• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów

Wyniki dla

Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów - Import eksport

 1. ENVASES ÖHRINGEN GMBH

  Niemcy

  HUBER Packaging Group stała się niedawno częścią znanej na całym świecie grupy Envases i jest obecnie częścią Envases Europe A/Sz siedzibą w Danii. Jako część grupy Envases potwierdziliśmy naszą przynależność do grupy poprzez zmianę nazwy oraz logo i działamy obecnie w oparciu o jednolitą tożsamość grupy. Z dniem 1. kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczasowe spółki HUBER Packaging zmieniły nazwę na "Envases". Firma zajmuje się produkcją opakowań blaszanych do farb i lakierów, do produktów chemicznych i spożywczych. W sektorze BEVERAGE (napoje) firma Envases Öhringen specjalizuje się w produkcji 5-litrowych beczek imprezowych z blachy ocynkowanej i jest światowym liderem w tym segmencie rynku. Envases jest również wiodącym dostawcą w zakresie opakowań do transportu towarów niebezpiecznych. W zakładzie w Aesch w Szwajcarii produkowane są również opakowania z rozdmuchiwanego tworzywa sztucznego. Zakupy poprzez sklep internetowy są możliwe tylko na terenie Niemiec.

 2. BOON-WEETS

  Belgia

  Boon-Weets szczyci się ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji kubków aluminiowych na wysokiej jakości świeczki do podgrzewania w różnych rozmiarach i kolorach. W celu uzupełnienia tej gamy produktów, uruchomiliśmy własną produkcję małych płytek stalowych. Nasz asortyment obejmuje również inne opakowania aluminiowe i z tworzyw sztucznych dla piekarni przemysłowych i sektora owoców. Zespół ponad 30 pracowników jest odpowiedzialny za sprawny proces produkcyjny, od A do Z.

 3. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Francja

 4. BIHLMAIER GMBH

  Niemcy

 5. MAIER VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MENKE INDUSTRIEVERPACKUNGEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. NIEDERRHEINISCHE BLECHWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

 3. ECKMÜLLER KG

  Austria

 4. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

 5. NICKLAUS INDUSTRIEVERPACKUNGEN

  Niemcy

 1. MIDA PACK UG (HB)

  Niemcy

  Firmę Mida Packaging Product Co., Ltd założył Jack Chen z Yulin, Chiny, oraz Michael Binder z Monachium, Niemcy, z których każdy ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży opakowań. Mida produkuje na zasadach OEM / ODM dla końcowych odbiorców opakowania z blachy, PCV, PET i tektury laminowanej. Głównym celem jest zapewnienie naszym klientom niezrównanej obsługi i zaangażowania, wysokiej jakości, szybkiej reakcji i terminowej dostawy. Posiadamy najważniejsze certyfikaty wymagane w różnych krajach do pakowania żywności. Nasza specjalizacja produkcji obejmuje: - opakowania z blachy i produkty docelowe, wszystkie są dostępne w klasie spożywczej, w ponad 600 formatach dostarczanych z zapasów w magazynie. - przezroczyste pojemniki z PET do użytku spożywczego, z odrywanym / przekręcanym / samoprzylepnym zamknięciem i wieczkiem. - ręcznie wykonane opakowania z laminowanej tektury.

 2. EUROTEC SPANNRINGE GMBH

  Niemcy

  Firma Eurotec Spannringe GmbH powstała 02.09.1997. Obecnie zatrudnia 48 pracowników. W zadaszonej hali produkcyjnej o powierzchni ok. 5000 metrów kwadratowych produkowane są elementy opakowań. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja pierścieni zaciskowych. Nasze produkty: • uchwyty opuszczane • zaciski sprężynowe do rur • zawleczki sprężynowe • pierścienie zaciskowe i pierścieniowe zamknięcia zaciskowe • zamknięcia • uszczelnienia EPDM • uchwyty z metalu • elementy tłoczone • wytłoczki • akcesoria do beczek

 1. MASCHINENBAU SCHOLZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Maschinenbau Scholz GmbH & Co. KG! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Dostarczamy: Szybkie łączniki, autoklawy na gorące powietrze dla przemysłu lotniczego, autoklawy na gorące powietrze dla przemysłu szklarskiego, produkcja pasków do wentylatorów i pasków synchronicznych; Elementy do linii ciągłej produkcji kabli, autoklawy dla przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych, do impregnowania drewna, autoklawy do bieżnikowania opon samochodowych, sprzęt czyszczący do rurociągów; Autoklawy do sterylizacji dla przemysłu spożywczego, do dezynsekcji.

 2. BAG IN BOX POLAND

  Polska

  Jesteśmy producentem worków Bag in Box z zaworem. Nasza firma produkuje worki transparentne oraz metalizowane w rozmiarach: 3L, 5L, 10L, 20L, 100L, 220L Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów o jak najlepszych właściwościach technologicznych i jakościowych, aby spełnić stawiane im przez klienta wymagania. Worki z zaworem systemu Bag in Box nie są tutaj wyjątkiem. W ich produkcji zastosowano dwie sprawdzone technologie. System Bag in Box to połączenie innowacyjnej folii barierowej ( w tym przypadku barierą jest EVOH) z funkcjonalną folią metalizowaną, przy produkcji której folia podstawowa jest opryskiwana zawiesiną aluminium. To umożliwiło nam stworzenie produktu, który spełnia wszystkie nasze standardy i powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorów.

 3. A. WITT & CO GMBH

  Niemcy

 4. WILHELM BENDER & SÖHNE INH. KLAUS BENDER E.K

  Niemcy

 5. KRIEG ELEKTRONIK GEHÄUSEBAU GMBH

  Niemcy

 6. WAN-YO ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 7. NELPA DEMIR TICARET VE SANAYI LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 8. METAL-PRINT LTD

  Ukraina

 1. HAISHUN EUROPE GMBH

  Niemcy

 2. HERMANN WINKEL VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

 3. DOMIBERIA S.L.U.

  Hiszpania

 4. AEROCHEM

  Francja

 5. TUBEUROPACK GMBH

  Niemcy

 6. TINWARE DIRECT DEUTSCHLAND

  Niemcy

 7. PACKING SOLUTION

  Zjednoczone Królestwo

 8. MÜLLER & BAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. TER - TOURAINE EMBALLAGE RECYCLAGE

  Francja

 10. EVERTON S.R.L

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów - Import eksport

Liczba wyników

2283 przedsiębiorstwa