• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje roślinne surowe

Wyniki dla

Oleje roślinne surowe - Import eksport

 1. FODER BIO-TECH

  Polska

  Jesteśmy europejskim producentem olejów, śrut, makuchów i mąk z soi oraz siemienia lnianego. Foder bio tech wykonuje ponadto produkcję i czyszczenie do 99.99% wszystkich nasion oleistych. Nasze dodatki paszowe są gwarantowane i opatrzone certyfikatami GMP i EU-BIO. Oznacza to, że do naszych produktów BIO używamy wyłącznie certyfikowanych nasion hodowanych zasadniczo w gospodarstwach ekologicznych w Polsce, a także w innych częściach Europy. Konwencjonalne i bio makuchy, oleje, śruta oraz non GMO mąki są doskonałym źródłem białka i energii w paszach zwierzęcych. Od 1998 roku, współpracujemy z producentami pasz i przedsiębiorstwami handlowymi na świecie. Nasze produkty są w pełni naturalne, bez użycia związków chemicznych. W procesie ekstruzji, ziarna są ogrzewane, a następnie wprowadzane do pras wytłaczających. Od lat gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich pracowników, to przedsiębiorstwo rodzinne rozwija się każdego roku. Nie wahaj się skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. POKROVSKY ZRM LLC

  Rosja

  Zakład Olejów Roślinnych Pokrovka (POKROVSKY ZRM LLC) jest producentem i dostawcą olejów roślinnych oraz surowców z soi i rzepaku. Zakład przetwarza soję i rzepak i oferuje nastepujące produkty: - nierafinowany olej rzepakowy do zastosowań przemysłowych i handlowych; - makuch rzepakowy (stosowany jako odżywka białkowa dla wszystkich grup bydła); - nierafinowany olej sojowy do zastosowań przemysłowych i handlowych; - makuch sojowy (uniwersalna pasza wysokobiałkowa dla zwierząt i drobiu). POKROVSKY ZRM to zakład produkcyjny nowej generacji, który pielęgnuje i promuje wielowiekowe tradycje produkcji olejów roślinnych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce wysokiej jakości pochodzenia rosyjskiego. Wszystkie etapy procesu produkcji żywności podlegają ścisłej kontroli jakości. Firma wykorzystuje zaawansowany i nowoczesny sprzęt umożliwiający produkcję gotowych olejów i tłuszczów, które są w całości certyfikowane na zgodność nie tylko z przepisami rosyjskimi, ale także z normami europejskimi. Jakość olejków monitorowana jest w nowoczesnym laboratorium. Firma eksportuje i importuje produkty rolne do krajów Unii Europejskiej, Bliskiego Wschodu, Azji Centralnej i Chin kontenerami, beczkami i autocysternami. Firma zapewnia wysoką jakość swoich produktów i wywiązywanie się ze swoich zobowiązań.

 3. UNITED SPICES, LTD

  Rosja

  Oferujemy najlepsze warunki i ceny dla całej gamy produktów, od orzechów kokosowych po kosmetyki dekoracyjne. Z uwagi na szeroki wachlarz działalności - od produkcji i sprzedaży przypraw, od stosowania orzechów kokosowych po profesjonalne kosmetyki dekoracyjne - przedsiębiorstwo zajmuje stabilną pozycję na rynku Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Bliska wspólpraca z Ambasadą Sri Lanki umożliwia nam wybór najlepszych producentów wyrobów z orzechów kokosowych, wzmacnia nasze partnerstwa i zapewnia nam efekt synergii. Jesteśmy jednym z najsłynniejszych importerów tego typu produktów ze Sri Lanki. Długoterminowe umowy z dostawcami surowców i składników pozwalają nam wytwarzać wysokiej jakości produkty. Nasze znaki towarowe: "Econutrena", "United Spices", "Oh My God! " Możemy utworzyć dla Ciebie własną markę dla produktów takich jak: 1. Mleczko kokosowe 5-22% tłuszczu 2. Mąka kokosowa, cukier, wiórki 3. Syrop kokosowy 4. Ocet kokosowy 5. Sos kokosowy Aminos 6. Skondensowane mleko kokosowe i bita śmietana kokosowa 30%. Profesjonalne dekoracyjne kosmetyki pod “

 4. ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY)

  Burkina Faso

 5. LOGNIB FOOD

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YUZHNY POLYUS

  Rosja

  Olejarnia Yuzhny Polyus jest producentem olejów i tłuszczów jadalnych, oleju roślinnego, a mianowicie rafinowanego oleju słonecznikowego z Regionu Krasnodarskiego. Zakład produkuje następujące rodzaje oleju słonecznikowego: Olej do smażenia "Yuzhny Polyus", o neutralnym smaku i bez zapachu; olej klasy premium "wyselekcjonowany z Krasnodaru" o delikatnym smaku; Olej "Żywy Bursztyn" do dań gorących, sosów i pieczywa; olej słonecznikowy do smażenia w butelkach 5 l.. Firma produkuje również granulowany makuch słonecznikowy do wzbogacania diety zwierząt hodowlanych. Jadalny olej roślinny "Yuzhny Polyus" jest produkowany z nasion słonecznika testowanych we własnym laboratorium zakładu. Olejarnia oferuje rafinowany, dezodoryzowany olej słonecznikowy bezpośrednio od producenta. Olej dostępny jest w butelkach pakowanych w kartony i umieszczanych na europaletach (EPAL) lub w cysternach kolejowych, samochodowych i kontenerach. Pakowanie oleju roślinnego w butelki i pudełka z logo klienta jest dostępne.

 2. CHEMSPANS GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy średnim przedsiębiorstwem specjalizującym się w obsłudze przemysłu produkcji biodiesla. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu różnych produktów dodatkowych z sektora biodiesla w Europie Centralnej. Zajmujemy się zakupami produktów na rynkach lokalnych i międzynarodowych oraz sprzedażą i dystrybucją przepływu towarów zawierających glicerynę, tam gdzie są potrzebne. W zakresie naszej działalności leży również zaopatrzenie instalacji produkcyjnych w alternatywne takie surowce, jak zużyty olej spożywczy i roślinne kwasy tłuszczowe. Zaopatrujemy naszych klientów również w katalizatory do produkcji biodiesla, jak np. metanolan sodu.

 3. SIBERIA GOLD LLC

  Rosja

  Siberian Gold LLC jest zakładem w Rosji, wyspecjalizowanym w obieraniu i przetwórstwie świeżych orzeszków piniowych z Syberii. Siberian Gold mieści się w regionie Moskwy. Specjalizujemy się w produkcji jąder orzeszków piniowych, różnych nasion (gorczyca, konopie, len). Dzięki naszemu sortownikowi optycznemu, uzyskujemy wysoki poziom oczyszczenia orzeszków i jąder. Siberian Gold oferuje 100% naturalne oleje z pierwszego tłoczenia na zimno, takie jak olej cedrowy, olej lniany, olej konopny (nierafinowany) bez innych zanieczyszczeń. Wysyłamy wszystkie towary na eksport do naszego magazynu w Hamburgu. Oznacza to, że możesz kupić nasze wyroby bezpośrednio w magazynie niemieckim. Wszystkie nasze produkty są uprawiane naturalnie na czystych ekologicznie terenach Siberii. Nasza technologia przetwórstwa umożliwia nam zachowanie wszystkich witamin, naturalnego smaku i dobroczynnych właściwości we wszystkich naszych produktach. Siberian Gold nigdy nie dodaje, ani nie stosuje modyfikatorów, barwników, chemicznych dodatków, ani substancji.

 4. DOMAINE DE LA LIEUTENANTE

  Francja

  Na obszarze rodzinnej posiadłości, nasz gaj oliwny rozpościera się na 48 hektarach i liczy 13 000 drzewek oliwnych zasadzonych przez pokolenia. Uprawiamy na nich cztery gatunki posiadające Oznakowanie Pochodzenia z Doliny Baux de Provence: La Grossane, la Salonenque, la Béruguette i la Verdale des Bouches-du-Rhône. Nasza oliwa z oliwek «la lieutenante» jest czystym sokiem ze świeżych owoców, ekstrahowanym na zimno, w listopadzie, z miąższu oliwek, jedynie w sposób mechaniczny, bez rafinowania i bez jakichkolwiek dodatków. Jest to oliwa z oliwek pochodzących z posiadłości, wyprodukowana wyłącznie z owoców ręcznie zebranych w naszych sadach, przez nas przechowywana i rozlewana do baniek w miarę zamówień.

 5. HBU AGROL SP Z O.O.

  Polska

  Firma HBU Agrol Sp Zoo z siedzib? i magazynem w Kietrzu (Polska) zajmuje si? handlem nast? puj? cych produktów: - Olej S? onecznikowy - Olej S? onecznikowy ISCC - Olej S? onecznikowy w butele PET 1l. - Olej Rzepakowy - Olej Sojowy - Gliceryna - Kwasy T? uszczowe Posiadamy oleje bardzo dobrej jako? ci, równie? z certyfikatem ISCC oraz emisj? GHG

 1. ART-MET PRZEMYSŁAW KINCZEL

  Polska

  Manufaktura Kosmetyczna dostarcza najwyższej jakości kosmetyki i surowce naturalne: Oleje, Glinki, Masła kosmetyczne, Maceraty, Olejki Eteryczne, Zioła, Woski i Peelingi.

  Wszystkie wyroby na "oleje roślinne surowe"

 2. NÉTYVIA

  Francja

 1. OLIVARTE SAS

  Włochy

 2. MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K.

  Niemcy

 3. VITAL

  Rumunia

 4. SPC AMARANTH, LLC

  Ukraina

 5. ETHNIKSTORE

  Francja

 6. OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L.

  Hiszpania

 7. GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD.

  Bułgaria

 8. LERMONOS GIDA TARIM HAY.TUR.ENERJI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

 1. KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI

  Turcja

 2. ACEITAROM SAS

  Francja

 3. AJV GRUPE, JSC

  Litwa

 4. AGROPRODUKT LLC

  Białoruś

 5. TERRACHANVRE

  Francja

 6. NOPAL TUNISIE SA

  Tunezja

 7. PROMTEKHAGROTORG

  Ukraina

 8. ABCS NATURAL AND COSMETIC PRODUCTS LTD. COMPANY

  Turcja

 9. EXXENZE.COM

  Szwajcaria

 10. PRODUCTION AND COMMERCIAL FIRM PERLYNA POLISSIA

  Ukraina

Filtry

Wyniki dla

Oleje roślinne surowe - Import eksport

Liczba wyników

353 przedsiębiorstwa