• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje roślinne surowe

Wyniki dla

Oleje roślinne surowe - Import eksport

 1. WESTKOND INVEST CZ

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo WestKond Invest CZ jest dumne z ułatwiania bezpośrednich kontaktów z producentami potrzebnych Ci towarów. Nasza firma nawiązuje współpracę z licznymi wytwórcami w skali międzynarodowej, promując solidne relacje, w których priorytetem są szybkie dostawy, wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny. Do naszych, godnych szacunku, partnerów należą rozpoznawalne na świecie korporacje, w tym AAK Sweden AB, ISFS SDN BHD, POWEROAK GmbH, Gottschalk Palettenservice GmbH i inne, z których każda ma ugruntowaną pozycję na globalnym rynku. Przykładamy dużą wagę nie tylko do dostarczania wysokiej klasy produktów i usług. Staramy się także przewyższać oczekiwania, gwarantując pełną satysfakcję klienta. Nasza oferta produktowa obejmuje wysokiej jakości olej słonecznikowy, pellet drzewny i tłuszcze cukiernicze

 2. ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY)

  Burkina Faso

  Verified by europages badge

  Firma ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach olej arachidowy, Raw Material for Cosmetics, i producent naturalnych produktów kosmetycznych. Ma siedzibę w Ouagadougou, Burkina Faso.

 3. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HILAIRE AGRI-SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Oleje roślinne, Oleje roślinne surowe, Produkcja rolna, oleje roślinne spożywcze, oleje paliwowe półgęste, nasiona rzepaku, olej słonecznikowy, i soczewica. Ma siedzibę w Vregny, Francja.

 4. CONTINENTAL FOODS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CONTINENTAL FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Żywność - import-eksport, Oleje roślinne surowe, Oleje smarowe techniczne, sklepy spożywcze, Rafinowany olej słonecznikowy, olej słonecznikowy, Oleje roślinne, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Villepinte, Francja.

 5. LOGNIB FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LOGNIB FOOD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Oleje roślinne, Oleje roślinne surowe, olej słonecznikowy, Rafinowany olej słonecznikowy, pakowana oliwa z oliwek, olej spożywczy, słonecznik, i Oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Pierrefitte Sur Seine, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YUZHNY POLYUS

  Rosja

  Olejarnia Yuzhny Polyus jest producentem olejów i tłuszczów jadalnych, oleju roślinnego, a mianowicie rafinowanego oleju słonecznikowego z Regionu Krasnodarskiego. Zakład produkuje następujące rodzaje oleju słonecznikowego: Olej do smażenia "Yuzhny Polyus", o neutralnym smaku i bez zapachu; olej klasy premium "wyselekcjonowany z Krasnodaru" o delikatnym smaku; Olej "Żywy Bursztyn" do dań gorących, sosów i pieczywa; olej słonecznikowy do smażenia w butelkach 5 l.. Firma produkuje również granulowany makuch słonecznikowy do wzbogacania diety zwierząt hodowlanych. Jadalny olej roślinny "Yuzhny Polyus" jest produkowany z nasion słonecznika testowanych we własnym laboratorium zakładu. Olejarnia oferuje rafinowany, dezodoryzowany olej słonecznikowy bezpośrednio od producenta. Olej dostępny jest w butelkach pakowanych w kartony i umieszczanych na europaletach (EPAL) lub w cysternach kolejowych, samochodowych i kontenerach. Pakowanie oleju roślinnego w butelki i pudełka z logo klienta jest dostępne.

 2. CHEMSPANS GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy średnim przedsiębiorstwem specjalizującym się w obsłudze przemysłu produkcji biodiesla. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu różnych produktów dodatkowych z sektora biodiesla w Europie Centralnej. Zajmujemy się zakupami produktów na rynkach lokalnych i międzynarodowych oraz sprzedażą i dystrybucją przepływu towarów zawierających glicerynę, tam gdzie są potrzebne. W zakresie naszej działalności leży również zaopatrzenie instalacji produkcyjnych w alternatywne takie surowce, jak zużyty olej spożywczy i roślinne kwasy tłuszczowe. Zaopatrujemy naszych klientów również w katalizatory do produkcji biodiesla, jak np. metanolan sodu.

 3. SIBERIA GOLD LLC

  Rosja

  Siberian Gold LLC jest zakładem w Rosji, wyspecjalizowanym w obieraniu i przetwórstwie świeżych orzeszków piniowych z Syberii. Siberian Gold mieści się w regionie Moskwy. Specjalizujemy się w produkcji jąder orzeszków piniowych, różnych nasion (gorczyca, konopie, len). Dzięki naszemu sortownikowi optycznemu, uzyskujemy wysoki poziom oczyszczenia orzeszków i jąder. Siberian Gold oferuje 100% naturalne oleje z pierwszego tłoczenia na zimno, takie jak olej cedrowy, olej lniany, olej konopny (nierafinowany) bez innych zanieczyszczeń. Wysyłamy wszystkie towary na eksport do naszego magazynu w Hamburgu. Oznacza to, że możesz kupić nasze wyroby bezpośrednio w magazynie niemieckim. Wszystkie nasze produkty są uprawiane naturalnie na czystych ekologicznie terenach Siberii. Nasza technologia przetwórstwa umożliwia nam zachowanie wszystkich witamin, naturalnego smaku i dobroczynnych właściwości we wszystkich naszych produktach. Siberian Gold nigdy nie dodaje, ani nie stosuje modyfikatorów, barwników, chemicznych dodatków, ani substancji.

 4. POKROVSKY ZRM LLC

  Rosja

  Zakład Olejów Roślinnych Pokrovka (POKROVSKY ZRM LLC) jest producentem i dostawcą olejów roślinnych oraz surowców z soi i rzepaku. Zakład przetwarza soję i rzepak i oferuje nastepujące produkty: - nierafinowany olej rzepakowy do zastosowań przemysłowych i handlowych; - makuch rzepakowy (stosowany jako odżywka białkowa dla wszystkich grup bydła); - nierafinowany olej sojowy do zastosowań przemysłowych i handlowych; - makuch sojowy (uniwersalna pasza wysokobiałkowa dla zwierząt i drobiu). POKROVSKY ZRM to zakład produkcyjny nowej generacji, który pielęgnuje i promuje wielowiekowe tradycje produkcji olejów roślinnych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce wysokiej jakości pochodzenia rosyjskiego. Wszystkie etapy procesu produkcji żywności podlegają ścisłej kontroli jakości. Firma wykorzystuje zaawansowany i nowoczesny sprzęt umożliwiający produkcję gotowych olejów i tłuszczów, które są w całości certyfikowane na zgodność nie tylko z przepisami rosyjskimi, ale także z normami europejskimi. Jakość olejków monitorowana jest w nowoczesnym laboratorium. Firma eksportuje i importuje produkty rolne do krajów Unii Europejskiej, Bliskiego Wschodu, Azji Centralnej i Chin kontenerami, beczkami i autocysternami. Firma zapewnia wysoką jakość swoich produktów i wywiązywanie się ze swoich zobowiązań.

 5. HBU AGROL SP Z O.O.

  Polska

  Firma HBU Agrol Sp Zoo z siedzib? i magazynem w Kietrzu (Polska) zajmuje si? handlem nast? puj? cych produktów: - Olej S? onecznikowy - Olej S? onecznikowy ISCC - Olej S? onecznikowy w butele PET 1l. - Olej Rzepakowy - Olej Sojowy - Gliceryna - Kwasy T? uszczowe Posiadamy oleje bardzo dobrej jako? ci, równie? z certyfikatem ISCC oraz emisj? GHG

 1. ART-MET PRZEMYSŁAW KINCZEL

  Polska

 2. NÉTYVIA

  Francja

  Firma NÉTYVIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 1. MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K.

  Niemcy

  Firma MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Treuen Ot Eich, Niemcy.

 2. OLIVARTE SAS

  Włochy

  Firma OLIVARTE SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 3. GLOBAL OIL GROUP

  Ukraina

  Firma GLOBAL OIL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy, Oil cake, i olej spożywczy. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. VITAL

  Rumunia

  Firma VITAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje orzechowe. Ma siedzibę w Dumbraveni, Rumunia.

 5. SPC AMARANTH, LLC

  Ukraina

  Firma SPC AMARANTH, LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Nikolaev, Ukraina.

 6. NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL

  Ukraina

  Firma NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Nezabudino, Ukraina.

 7. ETHNIKSTORE

  Francja

  Firma ETHNIKSTORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbata, natural-based cosmetics, spices, Herbata, i Olejki eteryczne w 100% naturalne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L.

  Hiszpania

  Firma OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i Oliwy z oliwek bio. Ma siedzibę w Begijar, Hiszpania.

 1. LEVIPACK LTD

  Ukraina

  Firma LEVIPACK LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy, Rafinowany olej słonecznikowy, i Organic vegetable oils. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 2. GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD.

  Bułgaria

  Firma GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje z pestek winogron. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 3. KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI

  Turcja

  Firma KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Mugla Seydikemer, Turcja.

 4. LERMONOS GIDA TARIM HAY.TUR.ENERJI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma LERMONOS GIDA TARIM HAY.TUR.ENERJI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach Grapeseed oil, i tłoczenie na zimno. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. AGROPRODUKT LLC

  Białoruś

  Firma AGROPRODUKT LLC, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, oleje roślinne, Oil cake, Oleje roślinne, i urządzenia i sprzęt do rafinowania olejów i roślinnych tłuszczów spożywczych. Ma siedzibę w Brest, Białoruś.

 6. BE ARTISAN

  Maroko

  Firma BE ARTISAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 7. ALEMANICA R.L. INHABER MARKUS NEUBERT

  Niemcy

  Firma ALEMANICA R.L. INHABER MARKUS NEUBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolno-spożywczy, Uroda - kosmetyki, i surowce dla przemysłu farmaceutycznego. Ma siedzibę w Bassenheim, Niemcy.

 8. SOVENA GROUP, S.A.

  Portugalia

  Firma SOVENA GROUP, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, nasiona oleiste, oleje i tłuszcze spożywcze, Oliwa z oliwek, i paliwo biodiesel. Ma siedzibę w Algés, Portugalia.

 9. NOPAL TUNISIE SA

  Tunezja

  Firma NOPAL TUNISIE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Kasserine, Tunezja.

 10. PROMTEKHAGROTORG

  Ukraina

  Firma PROMTEKHAGROTORG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne surowe. Jest również obecna w dziedzinach ziarna soi, i olej sojowy. Ma siedzibę w Zaporizhzhya, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oleje roślinne surowe - Import eksport

Liczba wyników

364 Przedsiębiorstwa