• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania ciepłochronne- izolatory termiczne

Wyniki dla

Opakowania ciepłochronne- izolatory termiczne - Import eksport

 1. 3P FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 3P FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Saint-Ouen-L'aumône, Francja.

 2. SCHLUGA KUNSTSTOFFWERK GMBH VERPACKUNGEN AUS POLYETHYLEN

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SCHLUGA KUNSTSTOFFWERK GMBH VERPACKUNGEN AUS POLYETHYLEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w St. Veit An Der Glan, Austria.

 3. SIGNODE INDUSTRIAL GROUP GMBH STRAPEX & ORGAPACK VERTRIEB SCHWEIZ

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SIGNODE INDUSTRIAL GROUP GMBH STRAPEX & ORGAPACK VERTRIEB SCHWEIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Dietikon, Szwajcaria.

 4. JÄGER-PLASTIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JÄGER-PLASTIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Opakowania giętkie, uchwyty, drobnica żelazna do uchwytów, Uchwyty strzemieniowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, konfekcjonowanie i pakowanie, Opakowania giętkie, i torebki z zaczepami. Ma siedzibę w Engelskirchen, Niemcy.

 5. TIESSECART SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TIESSECART SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, fabryki pudełek, pudełka do pakowania, Pudełka tekturowe, i stojak wystawowy. Ma siedzibę w Copertino, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LANDIG + LAVA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Landig + Lava GmbH & Co. KG jest wiodącym producentem maszyn i urządzeń próżniowych stosowanych w gospodarstwach domowych, rzemiośle i przemyśle. Doskonale działająca linia poręcznego sprzętu umożliwia otrzymanie próżni w workach lub pojemnikach. Firma Lava wielokrotnie uzyskiwała najwyższe oceny w testach porównawczych urządzeń do pakowania próżniowego i może z dumą twierdzić, że żadna inna marka niemiecka nie miała równie często tak wysokich notowań w odniesieniu do urządzeń próżniowych używanych w gospodarstwach domowych i poza nimi. Maszyny próżniowe ustanawiają określone standardy w zakresie jakości wykonania i niezawodności, równe dziennemu wykonaniu 1 lub 1000 worków próżniowych. Oprócz urządzeń próżniowych firma oferuje również akcesoria, takie jak torby próżniowe, rolki próżniowe, skrzynki próżniowe oraz pojemniki próżniowe. Najnowsze doświadczenia z uszczelniaczem próżniowym i spożywczym Lava pokazują 5-10-krotnie dłuższą ochronę części przemysłowych, metalowych lub elektronicznych w próżni przed uszkodzeniem powierzchni lub korozją.

 2. SLG KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Od ponad 40 lat SLG Kunststoff jest szwarzwaldskim twórcą rozwiązań w dziedzinie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych w dużych seriach. Wspieramy przedsiębiorstwa średniej wielkości oraz globalnych graczy z wielu branż dzięki pakietowi Nonplusultra obejmującemu inspirację, innowację i realizację w celu zwiększenia przewagi konkurencyjnej i sukcesu. Produkujemy elementy z tworzyw sztucznych do różnych zastosowań dla klientów z branży budowlanej, branży komponentów do produktów elektrycznych i budowy instalacji, wyrobu krzeseł i mebli, sprzętu AGD oraz branży transportu i opakowań. NOWOŚĆ: INNOWACYJNE POJEMNIKI CHŁODZONE DO TRANSPORTU ŻYWNOŚCI I PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH

 3. DELTA T GESELLSCHAFT FÜR MEDIZINTECHNIK MBH

  Niemcy

  Delta T opracowuje i produkuje rozwiązania transportowe dla produktów wrażliwych na temperaturę w sektorze „nauk przyrodnicznych”. Nasze specjalne elementy regulujące temperaturę oraz izolowane pojemniki i worki umożliwiają transport w stałej temperaturze do 120 godzin. Firma Delta T została założona w 2000 roku i ma siedzibę w Fernwaldzie. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne oraz - służby krwiodawstwa kupujący pudełka izolacyjne i baterie do swoich worków, pojemników, probówek do krwi czy osocza - producenci farmaceutyczni, hurtownicy montujący odpowiednie opakowania izolacyjne na leki i próbki z naszych systemów - laboratoria, apteki i drobni dystrybutorzy podróżujący z pojemnikami lub torbami izolacyjnymi delta T.

 4. CAJA CARTÓN EMBALAJE

  Hiszpania

  Wzorowe przedsiębiorstwo w Hiszpanii w dziedzinie pilnej produkcji, stosunku do klienta i konkurencyjności cen. Pudełka kartonowe, wycinane lub drukowane. Wzór na rynku pudełek kartonowych, pudełek na butelki do wina lub oleju, opakowań do przeprowadzek, koszy bożonarodzeniowych, skrzyń amerykańskich i pudełek kartonowych wycinanych oraz drukowanych. Proponujemy sprzęt do pakowania i posiadamy doskonałą zdolność produkcyjną, ponad 480 000 pudełek kartonowych dziennie.

 5. JANU'SAC

  Francja

  Firma JANU'SAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Folia z tworzyw sztucznych, Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Folia z tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint Pal De Mons, Francja.

 1. E-PACK GMBH

  Austria

  Firma E-PACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

 2. TEXSPED SPEDITION GES.M.B.H.

  Austria

  Firma TEXSPED SPEDITION GES.M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 1. SIRIUS PACK GMBH

  Niemcy

  Firma SIRIUS PACK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

 2. DRUCKBERATUNG NORD GMBH

  Niemcy

  Firma DRUCKBERATUNG NORD GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Dötlingen, Niemcy.

 3. MAGISAC-SERVICES

  Francja

  Firma MAGISAC-SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Folia z tworzyw sztucznych, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, folie plastikowe ochronne, Folia z tworzyw sztucznych, i Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Luxeuil Les Bains, Francja.

 4. JSC LENBRA

  Litwa

  Firma JSC LENBRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Folia z tworzyw sztucznych, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, worki z plastiku, i Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 5. C&S PACKAGING SUPPLIER

  Hiszpania

  Firma C&S PACKAGING SUPPLIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Santa Perpètua De Mogoda, Hiszpania.

 6. PEXPRO GMBH

  Niemcy

  Firma PEXPRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 7. MR. SHRINK LTD.

  Chorwacja

  Firma MR. SHRINK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach heat shrinkable film, urządzenia do pakowania z użyciem folii termokurczliwej, i folie z tworzyw sztucznych termokurczliwych. Ma siedzibę w Pirovac, Chorwacja.

 8. SEUROPAK

  Belgia

  Firma SEUROPAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, opakowania z polistyrenu, i polistyren porowaty. Ma siedzibę w GULLEGEM, Belgia.

 1. ADEESA

  Hiszpania

  Firma ADEESA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, paper and paperboard packaging, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Opakowania plastikowe do sałatek, i Okrągłe opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Valencina De La Concepció, Hiszpania.

 2. KAUTEX TEXTRON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KAUTEX TEXTRON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 3. SORETRAC

  Francja

  Firma SORETRAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Folie do pakowania, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Folie do pakowania, i Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Mitry Mory, Francja.

 4. BARTH GMBH - THERMO FUTURE BOX

  Niemcy

  Firma BARTH GMBH - THERMO FUTURE BOX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojemniki transportowe kołowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, kontenery do transportu warzyw i owoców, i Pojemniki z tworzyw sztucznych do transportu. Ma siedzibę w Kirchheim/teck, Niemcy.

 5. TECPAC GMBH

  Austria

  Firma TECPAC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w Wilhelmsburg, Austria.

 6. ENVASES DEL MEDITERRÁNEO S.L

  Hiszpania

  Firma ENVASES DEL MEDITERRÁNEO S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Ma siedzibę w San Gines (murcia), Hiszpania.

 7. GLAICE SRLS

  Włochy

  Firma GLAICE SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach transport chłodniczy, i transport produktów nietrwałych. Ma siedzibę w Francofonte, Włochy.

 8. EXAM PACKAGING

  Belgia

  Firma EXAM PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania termoizolacyjne, i Opakowania termoizolacyjne. Ma siedzibę w STROMBEEK-BEVER, Belgia.

 9. PAJORA DISTRIBUTION

  Francja

  Firma PAJORA DISTRIBUTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Opakowania papierowe i tekturowe, opakowania plastikowe, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, folia opakowaniowa, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Istres, Francja.

 10. MAX GIMPEL E.K. INDUSTRIEVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Firma MAX GIMPEL E.K. INDUSTRIEVERPACKUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy samoprzylepne. Jest również obecna w dziedzinach Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Tektura dla przemysłu meblowego, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, i Tektura dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Barsbüttel, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo