• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oliwki

Wyniki dla

Oliwki - Import eksport

 1. BHS OLIVES

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2001 r. firma BHS OLIVES specjalizuje się w cukiernictwie, pakowaniu i wprowadzaniu na rynek krajowy produktów z oliwek oraz ich pochodnych i zamierza kontynuować eksport, który był jednym z głównych powołań firmy. Działa ona również w dziedzinie podwykonawstwa, udostępniając swoje opanowanie technologii, możliwości magazynowe i pracowników z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Firma uważa za konieczne podjęcie wszelkich wysiłków w celu poprawy jakości swoich produktów i usług, aby sprostać krajowym i międzynarodowym wymogom i wymaganiom spowodowanym globalizacją. W związku z tym firma wdrożyła plan modernizacji i renowacji istniejących instalacji i urządzeń, aby były one sprawne. Ożywienie eksportu sprawia, że BHS OLIVES jest kluczowym elementem do osiągnięcia.

 2. GRECO ALIMENTARE - CONSERVE ALIMENTARI DAL 1950

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dysponując gruntami o powierzchni ponad 300 hektarów sadzimy, pielęgnujemy i przetwarzamy wszystkie rodzaje warzyw. Naszym głównym produktem jest karczoch, przetwarzany co roku w milionach sztuk. Oprócz karczocha uprawiamy także pomidory, bakłażany, cukinie, paprykę i cebulę. Przetwory, w naturalnej zalewie lub w oleju są dostępne w różnych rodzajach opakowań: woreczki, puszki o wadze 1 kg, 3 kg oraz większe, w zależności od potrzeb naszych klientów. Firma korzysta z fachowej wiedzy ponad 200 pracowników oraz wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie w zakresie konserwowania żywności. Daje nam to możliwość bezpośredniego przetwarzania świeżych warzyw. Przetwarzanie składa się z kilku etapów i zawsze odbywa się w ciągu kilku godzin od zbioru. Posiadamy najważniejsze certyfikaty jakości w branży spożywczej m.in.: BRC food, ISO 9001: 2008 oraz certyfikat ICEA dla produktów ekologicznych. Od kilku lat, dzięki współpracy ze Slow Food, produkujemy przecier pomidorowy z pomidora Fiaschetto di Torre Guaceto.

 3. ARGOUDELAION

  Grecja

  Verified by europages badge

  Argoudelaion P.C. to wiodący grecki eksporter oliwy z oliwek z siedzibą na Krecie, oferujący od ponad dekady niezrównaną obsługę i najwyższej jakości oliwę z oliwek. Współpracujemy z zaufanymi producentami w całej Grecji, aby pozyskiwać autentyczną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia (EVOO), odmiany PDO/PGI, ekologiczną oliwę z oliwek i nie tylko. Niezależnie od tego, czy potrzebne są ilości hurtowe, czy opakowania pod własną marką, Argoudelaion dostarcza wyjątkowe rozwiązania. Specjalizujemy się w standaryzacji oliwy z oliwek, zapewniając stałą jakość wszystkich rodzajów oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość. Nasze oliwy z oliwek przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane przez certyfikowane laboratoria w trakcie całego procesu, od selekcji po przechowywanie i butelkowanie (Kluczowe słowa: kontrola jakości oliwy z oliwek, certyfikowany eksporter oliwy z oliwek Grecja). Gwarantuje to, że każda butelka spełnia najsurowsze normy europejskie i greckie. Argoudelaion wykorzystuje certyfikowane cysterny spożywcze do bezpiecznych i wydajnych dostaw na całym świecie.

 4. COLAVITA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Colavita to jedna z niewielu międzynarodowych marek działających w branży produkcji oliwy, obecna w prawie 70 krajach świata, w USA, Kanadzie, Australii i Ameryce Południowej, jako wiodąca i w 100% włoska marka. „Włoski wybór” narodził się z miłości i pasji, z którą rodzina Colavita ulepsza włoski produkt, będący wynikiem starannej selekcji najlepszych oliwek zebranych po rozpoczęciu dojrzewania, wyłącznie we Włoszech (certyfikat 100% włoski od Cermet, cert. nr 9902).

 5. KALI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma rolnicza KALI Srl specjalizuje się w produkcji i dystrybucji ekologicznej oliwy extravergine z oliwek, o gwarantowanej jakości potwierdzonej certyfikatami. KALI Srl realizuje innowacyjny projekt z wykorzystaniem nowych technologii i przy poszanowaniu środowiska, korzystając z zaangażowania oraz wytrwałych działań rodziny Sandi - Gentilini. Firma taką samą uwagę i troskę przywiązuje do swojej oliwy extravergine na każdym etapie produkcji, począwszy od wyboru oliwek aż po gotowy produkt dostarczany bezpośrednio do klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OLIO CALVI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OLIO CALVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Warzywa konserwowe w occie, Sosy i przyprawy kuchenne, Konserwy warzyw w oleju, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Oliwki, kruszarki, Oliwki konserwowane, i Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 2. AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, Żywność - import-eksport, miód spożywczy, Purée owocowe, Tomato paste, Konfitury bio, oliwa z oliwek, Oliwki, i Oliwki ekologiczne. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 3. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CENTRAL ÉQUIPEMENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Oliwki, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, dystrybutor oliwy z oliwek, oleje roślinne, olej spożywczy, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oleje roślinne, i oleje roślinne spożywcze. Ma siedzibę w Evry-Courcouronnes, Francja.

 4. FRUYPER SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FRUYPER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach produkty w occie, przekąski, Stuffed olives, Green Olives, Table olives, i oliwki czarne. Ma siedzibę w San José De La Vega-Murcia, Hiszpania.

 5. TIMGAD STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TIMGAD STORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Oliwki, Ziemniaki, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, Oliwa z oliwek, daktyle, daktyle pakowane, i melony. Ma siedzibę w Martigues, Francja.

 1. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Oliwa z oliwek, owoce egzotyczne, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, owoce suszone prażone, pomidory suszone, orzech pekanu, orzechy laskowe obłuskane, i orzechy indyjskie. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Konserwy warzywne, Sery, Oliwki, Korzenie, aromaty, Mrożonki, Ryby konserwowe, warzywa świeże, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. AZIENDA AGRICOLA DI FRANCESCO BOTTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AZIENDA AGRICOLA DI FRANCESCO BOTTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach produkcja własna, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, oleje i tłuszcze spożywcze, oleje, oliwki, olejarnie, olej z olwek drugiego tłoczenia, oleje roślinne, i olej z kukurydzy. Ma siedzibę w San Mauro Cilento, Włochy.

 2. BIURO HANDLOWE IRPO

  Polska

  Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku i reprezentuje znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "ACEITES MANZANO S.A." , którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek, oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO". Jesteśmy również dystrybutorem hiszpańskich oliwek marki "KARINA", firmy powstałej w 1975 roku. Od początku produkcji Aceitunas Karina S.L. wychodzi naprzeciw klientom i uwzględniając ich potrzeby a produkty zniewalają swoim smakiem. Oliwki "KARINA" to nie tylko zdrowa żywność (certyfikat "sin gluten") ale również niepowtarzalna jakość doceniona wieloma nagrodami.

 3. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Grecja

  DEAS SA założona w 1996 roku jest firmą rodzinną o obrotach przekraczających 30 mln Euro. Zaczeła działalność od eksploatacji rodzinnych gajów oliwnych, aby stać się jednym z najbardziej nowoczesnych przetwórców przemysłowych. Eksportujemy wszystkie rodzaje oliwek, oliwki Chalkidiki, pełne, bez pestek, nadziewane, pokrojone oliwki czarne i zielone najwyższej jakości, pasteryzowane i bez glutenu. Eksportujemy 100% naszej produkcji i zapewniamy każdy rodzaj opakowania, przetwarzania i wysyłki. Nasza firma posiada certyfikat BRC i IFS. Witamy kupców. Napisz do nas e-mail

 4. CORCOMI

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji maszyn do obróbki i eksploatacji przemysłowej oliwek. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją maszyn przemysłowych dla sektory rolnego. Oczyszczacze do oliwek, odszypułczarki oliwek, maszyny do mycia oliwek, sprzęt do ważenia ciągłego oliwek, sprzęt do obrywania oliwek, taśma transportowa, pompy do transport tłoczonej oliwki i wytłoków z oliwek. Produkujemy maszyny do obróbki przemysłowej oliwek. Produkujemy maszyny oczyszczające, odszypułczarki, pakowarki, itd.

 5. LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo rolne La Cupa, położone w centrum Salento, w Apulii, korzysta z urodzajnej gleby i łagodnego klimatu, niezbędnych elementów do uprawy i zbiórki doskonałych produktów rolnych. Nasza praca powstała z woli kontynuowania projektu życia jaki wybrali nasi rodzice, 'spiritus movens' firmy, którzy przekazali nam miłość do ziemi i chęć sławienia autentycznych smaków naszego regionu.

 6. ACEITUNAS TORRENT SL

  Hiszpania

  Kiedy mówimy o Aceitunas Torrent, trzeba wrócić do 1898 roku, kiedy to rozpoczęła się przygoda rodziny TORRENT w branży oliwek stołowych. Jesteśmy dziś czwartym pokoleniem kierującym przedsiębiorstwem, przy czym cel pozostaje niezmienny: Najlepsza JAKOŚĆ naszych prduktów i usług. Pracujemy z surowcem wysokiej jakości, pielęgnujemy z największą starannością produkt, będący owocem długiego procesu łączącego perfekcję rzemieślniczą, tradycję i nowoczesność.

 7. ACEITUNAS JOPE

  Hiszpania

  Największy i najbogatszy wybór oliwek i wyrobów w occie. Od ponad 35 lat dostarczamy wysokiej jakości wyroby naszym klientom. Ponad 50 różnych rodzajów produktów, które łączy wspólna cecha: doskonała jakość.

 8. ACEITUNAS KARINA SL

  Hiszpania

  Produkujemy zielone oliwki faszerowane pastą z anchois, tuńczyka, cytryną, papryką, oliwki pełne, drylowane, oliwki czarne, w plasterkach, tłuste (z lub bez pestki, faszerowane czosnkiem, migdałami i korniszonami), jak też bogatą gamę konserw w occie (szaszłyczki na wykałaczkach, korniszony, cebulki mini, kapary, itd...).

 1. COMOLIVE

  Francja

  Firma COMOLIVE jest wyspecjalizowana w oliwkach: oliwki w małych opakowaniach – oliwki dla RHF – oliwki dla restauracji. Proponujemy również oliwki na aperitif : oliwki spreparowane – oliwki faszerowane – oliwki prosto z rynku oraz przyprawy; : kapary, cebulki, korniszony, odmiany, kaczany kukurydzy, ostra papryka. Jesteśmy również dostawcami oliwy z oliwek – tapenady – antipasti itp. Marka CRESPO to tylko oliwki uprawiane zgodnie z wyłączna wiedzą fachową.

 2. ACEITUNAS EL CORTIJO

  Hiszpania

  Produkty dla smakoszy, Pikantne, Oliwki w linii, Oliwki nadziewane, Oliwki z pestką, Oliwki drylowane, Oliwki zmiażdżone, Korniszony. Najlepsze oliwki z Hiszpanii. Wszystkie nasze produkty są starannie dobierane i sprawdzane, aby zapewnić najwyższą jakość realizacji zamówień przed ich wysyłką.

 3. ACEITES SUKAINA

  Hiszpania

  Użycie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i roślin aromatycznych jest sztuką. Wybranie rośliny aromatycznej odpowiedniej do potrawy jest nauką. Prezentujemy nowy sposób gotowania potraw.

 4. SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ

  Hiszpania

  Przyprawianie i konfekcjonowanie oliwek stołowych.

 5. ACEITUNAS EL MESTO

  Hiszpania

  Wytwarzanie i konfekcjonowanie oliwek do jedzenia. Konserwy w occie.

 6. MEDILIFE

  Tunezja

  Firma MEDILIFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, Ekologiczna oliwa z oliwek, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Table olives, i Oliwki. Ma siedzibę w Hammam Sousse, Tunezja.

 7. ARNAS AGRO

  Turcja

  Firma ARNAS AGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, kawa, mydła, i melasa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PARGASOR - GROUP

  Portugalia

  Firma PARGASOR - GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, Oliwki, oleje roślinne spożywcze, puszki konserwowe do warzyw marynowanych, i mąka spożywcza. Ma siedzibę w Vila Franca Xira, Portugalia.

 9. DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS

  Niemcy

  Firma DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach Delikatesowe wyroby spożywcze, Delikatesowe wyroby spożywcze, Artykuły delikatesowe, pomidory suszone, i feta cheese. Ma siedzibę w Münich, Niemcy.

 10. GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA

  Hiszpania

  Firma GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oliwki, i pakowana oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Campillos-Málaga, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo