• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje i tłuszcze zwierzęce

Wyniki dla

Oleje i tłuszcze zwierzęce - Import eksport

 1. SARL NOOH AS

  Francja

  Verified by europages badge

  W firmie N.O.O.H. AS z dumą oferujemy naprawdę wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Nasze zamiłowanie do najwyższej jakości olejów słonecznikowych sprawia, że poszukujemy najbardziej wyszukanych źródeł na całym świecie. Zapraszamy do poznania sedna perfekcji kulinarnej dzięki naszym starannie wyselekcjonowanym olejom słonecznikowym. Naszym zobowiązaniem wobec natury jest jakość. W sercu N.O.O.H. AS leży niezachwiane zaangażowanie w jakość i zrównoważony rozwój. Wierzymy, że natura oferuje nam cenne skarby. Bezkompromisowa jakość: Każda kropla naszego oleju słonecznikowego jest wynikiem połączenia pasji i jakości. Skrupulatnie wybieramy najlepsze nasiona słonecznika, aby wyprodukować olej, który jest w 100% czysty, wolny od dodatków i modyfikacji. Wierzymy w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko. Nasz proces produkcyjny ma na celu zminimalizowanie naszego wpływu na planetę. Inwestujemy w lepszą przyszłość - od odpowiedzialnych metod rolniczych po opakowania przyjazne dla środowiska. Nasza współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi producentami opiera się na zasadach etycznych. Zobowiązujemy się do oferowania uczciwych i sprawiedliwych warunków pracy. Każda partia oleju poddawana jest rygorystycznym testom jakości, by za każdym razem zapewnić bezkompromisowy produkt.

 2. STELLA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Wyroby kosmetyczne, Oleje - odzysk i użycie wtórne, instalacje do ekstrakcji lanoliny, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Wyroby kosmetyczne, i Oleje - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 3. FRITZ ROCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRITZ ROCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Ma siedzibę w Kirchberg, Niemcy.

 4. LORIN EDIBLE OIL

  Zjednoczone Królestwo

  Dziękujemy za odwiedzenie nas. Firma COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL. Produkujemy m.in. różne rodzaje rafinowanego oleju roślinnego oraz surowego oleju roślinnego. Jesteśmy producentami olejów roślinnych i produkujemy różnego rodzaju rafinowany olej roślinny i surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, wyślij zapytanie do nas. Strona internetowa: https: //comerciodeaceites.com/

 5. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL

  Hiszpania

  Dzięki za odwiedzenie nas. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL to firma z siedzibą w Hiszpanii. Produkujemy między innymi różnego rodzaju rafinowany olej roślinny oraz surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, prześlij nam swoje zapytanie. Pojawiają się różne rodzaje dostaw olejów roślinnych. [1] RAFINOWANY OLEJ DO GOTOWANIA. [1]. Oleje rafinowane. A. Rafinowany olej słonecznikowy B. Rafinowany olej sojowy C. Rafinowany olej kukurydziany D. Rafinowany olej rzepakowy E. Rafinowany olej roślinny F. Rafinowany olej palmowy [2]. PRODUKTY NAFTOWE A. Surowy olej słonecznikowy B. Surowy olej sojowy C. Surowe nasiona rzepaku oleistego D. Surowy olej roślinny F. Surowy olej palmowy Produkujemy również wszelkiego rodzaju olejki eteryczne, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, maszynowym itp. Olejek bergamotowy Olej z czarnuszki Olejek różany Olejek eteryczny z czosnku Olej kokosowy RBD Olej z kiełków pszenicy Olejek eteryczny z geranium Olej z pestek granatu Olejek z ekstraktu z indyjskiego miodu Olej z pestek brzoskwini olej moringa Olejek cytrynowy Olej musztardowy olej z orzechów włoskich Olej z pestek moreli [3]. Olej BIODIZEL [4] Produkujemy również cukier buraczany, który jest kryształowy i sześcienny. Rafinujemy cukier buraczany biały do ​​spożycia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H.

  Austria

  Firma: W nowym zakładzie produkcja odbywa się na jednej z najnowszych linii produkcyjnych przy zastosowaniu surowych zasad kontroli jakości zgodnie z dyrektywami UE. Surowce najwyższej jakości są przetwarzane na smalec oraz smalec ze skwarkami. Nasz magazyn wysokiego składowania do europalet posiada certyfikaty UE. Temperatura: -28°C; Wysokość stosu: maks. 1, 8m; Zwis stosu: maks. 5cm ze wszystkich stron. W 1932 r. został założony zakład mięsny Schachinger, który rozpoczął działalność produkcją smalcu i smalcu ze skwarkamiIm. Po wojnie nastąpiła rozbudowa do zakładu przetwórstwa mięsnego. Pod koniec lat 80 produkcja smalcu i smalcu ze skwarkami została przekształcona w samodzielne przedsiębiorstwo.

 2. PROGRASA SL

  Hiszpania

  Prograsa, S.L. jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw przetwórstwa produktów ubocznych mięsnych w Katalonii. Jego główna działalność polega na utylizacji, przetwórstwie i sterylizacji produktów ubocznych miźsnych kategorii 3, zgodnie z dyrektywą WE/1774/2002 z dnia 3 października, pochodzących z rzeźni, pomieszczeń rozbioru, ubojni i zakładów przemysłu mięsnego.

 3. AGUELA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma zajmuje się dostawa oleju sojowego i słonecznikowego surowego do zakładów w Polsce i Niemczech. Szukamy producentów takiego oleju na Ukrainie i Białorusi. Zapraszam do kontraktu.

 4. EUROCOMMERCE LTD

  Ukraina

  Firma EUROCOMMERCE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Olej rzepakowy, olej słonecznikowy, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i olej sojowy. Ma siedzibę w Chervonograd, Ukraina.

 5. GOUT DE CANARD LTD

  Bułgaria

  Firma GOUT DE CANARD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, Konserwy, Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, i Konserwy. Ma siedzibę w Rakovski, Bułgaria.

 1. OLIO GLORIOSO

  Włochy

  Firma OLIO GLORIOSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Oliwa z oliwek, Ekologiczna oliwa z oliwek, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i Extra virgin oil. Ma siedzibę w Santa Ninfa, Włochy.

 2. DEUTSCHE LANOLIN GESELLSCHAFT PARMENTIER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE LANOLIN GESELLSCHAFT PARMENTIER GMBH & CO KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Olejki i aromaty niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje i tłuszcze zwierzęce, Oleje i tłuszcze zwierzęce, i Olej kwaśny. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 1. BIOMEGA NATURAL NUTRIENTS

  Hiszpania

  Firma BIOMEGA NATURAL NUTRIENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki spożywcze, produkty do suplementów żywnościowych, i Dodatki spożywcze. Ma siedzibę w Boiro, A Coruña, Hiszpania.

 2. YUROK

  Ukraina

  Firma YUROK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach tłuszcze zwierzęce spożywcze, tłuszcze spożywcze, i Recyklizacja tłuszczów. Ma siedzibę w Lviv Region, Ukraina.

 3. D. KAMPITI SONS O.E.

  Grecja

  Firma D. KAMPITI SONS O.E., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach oleje przemysłowe rafinowane. Ma siedzibę w Naoussa, Grecja.

 4. INDUSTRIAS AFINES, S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS AFINES, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Ma siedzibę w Mos, Hiszpania.

 5. BAETEN & C

  Belgia

  Firma BAETEN & C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, Oleje roślinne, urządzenia i sprzęt do rafinowania olejów i roślinnych tłuszczów spożywczych, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, oleje i tłuszcze spożywcze, i Oleje roślinne. Ma siedzibę w Berlare, Belgia.

 6. OLVEA

  Francja

  Firma OLVEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje i tłuszcze zwierzęce, Oleje i tłuszcze zwierzęce, i olej rybny. Ma siedzibę w Saint Leonard, Francja.

 7. AJV GRUPE, JSC

  Litwa

  Firma AJV GRUPE, JSC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne surowe, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, kwasy tłuszczowe, Glicerol, Oleje roślinne surowe, i Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 8. TECOSOL GMBH

  Niemcy

  Firma TECOSOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne surowe, Surowce i materiały budowlane, Sól przemysłowa, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Oleje roślinne surowe, Surowce i materiały budowlane, Sól przemysłowa, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Ochsenfurt, Niemcy.

 1. SONAC ELSHOLZ GMBH

  Niemcy

  Firma SONAC ELSHOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Elsholz, Niemcy.

 2. ADEL

  Ukraina

  Firma ADEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach olej spożywczy, oleje rafineryjne, Olej rzepakowy, i olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 3. DANISH PROTEINS AND FEED SUPPLIERS

  Dania

  Firma DANISH PROTEINS AND FEED SUPPLIERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Copenhagen, Dania.

 4. BIODIESEL KÄRNTEN GMBH

  Austria

  Firma BIODIESEL KÄRNTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne surowe, Surowce i materiały budowlane, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Oleje roślinne surowe, Surowce i materiały budowlane, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Arnoldstein, Austria.

 5. SEAPROMEGA

  Francja

  Firma SEAPROMEGA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Saint Jean De Brevelay, Francja.

 6. PJSC BELYNICHI PROTEIN PLANT

  Białoruś

  Firma PJSC BELYNICHI PROTEIN PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 7. FAPRO

  Belgia

  Firma FAPRO, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach Różne produkty pochodzenia zwierzęcego, Różne produkty pochodzenia zwierzęcego, i oleje zwierzęce spożywcze. Ma siedzibę w Ichtegem, Belgia.

 8. SUNTRADE SE LLC

  Ukraina

  Firma SUNTRADE SE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 9. DAIRY COMPLEX SOKOLOVSKY LLE (DCS)

  Ukraina

  Firma DAIRY COMPLEX SOKOLOVSKY LLE (DCS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach masło. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 10. FIDO & FELIX

  Niemcy

  Firma FIDO & FELIX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach Oleje i tłuszcze zwierzęce, Artykuły dla psów i kotów, pokarm uzupełniający dla zwierząt, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Artykuły dla psów i kotów, i karma dla koni. Ma siedzibę w Handewitt-Flensburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo