• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw

Wyniki dla

Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw - Import eksport

 1. SYNKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SYNKO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. TAMPLO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TAMPLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Wideokonferencje i telewideo - usługi internetowe, aplikacje do zarządzania projektami, organizowanie zebrań, wideokonferencja, i Wideokonferencje i telewideo - usługi internetowe. Ma siedzibę w Blagnac, Francja.

 3. CLICKTIME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLICKTIME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 4. POINT4SALE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POINT4SALE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach programy antywirusowe. Ma siedzibę w Schöngeising, Niemcy.

 5. ANDERSEN SP. Z O. O.

  Polska

  Andersen to międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania. Od momentu powstania w 2007 roku firma otworzyła 10+ centrów rozwoju oprogramowania i około 10+ biur sprzedaży na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 3700 wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia, dostosowywania i integracji korporacyjnych rozwiązań IT, aplikacji internetowych i aplikacji mobilnych. Andersen zrealizował ponad 1000 projektów i otrzymał setki pozytywnych recenzji od klientów na całym świecie. Obecnie firma pracuje nad ponad 250 projektami w takich obszarach jak FinTech, e-commerce, opieka zdrowotna, e-learning, handel detaliczny, podróże, telekomunikacja, multimedia i rozrywka. Doświadczenie ze stosem technologii obejmuje . NET, C#, Java, Python, PHP, Node.js, TypeScript, Golang, C++, JavaScript, Angular, React.js, Vue.js, HTML, CSS, Java (Android), Swift. / Cel C (iOS), React Native. Firma oferuje również testy manualne i automatyczne, analizę biznesową i analizę danych, projektowanie UX/UI, DevOps, bezpieczeństwo IT oraz wsparcie na poziomie 1/2/3. Deweloperzy, analitycy biznesowi, projektanci, kierownicy projektów i inni specjaliści ds. rozwoju zakończą Twój projekt od początku do końca, na czas i w ramach budżetu. Alternatywnie mogą pełnić kluczowe role, aby uzupełnić istniejący zespół.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOGELIS

  Luksemburg

  SOGELIS jest partnerem nie do pominięcia w zakresie integracji rozwiązań informatycznych do zarządzania projektami Państwa przedsiębiorstwa i zapewnienia zarządzania Państwa grafikiem. Dostarczymy Państwu narzędzia praktyczne do : Zarządzania grafikiem - Optymalizacji klasyfikacji informacji przydatnych do sukcesu Państwa projektów - Zwiększenia Państwa rentowności i konkurencyjności - Wzrostu satysfakcji Państwa klientów - Poprawy komunikacji między Państwa ekipami i ekipami Państwa klientów. Firma SOGELIS, edytor rozwiązań informatycznych w zakresie zarządzania projektami, opiera się na doświadczeniu grupy EASYSOLUTIONS. Lokalny podmiot od ponad 10 lat, grupa EASYSOLUTIONS została poważnym partnerem w dziedzinie integracji rozwiązań w zakresie oprogramowań do zarządzania projektami, szczególnie w branży nieruchomości. W całej Europie francuskojęzycznej, grupa liczy dziś ponad 600 klientów, w tym 280 znajduje się w Luksemburgu.

 2. TERMISOUND SRL

  Włochy

  Firma Termisound zrodziła się z połączenia pasji dla muzyki i długiego doświadczenia w dziedzinie projektowania elektroniki. Wykształcenie w dziedzinie elektroniki użytkowej, w szczególności w zakresie automatyki przemysłowej z systemami opracowanymi i wykonanymi zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta, a także robotyki, instalacji na dużą skalę w sektorze metalurgii i różnych zastosowaniach w różnorodnych dziedzinach. Z biegiem lat stosowaliśmy liczne mikroprocesory, od pierwszych Intel 8085, Zilog Z80, Rockwell 6502, Motorola 68000 i ich pochodnych, w tym DSP, NEC, HITACHI... aż po najnowsze AVR i ARM. Wytwarzanie oprogramowania podążało zgodnie z tą samą ewolucją, zaczynając od języka asemblerowego, przechodząc do c i c++ na różnych systemach operacyjnych takich jak Windows, Linux et Android.

 3. KELIO

  Francja

  Francuski lider w dziedzinie zarządzania czasem w przedsiębiorstwie, filia grupy Bodet, europejskiego lidera w dziedzinie mierzenia czasu. – Zarządzanie czasem obecności/nieobecności - Zarządzanie zasobami ludzkimi/ SIRH – Kontrola dostępu i bezpieczeństwo budynków - MES/Pilotaż warsztatu. Bodet Software to jednocześnie wydawca programów oraz producent terminali do czytania odznak oraz czytników dostępu. Programy komputerowe i sprzęt, SIRH i kontroli dostępu są produkowane we Francji i sprzedawane w ponad 40 krajach.

 4. BEWIN SOLUTIONS

  Belgia

  ! ! UNIKATOWE: KOMPLETNE oprogramowanie ERP za 25 EUR/miesiąc! Celem firmy BeWin Solutions ERP jest umożliwienie rzemieślnikom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom zarządzania swoją działalnością, relacjami biznesowymi, projektami, pracownikami i zadaniami administracyjnymi bez konieczności wydawania majątku na oprogramowanie i doradztwo informatyczne. Oprócz w pełni przystępnej ceny, nasz system ERP jest bardzo wszechstronny: znajdziesz różne moduły do zarządzania wszystkim via tylko jeden interfejs: Moduł CRM (Customer Relationship Management), który pozwala zarządzać relacjami z partnerami handlowymi. Moduł „Projekty", który umożliwia zarządzanie kompletnym monitoringiem projektów Twojej firmy. Moduł „Administracja" do zarządzania zadaniami administracyjnymi Twojej firmy. Moduł „Zarządzanie zasobami ludzkimi", który umożliwia zarządzanie informacjami dotyczącymi pracowników. Pełna tabela do zarządzania codzienną działalnością Twojej firmy.

 5. ISS ART

  Kazachstan

  Witamy! Trafiłeś do firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Niezależnie od tego, czy jesteś dużą czy średnią firmą, przedsiębiorstwem rodzinnym czy startupem, znajdziesz tu zespół, który zadba o pomyślną realizację Twojego projektu. ISS Art działa od 2003 roku na całym świecie. Nasza podróż rozpoczęła się od UpWork - byliśmy jednym z pierwszych deweloperów platformy oDesk. Obecnie mamy ponad 80 osób w zespole i ponad 500 zrealizowanych projektów. Nasze kluczowe usługi: aplikacje webowe (Java, Python) i mobilne (SwiftUI, Flutter) oraz rozwój rozwiązań z zakresu AI, Machine Learning i Computer vision. Nasze kluczowe branże: FCMG, Produkcja, Media, Recykling, Edukacja, Ochrona zdrowia. Zaufali nam ABB/Cassantec/, JnetDirect, BigBrassBand, Cerulean Studios, oDesk itp. Z większością klientów współpracujemy od ponad 6 lat. Rozwój Twojego projektu nie będzie trwał tak długo. Chcemy tylko powiedzieć, że stworzyliśmy produkt, którego nasi klienci wciąż używają i który wciąż ulepszają.

 1. LOGSOFT SYSTEMY LOGISTYCZNE

  Polska

  Firma Logsoft jest twórcą wyspecjalizowanego programu do zarzadzania magazynami wysokiego składu. Autorski system logistyczny Lite WMS to rozwiązanie klasy Warehouse Management System służące do kompleksowego zrządzania procesami magazynowymi we wszystkich przypadkach, gdy wymagana jest pełna identyfikacja towaru począwszy od dużych magazynów poprzez hurtownie po sklepy internetowe. Obsługuje wszystkie podstawowe procesy magazynowe, •przyjęcie (wraz z wydrukiem etykiet paletowych)•składowanie •wydania całopaletowe•zbiórkę sztukową•załadunek samochodów•wydruk listów przewozowych CRM•obsługa kurierów (DHL, UPS, DPD, Schneker, Poczta Polska)Wszystkie opisane wyżej operacje przeprowadzone mogą być za pomocą terminali radiowych jak i papierowych wydruków (karty zbiórk, listy zadań itp.).Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami lub wizyty referencyjnej.

 2. KANTATA SP. Z O.O.

  Polska

  Prowadząc szkolenia, kursy i konferencję wykorzystujemy zdobytą wiedzę w zakresie programowania, informatyki i księgowości. Poruszane tematy kierowane są do księgowych i biur rachunkowych, które najczęściej wykorzystują wdrażane oprogramowanie. Systemy zarządzające Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24 wnikają w środowisko firmy tworząc jednolity element z pozostałymi aplikacjami. Wdrażając program pomagamy nie tylko w doborze odpowiedniej wersji systemu, ale również sprawdzamy możliwości techniczne urządzeń na których instalowany jest system. Polecane przez nas urządzenia to IBM, NTT, HP, LENOVO. Co więcej chronimy wszystkie Państwa komputery przed niebezpiecznymi aplikacjami instalując oprogramowanie antywirusowe ESET Smart Security.Comarch ERP Optima to najbardziej popularne oprogramowanie zaprojektowane dla małych i średnich firm, biur rachunkowych i placówek medycznych. Podział na kolejne moduły umożliwia dopasowanie systemu do rodzaju działalności (S

 1. ROAN AGENCJA INTERAKTYWNA MARIA ŁUKIN

  Polska

  Strony WWW E-Sklepy Pozycjonowanie - SEO Wydajny Hosting Firma ROAN Agencja Interaktywna została założona w 2005 roku z misją pomagania klientom w pozyskiwaniu nowych klientów każdego dnia. Osiągnęliśmy imponującą pozycję w rankingach wyszukiwarek i fenomenalne pozyskanie ruchu dla klientów z najróżniejszych branż. Niezależnie od tego, czy planujesz nową stronę, czy też potrzebujesz zmian na obecnej stronie internetowej jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasz profesjonalny Zespół ROAN24 projektantów stron internetowych i programistów pomoże Ci znaleźć najlepszą opcję dla Ciebie. Nie tylko projektujemy strony internetowe, ale także optymalizujemy strony www pod kątem widoczności strony w Google. Tak więc zaczynamy od zera, a gdy zaczniemy budować Twoją stronę www, pomyślimy o krok do przodu i dodamy wszystkie ważne kody, słowa kluczowe pod pozycjonowanie łącznie z dobrą treścią do Twojej nowej witryny na etapie projektowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony WWW, sklepu internetowego, usługi pozycjonowania, czy wydajnego hostingu, to kluczem do sukcesu jest dobrze przemyślana kreacja. Jesteśmy małym twórczym Zespołem ROAN24 z wielkimi marzeniami, aby robić wielkie rzeczy dla Ciebie w sposób przemyślany, kreatywny i skuteczny. Integrując strategię online z inteligentną realizacją, pomagamy klientom skuteczniej działać online - generując leady, budując zaangażowanie i zwiększając sprzedaż.

 2. MEDILY SP. Z O.O.

  Polska

  Medily Sp. z o.o. to łódzki software house, który w 2019 stworzył i stale rozwija kompleksowe oprogramowanie medyczne dla gabinetów lekarskich, przychodni, klinik i szpitali. Oprogramowanie medyczne Aurero, bo o nim mowa, działa w formie aplikacji webowej - nie wymaga instalowania na urządzeniu, działa z dowolnego urządzenia. Oprogramowanie firmy Medily cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród publicznych i prywatnych ośrodków służby zdrowia. Jego wszechstronność, szybkość działania, niezawodność i prostota, przy jednoczesnej bogatej funkcjonalności dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkowników sprawiają, że Aurero szybko zyskuje kolejnych, zadowolonych i stałych użytkowników.

 3. LEMONUNIT.COM

  Polska

  LemonUnit.com is company with enormous passion for creating great things. Our goal is to help companies succeed in the e-commerce world and bring them global success by providing custom software solution and end-to-end business services. Each one of us has great experience in creating platforms of global reach, high traffic, and focus on the goal. We don't invent wheel from scratch, we using Agile methodology for deliver product in changing environments. For a better way of building products we using framework called Scrum, which is a management and control process that cuts through complexity to focus on building products that meet business needs. Management and teams are able to get their hands around the requirements and technologies, never let go, and deliver working products, incrementally and empirically.

 4. DELIVR

  Polska

  Delivr to grupa pasjonatów, zajmujących się tworzeniem rozwiązań VR (wirtualna rzeczywistość) i AR (rozszerzona rzeczywistość) dla biznesu. Dzięki połączeniu naszych doświadczeń w branży kreatywnej z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu gier i aplikacji na wszelkie dostępne platformy, stworzyliśmy team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Dostarczamy kompletne rozwiązania, projektowane indywidualnie pod potrzeby klienta.Wirtualna rzeczywistość to nowe medium, które pozwala nam na prezentacje dowolnych treści w ekscytujący sposób. Tworzymy angażujące, interaktywne aplikacje, które wywołują uśmiech i ekscytację. Wirtualna rzeczywistość to jednak nie tylko rozrywka...Dzięki VR, możemy zaprosić klienta do wirtualnego świata naszej marki, zaprezentować nasz produkt w interaktywny sposób, stworzyć nowoczesne narzędzie szkoleniowe, czy wirtualny model budynku, po którym klient będzie mógł się przechadzać. Możliwości są nieograniczone! Tworzymy różnego rodzaju oprogramowanie szyte na miarę - skontaktuj się z nami po więcej informacji!

 5. RAILWAYMEN

  Polska

  Railwaymen to zespół profesjonalistów zajmujących się tworzeniem oprogramowania webowego i mobilnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku IT, dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Nasze projekty opierają się na technologiach Ruby on Rails, iOS i Android. Wspieramy projekty na każdym etapie i pomagamy w realizacji zupełnie nowych koncepcji. Do zarządzania projektami używamy metodologii AGILE, dzięki czemu zawsze zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie. Nasze atrybuty: - Budowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb biznesowych naszych klientów - Użycie prostych i sprawdzonych rozwiązań - Stała, otwarta i szczera komunikacja i profesjonalne doradztwo w celu zwiększenia wartości i jakości produktu Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami oraz startupami. Możemy pochwalić się realizacją wielu projektów mobilnych i webowych. W 2015 roku znaleźliśmy się wśród najlepszych Software i Web Developerów w Polsce. Railwaymen w liczbach: 50 sukcesywnie zakończonych projektów web i mobile 564K+ linii czystego kodu 125 stosowanych przez nas technologii i narzędzi 16752 godzin przeznaczonych na realizację projektów 40 wyspecjalizowanych pracowników

 6. TESS FRANCE

  Francja

  ROAD MANAGER TMS to oprogramowanie do zarządzania firmą transportową wydawane przez Trans-Europe Software Services (TESS Francja), europejską firmą specjalizującą się w rozwijaniu rozwiązań informatycznych dla przemysłu transportowego w całej Europie. Firma TESS reprezentowana jest we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu i w Afryce Północnej. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie. TESS rozprowadza swoje oprogramowanie Transport Road Manager (TMS) wśród przewoźników drogowych, przemysłowców i pośredników transportowych w całej Unii Europejskiej i Afryce Północnej. Posiadamy centra wsparcia i ośrodki szkoleniowe w Bretanii, PACA, Bordeaux, Liège i Casablance. funkcje oprogramowania są kompletne i pozwalają na zarządzanie firmami wszystkich rozmiarów: przewoźnicy całych ładunków, dużych, transport na paletach, dystrybucja, pojazdy, odpady przemysłowe, towary luzem, wywrotki, wina, artykuły świeże i mrożone, napoje, żywność, różnorodne towary.

 7. LEADONANCE

  Rosja

  Leadonance jest agencją automatyzacji marketingu, świadczącą usługi B2B w branży marketingu online na platformach Marketo i Pardot. Konsultanci marketingu bezpośredniego pomagają firmom w zautomatyzowaniu strategii marketingowych, zarządzaniu podróżami klienta ich klientów, w oparciu o doświadczenie globalnych liderów rynku. Leadonance tworzy przejrzyste i ewolucyjne programy wsparcia służące poprawie wiodących współczynników konwersji i utworzenia stabilnego kanału komunikacji z klientami. Usługi agencji obejmują: kampanie reklamowe; analitykę marketingową i zarządzanie leadami; tworzenie punktów dostępu do internetu, stron docelowych i formularzy; integrację ręcznie pisanych CRM i aplikacji z Marketo; tworzenie oprogramowania użytkowego dla sektora sprzedaży i marketingu celem rozszerzania funkcjonalności Marketo. Agencja chętnie oferuje swoim klientom B2B szeroki wachlarz usług, od doradztwa w zakresie użytkowania Marketo do całkowitego uruchomienia systemu, czy też od integracji strony internetowej po zarządzanie programami.

 8. 'ESCENT

  Belgia

  ESCENT oferuje usługi doradztwa w zakresie realizacji i zarządzania projektami IT. Escent jest także ośrodkiem szkoleniowym, znanym i posiadającym certyfikat International Requirements Engineering Board (IREB) oraz International Institute of Business Analysis (IIBA), czyli dwóch stowarzyszeń będących światowymi liderami w zakersie określania i promocji technik związanych z inżynierą wymagań. Opiera się na stosowaniu własnego podejścia EBA (Efficient Business Analysis) i usługach certyfikowanego szkolenia.

 1. ARCADIA GLOBAL SOLUTIONS

  Stany Zjednoczone

  Dedykowane aplikacje biznesowe na zamówienie; Modyfikacja istniejącego oprogramowania; Zespoły specjalistów. Główne dziedziny: opracowywanie i rozwój aplikacji biznesowych przeznaczonych do automatyzacji procesów biznesowych (BPA), zarządzania zasobami ludzkimi (HRM), rachunkowości i zarządzania finansami, edukacji i rozwiązań e-learning, przechowywania danych farmaceutycznych, ubezpieczeń, bezpieczeństwa informacji. Aplikacje komputerowe, aplikacje sieciowe (intranet, portale umożliwiające współpracę, kompleksowe usługi online), aplikacje mobilne dla biznesu (Android, iOS, Windows Phone)

 2. NETTERIA.NET

  Polska

  Firma realizuje projekty internetowe oraz oprogramowanie dla firm, instytucji, osób prywatnych. W ofercie między innymi: Tworzenie stron internetowych Oprogramowanie na zamówienie Tworzenie aplikacji web Projektowanie i tworzenie serwisów www Serwisy mobilne - responsywne www Optymalizacja stron www Audyt stron internetowych Naprawa i pomoc techniczna Wordpress Sklepy internetowe Projekty bazodanowe Projekty aplikacji Aplikacje windows Aplikacje linux Grafika reklamowa Projekty logo Naprawa i wsparcie PrestaShop Banner reklamowe Projekty broszur Wdrożenia Google API Wdrożenia Facebook API Wdrożenia Twitter API Wdrożenia Magento, PrestaShop, ... Systemy CRM & ERP Wsparcie i naprawa Magento Dysponujemy kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem.

 3. YUMA - OPROGRAMOWANIE KSIĘGOWE YUMA

  Polska

  Prowadzisz firmę i zależy ci na efektywnym zarządzaniu finansami, księgowością lub kadrami? Wypróbuj oprogramowanie Przedsiębiorstwa Informatycznego YUMA sp. z o.o. Oferowany przez nas pakiet autorskich systemów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych oraz gospodarki materiałowej pomoże ci usprawnić działania Twojej firmy. Nasi specjaliści w oparciu o potrzeby firmy, pomogą ci wybrać odpowiedni program, który najlepiej sprawdzi się w przedsiębiorstwie i będzie dostosowany do Twoich wymagań. Poza wdrożeniem systemu, zajmiemy się też przeszkoleniem pracowników, by mogli oni z łatwością korzystać z możliwości, jakie daje programowanie YUMA.

 4. OPROGRAMOWANIE ERP - DRIT

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się wdrażaniem i dobieraniem systemów ERP do poszczególnych typów działalności. Zajmujemy się wprowadzaniem oprogramowań ERP od początku do końca - począwszy od skrupulatnego wdrożenia, kończąc na szkoleniach przyszłych użytkowników. Jesteśmy oficjalnym partnerem enova - przeprowadzamy dokładne szkolenia z zakresu tego programu do zarządzania. Działamy w Krakowie i Warszawie. Przygotowaliśmy liczne moduły, które jeszcze bardziej ułatwiają zarządzanie firmą. Moduły do zarządzania produkcją, dla księgowych i wiele innych.

 5. DREAMSOFT

  Polska

  Dreamsoft to polska firma posiadająca serwis sprzedaży i dystrybucji różnego oprogramowania. Sprowadzamy i rejestrujemy programy i licencje z całego świata, także na zamówienie. Jesteśmy oficjalnym partnerem wielu uznanych producentów programów. Programy można kupować w naszym sklepie internetowym lub złożyć zapytanie o cenę licencji - wtedy sprowadzamy program na zamówienie. Produkty przez nas dostarczane przyniosą Twojej firmie korzyść większą niż ich cena.Współpracujemy z instytucjami państwowymi i szkołami. Zapewniamy naszym klientom konieczne dokumenty do uzyskania dopłat UE na oprogramowanie.

 6. THOMAS IT PAWEŁ MARCZYŃSKI

  Polska

  Firma Thomas IT działa na rynku informatycznym od 2010 roku. Zapewniamy wysoką jakość produktów i świadczonych usług. W swojej ofercie firma posiada produkty takich firm jak: Red Hat, Suse Linux, Fortigate, HP, IBM i wiele innych. Ponadto oferuje montaż centrali telefonicznej 3CX, która to pozwala na samodzielne zarządzenie, niezależnie od tego czy centrala telefoniczna znajduje się na koncie chmurowym lub serwerze. Korzyści płynące z tego innowacyjnego rozwiązania jest wiele, m.in. przyczynia się to do redukcji kosztów, daje możliwość zarządzania we własnym zakresie, ujednolica komunikację, integruje rozwiązania wideokonferencyjne. Oferuje połączenia na smartphonach (dla systemu Android i iOS). Korzystając z centrali telefonicznej software 3CX, twoje bieżące wydatki znacznie się zmniejszą, ponieważ zmniejszysz swój rachunek za telefon o 80%, wykonasz bezpłatne połączenia między biurem i połączenia oddziałowe dzięki wirtualnej centrali a do tego wykorzystasz widoczne łącza komunikacyjne SIP, aby zmniejszyć opłaty za połączenia wychodzące.

 7. SMARTBEES SP. Z O.O.

  Polska

  Smartbees to Software House z ponad 10 - letnim doświadczeniem w tworzeniu interaktywnych rozwiązań dla firm. Tworzymy zarówno proste, jak i zaawansowane strony internetowe, aplikacje webowe oraz platformy e-commerce dla firm z sektora B2B oraz B2C. Nasze rozwiązania są dedykowane do małych firm, które chcą rozwijać swoją ofertę w przyszłości, a także dużych przedsiębiorstw i korporacji, które potrzebują rozbudowanych systemów i aplikacji na już. Zapewniamy wysoką jakość tworzonych projektów oraz ustandaryzowany proces obsługi klienta.

 8. DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM INFORMATYKI SP. Z O.O. DCI

  Polska

  Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp. z o.o. (DCI) powstało z inicjatywy ekspertów w dziedzinie IT współpracujących z Dolnośląską Izbą Gospodarczą w ramach programów PHARE. Od początku istnienia priorytetowym celem naszej firmy jest świadczenie podmiotom gospodarczym oraz instytucjom publicznym kompleksowych usług z dziedziny informatyki i teleinformatyki.Oferujemy naszym Klientom usługi z następujących dziedzin: - Informatyka- Automatyczna Identyfikacja- Systemy Zabezpieczeń- Avaya- Systemy nadzoru- Systemy monitoringu video- Systemy pomiarowe- System Symfonia- OutsoursingZapraszamy do współpracy.www.dci.pl

 9. POSITIVE POWER

  Polska

  Firma Positive Power prowadzi działania od ponad dekady. Obecnie zajmujemy się zwłaszcza budowaniem sklepów internetowych, chwalonych systemów B2C, outsourcingiem IT, a także gruntownym programowaniem aplikacji na Androida. Zasadnicze w zarządzaniu sklepu internetowego jest precyzyjne zgranie go zarazem do zapotrzebowań właścicieli jak i użytkowników. Spółka Positive Power proponuje rozmaite powiązania, przede wszystkim z kurierami, e-płatnościami lub programami do fakturowania. Nasza agencja Positive Power to przede wszystkim nowoczesność, a również olbrzymie doświadczenie w jednym punkcie.

 10. ZETO OPOLE SP. Z O.O.

  Polska

  ZETO Opole oferuje autorski Zintegrowany System Informatyczny XYZ klasy ERP służący do wspomagania zarządzania różnymi obszarami przedsiębiorstwa, począwszy od rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, poprzez zarządzanie personelem, aż po kompleksową obsługę procesów logistycznych i produkcyjnych wraz z wdrożeniem, szkoleniem oraz nadzorem nad eksploatacją. Będąc autorem tego oprogramowania jesteśmy w stanie dostosować go do specyficznych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych oraz sprzętem do obsługi handlu wraz z przeznaczonymi do nich akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi. Posiadamy oprogramowanie dla dużych, średnich i małych firm oraz do obsługi Gastronomi, Hoteli, SPA i Obiektów Rekreacyjno-Sportowych. Oferujemy pełną gamę usług informatycznych m.in.: konsulting, wdrażanie systemów komputerowych, serwis techniczny sprzętu komputerowego, montaż wraz z instalacją oraz serwisem sieci komputerowych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw - Import eksport

Liczba wyników

15 866 Przedsiębiorstwa