• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osłony do maszyn

Wyniki dla

Osłony do maszyn - Import eksport

 1. ANVA GMBH

  Niemcy

  Firma ANVA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony do maszyn. Ma siedzibę w Waldstetten, Niemcy.

 2. FOURTEC FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma FOURTEC FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony do maszyn. Ma siedzibę w Ebenthal, Austria.

 3. MÖRZ METALLBEARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma MÖRZ METALLBEARBEITUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony do maszyn. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

 4. HTS TRENNWANDSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma HTS TRENNWANDSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony do maszyn. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 5. P.E.I. SRL

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THISSEN TELESKOPE GMBH

  Niemcy

 2. BRÜHL SAFETY GMBH

  Niemcy

 3. ZMT ZWARTMETALLBAUTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. SCUDER WAY WIPERS, S.L.

  Hiszpania

 5. WILLI FENT GMBH & CO KG

  Niemcy

 1. BMI AXELENT SARL

  Francja

 2. T.M.P. SOUFFLETS DE PROTECTION

  Francja

 1. NICO GMBH MASCHINEN & ANLAGEN KONSTRUKTION

  Niemcy

 2. AIR LIQUIDE WELDING LUXEMBOURG

  Luksemburg

 3. BRÜHL SAFETY GMBH - BETRIEBSSTÄTTE ÖSTERREICH

  Austria

 4. KBT ELECTRIC

  Turcja

 5. ENKO PROTECTION DE MACHINES

  Francja

 6. HOYER MONTAGETECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. EITEC FÜHRUNGSBAHNSCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

 8. ENVIRON TECHNOLOGIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. WEMA MASCHINENSCHUTZELEMENTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. HENNIG GMBH

  Niemcy

  Produkty Hennig dostosowane do potrzeb klienta chronią maszyny przed korozją, osadami i zanieczyszczeniami. Zakłady produkcyjne Hennig znajdują się w USA, Niemczech, Czechach, Francji, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Bośni i Hercegowinie, Japonii oraz Korei Południowej. Nasze centra serwisowe znajdują się na całym świecie. Hennig produkuje: Teleskopowe osłony stalowe: wszystkie rodzaje osłon, poziome i pionowe, w prawie każdym rozmiarze. Osłony elastyczne: szyte i uszczelnione, itp., dostosowane do Twoich potrzeb. Przenośniki wiórów i systemy filtrujące: przenośniki wiórów dostosowane do wymagań klienta, system CDF z ciągłym samoczyszczeniem. Osłony maszyn: do ochrony ludzi i maszyn. Osłony rolek i elastyczne fartuchy ochronne: chronią prowadnice i odsłonięte części maszyn. Inne produkty: Systemy Flex-Protect, sprężyny teleskopowe, systemy wycieraczek, pokrywy skośne, składane pokrywy dachowe, systemy drzwi roletowych.

 3. SPANSET SECUTEX GMBH

  Niemcy

  Firma SpanSet Secutex Sicherheitstechnik GmbH powstała w 1982 z inicjatywy Heinza Franke i założyciela SpanSet GmbH. Secutex jako symbol „bezpiecznych tekstyliów“ rozwinął się z biegiem lat w jednego z największych producentów i przetwórców poliuretanu. Odpowiedni asortyment, który początkowo obejmował zawiesia z powłoką poliuretanową i węże ochronne, rozszerzył się na różne obszary, takie jak formowane części techniczne do budowy maszyn, osłony do rolek i wałków, osłony do zębów i powierzchni. Secutex jest poliuretanem wysoko odpornym na zużycie opracowanym do podnoszenia ostrych elementów budowlanych, takich jak np. cewki i zwoje. Budowa naszych własnych form umożliwia nam na wprowadzanie intywidualnych rozwiązań i konstrukcji. Ze względu na ciągły rozwój w dziedzinie obsługi i magazynowania cewek, Secutex jest dzisiaj niemalże standardem branżowym, zarówno na planie krajowym jak i międzynarodowym. Wszystkie produkty są wytwarzane w Niemczech i rozprowadzane bezpośrednio lub za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dealerów

 4. ZAPMASTER

  Polska

  Zajmujemy się szeroko rozumianą automatyzacją produkcji. Wykonujemy pojedyncze, indywidualnie dopasowane konstrukcje, takie jak stanowiska montażowe czy różnego typu przenośniki, a także w pełni zautomatyzowane stanowiska i linie produkcyjne, gniazda zrobotyzowane oraz urządzenia specjalne projektowane na potrzeby klienta. Nasza oferta obejmuje: - stanowiska i linie montażowe, - przenośniki (taśmowe, rolkowe, paskowe i inne), - ogrodzenia i osłony bezpieczeństwa do maszyn, - manipulatory przemysłowe, - roboty przemysłowe, - paletyzatory i depaletyzatory, - automatyczne magazynki palet, - maszyny specjalne. Znając specyfikę sektora produkcyjnego koncentrujemy się na terminowości oraz jak najwyższej jakości świadczonych usług. Zależy nam na budowaniu długotrwałych dobrych relacji. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci od etapu koncepcji i projektu, skończywszy na wykonaniu, wdrożeniu i serwisie. -------------------------- We make single, individually designed constructions, such as assembly stations or various types of conveyors, as well as fully automated stations and production lines, robotic cells and special devices designed for the client's needs. Our offer includes: - assembly stations and lines, - conveyors (belt, roller, strip and others), - fences and safety guards for machines, - industrial manipulators, - industrial robots, - palletizers and depalletizers, - automatic pallet magazines, - special machines.

 5. BW KUNSTSTOFFE E.K.

  Niemcy

  Z siedzibą w Heilbronn, specjalizujamy się w produkcji i handlu częściami technicznymi i półfabrykatami z tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy klientów przemysłowych z całych Niemiec we wszystkich sektorach. Dzięki nowowoczesnemu parkowi maszyn CNC oraz wyszkolonej i wykwalifikowanej kadrze fachowców jesteśmy w stanie przetwarzać wszystkie powszechnie stosowane tworzywa sztuczne, tworzywa techniczne i specjalne. Chętnie doradzimy w zakresie właściwego doboru materiału, dostosowanego do Państwa wymagań / specyfikacji i terminowo go dostarczymy. Jesteśmy szybkim i skutecznym partnerem w realizacji wszystkich projektów związanych z tworzywami sztucznymi. Potrzebujesz części technicznych z tworzywa sztucznego? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Po prostu wypełnij nasz formularz zapytania, a my przyślemy Ci intywidualną i niewiążącą ofertę pocztą elektroniczną w ciągu dwóch dni roboczych.

 6. TOBY SCHAUM GMBH POLYURETHANVERARBEITUNG

  Niemcy

  Firma TOBY Schaum, założona w 1960 roku, od samego początku zajmowała się opracowywaniem kształtek poliuretanowych do produkcji seryjnej, a obecnie może pochwalić się 50-letnim doświadczeniem. Nasza firma posiada długololetnie know-how z realizacji złożonych projektów dla klientów z niemal wszystkich sektorów przemysłowych. Bardzo ważne jest dla nas, by angażować się w projektowanie formowanych części już na etapie planowania. Zapytaj nas – chętnie odpowiemy! Firma TOBY Schaum produkuje wypraski z integralnej pianki poliuretanowej (półtwardej) o twardości Shore od ok. 20 Shore 00 po ok. 90 Shore A oraz wypraski formowane ze sztywnej pianki (integralna sztywna pianka kompaktowa) o gęstości od ok. 200 kg/m3 do 1100 kg/m3.

 7. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd. jest profesjonalnym, posiadającym certyfikat ISO9001 producentem elementów metalowych & i z tworzyw sztucznych, mieszczącym się w Ningbo, Chiny, wyspecjalizowanym w produkcji blachy, obróbce CNC, gięciu rur, wtryskiwaniu tworzyw sztucznych, formowaniu & wytłaczaniu tworzyw sztucznych. Produkujemy elementy precyzyjne CNC, elementy toczone CNC Toczenie & Frezowanie, na przykład tłoczenie elementów metalowych, głębokie tłoczenie elementów, spawanie i formowanie elementów metalowych, gięcie rur & produkcja komponentów, elementy kute na zimno & gorąco ze stali nierdzewnych, stali węglowych, mosiądz & stopy miedzi, aluminium. Wytwarzamy także elementy poprzez formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, profile poprzez wytłaczanie tworzyw sztucznych i rury. Wykonujemy obróbkę elementów metalowych & z tworzyw sztucznych do różnych branż, na zamówienie szeroki wachlarz części maszyn i komponenty sprzętu według rysunku lub modelu klienta, na przykład metalowe wałki, tuleje, kołnierze, rury; Wsporniki do tłoczenia metali, ramy, klamry, osłony, obudowy; części głęboko tłoczone; elementy do gięcia rur; części do kucia na zimno, gwoździe, bolce, śruby, itp.

 8. ECCS MANUTENTION

  Francja

  Firma ECCS ma wyłączność na reprezentowanie we Francji marki ZMC i VITTORIOFOSSATI. Reprezentujemy również producenta łożysk marki KML. ZMC to producent łańcuchów do transportu bliskiego standardowych i specjalnych. Produkujemy wszystkie rodzaje łańcuchów dla branży takich jak: rolno-spożywcza, samochodowa, hutnicza, uzdatniana wody i recyklingu odpadów, dla konstruktorów maszyn specjalnych, przemysłu papierniczego, drzewnego itp… Vittoriofossati to producent przekładni przystosowanych zwłaszcza do łańcuchów zbierających. Poza tym, ECCS może dostarczyć wam części handlowe i obrabiane takie jak: łożyska (w całości ze stali nierdzewnej, żywicy lub żeliwa) i łożyska (stal nierdzewna lub stal), kute łańcuchy, koła zębate, wały napędowe ewentualnie z zębatkami na powierzchni, palety metalowe wg projektu (przenośniki do odpadów, osłony mechaniczne) oraz wszystkie części do wyposażenia waszego przenośnika.

 9. DETAKTA ISOLIER- UND MESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  DETAKTA Isolier- und Messtechnik GmbH & Co. KG od roku 1963 prowadzi sprzedaż wysokiej jakości innowacyjnych materiałów elektroizolacyjnych. Nasza oferta obejmuje rękawy termokurczliwe, rękawy silikonowe, osłony do kabli oraz folie i podkładki termoprzewodzące i inne materiały izolacyjne. We współpracy z naszymi przedstawicielami handlowymi dostarczamy nasze produkty na całym terenie Niemiec. Większość naszych klientów stanowią firmy z branży budowy maszyn, elektrotechnicznej i elektronicznej. Dzięki prowadzeniu stale zaopatrzonego magazynu, możemy zagwarantować szybkie dostawy. Jako specjalista od materiałów izolacyjnych, takich jak rękawy termokurczliwe i silikonowe, osłony do kabli oraz folie i podkładki termoprzewodzące, kładziemy duży nacisk na to, aby oferować naszych klientów wyłącznie towar najwyższej klasy.

 10. BULK SYSTEM PAWEŁ KUPCZYK

  Polska

  Firma BULK SYSTEM specjalizuje się w sprzedaży maszyn i urzadzeń służących do składowania, transportu, mieszania i dozowania materiałów sypkich.W naszej ofercie znajdą Państwo takie urzadzenia jak podajniki ślimakowe wałowe, podajniki ślimakowe bezwałowe, przenośniki taśmowe, mieszarki do betonu, mieszalniki specjalistyczne, silosy a także wszelki osprzęt tych urządzeń taki jak np.: zgarniacze czołowe, zgarniacze podtaśmowe, zgarniacze pługowe, osłony do taśmociągów, uszczelnienia, naprowadzanie taśmy, czujniki poziomu, przepustnice, filtry, dysze aeracyjne i wibratory do silosów, rękawy załadowcze do cystern i naczep otwartych.Firma BULK SYSTEM jest jedynym oficjalnym przedstawicielem na Polskę szwedzkich marek Vendig (osprzęt taśmociągów) oraz PST (podajnik ślimakowe bezwałowe). Oprócz tego mamy w ofercie asortyment wszystkich marek w branży - oprócz chińskich. Służymy doradztwem i zawsze kierujemy sie dobrem klienta oferując jedynie uzasadnione ekonomicznie rozwiązania problemów.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo