• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • olej gazowy- ropa

Wyniki dla

Olej gazowy- ropa - Import eksport

 1. COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach Olej gazowy, ropa, olej napędowy dla traktorów, olej opałowy, Diesel fuel, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Penwortham, Zjednoczone Królestwo.

 2. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Białoruś

  Strategiczny kierunek rozwoju rafinerii JSC Mozyr Refinery to ukierunkowana działalność mająca na celu podniesienie konkurencyjności produktów poprzez poprawę jakości. Wszystkie benzyny wysokooktanowe, oleje napędowe i bitumy naftowe produktowane przez rafinerię JSC Mozyr Refinery spełniają najnowsze europejskie wymogi. Program rozwoju rafinerii przewiduje budowę nowych jednostek produkcyjnych i zastosowanie licencjonowanej technologii, zapewniając: pełną wydajność oleju napędowego silnikowego zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN 228.

 3. AL BIOSERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  AL-Bioservices to zespół doświadczonych specjalistów oferujących usługi doradcze w zakresie rozwiązań technicznych i handlowych w branży biopaliw / olejów napędowych. Ich 15-letnie doświadczenia w branży olejowej i 5-letnie w branży biopaliw obejmuje współpracę z wiodącymi brytyjskimi producentami i usługodawcami. Zapewniają najwyższej jakości usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów w poszczególnych dziedzinach. Aby dowiedzieć się więcej już dziś, skontaktuj się z AL-Bioservices lub odwiedź ich stronę internetową.

 4. UNIPETROL SP. Z O.O.

  Polska

  Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest hurtowa sprzedaż paliw płynnych w tym oleju napędowego. Zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny za produkty najwyższej jakości. Przy uzgadnianiu zamówienia indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, z którym negocjujemy warunki umowy oraz cenę produktów. Dysponujemy flotą nowoczesnych i specjalistycznych pojazdów, która umożliwia nam sprawny transport paliw, a co za tym idzie ich dystrybucję na cały kraj. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo.

 5. FREEDOM GLOBAL TRADE LTD

  Ukraina

  Firma FREEDOM GLOBAL TRADE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, i Stal i metale. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OELHELD GMBH

  Niemcy

  Firma OELHELD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, Smary samochodowe, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, i Smary samochodowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Langenburg, Niemcy.

 3. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Białoruś

  Firma MOZYR OIL REFINERY JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone i skroplone, Olej opałowy, mazut, gazy płynne, Gazy sprężone i skroplone, paliwo olejowe do napędu, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Mozyr-11, Gomel Region, Białoruś.

 4. CODISOIL S.A.

  Hiszpania

  Firma CODISOIL S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, zarządzanie odpadami, i Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. NESHES GLOBAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NESHES GLOBAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Olej gazowy, ropa, Instytucje handlowe, Olej gazowy, ropa, Instytucje handlowe, i produkty mleczne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. ORBIS MERCATUS

  Holandia

  Firma ORBIS MERCATUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. ANKO INDUSTRY SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma ANKO INDUSTRY SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 1. HBS HAMBURG BUNKER-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma HBS HAMBURG BUNKER-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. WILHELM HOYER KG

  Niemcy

  Firma WILHELM HOYER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Visselhövede, Niemcy.

 3. EXCLUSIVAS BAYMAR SA

  Hiszpania

  Firma EXCLUSIVAS BAYMAR SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach dystrybucja oleju napędowego. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. COMBUSTIBLES PÉREZ SANTIAGO

  Hiszpania

  Firma COMBUSTIBLES PÉREZ SANTIAGO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach dystrybucja oleju napędowego, olej opałowy, i olej napędowy dla traktorów. Ma siedzibę w Santa Marta De Tormes, Hiszpania.

 5. LIQUID-SOLUTION GMBH

  Szwajcaria

  Firma LIQUID-SOLUTION GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Root, Szwajcaria.

 6. TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG

  Niemcy

  Firma TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. PARTS ATTACK GMBH

  Niemcy

  Firma PARTS ATTACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Motocykle - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 8. GRENACHER MAZOUT SA

  Szwajcaria

  Firma GRENACHER MAZOUT SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w St-Blaise, Szwajcaria.

 1. MARINE FUEL MILOS

  Grecja

  Firma MARINE FUEL MILOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej opałowy, mazut, i pompa benzynowa i olejowa. Ma siedzibę w Milos, Grecja.

 2. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Niemcy

  Firma AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hachenburg, Niemcy.

 3. UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 4. FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG

  Niemcy

  Firma FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Surowce i materiały budowlane, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Surowce i materiały budowlane, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Vallendar, Niemcy.

 5. HENRI HOTZ AG

  Szwajcaria

  Firma HENRI HOTZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Dübendorf, Szwajcaria.

 6. HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, i Oleje smarowe techniczne. Ma siedzibę w Eching, Niemcy.

 7. LBI LUELSDORF BUEFFOR INDUSTRIEKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Firma LBI LUELSDORF BUEFFOR INDUSTRIEKOMPONENTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Dirmstein, Niemcy.

 8. KP SCHMIERSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma KP SCHMIERSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 9. ING. ROMAN KAUBEK SCHMIERMITTEL

  Austria

  Firma ING. ROMAN KAUBEK SCHMIERMITTEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, i Oleje smarowe techniczne. Ma siedzibę w Neunkirchen, Austria.

 10. CMV MINERALÖLVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma CMV MINERALÖLVERTRIEB GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Limbach-Oberfrohna, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo