• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • olej gazowy- ropa

Wyniki dla

Olej gazowy- ropa - Import eksport

 1. AL BIOSERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  AL-Bioservices to zespół doświadczonych specjalistów oferujących usługi doradcze w zakresie rozwiązań technicznych i handlowych w branży biopaliw / olejów napędowych. Ich 15-letnie doświadczenia w branży olejowej i 5-letnie w branży biopaliw obejmuje współpracę z wiodącymi brytyjskimi producentami i usługodawcami. Zapewniają najwyższej jakości usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów w poszczególnych dziedzinach. Aby dowiedzieć się więcej już dziś, skontaktuj się z AL-Bioservices lub odwiedź ich stronę internetową.

 2. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Białoruś

  Strategiczny kierunek rozwoju rafinerii JSC Mozyr Refinery to ukierunkowana działalność mająca na celu podniesienie konkurencyjności produktów poprzez poprawę jakości. Wszystkie benzyny wysokooktanowe, oleje napędowe i bitumy naftowe produktowane przez rafinerię JSC Mozyr Refinery spełniają najnowsze europejskie wymogi. Program rozwoju rafinerii przewiduje budowę nowych jednostek produkcyjnych i zastosowanie licencjonowanej technologii, zapewniając: pełną wydajność oleju napędowego silnikowego zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN 228.

 3. UNIPETROL SP. Z O.O.

  Polska

  Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest hurtowa sprzedaż paliw płynnych w tym oleju napędowego. Zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny za produkty najwyższej jakości. Przy uzgadnianiu zamówienia indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, z którym negocjujemy warunki umowy oraz cenę produktów. Dysponujemy flotą nowoczesnych i specjalistycznych pojazdów, która umożliwia nam sprawny transport paliw, a co za tym idzie ich dystrybucję na cały kraj. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo.

 4. OELHELD GMBH

  Niemcy

  Firma OELHELD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, Smary samochodowe, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, i Smary samochodowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 5. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Białoruś

  Firma MOZYR OIL REFINERY JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone i skroplone, Olej opałowy, mazut, gazy płynne, Gazy sprężone i skroplone, paliwo olejowe do napędu, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Mozyr-11, Gomel Region, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORBIS MERCATUS

  Holandia

  Firma ORBIS MERCATUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. CODISOIL S.A.

  Hiszpania

  Firma CODISOIL S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, zarządzanie odpadami, i Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Langenburg, Niemcy.

 4. FREEDOM GLOBAL TRADE LTD

  Ukraina

  Firma FREEDOM GLOBAL TRADE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, i Stal i metale. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 5. SERVUS EUROPA GMBH & CO KG

  Austria

  Firma SERVUS EUROPA GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej opałowy, mazut, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Wals, Austria.

 1. UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG

  Niemcy

  Firma FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Surowce i materiały budowlane, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Surowce i materiały budowlane, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Vallendar, Niemcy.

 1. HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE

  Niemcy

  Firma HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 2. LBI LUELSDORF BUEFFOR INDUSTRIEKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Firma LBI LUELSDORF BUEFFOR INDUSTRIEKOMPONENTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Dirmstein, Niemcy.

 3. EXCLUSIVAS BAYMAR SA

  Hiszpania

  Firma EXCLUSIVAS BAYMAR SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach dystrybucja oleju napędowego. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. GRENACHER MAZOUT SA

  Szwajcaria

  Firma GRENACHER MAZOUT SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w St-Blaise, Szwajcaria.

 5. ECOBENZ AUTOESTACIÓN

  Hiszpania

  Firma ECOBENZ AUTOESTACIÓN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. HBS HAMBURG BUNKER-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma HBS HAMBURG BUNKER-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. LABOR

  Belgia

  Firma LABOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej opałowy, mazut, olej opałowy, i paliwo grzewcze. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Niemcy

  Firma AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hachenburg, Niemcy.

 1. PARTS ATTACK GMBH

  Niemcy

  Firma PARTS ATTACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Motocykle - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 2. TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG

  Niemcy

  Firma TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Paliwa ciekłe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. PFLIPSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PFLIPSEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. ING. ROMAN KAUBEK SCHMIERMITTEL

  Austria

  Firma ING. ROMAN KAUBEK SCHMIERMITTEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, i Oleje smarowe techniczne. Ma siedzibę w Neunkirchen, Austria.

 5. WILHELM HOYER KG

  Niemcy

  Firma WILHELM HOYER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Visselhövede, Niemcy.

 6. OT ENERGIE GMBH

  Niemcy

  Firma OT ENERGIE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. COMBUSTIBLES PÉREZ SANTIAGO

  Hiszpania

  Firma COMBUSTIBLES PÉREZ SANTIAGO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach dystrybucja oleju napędowego, olej opałowy, i olej napędowy dla traktorów. Ma siedzibę w Santa Marta De Tormes, Hiszpania.

 8. MARINE FUEL MILOS

  Grecja

  Firma MARINE FUEL MILOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej opałowy, mazut, i pompa benzynowa i olejowa. Ma siedzibę w Milos, Grecja.

 9. MINERALÖLHANDEL BERNHARD SCHMEDES E.K.

  Niemcy

  Firma MINERALÖLHANDEL BERNHARD SCHMEDES E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej gazowy, ropa, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Waltrop, Niemcy.

 10. ARTHUR WICHELHAUS

  Niemcy

  Firma ARTHUR WICHELHAUS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, Transport samochodowy, Olej opałowy, mazut, Olej gazowy, ropa, Smary przemysłowe, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo