• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje przenikające i zwilżające

Wyniki dla

Oleje przenikające i zwilżające - Import eksport

 1. CHEM SPEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od ponad dwudziestu lat Chem Spec opracowuje i rozwija we własnym centrum badawczym specjalistyczne produkty dla sektora budowlanego i zabytków oraz wprowadza je na rynek, a także zajmuje się dystrybucją produktów wiodących międzynarodowych koncernów w dziedzinie specjalistycznych produktów chemicznych. Niektóre produkty wykorzystujące nanotechnologię, dzięki wysokiej zdolności wnikania nanocząsteczek w podłoże kamienne/betonowe, zapewniają trwałość i skuteczność.

 2. GLOGAR UMWELTTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GLOGAR UMWELTTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Asten, Austria.

 3. SW COLOR LACKFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SW COLOR LACKFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Bindlach, Niemcy.

 4. OSR HARALD GMEINDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OSR HARALD GMEINDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Kressbronn, Niemcy.

 5. MRV MINERAL- UND ROHSTOFFVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MRV MINERAL- UND ROHSTOFFVERTRIEB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Herrnhut, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAPO SCHMIERSTOFFTECHNIK GMBH

  Austria

  Oferujemy szeroką gamę olejów, smarów, chemii zimowej i różnych produktów do konserwacji, czyszczenia i produkcji w różnych gałęziach przemysłu. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży, badaniach i rozwoju produktów. Decydującym filarem naszego sukcesu jest zaangażowanie naszych dobrze wyszkolonych pracowników. 3.000 miejsc paletowych na powierzchni magazynowej 5.000 m2 stanowi logistyczne ramy dla naszego różnorodnego asortymentu produktów, które w większości dostarczamy własną flotą pojazdów. 3 miliony litrów rocznie trafia do naszych klientów w 17 krajach. Skład wolnocłowy oferuje stałym klientom dodatkowe korzyści. Aby szybko i sprawnie realizować zamówienia naszych klientów, stacje napełniania pracują również w trybie automatycznym. Różne stacje napełniania umożliwiają napełnianie OEM dla różnych pojemników od butelek o pojemności 1 litra do beczek o pojemności 208 litrów.

 2. NE KRASKA

  Rosja

  Przedsiębiorstwo NeKraska jest producentem olejów impregnacyjnych na bazie oleju lnianego i wosku do obróbki i ochrony drewna i mebli. Istnieje 5 rodzajów olejów ”NeKraska”: oleje do wyrobów stolarskich wewnątrz, oleje do obróbki drewna fasadowego, oleje do tarasów drewnianych, oleje stałe do impregnacji na bazie naturalnego wosku oraz oleje odporne na wysokie temperatury i wilgoć do saun i rosyjskich bań. Oleje linii marki "NeKraska" są na bazie oleju lnianego do drewna, naturalnego i organicznego wosku, uzupełniane modyfikowanymi olejami, woskami, biocydami i dodatkami funkcjonalnymi, które tworzą trwałą, odporną na ścieranie powłokę, oszczędną w stosowaniu i tanią. Powłoki ochronne wnikają głęboko w drewno tak, aby nie pękać, nie łuszczyć się, nie wymagać szlifowania papierem ściernym podczas renowacji i szlifowania międzywarstwowego, zachowują naturalne piękno włókien drewna oraz współczynnik naturalnej transmisji wilgoci, są łatwe w zastosowaniu, i podtrzymują matową powierzchnię.

 3. EFFEGI SISTEMI IDRODINAMICI

  Włochy

  Effegi oferuje szeroką gamę usług konserwacyjnych największym przedsiębiorstwom z branży hutniczej, metalurgicznej i chemicznej. Działamy również w następujących branżach: konserwacje oleodynamiczne z pompami wysokociśnieniowymi do 2 500 bar, konserwacje przemysłowe z użyciem technologii hydrodynamicznych, konserwacje przemysłowe z użyciem technologii chemicznych.

 4. AXOR SRL

  Włochy

  Firma AXOR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Jest również obecna w dziedzinach Detergenty i środki odtłuszczające do użytku domowego i przemysłowego. Ma siedzibę w Pernumia, Włochy.

 5. WALDECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WALDECK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 1. PANTOCOMO UG

  Niemcy

  Firma PANTOCOMO UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 2. PACIFIC FRANCE

  Francja

  Firma PACIFIC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, izolacja, lubricant, i Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w St Sulpice le Dunois, Francja.

 1. E.T.R. ENTSORGUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma E.T.R. ENTSORGUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Billerbeck, Niemcy.

 2. DHC SOLVENT CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma DHC SOLVENT CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, Wyroby chemiczne - import-eksport, Oleje przenikające i zwilżające, i Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 3. DEURING GMBH & CO KG

  Austria

  Firma DEURING GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, Wyroby chemiczne - import-eksport, kwas fosforowy, Kwas askorbinowy, Oleje przenikające i zwilżające, i Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Gemeinde Hörbranz, Austria.

 4. RONT PRODUCTION

  Francja

  Firma RONT PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone, Oleje przenikające i zwilżające, Gazy sprężone, Oleje przenikające i zwilżające, i producent środków czyszczących. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 5. FORENZ'DINO ZOANI SNC

  Włochy

  Firma FORENZ'DINO ZOANI SNC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Jest również obecna w dziedzinach smary syntetyczne. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

 6. ECOLKEM SRL

  Włochy

  Firma ECOLKEM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje przenikające i zwilżające. Jest również obecna w dziedzinach odtłuszczacze chemiczne, i środki trawiące. Ma siedzibę w Dueville, Włochy.

 7. S.A. 2000 S.N.C. DI ARGENTA A. & PEDERZOLI S.

  Włochy

  Firma S.A. 2000 S.N.C. DI ARGENTA A. & PEDERZOLI S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oleje przenikające i zwilżające, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Laives, Włochy.

 8. IDROCHEM DI MARIANGELA PRASSOLI E C. S.A.S.

  Włochy

  Firma IDROCHEM DI MARIANGELA PRASSOLI E C. S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, Konserwacja basenów - produkty, Oleje przenikające i zwilżające, i Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Saronno, Włochy.

 1. ALESSANDRO GAETA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALESSANDRO GAETA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, Konserwacja basenów - produkty, Oleje przenikające i zwilżające, i Konserwacja basenów - produkty. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. HOLST MINERALÖLHANDEL ZWEIGNIEDERLASSUNG HAMBURG DER MICHEL MINERALÖLHANDEL

  Niemcy

  Firma HOLST MINERALÖLHANDEL ZWEIGNIEDERLASSUNG HAMBURG DER MICHEL MINERALÖLHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, i Oleje przenikające i zwilżające. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. BOTTARELLI S.R.L.

  Włochy

 4. VERRENTI ANGELO

  Włochy

 5. DIAC

  Włochy

 6. TECHNOPV SERVICE S.R.L.

  Włochy

 7. SIMONE SPURGHI DI FALLANI SIMONE & C. S.N.C.

  Włochy

 8. SARK S.R.L.

  Włochy