• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oliwki

Wyniki dla

Oliwki - Import eksport

 1. GRECO ALIMENTARE - CONSERVE ALIMENTARI DAL 1950

  Włochy

  Dysponując gruntami o powierzchni ponad 300 hektarów sadzimy, pielęgnujemy i przetwarzamy wszystkie rodzaje warzyw. Naszym głównym produktem jest karczoch, przetwarzany co roku w milionach sztuk. Oprócz karczocha uprawiamy także pomidory, bakłażany, cukinie, paprykę i cebulę. Przetwory, w naturalnej zalewie lub w oleju są dostępne w różnych rodzajach opakowań: woreczki, puszki o wadze 1 kg, 3 kg oraz większe, w zależności od potrzeb naszych klientów. Firma korzysta z fachowej wiedzy ponad 200 pracowników oraz wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie w zakresie konserwowania żywności. Daje nam to możliwość bezpośredniego przetwarzania świeżych warzyw. Przetwarzanie składa się z kilku etapów i zawsze odbywa się w ciągu kilku godzin od zbioru. Posiadamy najważniejsze certyfikaty jakości w branży spożywczej m.in.: BRC food, ISO 9001: 2008 oraz certyfikat ICEA dla produktów ekologicznych. Od kilku lat, dzięki współpracy ze Slow Food, produkujemy przecier pomidorowy z pomidora Fiaschetto di Torre Guaceto.

 2. BHS OLIVES

  Francja

  Od 2001 r. firma BHS OLIVES specjalizuje się w cukiernictwie, pakowaniu i wprowadzaniu na rynek krajowy produktów z oliwek oraz ich pochodnych i zamierza kontynuować eksport, który był jednym z głównych powołań firmy. Działa ona również w dziedzinie podwykonawstwa, udostępniając swoje opanowanie technologii, możliwości magazynowe i pracowników z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Firma uważa za konieczne podjęcie wszelkich wysiłków w celu poprawy jakości swoich produktów i usług, aby sprostać krajowym i międzynarodowym wymogom i wymaganiom spowodowanym globalizacją. W związku z tym firma wdrożyła plan modernizacji i renowacji istniejących instalacji i urządzeń, aby były one sprawne. Ożywienie eksportu sprawia, że BHS OLIVES jest kluczowym elementem do osiągnięcia.

 3. OLIS BELLAGUARDA

  Hiszpania

  Olis Bellaguarda - Produkcja wysokiej jakości oleju jest siłą napędową naszej pracy.Rzemieślnicy wytwarzają oliwę Arbequina od 1921 roku. Od ponad 100 lat uprawiamy ten sam owoc - oliwkę Arbequina - i pozyskujemy z niego oliwę, zapewniając w ten sposób know-how firmy Bellaguarda Oils i jakość oliwy z jednej odmiany oliwek, cenionej za intensywny aromat.Olis Bellaguarda to firma składająca się z 60 producentów, którzy od trzech pokoleń kontynuują tradycję produkcji oliwy z oliwek.

 4. COLAVITA SPA

  Włochy

  Colavita to jedna z niewielu międzynarodowych marek działających w branży produkcji oliwy, obecna w prawie 70 krajach świata, w USA, Kanadzie, Australii i Ameryce Południowej, jako wiodąca i w 100% włoska marka. „Włoski wybór” narodził się z miłości i pasji, z którą rodzina Colavita ulepsza włoski produkt, będący wynikiem starannej selekcji najlepszych oliwek zebranych po rozpoczęciu dojrzewania, wyłącznie we Włoszech (certyfikat 100% włoski od Cermet, cert. nr 9902).

 5. GOUMANISTO

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Francja

 2. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

 3. GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA

  Hiszpania

 4. FRUYPER SA

  Hiszpania

 5. FELDGUT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Francja

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

 1. AZIENDA AGRICOLA DI FRANCESCO BOTTI

  Włochy

 2. BIURO HANDLOWE IRPO

  Polska

  Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku i reprezentuje znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "ACEITES MANZANO S.A." , którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek, oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO". Jesteśmy również dystrybutorem hiszpańskich oliwek marki "KARINA", firmy powstałej w 1975 roku. Od początku produkcji Aceitunas Karina S.L. wychodzi naprzeciw klientom i uwzględniając ich potrzeby a produkty zniewalają swoim smakiem. Oliwki "KARINA" to nie tylko zdrowa żywność (certyfikat "sin gluten") ale również niepowtarzalna jakość doceniona wieloma nagrodami.

  Wszystkie wyroby na "oliwki"

 3. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Grecja

  DEAS SA założona w 1996 roku jest firmą rodzinną o obrotach przekraczających 30 mln Euro. Zaczeła działalność od eksploatacji rodzinnych gajów oliwnych, aby stać się jednym z najbardziej nowoczesnych przetwórców przemysłowych. Eksportujemy wszystkie rodzaje oliwek, oliwki Chalkidiki, pełne, bez pestek, nadziewane, pokrojone oliwki czarne i zielone najwyższej jakości, pasteryzowane i bez glutenu. Eksportujemy 100% naszej produkcji i zapewniamy każdy rodzaj opakowania, przetwarzania i wysyłki. Nasza firma posiada certyfikat BRC i IFS. Witamy kupców. Napisz do nas e-mail

 4. CORCOMI

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji maszyn do obróbki i eksploatacji przemysłowej oliwek. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją maszyn przemysłowych dla sektory rolnego. Oczyszczacze do oliwek, odszypułczarki oliwek, maszyny do mycia oliwek, sprzęt do ważenia ciągłego oliwek, sprzęt do obrywania oliwek, taśma transportowa, pompy do transport tłoczonej oliwki i wytłoków z oliwek. Produkujemy maszyny do obróbki przemysłowej oliwek. Produkujemy maszyny oczyszczające, odszypułczarki, pakowarki, itd.

 5. LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo rolne La Cupa, położone w centrum Salento, w Apulii, korzysta z urodzajnej gleby i łagodnego klimatu, niezbędnych elementów do uprawy i zbiórki doskonałych produktów rolnych. Nasza praca powstała z woli kontynuowania projektu życia jaki wybrali nasi rodzice, 'spiritus movens' firmy, którzy przekazali nam miłość do ziemi i chęć sławienia autentycznych smaków naszego regionu.

 6. ACEITUNAS TORRENT SL

  Hiszpania

  Kiedy mówimy o Aceitunas Torrent, trzeba wrócić do 1898 roku, kiedy to rozpoczęła się przygoda rodziny TORRENT w branży oliwek stołowych. Jesteśmy dziś czwartym pokoleniem kierującym przedsiębiorstwem, przy czym cel pozostaje niezmienny: Najlepsza JAKOŚĆ naszych prduktów i usług. Pracujemy z surowcem wysokiej jakości, pielęgnujemy z największą starannością produkt, będący owocem długiego procesu łączącego perfekcję rzemieślniczą, tradycję i nowoczesność.

 7. ACEITUNAS JOPE

  Hiszpania

  Największy i najbogatszy wybór oliwek i wyrobów w occie. Od ponad 35 lat dostarczamy wysokiej jakości wyroby naszym klientom. Ponad 50 różnych rodzajów produktów, które łączy wspólna cecha: doskonała jakość.

 8. ACEITUNAS KARINA SL

  Hiszpania

  Produkujemy zielone oliwki faszerowane pastą z anchois, tuńczyka, cytryną, papryką, oliwki pełne, drylowane, oliwki czarne, w plasterkach, tłuste (z lub bez pestki, faszerowane czosnkiem, migdałami i korniszonami), jak też bogatą gamę konserw w occie (szaszłyczki na wykałaczkach, korniszony, cebulki mini, kapary, itd...).

 1. ACEITUNAS EL CORTIJO

  Hiszpania

  Produkty dla smakoszy, Pikantne, Oliwki w linii, Oliwki nadziewane, Oliwki z pestką, Oliwki drylowane, Oliwki zmiażdżone, Korniszony. Najlepsze oliwki z Hiszpanii. Wszystkie nasze produkty są starannie dobierane i sprawdzane, aby zapewnić najwyższą jakość realizacji zamówień przed ich wysyłką.

 2. COMOLIVE

  Francja

  Firma COMOLIVE jest wyspecjalizowana w oliwkach: oliwki w małych opakowaniach – oliwki dla RHF – oliwki dla restauracji. Proponujemy również oliwki na aperitif : oliwki spreparowane – oliwki faszerowane – oliwki prosto z rynku oraz przyprawy; : kapary, cebulki, korniszony, odmiany, kaczany kukurydzy, ostra papryka. Jesteśmy również dostawcami oliwy z oliwek – tapenady – antipasti itp. Marka CRESPO to tylko oliwki uprawiane zgodnie z wyłączna wiedzą fachową.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 4. ACEITES SUKAINA

  Hiszpania

  Użycie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i roślin aromatycznych jest sztuką. Wybranie rośliny aromatycznej odpowiedniej do potrawy jest nauką. Prezentujemy nowy sposób gotowania potraw.

 5. ACEITUNAS EL MESTO

  Hiszpania

  Wytwarzanie i konfekcjonowanie oliwek do jedzenia. Konserwy w occie.

 6. 2BROTHER4OLIVES

  Egypt

 7. MEDILIFE

  Tunezja

 8. PARGASOR - GROUP

  Portugalia

 9. ARNAS AGRO

  Turcja

 10. SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC

  Grecja