• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania termoizolacyjne

Wyniki dla

Opakowania termoizolacyjne - Import eksport

 1. E-PROPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się przetwarzaniem tworzyw sztucznych, specjalizującym się w produkcji butelek PET. Projektowanie, wzornictwo i produkcja butelek PET i pojemników: Wytwarzamy butelki PET o objętości 20 – 1000 ml. Nasze zdolności produkcyjne przekraczają 150 mln butelek rocznie. Stosowane przez nas 1-stopniowe wtryskarko-rozdmuchiwarki oraz 2-stopniowe wtryskarko-rozdmuchiwarki reprezentują najnowocześniejszą technologię produkcji butelek PET i pojemników. Produkujemy własne preformy przy użyciu nowoczesnych instalacji. Spektrum zastosowań naszych produktów: artykuły kosmetyczne, środki czystości, środki chemiczne, miody, musztardy, sosy, soki owocowe, napoje alkoholowe, ocet, oleje spożywcze, mleko, napoje mieszane i inne. Nasza specjalność to projektowanie i produkcja tzw. bezpanelowych butelek PET do napełniania na gorąco. Dzięki naszej elastycznej technologii produkcyjnej jesteśmy w stanie zaoferować korzystne cenowo wytwarzanie w małych i dużych seriach.

 2. AS AGE GMBH DIE BEHÄLTERBÖRSE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kupuj, sprzedawaj, wymieniaj i handluj kontenerami i innymi nośnikami ładunków w prosty i tani sposób. I to wszystko bez żadnych problemów, niezawodnie, tanio i z pełnym wsparciem. Witamy w świecie wymiany kontenerów! Oferujemy Państwu nie tylko możliwość zakupu i sprzedaży kontenerów po korzystnych cenach, ale również kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nimi. Działasz w następujących obszarach: - Strategiczne zakupy kontenerów? - Wymiana niepotrzebnych już pojemników na potrzebne? - Wskazówki dotyczące łączenia i optymalizacji działania basenów kontenerowych? - Szukasz partnera do czyszczenia, kontroli i naprawy nośników ładunku? Nie ma problemu! Po prostu zadzwoń/e-mail/kontakt, a my chętnie pomożemy. https: //behaelterboerse.de/kontakt/

 3. CRAEMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CRAEMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, palety plastikowe, pojemniki plastikowe, przemysłowe palety plastikowe, palety skrzyniowe, palboxy plastikowe, Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, Opakowania termoizolacyjne, i Zbiorniki i skrzynki do składowania. Ma siedzibę w Herzebrock-Clarholz, Niemcy.

 4. PLASTIBAC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma PLASTIBAC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania termoizolacyjne, Opakowania plastikowe, Opakowania termoizolacyjne, Opakowania plastikowe, i palboxy plastikowe. Ma siedzibę w Kuurne, Belgia.

 5. MES TRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MES TRADE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Pudła z tworzyw sztucznych, Galanteria łazienkowa, Zabawki z drewna, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, manierki, kadzie plastikowe, Pudełka z tworzyw sztucznych, i opakowania dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHENCK PROCESS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Schenck Process jest światowym liderem technologii pomiarowych i procesowych. Ta globalna firma powstała ponad 135 lat temu, jako odlewnia żelaza i fabryka wag w Darmstadt. Nie zadowala nas rozmowa telefoniczna z call-centre: zespół z Państwa okolicy prowadzi na miejscu planowanie i koordynację, od optymalizacji procesów, do opracowania indywidualnych rozwiązań. Dzięki unikalnej, globalnej sieci filii i kompetentnych partnerów międzynarodowych, firma Schenck Process jest znana jako specjalista w obszarze inżynierii procesowej i zaawansowanej techniki pomiarowej, ważenia, dozowania, transportowania, przesiewania i automatyki, a także filtracji powietrza. Grupa Schenck Process dzieli się na cztery jednostki biznesowe, według głównych kompetencji i specjalizacji.

 2. SYSTEMPACK MANUFAKTUR MICHAEL SCHLEGEL VORM. HARTMUT H. SCHLEGEL EK

  Niemcy

  Firma Systempack Manufaktur jest od 1895 roku niezawodnym partnerem w następujących dziedzinach: butelki specjalne, butelki na piwo, butelki jednorazowe, butelki z zamknięciem pałąkowym, zamknięcia pałąkowe, nadruki na butelkach, kapsle. Nasz zespół jest zawsze do dyspozycji klientów i oferuje kompleksowe usługi doradcze. Jakość jest naszym najwyższym priorytetem: Przed realizacją wysyłki jeszcze raz sprawdzamy w naszym laboratorium wszystkie istotne parametry jakości zgodnie z STLB. Do kontroli jakości naszych butli gazowych wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia z USA i Europy. Podstawą naszej odpowiedzialności za produkt zgodnie z odnośną ustawą jest własne laboratorium badawcze oraz wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności za produkt. Wszystkie kontrole są dokonywane 1x w trakcie procesu produkcji oraz 1x przed wysyłką do klientów.

 3. SCHIPHORST TRANSPORT- EN OPSLAGTECHNIEK B.V.

  Holandia

  Firma SCHIPHORST TRANSPORT- EN OPSLAGTECHNIEK B.V., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w Deventer, Holandia.

 4. CORPLEX FRANCE KAYSERSBERG

  Francja

  Firma CORPLEX FRANCE KAYSERSBERG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach opakowania, płyty z polipropylenu wnękowego, opakowanie z polipropylenu, i opakowania pp. Ma siedzibę w Kaysersberg, Francja.

 5. EUROPLAST KUNSTSTOFFBEHÄLTERINDUSTRIE GMBH

  Austria

  Firma EUROPLAST KUNSTSTOFFBEHÄLTERINDUSTRIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w Dellach Im Drautal, Austria.

 1. ECOBRINDIS

  Hiszpania

  Firma ECOBRINDIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach sitodruk. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 2. ALQUIENVAS GROUP

  Hiszpania

  Firma ALQUIENVAS GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach wywrotki samochodowe do śmieci. Ma siedzibę w Bellcaire D'urgell, Hiszpania.

 1. ROTOGAL GMBH

  Niemcy

  Firma ROTOGAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w Wilsum, Niemcy.

 2. NORAH PLASTICS

  Holandia

  Firma NORAH PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania termoizolacyjne, Opakowania termoizolacyjne, i kontenery z plastiku dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Arnhem, Holandia.

 3. OBERHOFER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma OBERHOFER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach budowa - wyposażenie. Ma siedzibę w Schönau, Niemcy.

 4. WALTHER FALTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma WALTHER FALTSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w Kevelaer, Niemcy.

 5. LARPLAST

  Turcja

  Firma LARPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MEDILINE ISOTHERMAL SOLUTIONS S.A.

  Grecja

  Firma MEDILINE ISOTHERMAL SOLUTIONS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Chłodziarki campingowe, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Chłodziarki campingowe, Termosy przemysłowe, i skrzynia wolnostojąca. Ma siedzibę w Inofyta, Grecja.

 7. PACKIN GMBH

  Niemcy

  Firma PACKIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach pojemniki plastikowe, i usługi z zakresu logistyki. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 8. MARLOPLAST ENVASES S.L.

  Hiszpania

  Firma MARLOPLAST ENVASES S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Okrągłe opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Dos Hermanas, Hiszpania.

 1. EXAM PACKAGING

  Belgia

  Firma EXAM PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania termoizolacyjne, i Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w STROMBEEK-BEVER, Belgia.

 2. CRAFTING FUTURE GMBH

  Niemcy

  Firma CRAFTING FUTURE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki dystrybucyjne. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. PLANTENBAK.NL

  Holandia

  Firma PLANTENBAK.NL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach skrzynki na kwiaty. Ma siedzibę w Nieuw Milligen, Holandia.

 4. SICHERHEITSWANNE.DE

  Niemcy

  Firma SICHERHEITSWANNE.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach pojemniki plastikowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. STOROPACK FRANCE

  Francja

  Firma STOROPACK FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach isotherm rigids, papier do pakowania, opakowania z polistyrenu, i shock absorbers. Ma siedzibę w St Sebastien Sur Loire, Francja.

 6. EMBALL'ISO

  Francja

  Firma EMBALL'ISO, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w St Georges De Reneins, Francja.

 7. ADP CONSEIL - MEDICOLD

  Francja

  Firma ADP CONSEIL - MEDICOLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, isotherm rigids, i Opakowania spożywcze. Ma siedzibę w Chevreuse, Francja.

 8. NORAH PLASTICS

  Belgia

  Firma NORAH PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania termoizolacyjne, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Pojemniki i skrzynki do składowania, Palety, Opakowania termoizolacyjne, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Pojemniki i skrzynki do składowania, i Palety. Ma siedzibę w Paal-Beringen, Belgia.

 9. ISOVATION

  Francja

  Firma ISOVATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach refrigerating packaging. Ma siedzibę w Avignon Cedex 09, Francja.

 10. EMPTEEZY

  Belgia

  Firma EMPTEEZY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo