• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze

Wyniki dla

Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze - Import eksport

 1. FRITZE B&B GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRITZE B&B GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 2. ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Kalkar, Niemcy.

 3. BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Meppen, Niemcy.

 4. GRASSCALM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRASSCALM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Egenhofen, Niemcy.

 5. FPHU

  Polska

  Firma FPHU Maryniaczyk jest młodą firmą działającą w branży ogrodniczej, lecz dynamicznie się rozwijającą. Została założona pod koniec 2005 roku przez Mateusza Maryniaczyka i od początku produkuje urządzenia do szklarnii. Zaczęła od prostych urządzeń typu wózki ręczne z roku na rok poszerzając swoją ofertę produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki elektryczne przeznaczone do użytku w szklarniach szklanych jak i foliowych, automatyczne opryskiwacze ze zwijarką węża lub zbiornikiem 200/300l. Odwiedź naszą stronę internetową aby dowiedzieć się więcej! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VARI, A.S.

  Republika Czeska

  VARI, Inc. sprzęt ogrodniczy i małe maszyny rolnicze - produkcja, handel, sprzedaż i serwis. Sprzęt ogrodniczy VARI, Inc. i małe maszyny rolnicze - małe ciągniki i glebogryzarki VARI, TERRA, kosiarki bębnowe - rozdrabniacze - ogrodnicze systemy modułowe - odśnieżarki - szczotki do zamiatania - łuparki - piły i inne produkty, handel, sprzedaż i serwis maszyn ogrodniczych.

 2. AGROJET KONSULTING PIOTR ZASIEWSKI

  Polska

  Dystrybucja produktów TeeJet : rozpylaczy, korpusów, filtrów, komputerów sterujących pracą opryskiwaczy, nawigacji do jazdy równoległej. Kompletacja opryskiwaczy sadowniczych i polowych

 3. HORNBACH BAUMARKT AG

  Niemcy

  Firma HORNBACH BAUMARKT AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Bornheim, Niemcy.

 4. CRAFTEGO GMBH

  Niemcy

  Firma CRAFTEGO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Feuchtwangen, Niemcy.

 5. XEREX INTERNATIONAL TRADING

  Niemcy

  Firma XEREX INTERNATIONAL TRADING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. REVELLO GIOVANNI SNC

  Włochy

  Firma REVELLO GIOVANNI SNC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, pompy plecaowe, Pompy perystaltyczne rurowe, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, i rozlewarki. Ma siedzibę w Santo Stefano Belbo, Włochy.

 2. TIMSPRAYER

  Turcja

  Firma TIMSPRAYER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, rozpylacze do maszyn rolniczych, zraszacze, Materiały siewne - posiew i ochrona, i Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. NCL(ASIA)LIMITED

  Chiny

  Firma NCL(ASIA)LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 2. TECNOMA TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma TECNOMA TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, opryskiwacze, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, i traktory o podwyższonej ramie. Ma siedzibę w Epernay, Francja.

 3. HARDI-EVRARD

  Francja

  Firma HARDI-EVRARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Opryskiwacze rolnicze, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, rozpylacz, Opryskiwacze rolnicze, i Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Beaurainville, Francja.

 4. ALBINO VIEIRA FILHOS LDA.

  Portugalia

  Firma ALBINO VIEIRA FILHOS LDA., roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, destylatory do wytłoczyn winogron, alembiki dla destylarni, opylacze, i Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 5. KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach rozpylacze do maszyn rolniczych, i przenośne rozpylacze rolnicze. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 6. PULVECENTER

  Francja

  Firma PULVECENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, i Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Cognac, Francja.

 7. WERCO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma WERCO, SPOL. S R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Czasowniki (dawkowniki czasu), Urządzenia do podlewania i nawadniania, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Czasowniki (dawkowniki czasu). Ma siedzibę w Praha 4 , Republika Czeska.

 8. AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS

  Turcja

  Firma AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, rozrzutnik nawozu, i Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. GUANGDONG JINGZHONGJING INDUSTRIAL PAINTING EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGDONG JINGZHONGJING INDUSTRIAL PAINTING EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 2. MARTINOLI GIACOMO S.R.L.

  Włochy

  Firma MARTINOLI GIACOMO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, i Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Omegna, Włochy.

 3. HANGZHOU WEIRRAN MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU WEIRRAN MACHINERY CO.,LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 4. VALMON, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma VALMON, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Poziomnice, Rury z tworzyw sztucznych, Poziomnice, i Rury z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Valasske Mezirici, Republika Czeska.

 5. AKP SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma AKP SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Pompy, i Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 6. SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD

  Polska

  Firma SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Traktory ogrodnicze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Traktory ogrodnicze. Ma siedzibę w Kozy, Polska.

 7. TAPLAST S.P.A.

  Włochy

  Firma TAPLAST S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, i Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych. Ma siedzibę w Dueville (Vi), Włochy.

 8. LEVIOR S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma LEVIOR S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, Narzędzia ręczne niezasilane, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, i Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Troubky , Republika Czeska.

 9. POSKA S.R.O.

  Słowacja

  Firma POSKA S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Kucie i wygniatanie stali i metali, i Toczenie stali i metali. Ma siedzibę w Skalica , Słowacja.

 10. SO.RI. SOLUTIONS S.R.L.

  Włochy

  Firma SO.RI. SOLUTIONS S.R.L., roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych, i Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla