• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania papierowe i tekturowe

Wyniki dla

Opakowania papierowe i tekturowe - Import eksport

 1. MARCO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Marco jest dynamicznym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w artykułach do chrztu, komunijnych i ślubnych, proponujemy również kolekcje sezonowe. Szeroka gama produktów Marco i ich konkurencyjne ceny, skierowane są wyłącznie do sprzedawców i profesjonalistów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych i zapoznania się z proponowanymi przez Marco usługami dla Państwa działalności zawodowej. Import i eksport.

 2. KARE-PACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Kare Pack to producent ekologicznych i bezpiecznych materiałów opakowaniowych z Turcji. Produkujemy wysokiej jakości miski papierowe z papieru najwyższej jakości. Nasze miski posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty zdrowotne, w tym BRC, dzięki czemu są używane na całym świecie.. W załączeniu przesyłamy je. Możemy odpowiedzieć na wszystkie rodzaje wymagań dotyczących druku na naszych miseczkach. Dzięki naszym idealnie dopasowanym pokrywkom mogą mieć Państwo bardzo zadowolonych klientów końcowych. Mamy bardzo konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Naszą podstawową filozofią jest zapewnienie 100% satysfakcji klienta; to dlatego jako Kare Pack nieustannie się odnawiamy, ściśle śledząc rozwój technologii, aby zaoferować naszym cennym klientom produkty lepszej jakości, bardziej wytrzymałe, ze szczególnym uwzględnieniem wzornictwa. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Liczymy na owocną współpracę.

 3. INNOVA SUPPLY & SERVICES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dynamiczni, doświadczeni, wysoko wykwalifikowani – doskonale sprawdzamy się na naszych głównych rynkach lodów, nabiału, delikatesów, słodyczy i karmy dla zwierząt domowych. Jako specjalista branżowy, przez wiele lat wypracowaliśmy sobie dobrą reputację u naszych klientów i partnerów biznesowych na arenie międzynarodowej dzięki wzorowej obsłudze, kreatywności i elastyczności. INNOVA SUPPLY & SERVICES GMBH jest Twoim partnerem w zakresie rozwoju i produkcji opakowań do żywności, zarówno z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo lub termoformowanych, jak i materiałów z twardego papieru. Od pomysłu, poprzez rozwój i produkcję do gotowego produktu, jedna osoba kontaktowa jest do Państwa dyspozycji przez cały proces. Ten punkt kompleksowej obsługi ułatwia zakupy, zmniejsza koszty i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

 4. LACERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 40 lat firma Lacers jest synonimem trwałych i indywidualnie produkowanych opakowań. Współpracujemy zarówno z firmami rozpoczynającymi działalność, firmami średniej wielkości, jak i ze znanymi firmami z indeksu DAX. Do naszych klientów należą także dystrybutorzy. Wszyscy doceniają naszą wyjątkową obsługę i różnorodność dostępnych opakowań. Kwestia ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju jest dla nas bardzo ważna, i od samego początku skupiliśmy się na nowoczesnych i zrównoważonych koncepcjach opakowań. Wiele naszych produktów nadaje się obecnie w 100% do recyklingu, a inne można kompostować. Już w 2016 roku Lacers całkowicie zrezygnowała z toreb i worków zawierających aluminium i zobowiązała się do ciągłego zwiększania możliwości recyklingu swoich opakowań. Jesteś ciekawy? Porozmawiaj z nami. Wspólnie zrealizujemy Twój projekt. U nas otrzymasz wszystko z jednego źródła: produkcja, konfekcja, nadruk, rozwiązania projektowe i logistyczne. I oczywiście gwarantujemy szybkie dostawy „just in time“ pod Twoje drzwi. Z niecierpliwością czekamy na każde nowe wyzwanie i mamy nadzieję otrzymać od Ciebie niewiążące zapytanie o ofertę. Chętnie zademonstrujemy nasze możliwości.

 5. JANBOX

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma JanBox jest producentem opakowań na zamówienie, w tym z kolorowym drukiem fleksograficznym. Firma została założona w 2002 roku w Skawinie w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości, trwałych i przyjaznych środowisku pudełek kartonowych dla klientów B2B i B2C na całym świecie. Jesteśmy rzetelnym producentem opakowań z 3- i 5-warstwowej tektury falistej o różnych gramaturach i grubościach. Janbox oferuje pudełka klapowe, pudełka wykrojnikowe, opakowania FEFCO (zgodne z normami UE), pudełka niestandardowe, a także folię stretch i akcesoria (takie jak poliestrowa i polipropylenowa taśma foliowa). Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów jest zaangażowany w zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich unikalne potrzeby i dostarczać im niestandardowe rozwiązania spełniające ich specyficzne wymagania. Zapewniamy również naszym klientom terminowe dostawy i konkurencyjne ceny, dzięki czemu jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu firm w Polsce i poza nią. Janbox stał się wiarygodnym i zaufanym partnerem dla firm poszukujących wysokiej jakości rozwiązań w zakresie opakowań. Dbałość o zrównoważony rozwój i zadowolenie klienta przyniosły firmie reputację wiodącego producenta w branży. Niezależnie od tego, czy szukasz niestandardowych rozwiązań w zakresie opakowań, przyjaznych środowisku produktów opakowaniowych z certyfikatem FSC, czy też oszczędności kosztów dla swojej firmy, Janbox może doradzić Ci i pomóc. Nasz cel to znalezienie rozwiązania dla Ciebie. Zamawiaj opakowania u sprawdzonego dostawcy! Już dziś zacznij promować swój biznes we współpracy z JANBOX!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ULAS ISTANBUL FOOD PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  ULAS GROUP jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży opakowań na żywność, posiadającym silną pozycję we Francji i w Europie. Nasze obiekty zajmują całkowitą powierzchnię 5000m², włącznie z zamkniętym obszarem o powierzchni 2700m², dysponując wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i pojazdami logistycznymi. Nasze najnowszej generacji, bezpyłowe hale wytwarzają wysokiej jakości produkty na bazie papieru oraz pojemniki kartonowe, takie jak opakowania na burgery, kurczaki, miski sałatkowe, pudełka na lunch, pojemniki na wędliny, miseczki na zupę, tekturowe wieczka i wiele innych. Oferujemy różne rozwiązania w zakresie opakowań na żywność dla przedsiębiorstw na całym świecie. Proponujemy także rozwiązania opakowaniowe na specjalne zamówienie, a nasz dział badawczo-rozwojowy wdraża indywidualne technologie opakowaniowe, zgodnie z potrzebami naszych klientów. W ULAS GROUP, stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, elastyczność i efektywność, aby jak najlepiej spełnić wymagania naszych klientów. Naszą siłą jest maksymalna elastyczność, pozwalająca nam szybko reagować na zmiany rynkowe i wymagania klientów, a także wdrażać niezwłocznie procesy biznesowe. Więcej informacji po kontakcie z nami!

 4. DELTAPACK

  Francja

  Verified by europages badge

  wszystkie rodzaje papierów specjalnych, w 100 % biodegradowalnych i nadających się do recyklingu, przeznaczonych dla przemysłu, branży spożywczej, rolno-spożywczej, drobiarstwa, do transportu itp. Produkcja papierów i filców technicznych dla budownictwa, przemysłu, przemysłu spożywczego. DELTA PACK Emballage Industrie oferuje następujące produkty: Przekładki do palet chroniące przed wilgocią, w 100% nadających się do recyklingu i bez PE, antypoślizgowe, papiery, do szczelnego zamykania worków wentylowych.

 5. PRINTING HOUSE SPRECOGRAF

  Polska

  Verified by europages badge

  Spręcograf to drukarnia z wieloletnim doświadczeniem założoną w 1983 roku. Posiadamy nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy, co pozwala nam realizować nawet niestandardowe zlecenia. Wykonujemy: druk offsetowy, druk cyfrowy, książki w oprawie twardej, książki w oprawie miękkiej klejonej, książki szyte nićmi, katalogi reklamowe, kalendarze ścienne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, kalendarze biurkowe, segregatory ringowe, foldery, ulotki, plakaty, teczki firmowe, teczki ozdobne - hot stamping, bloczki samokopiujące, notesy klejone, notesy spiralowane, pudełka kartonowe, teczki reklamowe, gadżety reklamowe i promocyjne, materiały szkoleniowe, zeszyty, rollupy, zaproszenia, papiery firmowe, wizytówki, czasopisma, skład DTP i łamanie publikacji i książek, projekty graficzne. Wykonujemy również druki HoReCa, dedykowane dla hoteli i restauracji min. karty menu, etui do kart-kluczy, zawieszki na drzwi, bloczki kelnerskie.

  Wszystkie wyroby na "opakowania papierowe i tekturowe"

 1. GRIST 99 PRINTING HOUSE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GRIST 99 PRINTING HOUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk offsetowy. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Drukarnia offsetowa, druk materiałów reklamowych, Plakaty, Broszury, drukowanie książek, katalogi, etykiety samoklejące drukowane, i Notesy. Ma siedzibę w Stare Babice, Polska.

 2. MER PLUS SP.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MER PLUS SP.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach torby reklamowe, torby papierowe, i torby na prezenty. Ma siedzibę w Sulejowek, Polska.

 1. ATLAS EXPORT

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ATLAS EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier pakowy. Jest również obecna w dziedzinach Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, Serwetki papierowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Import-eksport papieru i tektury, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Sztućce stołowe, Łyżki, widelce i noże, Opakowania spożywcze, i Wyroby toaletowe i higieniczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. LAVAL EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LAVAL EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły zegarmistrzowskie, Diamenty szlifowane, Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia, Opakowania papierowe i tekturowe, Kuferki na biżuterię, Zegarmistrzostwo - narzędzia do naprawy zegarków, biżuteria - hurt, akcesoria dla zegarmistrzostwa, i Artykuły zegarmistrzowskie. Ma siedzibę w Chédigny, Francja.

 3. CHARLIER BRISON

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CHARLIER BRISON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 4. TECI & COM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TECI & COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torby papierowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Torby skórzane, Opakowania papierowe i tekturowe, Pudełka tekturowe, torby papierowe luksusowe, Opakowania spożywcze, Bags and purses, zindywidualizowane torby, i torba z tkaniny. Ma siedzibę w Sainte-Sigolène, Francja.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Torby papierowe, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Opakowania spożywcze, torebki papierowe na pieczywo, torebki papierowe fast-food, torebki papierowe z nadrukiem producent, torebki papierowe na owoce, torebki papierowe fałdowe, i producent torebek papierowych. Ma siedzibę w Kostomloty Pierwsze, Polska.

 6. CUSHION PACK VERPACKUNGSPOLSTERMASCHINEN JÜRGEN DEGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CUSHION PACK VERPACKUNGSPOLSTERMASCHINEN JÜRGEN DEGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Salem, Niemcy.

 7. PACFORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACFORT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Niederdorfelden, Niemcy.

 8. CARTONNAGES DELSAUX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CARTONNAGES DELSAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach pude?ka mono pojemnikowe, pude?ka oklejane, opakowania kosmetyków, luksusowy kuferek, pude?ka do perfum, opakowanie luksusowe, futera?, opakowania luksusowe, i file-covers lamination. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 1. GEORGIAN CARDON COMPANY

  Gruzja

  Verified by europages badge

  Firma GEORGIAN CARDON COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowanie z papieru i kartonu, Opakowania papierowe i tekturowe, pudełka kartonowe na wymiar, i pudełko z kartonu. Ma siedzibę w Tbilissi, Gruzja.

 2. JOSEF UNREIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF UNREIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Bad Wimpfen, Niemcy.

 3. THÜRINGER FIBER-TROMMEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THÜRINGER FIBER-TROMMEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Rositz, Niemcy.

 4. LC PAPER

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LC PAPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Papier pakowy, Chusteczki papierowe, Papier toaletowy, Serwetki papierowe, Torby papierowe, artykuły stołowe z papieru, Opakowania papierowe i tekturowe, i Papier pakowy. Ma siedzibę w Beuda-Girona, Hiszpania.

 5. PAPERERA DE GIRONA SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PAPERERA DE GIRONA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Druk fleksograficzny, Atramenty i farby drukarskie, fabryka toreb papierowych, torby do pakowania, produkcja toreb papierowych, Druk fleksograficzny, manipulowanie papierem, Atramenty i farby drukarskie, i atrament wodny. Ma siedzibę w Sarrià De Ter-Girona, Hiszpania.

 6. CARTOTECNICA SEI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CARTOTECNICA SEI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia - wyroby różne. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, opakowania, pudełka do pakowania, Opakowania papierowe i tekturowe, i pudełko z kartonu. Ma siedzibę w Bondeno, Włochy.

 7. TRANSPACK S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPACK S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach opakowanie zabezpieczające, rurki kartonowe, sztyfty, i narożniki tekturowe,. Ma siedzibę w Xativa-Valencia, Hiszpania.

 8. MUPA EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MUPA EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier ozdobny opakunkowy, Papier nasycony, Torby papierowe, Torebki papierowe, papier do żywności, Papier ozdobny opakunkowy, Papier nasycony, zindywidualizowane taśmy klejące, i Torby papierowe. Ma siedzibę w Ensisheim, Francja.

 9. LINEA CARTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LINEA CARTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier ozdobny opakunkowy, papier artystyczny, artykuły i produkty piśmiennicze, Papier ozdobny opakunkowy, i pudełka do pakowania. Ma siedzibę w Pinerolo, Włochy.

 10. GRETENKORD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRETENKORD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Hungen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Opakowania papierowe i tekturowe - Import eksport

Liczba wyników

4734 Przedsiębiorstwa