• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów

Wyniki dla

Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów - Import eksport

 1. ENVASES ÖHRINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HUBER Packaging Group stała się niedawno częścią znanej na całym świecie grupy Envases i jest obecnie częścią Envases Europe A/Sz siedzibą w Danii. Jako część grupy Envases potwierdziliśmy naszą przynależność do grupy poprzez zmianę nazwy oraz logo i działamy obecnie w oparciu o jednolitą tożsamość grupy. Z dniem 1. kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczasowe spółki HUBER Packaging zmieniły nazwę na "Envases". Firma zajmuje się produkcją opakowań blaszanych do farb i lakierów, do produktów chemicznych i spożywczych. W sektorze BEVERAGE (napoje) firma Envases Öhringen specjalizuje się w produkcji 5-litrowych beczek imprezowych z blachy ocynkowanej i jest światowym liderem w tym segmencie rynku. Envases jest również wiodącym dostawcą w zakresie opakowań do transportu towarów niebezpiecznych. W zakładzie w Aesch w Szwajcarii produkowane są również opakowania z rozdmuchiwanego tworzywa sztucznego. Zakupy poprzez sklep internetowy są możliwe tylko na terenie Niemiec.

 2. AWK VERSCHLÜSSE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AWK Verschlüsse GmbH & Co KG realizuje politykę korporacyjną opartą na trzech podstawowych filarach: jakość, elastyczność i serwis. Odpowiedzialność za środowisko jest zawsze w centrum naszej uwagi. Nasz oddany zespół produkuje około 1 miliarda zamknięć rocznie w systemie dwuzmianowym. Historia AWK Verschlüsse GmbH & Co KG sięga 1989 roku, kiedy to AVG Aluminiumverschluss GmbH & Co KG została założona jako firma produkcyjna, a AWK Verpackungen GmbH jako firma handlowa. Produkcja rozpoczęła się w listopadzie 1990 roku z pięcioma liniami produkcyjnymi. W 1997 roku uzyskaliśmy certyfikat DIN ISO 9001, a w 2000 roku firma handlowa została przejęta przez firmę produkcyjną, która następnie została przemianowana na AWK Verschlüsse GmbH & Co KG. Wraz z integracją produkcji PP w 2003 roku, rozszerzyliśmy nasze portfolio o siedem linii produkcyjnych. W 2014 roku daliśmy wyraźny sygnał naszej świadomości ekologicznej, nabywając maszyny produkcyjne do produkcji zamknięć niezawierających PVC. Nasza gama produktów obejmuje różne rodzaje zamknięć, w tym gazoszczelne zamknięcia aluminiowe, wentylowane zamknięcia aluminiowe (Topvent) i zamknięcia odporne na kradzieże. Są one wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, takich jak woda mineralna, napoje bezalkoholowe, piwo, wino, wino musujące, mleko i koktajle mleczne.

 3. BOON-WEETS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Boon-Weets szczyci się ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji kubków aluminiowych na wysokiej jakości świeczki do podgrzewania w różnych rozmiarach i kolorach. W celu uzupełnienia tej gamy produktów, uruchomiliśmy własną produkcję małych płytek stalowych. Nasz asortyment obejmuje również inne opakowania aluminiowe i z tworzyw sztucznych dla piekarni przemysłowych i sektora owoców. Zespół ponad 30 pracowników jest odpowiedzialny za sprawny proces produkcyjny, od A do Z.

 4. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i pojemniki metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Opakowania spożywcze, Beczki i pojemniki metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Opakowania spożywcze, i Opakowania metalowe. Ma siedzibę w Dombasle Sur Meurthe, Francja.

 5. NIEDERRHEINISCHE BLECHWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIEDERRHEINISCHE BLECHWARENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MENKE INDUSTRIEVERPACKUNGEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MENKE INDUSTRIEVERPACKUNGEN GMBH & CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 2. MAIER VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAIER VERPACKUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 3. ECKMÜLLER KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ECKMÜLLER KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Sollenau, Austria.

 4. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VIOLLET INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, SMALL METAL PARTS, Kontenery, Zbiorniki metalowe, Sheet metalwork, Metal work, Ślusarstwo metalowe, Spawanie mechaniczne, i Machining of metals. Ma siedzibę w Alby-Sur-Cheran, Francja.

 5. NICKLAUS INDUSTRIEVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NICKLAUS INDUSTRIEVERPACKUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 1. MIDA PACK UG (HB)

  Niemcy

  Firmę Mida Packaging Product Co., Ltd założył Jack Chen z Yulin, Chiny, oraz Michael Binder z Monachium, Niemcy, z których każdy ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży opakowań. Mida produkuje na zasadach OEM / ODM dla końcowych odbiorców opakowania z blachy, PCV, PET i tektury laminowanej. Głównym celem jest zapewnienie naszym klientom niezrównanej obsługi i zaangażowania, wysokiej jakości, szybkiej reakcji i terminowej dostawy. Posiadamy najważniejsze certyfikaty wymagane w różnych krajach do pakowania żywności. Nasza specjalizacja produkcji obejmuje: - opakowania z blachy i produkty docelowe, wszystkie są dostępne w klasie spożywczej, w ponad 600 formatach dostarczanych z zapasów w magazynie. - przezroczyste pojemniki z PET do użytku spożywczego, z odrywanym / przekręcanym / samoprzylepnym zamknięciem i wieczkiem. - ręcznie wykonane opakowania z laminowanej tektury.

 2. EUROTEC SPANNRINGE GMBH

  Niemcy

  Firma Eurotec Spannringe GmbH powstała 02.09.1997. Obecnie zatrudnia 48 pracowników. W zadaszonej hali produkcyjnej o powierzchni ok. 5000 metrów kwadratowych produkowane są elementy opakowań. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja pierścieni zaciskowych. Nasze produkty: • uchwyty opuszczane • zaciski sprężynowe do rur • zawleczki sprężynowe • pierścienie zaciskowe i pierścieniowe zamknięcia zaciskowe • zamknięcia • uszczelnienia EPDM • uchwyty z metalu • elementy tłoczone • wytłoczki • akcesoria do beczek

 1. HESONWERK GMBH PRETZSCH TRANSPORT- UND LAGERTECHNIK

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo HESON jest od ponad 120 lat niezawodnym partnerem w dziedzinie rozwiązań technologicznych związanych z transportem, magazynowaniem, ochroną środowiska, odlewnictwem i obróbką mechaniczną. Produkty firmy HESON znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki i przemysłu: w przemyśle samochodowym, u poddostawców branży motoryzacyjnej (w odlewniach, kuźniach, firmach zajmujących się obróbką mechaniczną oraz produkcją śrub i wkrętów), w technice wysokiego składowania i automatyzacji, gospodarce odpadami, przemyśle spożywczym itd.

 2. MASCHINENBAU SCHOLZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Maschinenbau Scholz GmbH & Co. KG! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Dostarczamy: Szybkie łączniki, autoklawy na gorące powietrze dla przemysłu lotniczego, autoklawy na gorące powietrze dla przemysłu szklarskiego, produkcja pasków do wentylatorów i pasków synchronicznych; Elementy do linii ciągłej produkcji kabli, autoklawy dla przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych, do impregnowania drewna, autoklawy do bieżnikowania opon samochodowych, sprzęt czyszczący do rurociągów; Autoklawy do sterylizacji dla przemysłu spożywczego, do dezynsekcji.

 3. BAG IN BOX POLAND

  Polska

  Jesteśmy producentem worków Bag in Box z zaworem. Nasza firma produkuje worki transparentne oraz metalizowane w rozmiarach: 3L, 5L, 10L, 20L, 100L, 220L Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów o jak najlepszych właściwościach technologicznych i jakościowych, aby spełnić stawiane im przez klienta wymagania. Worki z zaworem systemu Bag in Box nie są tutaj wyjątkiem. W ich produkcji zastosowano dwie sprawdzone technologie. System Bag in Box to połączenie innowacyjnej folii barierowej ( w tym przypadku barierą jest EVOH) z funkcjonalną folią metalizowaną, przy produkcji której folia podstawowa jest opryskiwana zawiesiną aluminium. To umożliwiło nam stworzenie produktu, który spełnia wszystkie nasze standardy i powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorów.

 4. BOX-MET

  Polska

  Producent palet, pojemnikow, konstrukcji metalowych, siatek zgrzewanych, wyroby metalowe.

 5. BIHLMAIER GMBH

  Niemcy

  Firma BIHLMAIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Bretzfeld, Niemcy.

 6. CHINA HUATAO PLASTIC PACKING CO., LTD

  Chiny

  Firma CHINA HUATAO PLASTIC PACKING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach materiały strzyżone. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 7. TINWARE DIRECT DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma TINWARE DIRECT DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach jaskra. Ma siedzibę w Dusseldorf, Niemcy.

 8. WILHELM BENDER & SÖHNE INH. KLAUS BENDER E.K

  Niemcy

  Firma WILHELM BENDER & SÖHNE INH. KLAUS BENDER E.K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 1. A. WITT & CO GMBH

  Niemcy

  Firma A. WITT & CO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. KRIEG ELEKTRONIK GEHÄUSEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KRIEG ELEKTRONIK GEHÄUSEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i maszyny do obróbki i powierzchniowej obróbki wykończeniowej metali, i spawanie laserowe. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 3. METAL-PRINT LTD

  Ukraina

  Firma METAL-PRINT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. NELPA DEMIR TICARET VE SANAYI LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma NELPA DEMIR TICARET VE SANAYI LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach kolektor słoneczny, metalowe konstrukcje nośne, Części do ciężarówek, i półpiętra. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. WAN-YO ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma WAN-YO ENTERPRISE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Xizhi Dist, Tajwan R.O.C..

 6. HERMANN WINKEL VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma HERMANN WINKEL VERPACKUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. HAISHUN EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma HAISHUN EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. KLINGHAMMER CAN TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma KLINGHAMMER CAN TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach rozlewarki, pudełka, i puszki aluminiowe. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 9. EMA PHARMACEUTICALS SAS

  Francja

  Firma EMA PHARMACEUTICALS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Lailly En Val, Francja.

 10. SAFET-EMBAMET

  Francja

  Firma SAFET-EMBAMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Aerozole - opakowania, kapsle, bidony, i Aerozole - opakowania. Ma siedzibę w Verneuil-Sur-Avre Cedex 5, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów - Import eksport

Liczba wyników

2277 Przedsiębiorstwa