• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oprawy dekoracyjne

Wyniki dla

Oprawy dekoracyjne - Import eksport

 1. ARTLABS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ARTLABS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach drukowanie fotografii, oprawa dzieł, usługi fotograficzne, i laboratoria fotograficzne. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 2. MAISON RAPHAËL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON RAPHAËL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, Ilustracje reklamowe, Poligrafia, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, dekoracja wnętrz, dekoracja ścienna, ramy na miarę, Oprawy dekoracyjne, i Ilustracje reklamowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. FRAMES FACTORY

  Polska

  Producent ram, ramek oraz antyram polegający na Polskich oraz Europejski dostawcach profili. Dzięki bezpośredniej produkcji odznaczamy się niską ceną oraz możliwie najlepszą jakością , a dzięki zróżnicowanemu asortymentowi oraz kolorystyce jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanemu odbiorcy. Nasze ramy cieszą się dobrą opinią pośród dystrybutorów ramek na zdjęcia, drukarni grafik oraz plakatów jak i dekoratorów wnętrz. Zapraszam do kontaktu i przekonaniu się o jakości naszych wyrobów .

 4. SPAGL GMBH

  Niemcy

  "Innowacja poprzez tradycję" charakteryzuje nasz wyjątkowy styl ram od ponad 100 lat i 4 pokoleń. Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości i perfekcyjnego wykonania w zakładzie produkcyjnym, w którym rzemiosło ma długą tradycję: W dolinie rzeki Ilz w Lesie Bawarskim. Nasze najwyższe standardy obejmują wybór drewna z certyfikatem ekologicznym, fachowe wykończenie powierzchni, kompletne obramowanie z passe-partout i specjalne szkło. Jesteśmy specjalistami od najbardziej niezwykłych pomysłów na ramy i zaopatrujemy klientów na całym świecie.

 5. TECNORIVEST SRL

  Włochy

  Założone 21 maja 1993 r., przedsiębiorstwo Tecnorivest Srl działa od wielu lat w dziedzinie kształtowników pokrytych drewnem, zrealizowanych na różnych materiałach: listwy przyścienne, osłony przewodów elektrycznych do drzwi, boazeria, kątowniki, osłony narożników. Wykładzina może być wykonana ze sklejki, zwłaszcza ze szlachetnej skóry lub egzotycznego drewna i istnieje możliwość wyboru podkładu między jodłą łączoną finger-joint, wielowarstwową lub MDF.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESKATE ROHRVERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nasze usługi obejmują kołnierze gięte na zimno ze stali i stali nierdzewnej, systemy tulei zaciskowej, profile formowane na zimno ze stali i stali nierdzewnej oraz spawane podzespoły części maszynowych.

 2. F.LLI SIGNORINI

  Włochy

  Zainstalowana w Perignano, prowincja Piza, firma F.lli Signorini od lat specjalizuje się w produkcji masy drzewnej, luster i ram wykonywanych zgodnie z zasadami sztuki sprawdzonymi metodami i z użyciem maszyn o wysokiej technologii przez wysoko wykwalifikowany personel.

 3. IACONO MARIA PRODUZIONE CRONICI NAPOLI

  Włochy

  Iacono Maria produkuje i sprzedaje drewniane listwy do ram do obrazów i zdjęć. Znajdziesz tam ramy i produkty rzemieślniczej jakości. Możemy wykonać ramy i lustra o każdych wymiarach, nawet nietypowe, zapewniając Ci doskonały stosunek jakości do ceny.

 4. CABU CORNICI DI CARUSO MARCO

  Włochy

  Firma CABU CORNICI DI CARUSO MARCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach toaletki z lustrem, i ramka na zdjęcie. Ma siedzibę w Certaldo, Włochy.

 5. CIESSE CORNICI

  Włochy

  Firma CIESSE CORNICI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, ramki typu florentin, ramki, Oprawy dekoracyjne, i ramki do zdjęć drewniane. Ma siedzibę w Vicopisano, Włochy.

 1. PROVASI LUCA CORNICI

  Włochy

  Firma PROVASI LUCA CORNICI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach profile drewniane, toaletki z lustrem, i złocenia złotą folią. Ma siedzibę w Bovisio Masciago, Włochy.

 2. QUADRIMOVEL - COMERCIO E INDUSTRIA DE QUADROS, LDA

  Portugalia

  Firma QUADRIMOVEL - COMERCIO E INDUSTRIA DE QUADROS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach stojak, i płótna malarskie. Ma siedzibę w Agualva-Cacem, Portugalia.

 1. KARAAT INLIJSTINGEN

  Belgia

  Firma KARAAT INLIJSTINGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, oprawa dzieł, taśmy do ramek, rama z metalu, i Oprawy dekoracyjne. Ma siedzibę w Wondelgem, Belgia.

 2. LA MAISON DU CADRE DEPUIS 1933

  Francja

  Firma LA MAISON DU CADRE DEPUIS 1933, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Oprawy dekoracyjne, oprawa dzieł, odnawianie dzieł sztuki, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, i Oprawy dekoracyjne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. FRAME SET & MATCH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FRAME SET & MATCH LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. ORO FINO GBR

  Niemcy

  Firma ORO FINO GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, i Oprawy dekoracyjne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. IN OCTAVO

  Luksemburg

  Firma IN OCTAVO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, Oprawy dekoracyjne, odnawianie starej ramy, pozłacanie ram, i grawerowanie. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 6. VMA - MOLDES

  Portugalia

  Firma VMA - MOLDES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, Formy do odlewów precyzyjnych, mould manufacturing plants, Oprawy dekoracyjne, Formy do odlewów precyzyjnych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 7. AIS LIJSTENMAKERIJ GALERIE

  Holandia

  Firma AIS LIJSTENMAKERIJ GALERIE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Ma siedzibę w Almere, Holandia.

 8. ORAC DECOR

  Belgia

  Firma ORAC DECOR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach cokoły, i Materiały DEKORACYJNE. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 1. LUCAS CREATIV

  Belgia

  Firma LUCAS CREATIV, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, Rzemiosło, Farby do akwarel, Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne, Oprawy dekoracyjne, Rzemiosło, Farby do akwarel, i Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne. Ma siedzibę w Meerhout, Belgia.

 2. CORNICI E DINTORNI

  Włochy

  Firma CORNICI E DINTORNI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Oprawy dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach wyroby szklane, lustra na miarę, i druk na płótnie. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 3. CREATIV EVENTSOLUTIONS

  Austria

  Firma CREATIV EVENTSOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oprawy dekoracyjne, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 4. FOTOALBEN-DISCOUNT INH. HENRY NOACK

  Niemcy

  Firma FOTOALBEN-DISCOUNT INH. HENRY NOACK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Papeteria - artykuły, Poligrafia - wyroby różne, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Papeteria - artykuły, i Poligrafia - wyroby różne. Ma siedzibę w Grossröhrsdorf, Niemcy.

 5. BIRAH

  Niemcy

  Firma BIRAH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 6. LUXGLAS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma LUXGLAS TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

 7. JOSEPH FACH GMBH

  Niemcy

  Firma JOSEPH FACH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, Galerie sztuki, Sale wystawowe i galerie sztuki, Sztuka współczesna, Oprawy dekoracyjne, Galerie sztuki, Sale wystawowe i galerie sztuki, i Sztuka współczesna. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. ERWIN WEIGL

  Niemcy

  Firma ERWIN WEIGL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Papeteria - artykuły, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Papeteria - artykuły, i Skład, fotoskład i fotochemigrafia. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 9. JÖRG KÜHN-THOMAS WERBETECHNIK

  Niemcy

  Firma JÖRG KÜHN-THOMAS WERBETECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawy dekoracyjne, Tektura - produkcja, Opakowania papierowe i tekturowe, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Oprawy dekoracyjne, Tektura - produkcja, Opakowania papierowe i tekturowe, i Skład, fotoskład i fotochemigrafia. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 10. EINRAHMUNGEN MAGHAMI

  Niemcy

  Firma EINRAHMUNGEN MAGHAMI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Oprawy dekoracyjne, Prace budowlane wykończeniowe, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Oprawy dekoracyjne, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Niederdorfelden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo