• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania plastikowe

Wyniki dla

Opakowania plastikowe - Import eksport

 1. MAYA PLASTIK

  Turcja

 2. ENOL FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Od 2005 roku nieustannie rozwijamy naszą działalność na niemieckim i europejskim rynku opakowań. Dziękujemy naszym licznym, zadowolonym klientom. Oferujemy Wam folie i woreczki niestandardowe wykonane à la Carte! Jako wasz sklep z foliami spełniamy niemal wszystkie wymagania dotyczące opakowań do pakowania zarówno ręcznego, jak i maszynowego. Możemy dostarczyć folie różnej grubości i rozmiarów, odpowiednio do waszej specyfikacji, a ponnadto chętnie służymy poradą i pomocą. Dostarczamy różne rodzaje woreczków z różnych surowców, jakich nie oferuje żaden inny producent obecny na rynku. Opcjonalnie dostarczamy nasze woreczki i torebki, wykroje i arkusze płaskie do 10-kolorowego druku fleksograficznego, a także m.in. do druku wklęsłego. Nasza przedsiębiorcza niezależność umożliwia nam szybkie i sprawne podejmowanie decyzji. Nasza duża moc produkcyjna zapewnia krótkie terminy dostawy – nawet przy dużych zamówieniach

 3. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

 4. LOGO-PLASTIC AG

  Szwajcaria

  Pakowanie zawartości w tworzywo sztuczne (plastik) jest naszą misją i wyzwaniem. Od ponad czterech dekad wspieramy naszych klientów w realizacji ich opakowań z tworzyw sztucznych (plastiku). Lata doświadczenia i znajomość rynku pomagają nam znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Opakowania z tworzyw sztucznych to system, który obejmuje zamknięcie, dekorację, logistykę i utylizację. Optymalizujemy wszystkie te aspetky pod kątem Twoich potrzeb i zrównoważonego rozwiązania opakowaniowego. Nasz asortyment obejmuje różne produkty z tworzyw sztucznych, takie jak butelki, puszki, wiadra, kanistry oraz odpowiednie akcesoria plastikowe. Przetwarzamy politereftalan etylenu (PET), polietylen (PE), polipropylen (PP) i materiały pochodzące z recyklingu (r-HDPE, r-PET, r-PP i Ocean Plastic). Akcesoria z polipropylenu (PP i r-PP) wytwarza nasza największa sieć partnerów. Zrównoważony rozwój i recykling są dla nas ważnymi wartościami.

 5. SEUFERT GESELLSCHAFT FÜR TRANSPARENTE VERPACKUNGEN MBH

  Niemcy

  Wzornictwo i funkcjonalność: przezroczyste opakowanie przyciągające wzrok. Jako tradycyjny producent opakowań transparentnych i innych produktów z różnych rodzajów folii, wiemy jak ważne jest opakowanie. Szczególną rolę odgrywa tu nie tylko ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Chodzi również o udane połączenie korzyści i wyrazistości. To właśnie tutaj optyka ma decydujące znaczenie dla ustalenia, czy zakup będzie dokonany, czy też nie. Z tego powodu nie oferujemy transparentnych opakowań gotowych do sprzedaży. Nasi kreatywni projektanci robią wszystko, co w ich mocy, aby zaprojektować perfekcyjną obudowę dla Twojego produktu. Kreatywność Klarfaltboxem jest niewyczerpywalna, co znajduje odzwierciedlenie w mnogości obszarów naszej działalności. Odkryj naszą atrakcyjną ofertę!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROSE PLASTIC AG

  Niemcy

  jest uznawane na całym świecie za nr 1 w zakresie wysokiej jakości sztywnych opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu narzędziowego. Ale również wiele innych branż docenia bezkompromisową jakość, precyzję i niezawodność firmy, która obecnie zarządzana jest przez trzecie pokolenie właścicieli. Opakowania plastikowe Rose Plastic zapewniają optymalną ochronę Państwa wyrobów i łączą funkcjonalność z prezentacją produktów promującą sprzedaż. Nasz asortyment obejmuje ponad 4.000 artykułów opakowaniowych do różnych zastosowań, np. plastikowe tuby, pudełka, kasety, skrzynki oraz systemy transportowe i organizacyjne.

 2. ERNST BECHTOLD & SOHN E.K.

  Niemcy

  Nazwa, która brzmi dobrze, już od 1885 roku. Firma Bechtold & Sohn posiada długą i pełną sukcesów historię, co nie jest przypadkowe. Również w czwartym pokoleniu ta rodzinna firma kieruje się tymi samymi wartościami, co mistrz tokarski, Johann Peter Bechtold, który założył ją w roku 1885: Są to jakość, ciągłość, osobowość i zaangażowanie. Cechy te stanowią podstawę filozofii naszej firmy. Wolfgang Bechtold i jego 150 pracowników zdobyli dzięki nim doskonałą renomę wśród zakładów przemysłowych, głównie w obszarze farmaceutyki, medycyny i chemii. Pasja do tworzyw sztucznych i technologii: już od ponad pięciu dekad tworzywa sztuczne są dla Bechtold & Sohn materiałem nr. 1. Jest to podstawą ogromnego bogactwa doświadczenia, dzięki któremu wysoko wykwalifikowani pracownicy wytwarzają w systemie 3-zmianowym elementy z tworzyw sztucznych dla dużych firm.

 3. MONOMERO INDÚSTRIA DE PLÁSTICOS LDA

  Portugalia

  Firma Monómero rozpoczęła działalność w 2001 r. w zakresie przetwarzania surowców z tworzyw sztucznych na wszelkiego rodzaju artykuły opakowaniowe. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem, który pozwala nam tworzyć najlepsze produkty spełniające potrzeby naszych klientów. Od strony technicznej dysponujemy sprzętem do ko-ekstruzji, wysokiej jakości 8-kolorową prasą drukarską, wyposażeniem do laminacji bezrozpuszczalnikowej oraz najbardziej zaawansowanymi maszynami do produkcji torebek do konserwacji w atmosferze kontrolowanej (MAP), torebek biodegradowalnych (BIO) i wielu innych. Naszym celem jest również produkcja elastycznych folii termoplastycznych i opakowań, głównie do zastosowań podstawowych, zwłaszcza w sektorze spożywczym. Ponadto posiadamy najlepiej wykwalifikowany personel, jaki można pozyskać jeśli chodzi o pracowników. Naszym głównym celem jest współpraca z naszymi klientami, znajdowanie najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb w zakresie opakowań oraz wyszukiwanie i opracowywanie nowych produktów. Nasza firma opowiada się za ochroną środowiska i dba by osiągnąć ten cel. Na przykład, prowadzimy recykling w pomieszczeniach zamkniętych, aby zapewnić, że każdy odpad plastikowy z naszej produkcji otrzyma drugie życie w naszym procesie produkcyjnym. Ponadto jesteśmy zwolennikami innowacji; jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły. Troszczymy się również o kwestie społeczne. Dlatego też wspieramy lokalną społeczność w takich kwestiach, jak imprezy lokalne czy też sporty dziecięce. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 4. MAR-MAT SP. Z O.O.

  Polska

  Założone w 2004 roku, przedsiębiorstwo Mar-Mat Sp. z o.o. specjalizuje się w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem wykonujemy usługi formowania wtryskowego jako poddostawca wielkich, światowych firm z branż motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, czy też przemysłu kosmetycznego i opakowań. OFEROWANE USŁUGI: Wtrysk dwukomponentowy formowanie wtryskowe Montaż narzędzia (form) + wykonywanie próbek Własny produkt: miska na karmę dla psów i kotów, legowisko budka ze ściółką. PARK MASZYNOWY: Nasz park maszynowy obejmuje 24 zrobotyzowane maszyny do formowania wtryskowego od 40t do 900t, włącznie z wtryskarkami dwukomponentowymi. OFERTA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA: Oferujemy produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych poprzez formowanie wtryskowe, a także usługi montażu. Możemy także wykonywać formy zgodnie z życzeniami klienta, włącznie z testowaniem. Ponadto, dysponujemy narzędziem umożliwiającym wykonywanie pomiarów przestrzennych złożonych komponentów. Posiadamy certyfikat ISO 9001. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji.

 5. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Założona w 2004 r. firma Starkap specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, które stanowią rozwiązanie dla wartościowych marek w branży detergentów, środków czystości, przemysłowej, kosmetycznej, spożywczej i medycznej. Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu w branży opakowań z tworzyw sztucznych Starkap jest pierwszym w Turcji producentem opakowań na chusteczki nawilżane. Mamy bogate portfolio produktów w zakresie komponentów z tworzyw sztucznych. Produkujemy nasadki typu flip top, nasadki do napełniania, nasadki do zmiękczaczy, nasadki do butelek dezynfekujących, pompki do toników, spryskiwacze, nasadki do chusteczek nawilżanych, nasadki do wód kolońskich i wiele innych, które można odkryć na naszej stronie internetowej. Stale rozwijamy naszą ofertę produktów o nowe wzory i pracujemy nad projektami na zamówienie dla naszych klientów. Starkap uzupełnia Twoje opakowania i dodaje wartości Twojej marce. Zaufanie i jakość to dwie podstawowe zasady naszej fundacji, dlatego Starkap jest wybierany przez zaufane marki. Naszym priorytetem, jako szanowanego producenta opakowań z tworzyw sztucznych, jest możliwość jak najlepszego reagowania na potrzeby naszych klientów. Jako Starkap posiadamy wymagane certyfikaty jakości dla naszych produktów, takie jak ISO 22000, ISO 9001 i ISO 45001. Dlatego zawsze staramy się zapewnić najwyższą satysfakcję klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 1. LOUVRETTE GMBH VERPACKUNG + DESIGN

  Niemcy

  LOUVRETTE od ponad pół wieku skupia się na rozwoju i produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego.

 2. IPACKCHEM GMBH

  Niemcy

  IPACKCHEM projektuje i produkuje wysokowydajne opakowania biarierowe (od 100 ml do 30 L), zorientowane na zrównoważony rozwój, posiadające certyfikat UN i o bezkompromisowej jakości. Wykorzystujemy nowe rozwiązania technologiczne, aby promować zrównoważoną innowacyjność, przestrzegając przy tym wszystkich wymogów prawnych dotyczących przewozu towarów. Od momentu powstania w 1987 roku i dzięki ciągłemu rozwojowi naszej technologii możemy zaoferować Państwu opłacalne alternatywy dla opakowań szklanych, metalowych lub koeksowych od 100 ml do 30 l pojemności. Korzyści płynące z naszych zrównoważonych rozwiązań to: - Zmniejszenie śladu węglowego - Produkty w pełni nadające się do recyklingu - Do 50% materiału poużytkowego (PCR) - Zmniejszenie masy - Bariera zapobiegająca zanieczyszczeniu - Odporność na agresywne rozpuszczalniki/ chemikalia - Zgodność z żywnością - Certyfikat UN dotyczący opakowań do transportu materiałów niebezpiecznych. Nasz globalny ślad z 12 zakładami produkcyjnymi z certyfikatem ISO służy naszym klientom na całym świecie w segmentach ochrony upraw, żywienia roślin, zdrowia zwierząt, aromatów i zapachów, laboratoriów, motoryzacji, paliw specjalnych, farb i powłok oraz budownictwa. Od 2022 roku grupa IPACKCHEM jest nagradzana przez Ecovadis Platynowym Medalem (Top 1%).

 1. DEKA PLASTIC LTD

  Turcja

  Założone w 1991 roku, przedsiębiorstwo Deka Plastic Packing Solutions z Istambułu, Turcja, jest pionierem w produkcji opakowań. Gwarantujemy efektywne wykorzystanie surowców, takich jak LDPE, MDPE, HDPE, PE, PA i EVOH dzięki naszym maszynom, sprawnie pracującym w technologii wytłaczania i produkującym setki ton miesięcznie. Ponadto, dzięki naszym urządzeniom technicznym, aktywnie działamy na rzecz efektywnego wykorzystania zasobów i ochronie środowiska, minimalizując ilości odpadów. Nasza produkcja opakowań obejmuje różne dziedziny, takie jak: •Opakowania artykułów spożywczych •Opakowania żywności suchej•Opakowania środków czystości•Opakowania tekstylne•Opakowania sklepowe•Opakowania w postaci toreb•Opakowania elastyczne•Opakowania w rolce i wiele innych do odkrycia na naszej witrynie www! Nasz dział badań i rozwoju wnosi wkład do naszej technologii produkcji w ramach kompleksowego zarządzania jakością. Naszą misją jest osiągnięcie 100% satysfakcji klienta. Z uwagi na świadomość ekologiczną i naturalną wrażliwość naszej firmy, stosujemy najnowszą technologię z wykorzystaniem nieszkodliwych dla zdrowia materiałów. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 3. UNIPLAST DOO

  Serbia

  Uniplast jest regionalnym liderem w produkcji i dystrybucji opakowań farmaceutycznych, medycznych i kosmetycznych. W oparciu o własną wiedzę fachową, pomysły i starania w ciągu ponad 27 lat działalności opracowaliśmy ponad 150 różnych produktów wysokiej jakości. Zespół Uniplast ujawnia piękno prowadzenia biznesu w kreatywnym środowisku, motywującym i inspirującym wszystkich, którzy mają kontakt z naszymi produktami i usługami. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 4. RE-PLAST

  Słowacja

  Rodzinna firma RE-PLAST produkuje folie i torby PE od 1992 roku. W 2005 roku firma RE-PLAST rozpoczęła również recykling odpadów foliowych. W zakładzie recyklingu RE-PLAST do przetwarzania materiałów stosuje się zaawansowaną technologię EREMA. Wszystkie zużyte folie są ręcznie sortowane, a następnie myte przed wprowadzeniem ich do procesu recyklingu. Zakład produkcyjny RE-PLAST specjalizuje się w produkcji folii PE na zamówienie oraz produktów głównie do pakowania i budownictwa. RE-PLAST jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientów.

 5. INIPRESS SPA

  Włochy

  Inipress była pierwszą firmą w dziedzinie formowania tworzyw sztucznych w Motta di Livenza (region Treviso). Jej nazwa przypomina określenie „prasa do wtryskiwania”, główną technologię stosowaną do formowania tworzyw. Oferuje klientom możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych spośród dostępnych na rynku technologii oraz wysoce zautomatyzowanych linii produkcyjnych, od przybycia materiałów, do odebrania części, kontroli jakości, składania i paletyzacji.

 6. MELNIR LLC

  Rosja

  Melnir od 2011 roku oferuje gotowe rozwiązania w zakresie pakowania żywności i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne opakowania z tworzyw sztucznych i szkła do przypraw. Nasze młynki nadają się do mielenia większości przypraw, w tym soli, i nadają się do recyklingu. Przyprawy są podawane równomiernie niezależnie od wielkości ziaren, a konstrukcja zapewnia, że cząstki o wielkości do 7 mm mogą być wychwytywane bez zakleszczania mechanizmu młynka.

 7. SP GROUP

  Hiszpania

  Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 1985 roku przedsiębiorstwo odnotowało silny wzrost, dzięki któremu staliśmy się jednym z wiodących producentów elastycznych i sztywnych folii (laminowanych i kompleksowych) do pakowania produktów spożywczych masowej konsumpcji na skalę europejską. Aby zaoferować naszym klientom najbardziej kompleksową ofertę zindywidualizowanych rozwiązań w zakresie opakowań przemysłowych, ściśle z nimi współpracujemy, mając na uwadze wspólny cel, jakim jest zapewnienie ich konsumentom jak najlepszych doświadczeń.

 8. BIG PAK PPHU

  Polska

 1. FACA PACKAGING

  Hiszpania

 2. IRIS PACK

  Polska

 3. CVP SAS

  Francja

 4. FILMEX PACKAGING KFT.

  Węgry

 5. DISTRIPLAST

  Francja

 6. EXPLATEC

  Hiszpania

 7. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belgia

 8. POLIBAG AMBALAJ KIMYA SAN.TIC.ŞTI.

  Turcja

 9. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Francja

 10. MONDO CARTA

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Opakowania plastikowe - Import eksport

Liczba wyników

489 przedsiębiorstwa