• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oliwa z oliwek

Wyniki dla

Oliwa z oliwek - Import eksport

 1. NEAR TRADE

  Portugalia

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 2. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 3. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 4. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 5. ARCURIUS INTERNATIONAL TRADE

  Francja

  Arcurius International Trade jest biurem handlu zagranicznego, członkiem sieci renomowanych na świecie francuskich podmiotów ułatwiających transakcje. Dzięki naszej eksperckiej wiedzy w dziedzinie Importu i eksportu, możemy dostarczyć Ci najpopularniejsze i najbardziej oczekiwane produkty i usługi po maksymalnie uczciwych cenach, w skali krajowej i międzynarodowej, w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Jesteśmy w stanie zaopatrywać Cię u najlepszych dostawców i wybranych przez nas producentów, w różnych sektorach rynku, a konkretnie towarów spożywczych i produktów ropopochodnych. Dzięki naszym bliskim relacjom z producentami i dostawcami, możemy prowadzić negocjacje i wykonywać dostawy do Ciebie szybko i skutecznie. Celem tego jest unikanie zakłóceń w systemie zaopatrzenia i w łańcuchu logistycznym. Sprzyja temu kontaktowanie nabywcy ze sprzedającym, po uprzednim wyszukaniu produktów i usług.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUILERIE FRANÇOIS ROMÉO

  Francja

  Założona w 1972 roku w Vence przez François Roméo, olejarnia o tej samej nazwie przez lata stworzyła i rozwinęła różne gamy oliwy z oliwek. Dzięki harmonijnej równowadze między słodyczą i owocowością, żywością i nutami ziołowymi, oliwa François Roméo zdobyła uznanie u szerokiego grona odbiorców. Marka François Roméo jest uznawana przez konsumentów za gwaranta odpowiedzialności i jakości, dzięki oliwie pochodzącej z najlepszych obszarów produkcji w rejonie basenu Morza Śródziemnego. Kondycjonowana wyłącznie w Lucca, w Toskanii we Włoszech, nasza oliwa podlega rygorystycznym kontrolom jakości, zarówno chemicznym, jak i organoleptycznym. Nasza oliwa jest regularnie sprawdzana przez niezależne laboratoria zatwierdzone przez Międzynarodową Radę Oliwy z Oliwek. Jako właściciel wyłącznej receptury oliwy z oliwek produkowanej od 1972 roku, marka François Roméo cieszy się szerokim uznaniem. Wybierają ją największe sieci handlowe, wiele osób prywatnych, a także znakomite restauracje, które ufają jakości oliwy François Roméo. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MN BROKER

  Francja

  MN Consulting zajmuje pozycję importera i dystrybutora specjalizującego się w SOURCINGU i DORADZTWIE z bezpośrednim zaopatrzeniem od producentów, wytwórców i przetwórców wszelkiego rodzaju surowców i materiałów (z Chin, Indii, Afryki itp.). NASZE USŁUGI: Posiadamy szerokie doświadczenie w lokalnym i międzynarodowym handlu produktami rolnymi, surowcami energetycznymi, sprzętem i materiałami eksploatacyjnymi. Nasza gama produktów obejmuje olej florenyński, rafinowany olej słonecznikowy, rafinowany olej sojowy, rafinowany olej kukurydziany, olej repakowy / rafinowany olej rzepakowy, rafinowany olej palmowy, oliwę z oliwek, orzechy nerkowca, orzechy shea, masło kakaowe, masło shea. Za pośrednictwem MN Negoce oferujemy również porady eksporterom i międzynarodowym kupcom, aby pomóc im w rozwijaniu firm odnoszących sukcesy w handlu międzynarodowym lub handlu surowcami. Nie wahaj się skontaktować z nami!

 3. BHS OLIVES

  Francja

  Od 2001 r. firma BHS OLIVES specjalizuje się w cukiernictwie, pakowaniu i wprowadzaniu na rynek krajowy produktów z oliwek oraz ich pochodnych i zamierza kontynuować eksport, który był jednym z głównych powołań firmy. Działa ona również w dziedzinie podwykonawstwa, udostępniając swoje opanowanie technologii, możliwości magazynowe i pracowników z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Firma uważa za konieczne podjęcie wszelkich wysiłków w celu poprawy jakości swoich produktów i usług, aby sprostać krajowym i międzynarodowym wymogom i wymaganiom spowodowanym globalizacją. W związku z tym firma wdrożyła plan modernizacji i renowacji istniejących instalacji i urządzeń, aby były one sprawne. Ożywienie eksportu sprawia, że BHS OLIVES jest kluczowym elementem do osiągnięcia.

 4. FATTORIA LA TORRE

  Włochy

  Nazwa gospodarstwa rolnego La Torre pochodzi od średniowiecznej wieży z X w., umiejętnie odrestaurowanej, która jeszcze dzisiaj stanowi charakterystyczny element przysiółka La Villa. Wioska leży na wzgórzach San Gimignano, w centrum jednego z bardziej sugestywnych i fascynujących krajobrazów Włoch i Toskanii: to ziemia winnic i gajów oliwnych. Produkujemy doskonałe wina, grappę oraz oliwę z oliwek extravergine. Oferujemy wina: białe, czerwone i różowe. Nasza produkcja na szeroką skalę umożliwia zaspokajanie potrzeb zarówno bezpośrednich konsumentów, jak i firm. Wszystkie nasze produkty eksportujemy również za granicę; nasze toskańskie wina i oliwy, a także skupienie się na jakości, wyznaczają naszą tożsamość.

 5. W. ULRICH GMBH

  Niemcy

  Międzynarodowa dystrybucja wysokiej jakości surowców dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego, technicznego i farmaceutycznego: aloes, kwas jabłkowy, olej z pestek moreli, olej arganowy, masło awokado, olej awokado, olej babassu, kwas benzoesowy, wosk pszczeli, olej z ogórecznika, olej brokułowy, mleczan butylu, mleczan wapnia gecoatet, mleczan wapnia, wosk candelilla, kwas kaprylowy, wosk karnauba, olej CBD, kwas cytrynowy, olej z ostu, D-panthenol, olej arachidowy, kwas octowy, mleczan etylu, olej eukaliptusowy, ekstrakty, olej sosnowy, germaben, germall, glukono-delta-lacton, gliceryna, olej z pestek granatu, olej grwjpfrutowy, guma guar, olej z dzikiej róży, olej konopny, olej z orzechów laskowych, hydrolaty, masło jojoba, olej jojoba, masło kakaowe, glukonian potasu, sorbinian potasu, olej kokosowy, olej z orzechów kukui, olej z pestek dyni, olej lawendowy, olej lniany, olej z trawy cytrynowej, olej z orzechów makadamia, mleczan magnezu, olej kukurydziany, olej migdałowy, olej marula, olejek z melisy, kwas mlekowy, olej miętowy, olej MCT, olej z wiesiołka, octan sodu. Zapytania można kierować w języku niemieckim, angielskim i tureckim.

 1. CASALE FALCHINI

  Włochy

  Osada Casale Falchini, znajdujące się jedynie kilometr od San Gimignano, w prowincji Siena, rozciąga się na około 40 hektarów, na których znajdują się winnice przeznaczone do produkcji win oraz oliwy z oliwek extra virgin. Stara osada Casale, od której nazwę wziął obszar, w przeszłości była klasztorem zakonników i dzięki swojemu strategicznemu położeniu na wzgórzu mogła korzystać z bogactwa terenów, które po dziś dzień ją otaczają.

 2. COLAVITA SPA

  Włochy

  Colavita to jedna z niewielu międzynarodowych marek działających w branży produkcji oliwy, obecna w prawie 70 krajach świata, w USA, Kanadzie, Australii i Ameryce Południowej, jako wiodąca i w 100% włoska marka. „Włoski wybór” narodził się z miłości i pasji, z którą rodzina Colavita ulepsza włoski produkt, będący wynikiem starannej selekcji najlepszych oliwek zebranych po rozpoczęciu dojrzewania, wyłącznie we Włoszech (certyfikat 100% włoski od Cermet, cert. nr 9902).

 1. OLIS BELLAGUARDA

  Hiszpania

  Olis Bellaguarda - Produkcja wysokiej jakości oleju jest siłą napędową naszej pracy.Rzemieślnicy wytwarzają oliwę Arbequina od 1921 roku. Od ponad 100 lat uprawiamy ten sam owoc - oliwkę Arbequina - i pozyskujemy z niego oliwę, zapewniając w ten sposób know-how firmy Bellaguarda Oils i jakość oliwy z jednej odmiany oliwek, cenionej za intensywny aromat.Olis Bellaguarda to firma składająca się z 60 producentów, którzy od trzech pokoleń kontynuują tradycję produkcji oliwy z oliwek.

 2. KALI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  Włochy

  Firma rolnicza KALI Srl specjalizuje się w produkcji i dystrybucji ekologicznej oliwy extravergine z oliwek, o gwarantowanej jakości potwierdzonej certyfikatami. KALI Srl realizuje innowacyjny projekt z wykorzystaniem nowych technologii i przy poszanowaniu środowiska, korzystając z zaangażowania oraz wytrwałych działań rodziny Sandi - Gentilini. Firma taką samą uwagę i troskę przywiązuje do swojej oliwy extravergine na każdym etapie produkcji, począwszy od wyboru oliwek aż po gotowy produkt dostarczany bezpośrednio do klientów.

 3. FIORENTINI FIRENZE

  Włochy

  Firma Fiorentini Firenze należy do grupy największych przedsiębiorstw sprzedaży różnego pochodzenia oliwy z oliwek extravirgin i jest jednym z centrów składowania oliwy extravirgin we Włoszech, o pojemności bliskiej 8 milionów litrów. Posiadamy laboratorium analiz wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i przyrządy. Firma Fiorentini Firenze zdobyła ważne świadectwa jakości w skali międzynarodowej.

 4. OLIVEOILSLAND

  Turcja

  Firma OLIVEOILSLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, eksport oliwy z oliwek, oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, producent oliwy z oliwek, Table olives, i Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Francja

  Firma CENTRAL ÉQUIPEMENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Oliwki, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, dystrybutor oliwy z oliwek, oleje roślinne, olej spożywczy, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oleje roślinne, i oleje roślinne spożywcze. Ma siedzibę w Evry-Courcouronnes, Francja.

 6. HUILES SAINT MAURICE

  Francja

  Firma HUILES SAINT MAURICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, olej spożywczy, Oliwa z oliwek, Olej rzepakowy, Rafinowany olej słonecznikowy, olej słonecznikowy, oleje, Oliwy z oliwek bio, i oleje biologiczne. Ma siedzibę w Brie-Comte-Robert, Francja.

 7. ENYWERE

  Francja

  Firma ENYWERE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Suszone owoce, Oliwa z oliwek, Marmur, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Spożywczy - Import/Eksport, eksport owoców, eksport owoców i warzyw, i Owoce. Ma siedzibę w Isle-Adam, Francja.

 8. GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA

  Hiszpania

  Firma GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oliwki, pakowana oliwa z oliwek, Table olives, Hurtownicy oliwy z oliwek, i oliwa z oliwek extra virgin wysokiej jakości. Ma siedzibę w Campillos-Málaga, Hiszpania.

 1. CHERCHEURS D'OR VERT

  Francja

  Firma CHERCHEURS D'OR VERT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Miód, Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, flavoured condiments, Artykuły delikatesowe, oleje aromatyzowane, Ekologiczna oliwa z oliwek, i oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Francja

  Firma ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Oliwa z oliwek, owoce egzotyczne, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, owoce suszone prażone, pomidory suszone, orzech pekanu, orzechy laskowe obłuskane, i produkty rybne. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 3. GLOBAL FINE MARKET

  Belgia

  Firma GLOBAL FINE MARKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Witaminy i prowitaminy, Oliwa z oliwek, Wyroby kosmetyczne, Dodatki odżywcze, daktyle, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, Witaminy i prowitaminy, Oliwa z oliwek, i Wyroby kosmetyczne. Ma siedzibę w Grez-Doiceau, Belgia.

 4. L'OLIVERAIE DU CAP

  Francja

  Firma L'OLIVERAIE DU CAP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach oleje, oleje biologiczne, olej słonecznikowy, i olej spożywczy. Ma siedzibę w La Seyne Sur Mer, Francja.

 5. HUILERIE-THEOS

  Reunion

  Firma HUILERIE-THEOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Grecki olej z oliwek, Oliwa z oliwek, Ekologiczna oliwa z oliwek, i oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio. Ma siedzibę w Le Tampon, Reunion.

 6. DOMAINE DE MAS CARON

  Francja

  Firma DOMAINE DE MAS CARON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Francja, wina czerwone, wina różowe, wina białe, wina biologiczne, degustacje win, przedsiębiorstwa uprawy winorośli, i syrah. Ma siedzibę w Caromb, Francja.

 7. PB2C

  Francja

  Firma PB2C, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, pomidory, szafran, cebule, figi, daktyle, owoce opuncji indyjskiej, i jabłka. Ma siedzibę w Bouglon, Francja.

 8. EURL AABS

  Francja

  Firma EURL AABS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Nafta oświetleniowa, kerozen, Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, daktyle, Suszone owoce, oleje roślinne spożywcze, paliwo, Ropa do silników Diesla, i Nafta oświetleniowa, kerozen. Ma siedzibę w Thizy Les Bourgs, Francja.

 9. OLEIFICIO SCIROPPO S.R.L.

  Włochy

  Firma OLEIFICIO SCIROPPO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, L’OLIO DI MASTRO MICHELE, oleje aromatyzowane, Oleje roślinne, oleje domowy, i oleje i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w San Severo, Włochy.

 10. HELENE DELICES GRECS

  Francja

  Firma HELENE DELICES GRECS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Oliwa z oliwek, Oliwki, Korzenie, aromaty, Artykuły delikatesowe, Żywność - import-eksport, oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, Grecki olej z oliwek, i Grecka oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin). Ma siedzibę w Cologne, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oliwa z oliwek - Import eksport

Liczba wyników

2432 Przedsiębiorstwa