp. z o.o. to producent osprzętu elektroinstalacyjnego, którego historia sięga 1991 roku. ELEKTROPLAST w Stróży to firma rodzinna powstała z inicjatywy braci Romana i Józefa Lis. Od około trzydziestu lat dostarczamy najwyższej jakości produkty ciesząc się ugruntowaną pozycją na rynku. Szeroko pojęte inwestycje, polegające na budowaniu zaplecza kadrowego, logistycznego i technologicznego zaowocowały uzyskaniem Certyfikatu Zarządzania Jakości ISO 9001: 2001 w 2000 roku. Korzystamy z oryginalnych i zaawansowanych technologicznie granulatów, aby produkować osprzęt bezpieczny, wytrzymały i niezawodnie spełniający swoje funkcje. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania żeby montaż instalacji elektrycznej przebiegał sprawnie i precyzyjnie. Głównym celem działalności spółki jest produkcja osprzętu elektroinstalacyjnego. W ofercie mamy m.in. rury karbowane i proste, puszki, listwy instalacyjne, osprzęt odgromowy i przyłączeniowy. Realizujemy również indywidualne zamówienia klienta. Oferujemy różnego typu produkty nie związane z obsługiwaną branżą oraz usługi wtryskiwania i wytłaczania na powierzonych narzędziach.

 3. OBO BETTERMANN HOLDING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OBO BETTERMANN HOLDING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, puszka rozgałęźna, rynny kablowe, obejmy okablowania, i Odgromniki. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 4. E-PRODUCTION24 UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma E-PRODUCTION24 UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

 5. GLOBAL WIRE HARNESS

  Turcja

  Firma GLOBAL WIRE HARNESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. MARANGONI GIUSEPPE

  Włochy

  Firma MARANGONI GIUSEPPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach przewody do instalacji elektrycznych, układ przewodów do kabli elektrycznych, układ przewodów do kabli elektrycznych do użytku przemysłowego, i electrical wiring systems. Ma siedzibę w San Martino Di Lupari, Włochy.

 2. ELTRACE

  Francja

  Firma ELTRACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Osłony kabli elektrycznych, Osłony kabli elektrycznych, i kable grzejne. Ma siedzibę w Mitry-Mory, Francja.

 1. EUROTRAY CABLE SUPPORT SYSTEMS

  Turcja

  Firma EUROTRAY CABLE SUPPORT SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach tacki kablowe z siatki z drutu, i drążki uziemienia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BERSOY ELEKTRIK INSAAT LTD. STI

  Turcja

  Firma BERSOY ELEKTRIK INSAAT LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach tacki kablowe z siatki z drutu, rurki polietylenowe o dużej gęstości, schody z blachy dziurkowanej, i blachy perforowane. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. SERT PLASTIK LTD.

  Turcja

  Firma SERT PLASTIK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. UK PIPING SOLUTIONS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UK PIPING SOLUTIONS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach przewód do kabli, budowy prywatne, przewody kablowe z tworzywa sztucznego, i rozbudowa sieci telekomunikacyjnych. Ma siedzibę w Birkenhead, Zjednoczone Królestwo.

 5. KT KABELTRÄGER GMBH

  Niemcy

  Firma KT KABELTRÄGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Oberschleißheim, Niemcy.

 6. MER

  Białoruś

  Firma MER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 7. GÜÇLÜ ELEKTRIK

  Turcja

  Firma GÜÇLÜ ELEKTRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Osłony kabli elektrycznych, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, łańcuchy kablowe, Osłony kabli elektrycznych, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, i akcesoria oraz elementy łączące do kabli. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. RADIUS SYSTEMS CTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RADIUS SYSTEMS CTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Osłony kabli elektrycznych, i Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Lurgan, Zjednoczone Królestwo.

 1. PUK SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Firma PUK SCHWEIZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Osłony kabli elektrycznych, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Eglisau, Szwajcaria.

 2. TURKUAZ ELEKTROTEKNIK

  Turcja

  Firma TURKUAZ ELEKTROTEKNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria ochronne do kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BASOR ELECTRIC SRL

  Włochy

  Firma BASOR ELECTRIC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach metal trunking, i układ przewodów do kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 4. OZEN KLEMENS

  Turcja

  Firma OZEN KLEMENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TEKTEL POLAND

  Polska

  Firma TEKTEL POLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Białystok Zaścianki, Polska.

 6. HAUFE GMBH

  Niemcy

  Firma HAUFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Osłony kabli elektrycznych, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Weinheim, Niemcy.

 7. LANZ OENSINGEN AG

  Szwajcaria

  Firma LANZ OENSINGEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Osłony kabli elektrycznych, Elektryczność - aparatura, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Osłony kabli elektrycznych, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Oensingen, Szwajcaria.

 8. OCAK-ELEKTRIK

  Turcja

  Firma OCAK-ELEKTRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. WSG SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma WSG SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Osłony kabli elektrycznych, Elektryczność - aparatura, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Osłony kabli elektrycznych, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Kirchdorf, Niemcy.

 10. KS * KROMBERG & SCHUBERT GMBH

  Niemcy

  Firma KS * KROMBERG & SCHUBERT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Osłony kabli elektrycznych, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Osłony kabli elektrycznych, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Abensberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo