• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okna samolotowe i okrętowe

Wyniki dla

Okna samolotowe i okrętowe - Import eksport

 1. GESCO-METALL GMBH SCHOTTENHAMML-BIEGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GESCO-metall GmbH od ponad 30 lat symbolizuje jakość, kompetencje i doświadczenie w dziedzinie kontraktowego gięcia metali. Głównym przedmiotem produkcji są elementy z blach do okien, drzwi i fasad, a także profile specjalne dla budownictwa przemysłowego, branży budowy pojazdów, instalacji i urządzeń oraz dla techniki medycznej. Oczywiście dokonujemy także gięcia osłon aluminiowych dla potrzeb branży drewno/aluminium. Naszą ofertę z zakresie techniki gięcia uzupełniają także kompletne elementy łukowe, w tym anodowanie, malowanie, proszkowanie, montaż i szkło, a także parapety okienne i odkryte pokrycia. GESCO od lat produkuje iluminatory ze stali i iluminatory z aluminium. Ramy te przyciągają uwagę zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jak i paneli elewacji i fasad. Nie tylko ze względów wizualnych, ale także wygody użytkowania iluminatory GESCO znajdują swoje miejsce w wielu różnych obiektach, takich jak hotele, restauracje, lotniska, szpitale, przedszkola, szkoły itp.

 2. ARMASSGLASS

  Turcja

  Firma ARMASSGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach szyby pancerne, i szkło warstwowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. HUSNA YAPI VE GEMI MALZ SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma HUSNA YAPI VE GEMI MALZ SAN.VE TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Jest również obecna w dziedzinach Okna samolotowe i okrętowe, Okna samolotowe i okrętowe, i boat windows. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ALIS ALUMINYUM IS DOG. SAN. TIC. LTD.

  Turcja

  Firma ALIS ALUMINYUM IS DOG. SAN. TIC. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach bulaje. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. GUANGZHOU GKING GLASS CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU GKING GLASS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NAUTICA SALPA SRL

  Włochy

  Firma NAUTICA SALPA SRL, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Statki - wyposażenie i przyrządy, i Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Ma siedzibę w Cercola (na), Włochy.

 2. SAGESSER FENSTER AG

  Szwajcaria

  Firma SAGESSER FENSTER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Jest również obecna w dziedzinach Okna samolotowe i okrętowe, i Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Aarwangen, Szwajcaria.

 3. KRIS AND SONS SEEDS

  Stany Zjednoczone

  Firma KRIS AND SONS SEEDS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Heidiville, Stany Zjednoczone.

 4. VALENTIN VENIERIS

  Grecja

  Firma VALENTIN VENIERIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Athina, Grecja.

 5. LOURO - AERONAVES E SERVICOS - L.A.S., LDA

  Portugalia

  Firma LOURO - AERONAVES E SERVICOS - L.A.S., LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Jest również obecna w dziedzinach Okna samolotowe i okrętowe, i Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. ENSAR GEMI VE YAN SANAYI LTD STI

  Turcja

  Firma ENSAR GEMI VE YAN SANAYI LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Jest również obecna w dziedzinach Okna samolotowe i okrętowe, i Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TILSE INDUSTRIE- UND SCHIFFSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TILSE INDUSTRIE- UND SCHIFFSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Jest również obecna w dziedzinach Okna samolotowe i okrętowe, i Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. ENGIN PREFILLED SYRINGE

  Hong Kong

  Firma ENGIN PREFILLED SYRINGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Hong Kong, Hong Kong.

 2. SCIACCA

  Włochy

  Firma SCIACCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach wełna szklana. Ma siedzibę w Barrafranca, Włochy.

 3. TROLDGLAS A/S

  Dania

  Firma TROLDGLAS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło przemysłowe, Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, Szkło przemysłowe, i Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Ma siedzibę w Roedding, Dania.

 4. BIRNSTIEL GMBH

  Niemcy

  Firma BIRNSTIEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Jest również obecna w dziedzinach Okna samolotowe i okrętowe, i Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Lemwerder, Niemcy.

 5. JANSAR

  Polska

  Firma JANSAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Ma siedzibę w Sadsdsaas, Polska.

 6. VELTERM A/S

  Dania