• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania drewniane

Wyniki dla

Opakowania drewniane - Import eksport

 1. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

 2. INKA PALETTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od prawie 50 lat INKA Paletten GmbH sprzedaje palety jednorazowe do frahtu morskiego i lotniczego oraz na potrzeby punktów sprzedaży. Palety INKA jako tłoczone palety drewniane są fabrycznie wolne od szkodników i są zgodne z ISPM 15, dlatego można je eksportować na cały świat bez obróbki wstępnej i oznakowania IPPC. Do transportu w kontenerach morskich zalecamy nasze palety kontenerowe, które umożliwiają optymalny załadunek kontenerów 20 i 40 stóp. Palety INKA nadają się również do prezentacji produktów w punkcie sprzedaży. Ze względu na sposób ich produkcji nie mają wystających gwoździ. Wszystkie palety jednorazowe INKA są trwałe, biodegradowalne i posiadają certyfikat PEFC. Palety INKA są przyjazną dla środowiska alternatywą dla różnych obszarów zastosowania.

 3. HATZEL HOLZWAREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Drewno w najlepszym wydaniu! Od 1924 roku opracowujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Wiesenfeld koło Coburg skrzynki drewniane, etui i kasetki z drewna, kufry i ekspozytory drewniane. Przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości materiałów i drewna certyfikowanego z zasobów zrównoważonych - są one przetwarzane przez naszych wyszkolonych specjalistów i nowoczesne maszyny. Inwestujemy w lokalizację w Niemczech, aby zagwarantować niezawodność dostaw, usług i jakości. Od pierwszego pomysłu doradzamy i opracowujemy optymalne rozwiązanie dla Twojego „problemu z opakowaniem“. Niezależnie od tego, czy będzie to opakowanie funkcjonalne, czy reprezentacyjne – znajdziemy najlepsze rozwiązanie. U nas otrzymujesz wszystko z jednego źródła. Te drewniane pudełka przez lata będą promować Twoją firmę i markę, ponieważ nikt nie wyrzuca pudełka drewnianego wysokiej jakości! Nasz film przedstawia krótki wgląd w naszą produkcję i asortyment produktów, które możemy wytwarzać.

 4. Z. D. JAWOR

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasz zakład założony w 1995 roku przekształcił się z firmy rodzinnej w prężnie rozwijającą się firmę produkcyjną. Ciągły rozwój i udoskonalane techniki produkcji poszerzają naszą ofertę produktów o szeroką gamę artykułów drewnianych do domu i ogrodu. Nasze zaangażowanie w innowacyjność sprawia, że regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele. Twoje unikatowe pomysły są również mile widziane w przypadku zamówień niestandardowych. Nasza naczelna zasada "ESTETYCZNIE, NIEZAWODNIE I EKOLOGICZNIE" kształtuje naszą ofertę produktów i etos operacyjny. Dzięki zaawansowanej technologii, wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i sprzyjającemu środowisku nasze produkty niezmiennie utrzymują najwyższe standardy jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do precyzji i staranności. Strategiczna lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Sandomierskiej zapewnia dostęp do drewna sosnowego najwyższej jakości z certyfikatem FSC®. W wyborze materiałów przykładamy wagę do ich pochodzenia i trwałości. Nasze naturanle produkty nie wymagają żadnej obróbki chemicznej, a drewno jest odporne na zginanie.

 5. SIA PETERKOKS

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Firma SIA PETERKOKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Palety, Opakowania drewniane, Palety, skrzynki owocowo-warzywne, kontenery drewniane, wooden boxes, Kasetki pudełka drewniane, produkcja opakowań drewnianych, i produkcja palet. Ma siedzibę w Olaine, Łotwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CUSTOM CRAFT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma CUSTOM CRAFT LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Zabawki z drewna, Opakowania drewniane, Leżaki i fotele, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Promocja towarów w miejscu sprzedaży, Zabawki z drewna, ekspozytory z drewna, szyldy - hurt, i Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Bournemouth, Zjednoczone Królestwo.

 2. S2C

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma S2C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach skrzynia drewniana Tulon, skrzynia drewniana NIMP15, producent drewnianych skrzyń na miarę Marsylia, skrzynia do transportu morskiego PACA, producent skrzyń do przechowywania mebli, skrzynie do pakowania w departamencie 13, skrzynia do automatycznego składowania, opakowania do materiałów niebezpiecznych Marsylia, i opakowania drewniane zgodnie z potrzebami klientów w prowincji PACA. Ma siedzibę w Gemenos, Francja.

 3. BOIS LEJEUNE INDUSTRIAL PACKAGING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BOIS LEJEUNE INDUSTRIAL PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie i zabezpieczanie w zakładzie, zarządzanie składem, pakowanie i logistyka, produkcja skrzyń drewnianych na specjalne zamówienie, transport specjalny przy pomocy dźwigu, pakowanie do transportu morskiego - kontenery, mocowania, usługi logistyczne, logistyka przemysłowa, pakowanie próżniowe przemysłowe, i skrzynie specjalne przeprowadzki. Ma siedzibę w Flemalle, Belgia.

 4. INAC

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma INAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, maszyny do konfekcjonowania, maszyny do produkcji palet drewnianych, palety drewniane, produkcja palet, Produkcja drewnianych palet, palety drewniane na miarę, manufacture of special machinery, i maszyny do obróbki wykończeniowej drewna. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. ARCAWA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARCAWA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 1. TREPLOG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TREPLOG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. PETER GANSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER GANSS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Flörsheim, Niemcy.

 1. SPAHN TRANSPORTVERPACKUNGEN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SPAHN TRANSPORTVERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Oberglatt, Szwajcaria.

 2. ERFURT ETUIS INH. ANNELIESE ERFURT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERFURT ETUIS INH. ANNELIESE ERFURT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Küps, Niemcy.

 3. RTI PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RTI PACKAGING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Cadolzburg, Niemcy.

 4. BOFFI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BOFFI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach cewki, szpule ze sklejki, cewki, palety drewniane, opakowania przemysłowe, skrzynie drewniane, drewno, i skrzynie drewniane. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 5. TAP DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TAP DEUTSCHLAND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 6. LIPACK SOLUTIONS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LIPACK SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Kleinzell-Salzerbad, Austria.

 7. CHANUSSOT ET FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHANUSSOT ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, Opakowania drewniane, Drewniane skrzynie do win Bourgogne, Drewniane skrzynie do najlepszych win Bourgogne, Kufry drewniane do wyjątkowych win, Skrzynki drewniane do win, Drewniane opakowania do win Bordeaux szlachetnych roczników, drewniane skrzynie i pudełka do win Bourgogne, i Kufry i artykuły drewniane do reklam win i reklam na miejscu sprzedaży. Ma siedzibę w Nuits-Saint-Georges, Francja.

 8. L.A.C.I. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma L.A.C.I. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach skrzynki składane, artykuły drewniane do pakowania, skrzynie drewniane, skrzynie do spedycji, palety drewniane, klatka do pakowania, i skrzynie do pakowania. Ma siedzibę w Pogliano Milanese, Włochy.

 1. CAMPIA IMBALLAGGI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAMPIA IMBALLAGGI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, skrzynie drewniane, Tworzywa sztuczne - opakowania, Karbowane skrzynki plastikowe, skrzynki składane, opakowanie plastikowe giętkie, i skrzynie do pakowania. Ma siedzibę w Baldichieri D'asti, Włochy.

 2. RUDOLF KOHNLE E. K. KABELTROMMELN UND VERPACKUNGEN AUS HOLZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUDOLF KOHNLE E. K. KABELTROMMELN UND VERPACKUNGEN AUS HOLZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Bühlerzell, Niemcy.

 3. EMILIANA IMBALLAGGI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EMILIANA IMBALLAGGI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach pudełka do pakowania, palety drewniane, i produkcja własna. Ma siedzibę w Fabbrico, Włochy.

 4. IMBAL LEGNO - INDUSTRIA PALLETS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma IMBAL LEGNO - INDUSTRIA PALLETS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, palety drewniane, skrzynie drewniane, Opakowania drewniane, skrzynie do pakowania, skrzynie drewniane, palety epal, palety używane, i produkcja palet. Ma siedzibę w Prevalle, Włochy.

 5. AIGNER -KISTEN-VERPACKUNG- HOLZ- GMBH & CO.KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AIGNER -KISTEN-VERPACKUNG- HOLZ- GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Nußbach, Austria.

 6. ELTETE TPM LTD. VERTRIEBSSTANDORT DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELTETE TPM LTD. VERTRIEBSSTANDORT DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Korb Im Remstal, Niemcy.

 7. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 8. C. O. R. CARTONAGEM UNIP. LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma C. O. R. CARTONAGEM UNIP. LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania drewniane, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Kuferki na biżuterię, Opakowanie z papieru i kartonu, pudełko z kartonu, i pudełka do pakowania. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 9. KAUPE LOGISTIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAUPE LOGISTIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. PALLETS BERTINI GROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PALLETS BERTINI GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, klatka do pakowania, platformy do pakowania, Opakowania drewniane, i paleta. Ma siedzibę w San Miniato, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Opakowania drewniane - Import eksport

Liczba wyników

4566 Przedsiębiorstwa