• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opony - materiały do napraw i wulkanizacji

Wyniki dla

Opony - materiały do napraw i wulkanizacji - Import eksport

 1. OPONUS-WROCŁAW SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma, Oponus-Wrocław Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce, włoskiego producenta maszyn wulkanizacyjnych, firmy Sice. Od ponad 20 lat zaopatrujemy serwisy oponiarskie w urządzenia sprawdzone, najwyższej jakości, cechujące się swoją trwałością, oraz niezawodnością.W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. wyważarki do kół, montażownice do opon, podnośniki, sprężarki, klucze do odkręcania kół, np. el-max, klucz elektryczny do odkręcania kół samochodów ciężarowych.Posiadamy w swojej ofercie zarówno sprzęt nowy jak i używany, a w przypadku zakupu nowego sprzęt chętnie przyjmiemy maszyny używane w rozliczeniu.Na zakupione urządzenia udzielamy atrakcyjne RABATY i GWARANCJE, uczymy fachowej obsługi maszyn oraz prowadzimy serwis.Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze fachowców staramy się sprostać każdym wymaganiom klientów pod względem technicznym jak i kosztowym.Z nami Twoja firma może czuć się bezpiecznie.

 2. OKO GROUP

  Polska

  Firma Oko Group specjalizuje się w uszczelnianiu opon. Swoim klientom oferuje innowacyjne produkty, które umożliwiają szybką naprawę dziur i uniknięcie usług wulkanizacyjnych. Sprzedawane przez nią uszczelniacze zostały poddane wielu precyzyjnym badaniom. Używający ich kierowcy mogą liczyć na: • przystosowanie do szerokiego zakresu temperatur i różnych warunków atmosferycznych, • gwarancję na dystans do 140 000 kilometrów, • skuteczne łatanie dziur o dużej średnicy, • imponującą trwałość uszczelnienia, które według testów jest skuteczniejsze od tradycyjnych napraw wulkanizacyjnych, • łatwość użycia produktu i korzystną cenę przy jego zakupie. Pracownicy firmy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. W katalogu dostępne są uszczelniacze do różnych typów pojazdów, w tym ciężarówek, quadów, samochodów osobowych oraz pojazdów rolniczych. Uszczelnienie po przebiciu jest trwałe i zwiększa żywotność opony. Wynika to ze zwalczania porowatości jej powierzchni. W zależności od wybranego modelu produktu klienci mogą uszczelnić dziury od około 3, 5 do 20 mm.

 3. EUROPA PNEUS

  Belgia

  Europa Pneus, pierwszorzędny wybór opon nowych i używanych wszystkich marek: MICHELIN, CONTINENTAL, GOODYEAR, HANKOOK, YOKOHAMA, METEOR WINTER, MASTERSTEEL, MILESTONE, TYFOON itp. Naprawa opon i akumulatorów, 24/24 godz., w niedzielę i święta, a także przewóz samochodów. Import, eksport na całym świecie opon używanych z gwarancją (testowanych maszynowo) oraz opon nowych wszystkich marek.

 4. WULKANIZACJA

  Polska

  Auto Obsługa ADK oferuje usługi z zakresu napraw wulkanizacyjnych jak również z zakresu napraw bieżących i ustawiania geometrii samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy kompleksowość usług związanych z naprawą zawieszenia samochodowego. Nasza firma oferuje szeroki dostęp do różnego rodzaju opon wielu producentów jak również oferuje dostęp do opon używanych.

 5. MRH MÜLSENER ROHSTOFF- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma MRH MÜLSENER ROHSTOFF- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Mülsen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. S.C.RUBBER CAR S.R.L.

  Rumunia

  Firma S.C.RUBBER CAR S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony. Jest również obecna w dziedzinach Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Felgi, Opony i akcesoria, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Felgi, Opony i akcesoria, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 2. ATB

  Belgia

  Firma ATB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony bieżnikowane, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony bieżnikowane, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, i opona używana. Ma siedzibę w Vrasene, Belgia.

 3. NEUMÁTICOS SANTA ANA

  Hiszpania

  Firma NEUMÁTICOS SANTA ANA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach montownica kół do zdejmowania opon samochodowych, opony do ciężarówek, i pompki do opon motocyklowych. Ma siedzibę w Huercal De Almeria / Almeria, Hiszpania.

 4. NUOKA GMBH

  Niemcy

  Firma NUOKA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Opony i akcesoria, naprawa opon, koła z oponami, Opony, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Rohrbach, Niemcy.

 5. TYRE PROTECTOR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TYRE PROTECTOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Newtown, Zjednoczone Królestwo.

 1. DELDO AUTOBANDEN

  Belgia

  Firma DELDO AUTOBANDEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Motocykle - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, i Samochody - akcesoria. Ma siedzibę w Brasschaat, Belgia.

 2. LIONS - MOBILE TYRES & SERVICE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LIONS - MOBILE TYRES & SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach montowanie opon, i wahadła zegarowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. APOLLO VREDESTEIN GMBH

  Niemcy

  Firma APOLLO VREDESTEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, Opony bieżnikowane, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony i akcesoria, Opony bieżnikowane, Opony, i Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Vallendar, Niemcy.

 2. CROSSLEY TYRES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROSSLEY TYRES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Castleford, Zjednoczone Królestwo.

 3. AVTOCENTARELIT

  Bułgaria

  Firma AVTOCENTARELIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 4. STEFFEN STAGE

  Niemcy

  Firma STEFFEN STAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony bieżnikowane, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony bieżnikowane, Opony, i Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Roßlau, Niemcy.

 5. Q TEAM-LAMBRECHT

  Belgia

  Firma Q TEAM-LAMBRECHT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, i opony do ciężarówek. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 6. BOTO BALKAN TYRE CENTER

  Bułgaria

  Firma BOTO BALKAN TYRE CENTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, koła do wózków podnośnikowych i transportowych, opony do ciężarówek, i Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Petrich, Bułgaria.

 7. REIFENRUNDERNEUERUNG F. MÜLLER & C. SANDER GMBH

  Niemcy

  Firma REIFENRUNDERNEUERUNG F. MÜLLER & C. SANDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony bieżnikowane, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony bieżnikowane, Opony, i Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Zwickau, Niemcy.

 8. REINHOLD FISCHER GMBH

  Austria

  Firma REINHOLD FISCHER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, Opony bieżnikowane, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony i akcesoria, Opony bieżnikowane, Opony, i Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Lauterach, Austria.

 1. TECH EUROPE

  Belgia

  Firma TECH EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, i środki chemiczne do naprawy opon. Ma siedzibę w Turnhout, Belgia.

 2. TALLERES OLIVER

  Hiszpania

  Firma TALLERES OLIVER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt do warsztatów blacharstwa samochodowego, i klimatyzatory. Ma siedzibę w Almeria, Hiszpania.

 3. XTRM SYSTEMS

  Francja

  Firma XTRM SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, i Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Luxeuil-Les-Bains, Francja.

 4. REIFENGROßHANDEL JOHANN VAN DÜLLEN GMBH

  Niemcy

  Firma REIFENGROßHANDEL JOHANN VAN DÜLLEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Opony i akcesoria, Opony, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Wetschen, Niemcy.

 5. PTG TYRE REPAIR MATERIALS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PTG TYRE REPAIR MATERIALS LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Harrogate, Zjednoczone Królestwo.

 6. G & H TYRE SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G & H TYRE SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Ma siedzibę w Devizes, Zjednoczone Królestwo.

 7. PUIGAR

  Estonia

  Firma PUIGAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Opony i akcesoria, Opony, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Opony i akcesoria, i Opony. Ma siedzibę w Puiga, Estonia.

 8. REIFEN RUHDORFER GMBH

  Austria

  Firma REIFEN RUHDORFER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Dętki, Wentyle do opon i dętek, Opony bieżnikowane, Opony i akcesoria, Dętki, Wentyle do opon i dętek, Opony bieżnikowane, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Deutschlandsberg, Austria.

 9. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Rumunia

  Firma RUELLE SERVICES S.R.L., roku i działającą w sektorze Opony - urządzenia do produkcji i bieżnikowania. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony i akcesoria, Obręcze na koła i rolki, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Buftea, Rumunia.

 10. NORDGUMMI REIFEN- UND KARKASSENHANDELSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma NORDGUMMI REIFEN- UND KARKASSENHANDELSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, Opony bieżnikowane, Opony i akcesoria, i Opony bieżnikowane. Ma siedzibę w Kirchgellersen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo