• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw

Wyniki dla

Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw - Import eksport

 1. UNICRAFT

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Unicraft to firma informatyczna ( IT), która dostarcza rozwiązania do zdalnego szkolenia pracowników. Głównym produktem Unicraft jest system zarządzania szkoleniami pracowników. Korzystając z serwisu online można szybko przedstawić technologię firmy, wdrożyć tę technologię na szkoleniach, przyporządkować szkolenia pracownikom, a następnie kontrolować zrozumienie i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Pozwala to zachować całą wiedzę o technologiach biznesowych w firmie i szybko podzielić się nią poprzez szkolenie zwłaszcza nowych pracowników. Daje to możliwość szybkiej adaptacji nowych pracowników, doskonalenia umiejętności dotychczasowej kadry oraz regularnej certyfikacji. Unicraft zapewnia pełen zakres usług związanych z uruchomieniem szkoleń na odległość: audyt obecnego systemu szkoleń, katalog gotowych kursów dla każdej funkcji biznesowej, opracowanie szkoleń niestandardowych, a także kompleksowy projekt wprowadzenia szkoleń korporacyjnych.

  Witryna www Open In New icon
 2. «ROBOCLAIM» LIMITED LIABILITY COMPANY

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Firma Roboclaim założona w 2019 roku opracowuje oprogramowanie aplikacyjne dla branży bankowej, finansowej, ubezpieczeniowej, parkingowej oraz dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Roboclaim tworzy oprogramowanie pozwalające na optymalizację działalności biznesowej, automatyzację transakcji prawnych oraz zarządzanie zaległymi należnościami. Oprogramowanie Roboclaim do elektronicznego przetwarzania danych pomaga w tworzeniu optymalnych, nowoczesnych rozwiązań i stwarza warunki do rozwoju i skalowania biznesu. Jednym z udanych osiągnięć firmy jest platforma chmurowa URROBOT, która automatyzuje zarządzanie należnościami na rzecz organizacji, sędziów i komorników. Platforma ta ułatwia wszystkie etapy pracy: od automatycznych połączeń telefonicznych z dłużnikami po sporządzanie wniosków do Federalnej Służby Podatkowej i banków dla komorników. URROBOT nawet 45-krotnie przyspiesza obsługę dłużników, przewidywanie poziomu długów i ich spłatę dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji i automatyzacji wszelkiego rodzaju obliczeń.

  Witryna www Open In New icon
 3. TAMPLO

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. SYNKO GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. QAD EUROPE

  Francja

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. PROACTIS GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. NORTHWIND - PAYROLL SERVICE & HR CONSULTING UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. PAYCHEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. SPACEWELL

  Belgia

  Verified by Europages badge
 5. VLC - STRATEGIC DIGITAL SOLUTIONS

  Belgia

  Verified by Europages badge
 1. WOODSWALLOW S.L.

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 2. TERCIEL

  Luksemburg

  Verified by Europages badge
 3. EDGETECH SPEECHTECHNOLOGIES

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. SOGELIS

  Luksemburg

  SOGELIS jest partnerem nie do pominięcia w zakresie integracji rozwiązań informatycznych do zarządzania projektami Państwa przedsiębiorstwa i zapewnienia zarządzania Państwa grafikiem. Dostarczymy Państwu narzędzia praktyczne do : Zarządzania grafikiem - Optymalizacji klasyfikacji informacji przydatnych do sukcesu Państwa projektów - Zwiększenia Państwa rentowności i konkurencyjności - Wzrostu satysfakcji Państwa klientów - Poprawy komunikacji między Państwa ekipami i ekipami Państwa klientów. Firma SOGELIS, edytor rozwiązań informatycznych w zakresie zarządzania projektami, opiera się na doświadczeniu grupy EASYSOLUTIONS. Lokalny podmiot od ponad 10 lat, grupa EASYSOLUTIONS została poważnym partnerem w dziedzinie integracji rozwiązań w zakresie oprogramowań do zarządzania projektami, szczególnie w branży nieruchomości. W całej Europie francuskojęzycznej, grupa liczy dziś ponad 600 klientów, w tym 280 znajduje się w Luksemburgu.

 5. TERMISOUND SRL

  Włochy

  Firma Termisound zrodziła się z połączenia pasji dla muzyki i długiego doświadczenia w dziedzinie projektowania elektroniki. Wykształcenie w dziedzinie elektroniki użytkowej, w szczególności w zakresie automatyki przemysłowej z systemami opracowanymi i wykonanymi zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta, a także robotyki, instalacji na dużą skalę w sektorze metalurgii i różnych zastosowaniach w różnorodnych dziedzinach. Z biegiem lat stosowaliśmy liczne mikroprocesory, od pierwszych Intel 8085, Zilog Z80, Rockwell 6502, Motorola 68000 i ich pochodnych, w tym DSP, NEC, HITACHI... aż po najnowsze AVR i ARM. Wytwarzanie oprogramowania podążało zgodnie z tą samą ewolucją, zaczynając od języka asemblerowego, przechodząc do c i c++ na różnych systemach operacyjnych takich jak Windows, Linux et Android.

 6. BODET SOFTWARE

  Francja

  Francuski lider w dziedzinie zarządzania czasem w przedsiębiorstwie, filia grupy Bodet, europejskiego lidera w dziedzinie mierzenia czasu. – Zarządzanie czasem obecności/nieobecności - Zarządzanie zasobami ludzkimi/ SIRH – Kontrola dostępu i bezpieczeństwo budynków - MES/Pilotaż warsztatu. Bodet Software to jednocześnie wydawca programów oraz producent terminali do czytania odznak oraz czytników dostępu. Programy komputerowe i sprzęt, SIRH i kontroli dostępu są produkowane we Francji i sprzedawane w ponad 40 krajach.

 7. BEWIN SOLUTIONS

  Belgia

  ! ! UNIKATOWE: KOMPLETNE oprogramowanie ERP za 25 EUR/miesiąc! Celem firmy BeWin Solutions ERP jest umożliwienie rzemieślnikom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom zarządzania swoją działalnością, relacjami biznesowymi, projektami, pracownikami i zadaniami administracyjnymi bez konieczności wydawania majątku na oprogramowanie i doradztwo informatyczne. Oprócz w pełni przystępnej ceny, nasz system ERP jest bardzo wszechstronny: znajdziesz różne moduły do zarządzania wszystkim via tylko jeden interfejs: Moduł CRM (Customer Relationship Management), który pozwala zarządzać relacjami z partnerami handlowymi. Moduł „Projekty", który umożliwia zarządzanie kompletnym monitoringiem projektów Twojej firmy. Moduł „Administracja" do zarządzania zadaniami administracyjnymi Twojej firmy. Moduł „Zarządzanie zasobami ludzkimi", który umożliwia zarządzanie informacjami dotyczącymi pracowników. Pełna tabela do zarządzania codzienną działalnością Twojej firmy.

 8. CLOUD4Y (FLEX LLC)

  Rosja

  Założona w 2009 roku Cloud4Y jest platformą usług przetwarzania w chmurze z siedzibą w Moskwie w Rosji zapewniającą firmom usługi w chmurze na zasadzie pładności zgodnie z rzeczywistym użyciem (pay-as-you-go). Dziś Cloud4Y działa na całym świecie i należy do Top 10 dostawców IaaS (infrastruktury jako usługi) w Rosji. Wśród naszych klientów są: Heineken, Viasat, Sberbank, Rosneft i wielu innych. POPULARNE ROZWIĄZANIA: Serwer wirtualny (IaaS); Hosting i ochrona danych osobowych w Rosji; Odzyskiwanie po awarii (DRaaS); Przechowywanie danych (wł. S3); Obliczenia na GPU; Rozwiązania SaaS: DaaS, tworzenie kopii zapasowych w chmurze, rozwiązania zabezpieczające i nie tylko. CECHY WYRÓŻNIAJĄCE: 11 lat doświadczenia w budowaniu rozwiązań chmurowych; SLA 99.982% - 99.99% dostępności systemu; Centra danych Tier III (Rosja, Niemcy i Holandia); Przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych (242-FZ, 152-FZ, GDPR); Rozwiązania rozproszone geograficznie (DRaaS, BaaS); Całodobowe 24/7 wsparcie techniczne na żywo w jezyku angkielskim, arabskim i rosyjskim oraz osobisty menedżer; Rozliczanie godzinowe i płatność według użycia (Pay-as-you-go). Bez rezerwacji; Ogromne oszczędności.

 9. ISS ART

  Rosja

  Witamy! Trafiłeś do firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Niezależnie od tego, czy jesteś dużą czy średnią firmą, przedsiębiorstwem rodzinnym czy startupem, znajdziesz tu zespół, który zadba o pomyślną realizację Twojego projektu. ISS Art działa od 2003 roku na całym świecie. Nasza podróż rozpoczęła się od UpWork - byliśmy jednym z pierwszych deweloperów platformy oDesk. Obecnie mamy ponad 80 osób w zespole i ponad 500 zrealizowanych projektów. Nasze kluczowe usługi: aplikacje webowe (Java, Python) i mobilne (SwiftUI, Flutter) oraz rozwój rozwiązań z zakresu AI, Machine Learning i Computer vision. Nasze kluczowe branże: FCMG, Produkcja, Media, Recykling, Edukacja, Ochrona zdrowia. Zaufali nam ABB/Cassantec/, JnetDirect, BigBrassBand, Cerulean Studios, oDesk itp. Z większością klientów współpracujemy od ponad 6 lat. Rozwój Twojego projektu nie będzie trwał tak długo. Chcemy tylko powiedzieć, że stworzyliśmy produkt, którego nasi klienci wciąż używają i który wciąż ulepszają.

 10. LOGSOFT SYSTEMY LOGISTYCZNE

  Polska

  Firma Logsoft jest twórcą wyspecjalizowanego programu do zarzadzania magazynami wysokiego składu. Autorski system logistyczny Lite WMS to rozwiązanie klasy Warehouse Management System służące do kompleksowego zrządzania procesami magazynowymi we wszystkich przypadkach, gdy wymagana jest pełna identyfikacja towaru począwszy od dużych magazynów poprzez hurtownie po sklepy internetowe. Obsługuje wszystkie podstawowe procesy magazynowe, •przyjęcie (wraz z wydrukiem etykiet paletowych)•składowanie •wydania całopaletowe•zbiórkę sztukową•załadunek samochodów•wydruk listów przewozowych CRM•obsługa kurierów (DHL, UPS, DPD, Schneker, Poczta Polska)Wszystkie opisane wyżej operacje przeprowadzone mogą być za pomocą terminali radiowych jak i papierowych wydruków (karty zbiórk, listy zadań itp.).Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami lub wizyty referencyjnej.

 1. GETREALPRICE

  Rosja

  Getrealprice - to usługa polegająca na monitorowaniu cen i asortymentu w Internecie z późniejszym przetwarzaniem otrzymanych danych. Istnieje wiele różnych sklepów internetowych w Twoim kraju i na świecie. Wszystkie handlują różnymi towarami. Niektóre z produktów w różnych sklepach internetowych są takie same. Znajdujemy takie produkty i śledzimy ich ceny. Jak to działa: Ceny w sklepach internetowych są pobierane przez specjalne roboty (parsery). Getrealprice zbiera informacje na temat> 10 000 000 cen dziennie dla różnych klientów. Strony internetowe są chronione przed gromadzeniem danych. Gtrealprice jest w stanie ominąć istniejące zabezpieczenia gromadzenia danych bez dodatkowego obciążenia sklepów internetowych. Wszystkie dane są przechowywane na serwerach Getrealprice i są regularnie przekazywane klientom. Ponadto dostarczamy dane dla: Sklepów internetowych w kraju; Marek producentów; Badaczy marketingowych; Trenerów sieci neuronowych; Ośrodków badawczych.

 2. LEADONANCE

  Rosja

  Leadonance jest agencją automatyzacji marketingu, świadczącą usługi B2B w branży marketingu online na platformach Marketo i Pardot. Konsultanci marketingu bezpośredniego pomagają firmom w zautomatyzowaniu strategii marketingowych, zarządzaniu podróżami klienta ich klientów, w oparciu o doświadczenie globalnych liderów rynku. Leadonance tworzy przejrzyste i ewolucyjne programy wsparcia służące poprawie wiodących współczynników konwersji i utworzenia stabilnego kanału komunikacji z klientami. Usługi agencji obejmują: kampanie reklamowe; analitykę marketingową i zarządzanie leadami; tworzenie punktów dostępu do internetu, stron docelowych i formularzy; integrację ręcznie pisanych CRM i aplikacji z Marketo; tworzenie oprogramowania użytkowego dla sektora sprzedaży i marketingu celem rozszerzania funkcjonalności Marketo. Agencja chętnie oferuje swoim klientom B2B szeroki wachlarz usług, od doradztwa w zakresie użytkowania Marketo do całkowitego uruchomienia systemu, czy też od integracji strony internetowej po zarządzanie programami.

 3. KANTATA SP. Z O.O.

  Polska

  Prowadząc szkolenia, kursy i konferencję wykorzystujemy zdobytą wiedzę w zakresie programowania, informatyki i księgowości. Poruszane tematy kierowane są do księgowych i biur rachunkowych, które najczęściej wykorzystują wdrażane oprogramowanie. Systemy zarządzające Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24 wnikają w środowisko firmy tworząc jednolity element z pozostałymi aplikacjami. Wdrażając program pomagamy nie tylko w doborze odpowiedniej wersji systemu, ale również sprawdzamy możliwości techniczne urządzeń na których instalowany jest system. Polecane przez nas urządzenia to IBM, NTT, HP, LENOVO. Co więcej chronimy wszystkie Państwa komputery przed niebezpiecznymi aplikacjami instalując oprogramowanie antywirusowe ESET Smart Security.Comarch ERP Optima to najbardziej popularne oprogramowanie zaprojektowane dla małych i średnich firm, biur rachunkowych i placówek medycznych. Podział na kolejne moduły umożliwia dopasowanie systemu do rodzaju działalności (S

 4. RAILWAYMEN

  Polska

  Railwaymen to zespół profesjonalistów zajmujących się tworzeniem oprogramowania webowego i mobilnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku IT, dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Nasze projekty opierają się na technologiach Ruby on Rails, iOS i Android. Wspieramy projekty na każdym etapie i pomagamy w realizacji zupełnie nowych koncepcji. Do zarządzania projektami używamy metodologii AGILE, dzięki czemu zawsze zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie. Nasze atrybuty: - Budowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb biznesowych naszych klientów - Użycie prostych i sprawdzonych rozwiązań - Stała, otwarta i szczera komunikacja i profesjonalne doradztwo w celu zwiększenia wartości i jakości produktu Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami oraz startupami. Możemy pochwalić się realizacją wielu projektów mobilnych i webowych. W 2015 roku znaleźliśmy się wśród najlepszych Software i Web Developerów w Polsce. Railwaymen w liczbach: 50 sukcesywnie zakończonych projektów web i mobile 564K+ linii czystego kodu 125 stosowanych przez nas technologii i narzędzi 16752 godzin przeznaczonych na realizację projektów 40 wyspecjalizowanych pracowników

 5. DELIVR

  Polska

  Delivr to grupa pasjonatów, zajmujących się tworzeniem rozwiązań VR (wirtualna rzeczywistość) i AR (rozszerzona rzeczywistość) dla biznesu. Dzięki połączeniu naszych doświadczeń w branży kreatywnej z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu gier i aplikacji na wszelkie dostępne platformy, stworzyliśmy team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Dostarczamy kompletne rozwiązania, projektowane indywidualnie pod potrzeby klienta.Wirtualna rzeczywistość to nowe medium, które pozwala nam na prezentacje dowolnych treści w ekscytujący sposób. Tworzymy angażujące, interaktywne aplikacje, które wywołują uśmiech i ekscytację. Wirtualna rzeczywistość to jednak nie tylko rozrywka...Dzięki VR, możemy zaprosić klienta do wirtualnego świata naszej marki, zaprezentować nasz produkt w interaktywny sposób, stworzyć nowoczesne narzędzie szkoleniowe, czy wirtualny model budynku, po którym klient będzie mógł się przechadzać. Możliwości są nieograniczone! Tworzymy różnego rodzaju oprogramowanie szyte na miarę - skontaktuj się z nami po więcej informacji!

 6. LEMONUNIT.COM

  Polska

  LemonUnit.com is company with enormous passion for creating great things. Our goal is to help companies succeed in the e-commerce world and bring them global success by providing custom software solution and end-to-end business services. Each one of us has great experience in creating platforms of global reach, high traffic, and focus on the goal. We don't invent wheel from scratch, we using Agile methodology for deliver product in changing environments. For a better way of building products we using framework called Scrum, which is a management and control process that cuts through complexity to focus on building products that meet business needs. Management and teams are able to get their hands around the requirements and technologies, never let go, and deliver working products, incrementally and empirically.

 7. ARCADIA GLOBAL SOLUTIONS

  Stany Zjednoczone

  Dedykowane aplikacje biznesowe na zamówienie; Modyfikacja istniejącego oprogramowania; Zespoły specjalistów. Główne dziedziny: opracowywanie i rozwój aplikacji biznesowych przeznaczonych do automatyzacji procesów biznesowych (BPA), zarządzania zasobami ludzkimi (HRM), rachunkowości i zarządzania finansami, edukacji i rozwiązań e-learning, przechowywania danych farmaceutycznych, ubezpieczeń, bezpieczeństwa informacji. Aplikacje komputerowe, aplikacje sieciowe (intranet, portale umożliwiające współpracę, kompleksowe usługi online), aplikacje mobilne dla biznesu (Android, iOS, Windows Phone)

 8. ROAN AGENCJA INTERAKTYWNA MARIA ŁUKIN

  Polska

  Strony WWW E-Sklepy Pozycjonowanie - SEO Wydajny Hosting Firma ROAN Agencja Interaktywna została założona w 2005 roku z misją pomagania klientom w pozyskiwaniu nowych klientów każdego dnia. Osiągnęliśmy imponującą pozycję w rankingach wyszukiwarek i fenomenalne pozyskanie ruchu dla klientów z najróżniejszych branż. Niezależnie od tego, czy planujesz nową stronę, czy też potrzebujesz zmian na obecnej stronie internetowej jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasz profesjonalny Zespół ROAN24 projektantów stron internetowych i programistów pomoże Ci znaleźć najlepszą opcję dla Ciebie. Nie tylko projektujemy strony internetowe, ale także optymalizujemy strony www pod kątem widoczności strony w Google. Tak więc zaczynamy od zera, a gdy zaczniemy budować Twoją stronę www, pomyślimy o krok do przodu i dodamy wszystkie ważne kody, słowa kluczowe pod pozycjonowanie łącznie z dobrą treścią do Twojej nowej witryny na etapie projektowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony WWW, sklepu internetowego, usługi pozycjonowania, czy wydajnego hostingu, to kluczem do sukcesu jest dobrze przemyślana kreacja. Jesteśmy małym twórczym Zespołem ROAN24 z wielkimi marzeniami, aby robić wielkie rzeczy dla Ciebie w sposób przemyślany, kreatywny i skuteczny. Integrując strategię online z inteligentną realizacją, pomagamy klientom skuteczniej działać online - generując leady, budując zaangażowanie i zwiększając sprzedaż.

 9. NETTERIA.NET

  Polska

  Firma realizuje projekty internetowe oraz oprogramowanie dla firm, instytucji, osób prywatnych. W ofercie między innymi: Tworzenie stron internetowych Oprogramowanie na zamówienie Tworzenie aplikacji web Projektowanie i tworzenie serwisów www Serwisy mobilne - responsywne www Optymalizacja stron www Audyt stron internetowych Naprawa i pomoc techniczna Wordpress Sklepy internetowe Projekty bazodanowe Projekty aplikacji Aplikacje windows Aplikacje linux Grafika reklamowa Projekty logo Naprawa i wsparcie PrestaShop Banner reklamowe Projekty broszur Wdrożenia Google API Wdrożenia Facebook API Wdrożenia Twitter API Wdrożenia Magento, PrestaShop, ... Systemy CRM & ERP Wsparcie i naprawa Magento Dysponujemy kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem.

 10. TESS FRANCE

  Francja

  ROAD MANAGER TMS to oprogramowanie do zarządzania firmą transportową wydawane przez Trans-Europe Software Services (TESS Francja), europejską firmą specjalizującą się w rozwijaniu rozwiązań informatycznych dla przemysłu transportowego w całej Europie. Firma TESS reprezentowana jest we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu i w Afryce Północnej. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie. TESS rozprowadza swoje oprogramowanie Transport Road Manager (TMS) wśród przewoźników drogowych, przemysłowców i pośredników transportowych w całej Unii Europejskiej i Afryce Północnej. Posiadamy centra wsparcia i ośrodki szkoleniowe w Bretanii, PACA, Bordeaux, Liège i Casablance. funkcje oprogramowania są kompletne i pozwalają na zarządzanie firmami wszystkich rozmiarów: przewoźnicy całych ładunków, dużych, transport na paletach, dystrybucja, pojazdy, odpady przemysłowe, towary luzem, wywrotki, wina, artykuły świeże i mrożone, napoje, żywność, różnorodne towary.

Filtry

Wyniki dla

Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw - Import eksport

Liczba wyników

17 302 przedsiębiorstwa