• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okna aluminiowe

Wyniki dla

Okna aluminiowe - Import eksport

 1. AG FENETRES SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Sprzedaż i dystrybucja stolarki wewnętrznej i zewnętrznej w każdych wymiarach. Nasza kadra zapewnia łatwy kontakt, przygotowanie wycen i realizację zamówień w języku francuskim angielskim i niemieckim . W ofercie kompletna gama systemów do okien, fasad i drzwi. Systemy okien i drzwi aluminiowych na profilu Alipast i PVC na profilu Aluplast. Okna i drzwi drewniane i drewniano-aluminiowe (sosna, meranti, dąb). Ponadto: bramy; rolety; ogrodzenia; drzwi wewnętrzne; żaluzje fasadowe oraz markizy.

  Witryna www Open In New icon
 2. BAZA NOVA LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Do 2017 roku głównym przedmiotem naszej działalności była produkcja okien, drzwi, rolet i żaluzji w PCV w naszym zakładzie w Warnie. Z biegiem lat firma nawiązała trwałe kontakty i zdobyła klientów na rynkach Włoch, Niemiec, Francji i Belgii. Obecna nowo założona spółka s.o.o. zajmuje się wyłącznie handlem oknami, drzwiami i roletami w Europie. Firma jest głównym dystrybutorem w Europie produktów MIG-Market Ltd.- jednego z największych producentów okien z PCV i aluminium w Bułgarii.

  Witryna www Open In New icon
 3. BMK EUROPE S.A. (URZĘDOWSKI)

  Polska

  Verified by europages badge

  Marka Urzędowski jest liderem w drewnianej stolarce na rynku od ponad 30 lat. Połączenie tradycji stolarskich, pokoleń doświadczeń i najnowszych technologii pozwoliło nam na dostarczanie wyjątkowych produktów zarówno dla klientów krajowych jak i zagranicznych. Jeden z najbardziej uznanych producentów okien, drzwi, tarasów i parapetów. Dzięki współpracy z naszą ciągle rozszerzającą się siecią dealerską staramy się dać klientowi, przyjazną i profesjonalną obsługę podczas całego kontaktu.

  Witryna www Open In New icon
 4. FOPPE + FOPPE GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. ITALIANA DI PARTECIPAZIONI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METALLBAU HERMES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. CORTESE FRATELLI

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. SE BUILDING AND E-COMMERCE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. RICHTER ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. KAMER FENSTER GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 1. SISTEMAS DELFIN

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 2. MÜLLNER METALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 3. PPHU MARIOLA SP. Z O.O.

  Polska

  *PL*Jesteśmy producentem okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych PCV i aluminium. Na życzenie oferujemy rolety, pergole i moskitiery. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nowemu parkowi maszynowemu mamy duże możliwości produkcyjne. Oferujemy najlepszą jakość, konkurencyjną cenę i krótkie terminy realizacji zleceń. Wieloletnia współpraca z dostawcami, jak: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus pozwala nam rozwijać możliwości produkcyjne oraz poszerzać ofertę. *DE*Wir sind ein Hersteller von Fenstern, Türen, Glasfassaden und Wintergärten aus PVC und Aluminium. Auf Kundenwunsch bieten wir auch Rollläden, Pergolen, Raffstoren und Moskitonetze an. Wir sind Familienunternehmen, haben langjährige Erfahrung in der Fensterbranche. Dank des neuen Maschinenparks haben wir größere Produktionsmöglichkeiten. Wir bieten die beste Qualität, konkurrenzfähige Preise und kurze Lieferzeiten an. Die langjährige Zusammenarbeit mit Lieferanten, wie: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus ermöglicht uns, unsere Produktionskapazitäten zu entwickeln und unser Angebot zu erweitern. *EN* We are a producer of PVC and aluminum windows, doors, glazed facades and winter gardens. On request, we also offer roller shutters, pergolasand mosquito nets. We are a family company, but we have many years of experience in window production. We offer the best quality, competitive price and short delivery times.

 4. GM PLAST FABRYKA OKIEN I DRZWI

  Polska

  Firma GM PLAST została założona w 1998 roku. GM PLAST jest największym producentem stolarki otworowej z PVC na systemie Kömmerling w naszym regionie. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi, fasady z drewna i aluminium, rolety zewnętrzne, bramy garażowe, moskitiery, parapety. GM PLAST jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonych pracowników, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium. Obecnie dostarczamy nasze produkty do wielu krajów w Unii Europejskiej głównie na rynki Belgii i Francji. Dostarczamy nasze produkty własnym transportem w celu zachowania ich najwyższej jakości. Wszystkie produkty posiadają znak CE i są poddawane ścisłej kontroli w trakcie całego procesu produkcyjnego. Naszym celem jest wytwarzanie produktów spełniających oczekiwania Klientów, którzy szukają okien i drzwi najwyższej jakości. Na bieżąco staramy się poprawiać jakość naszych usług i dostosowywać je do potrzeb klienta dlatego wybór firmy GM PLAST to świadome uczestniczenie w tworzeniu „Lepszego jutra”. Ochrona klimatu to już nie tylko moda, ale ogromna odpowiedzialność, która spoczywa na nas wszystkich tu i teraz. Przede wszystkim – nie szkodzić! , dlatego nasze systemy okienne spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania

 5. MI-SOFT

  Rosja

  Firma Mi-soft opracowuje oprogramowanie dla firm zajmujących się sprzedażą i produkcją okien oraz konstrukcji przeziernych. Głównym produktem firmy jest oprogramowanie do automatyzacji produkcji okien o nazwie IT Okna. Oprogramowanie to może być wykorzystywane do automatyzacji produkcji okien, optymalizacji pracy warsztatu i magazynu, eksportu do modułów maszynowych, planowania i kalkulacji zleceń roboczych, zarządzania obrabiarkami i wielu innych operacji.Chmura obliczeniowa MI-Soft umożliwia dokonywanie pomiarów, organizowanie automatycznej interakcji pomiędzy kierownictwem i pracownikami. Oprogramowanie CAD i CAM do produkcji IT Okna jest opracowywane i udoskonalane od 14 lat. Obecnie oprogramowanie IT Okna jest zoptymalizowane do użytku przez każdej wielkości firmy produkujące okna. Oprogramowanie to może służyć do produkcji i sprzedaży okien aluminiowych oraz okien z PCV. Firma Mi-soft oferuje wdrożenie gotowego oprogramowania do automatyzacji oraz wsparcie techniczne, obejmujące aktualizacje oprogramowania, szkolenia menedżerów i inżynierów procesu.

 6. WIB

  Belgia

  WIB, producent drzwi i okien z aluminium i PCV. Nasze motto: jakość, bezpieczeństwo, oszczędność i usługi lokalne. Przekłada się to na: Produkcję belgijsko-luksemburską Profile Schüco lub Aliplast wysokiej jakości Szeroki wybór produktów o dużej zdolności izolacji Dostawy na miejsce robót Montaż przez doświadczonych stolarzy należących do sieci regionalnej W razie konieczności, sprawna obsługa posprzedażna Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby odkryć naszą gamę produktów i przykłady różnych zrealizowanych projektów.

 7. FOPPE DIREKT VERSAND GMBH

  Niemcy

  Szybkie tempo, niezależny wybór akcesoriów oraz atrakcyjne alternatywy. Możliwość dokonania wyboru z ponad 4000 markowych elementów wyposażenia do produkcji, transportu, montażu i uszczelnienia okien, drzwi, fasad szklanych, ogrodów zimowych i zadaszeń tarasowych. Produkty te można z powodzeniem stosować w połączeniu z elementami wykonanymi z drewna, tworzyw sztucznych i aluminium. Odpowiedni produkt jest dostępny na żądanie, a czas dostawy został skrócony do niezbędnego minimum. Firma FOPPE ZUBEHÖR oferuje jako niezawodny dostawca wszelkiego rodzaju akcesoria do konstrukcji stalowych i produkcji okien. Zapewniamy pełną niezależność, możliwość wyboru akcesoriów systemowych oraz ponad 2000 wariantów łączników – pasujących do wszystkich popularnych systemów. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty indywidualne czy standardowe, oferujemy alternatywę dla wyposażenia producentów rozwiązań systemowych. Projektując nowe produkty kierujemy się trendami rynkowymi, jednak przede wszystkim zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów.

 8. UNITEC POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Siedziba firmy Unitec Polska znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo założone w 2009 roku specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej. Realizuje zlecenia na rzecz klientów w Polsce i poza jej granicami, w tym w Niemczech oraz Włoszech, Belgii, Szwajcarii, Luksemburgu i Francji. W 2015 roku firma otworzyła spółkę Unitec Niemcy, z siedzibą w Wadgassen. Okna i drzwi to niezbędne wyposażenie każdego budynku. Poszukując najlepszych rozwiązań służących do zabezpieczenia otworów budowlanych, warto skorzystać z doświadczenia spółki Unitec Polska. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wytrzymałej i bardzo estetycznej stolarki od wielu lat, dlatego jego konstrukcje są cenione przez klientów w Polsce i za granicą. Podstawą firmowego sukcesu są najlepsze jakościowo materiały renomowanych marek, które w rękach wykwalifikowanych pracowników spółki zamieniają się w użyteczne elementy wykończeniowe. Nie tylko doskonale wyglądają, ale również zapewniają odpowiedni komfort termiczny i odizolowanie od zewnętrznych hałasów. Właściwości te posiadają takie produkty jak: - systemy okienne PCV, - aluminiowe systemy okienne, - systemy drzwiowe PCV, - aluminiowe systemy drzwiowe, - systemy przesuwane PCV, - aluminiowe systemy przesuwne.

 9. DEBESTO.COM

  Polska

  W debesto.com specjalizujemy się w eksporcie stolarki otworowej dla firm budowlanych z całego świata Całą robotę z zamawianiem okien, drzwi, rolet i bram na inwestycje Twojej firmy zrobimy za Ciebie -Zyskaj czas i dodatkowego pracownika z ekspercką wiedzą o rynku - Skup się na tym, co naprawdę przynosi zyski - zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami - Ponad 200 produktów i systemów w jednym miejscu, jednym transportem, z jedną płatnością Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania. W końcu poświęcisz więcej czasu na realizację kontraktów, zamiast na szukanie lepszej oferty. Chcemy ściągnąć z barków naszych klientów wszelkie problemy dotyczących złożonych zamówień. Każdego dnia staramy się skomplikowany język techniczny przekładać na jasny, czytelny i prosty do zrozumienia dla każdego człowieka. Wierzymy, że dzięki współpracy z nami nasi klienci i ich firmy będą rosły razem z nami.

 10. OKNA MKS - KRZYSZTOF SZYMCZYK

  Polska

  Firma MKS z Wrocławia specjalizuje się w sprzedaży okien oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości okna aluminiowe, plastikowe, jak i drewniane. Przygotowana przez nas oferta uwzględnia też sprzedaż różnego typu parapetów i systemów osłonowych okien, w tym rolet oraz żaluzji i moskitier okiennych. Śledzimy nowości pojawiające się na rynku i regularnie rozszerzamy nasz asortyment o nowe wyroby. Nasi klienci mogą liczyć na wykonanie bezpłatnych pomiarów oraz fachowe doradztwo przy wyborze rozwiązań najlepiej spełniających ich oczekiwania. Oferujemy również pełen zakres usług w zakresie montażu okien i drzwi. W ostatnim czasie zakres wykonywanych prac rozbudowaliśmy o usługi serwisowe, w tym modernizację i naprawę okien.

 1. REYNAERS ALUMINIUM

  Belgia

  Reynaers Aluminium to wiodący europejski specjalista w dziedzinie rozwoju i marketingu innowacyjnych i trwałych rozwiązań aluminiowych do okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, zacienień, ogrodów zimowych. Reynaers kieruje się skutecznością energetyczną oraz odpowiedzialnością w stosunku do środowiska naturalnego. Poza szeroką gamą rozwiązań standardowych, tworzymy również rozwiązania na miarę dla wszystkich branży rynku – od projektów mieszkalnych i handlowych do projektów przemysłowych. Nasze systemy wysokiej jakości spełniają najbardziej surowe wymagania, jeśli chodzi o komfort, bezpieczeństwo, projekty architektoniczne i skuteczność energetyczną. Reynaers to nie tylko dostawca, ale również cenny partner — dla architektów, producentów, instalatorów instalacji słonecznych, deweloperów, inwestorów i końcowych użytkowników. Nasza firma założona w 1965 r. aktualnie zatrudnia ponad 1600 pracowników w 37 krajach na całym świecie i eksportuje do ponad 70 krajów na 5 kontynentach. Firma posiadające swoją siedzibę w Belgii, osiągnęła obroty 330 milionów euro w 2014 r.

 2. WASPAL SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości okien i drzwi, wykorzystując do tego najnowocześniejsze systemy aluminiowe. Siedziba naszej spółki Waspal znajduje się w Poznaniu. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić fachowe doradztwo oraz profesjonalną realizację wszelkich zleceń. Przez lata obecności na na rynku zyskaliśmy miano rzetelnej i godnej zaufania firmy. Specjalizujemy się w produkcji okien i drzwi aluminiowych. Realizujemy wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, a ofertę dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Współpracujemy z renomowanymi producentami systemów aluminiowych, dzięki czemu mamy pewność, że nasze okna i drzwi wyróżnia wysoka jakość. Produkty te spełniają także wszelkie normy energetyczne oraz estetyczne. Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do Klientów z kraju, jak i z zagranicy. Poza produkcją i sprzedażą okien oraz drzwi aluminiowych, realizujemy zlecenia związane z wykonaniem daszków całoszkalnych oraz wiatrołapów. Ponadto produkujemy witryny i fasady, a nawet ścianki działowe. Niewątpliwym uzupełnieniem naszej oferty są nowoczesne i energooszczędne systemy okiennic, czy też lameli słonecznych. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie wykonania stalowych elementów stolarki przeciwpożarowej, a także aluminiowych systemów balustrad.

 3. BAIER GMBH

  Niemcy

  Baier działa. Od ponad 40 lat Baier specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu ruchomych elementów elewacji na terenie całego kraju. Oprócz klasycznych konstrukcji z lekkiego metalu, w ofercie znajdują się również okna i żaluzje przesuwne, elementy napędowe, drzwi automatyczne, rolety okienne dachowe oraz technika drzwiowa. Baier działa również jako dealer okien dachowych znanych marek. Obsługa klienta Baier to filozofia życia codziennego. Ponieważ tylko produkty wytwarzane zgodnie ze specyfikacjami klienta, niezawodnie dostarczane i montowane, mogą sprawiać przyjemność i dostarczać niezapomnianych momentów, które nasi klienci tak bardzo cenią sobie i ktόrych im dostarczaz firma Baier. Baier nie zostawi Cię sam na sam ze swoimi życzeniami i pomysłami. Zaawansowane zarządzanie projektami, smukłe i elastyczne struktury, bezpieczne magazynowanie i stałe szkolenia to czynniki wpływające na niezawodność naszych produktów.

 4. ALUMEX

  Polska

  Oferujemy Państwu aluminiowe okna i drzwi - są projektowane pod kątem estetyki i piękna konstrukcji i jednocześnie z zachowaniem najwyższej trwałości i niezawodności użytkowania. Systemy te posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne są odporne na różne warunki atmosferyczne. Nowoczesne systemy aluminiowe można wykorzystać do różnorodnych typów okien i drzwi, wiatrołapów, witryn, wewnętrznych ścianek działowych, czy tworzenia innych konstrukcji przestrzennych. U nas także fasady aluminiowe - Produkujemy fasady oparte na systemie słupów i rygli aluminiowych, wypełnionych szkłem, lexanem lub panelami aluminiowymi. W zależności od rodzaju użytego szkła można uzyskać konstrukcje o różnym współczynniku U. W celu osłonięcia pasów międzyokiennych można zastosować hartowane szkło emaliowane dające fasadzie jednolity, estetyczny wygląd . Z profili fasadowych można także wykonać świetliki dachowe, ogrody zimowe, dachy szklane. Drzwi: otwierane, przesuwne, wahadłowe, harmonijkowe.

 5. DACHY TARASOWE

  Polska

  DachyTarasowe to Markizy, Markizy tarasowe, Markizy do zabudowy, Markizy do ogrodów zimowych/oranżerii/zadaszeń, Zacienienia, Pergole, Pergola lamelowa / Zadaszenia lamelowe z aluminiowymi piórami / lamelami (lamele / pióra regulowane), Patio, Pergotendy, Zadaszenie tarasu, Zadaszenia tarasów, Zabudowy tarasu, Ogrody zimowe, Oranżerie, Werandy, Oazy ze szkła, Szklane Oazy, Szklane Dachy, Dachy Tarasowe, DachyTarasowe, Szklane ściany, Sunroomy, Drzwi przesuwne całkowicie ze szkła bezramowe, Zabudowy balkonów, Zabudowy bezramowe, Konstrukcje aluminiowe, Stolarka aluminiowa, Drzwi i okna, Ścianki działowe ze szkła, systemy ścian lamelowych, żaluzje fasadowe / przeciwsłoneczne

 6. F.H.U. ALPLAST

  Polska

  Firma ALPLAST to dynamiczna firma powstała w 1993 roku, która jest znanym i cenionym dystrybutorem w branży stolarki okiennej. Od samego początku zajmowaliśmy się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi PCV, aluminium oraz drzwi stalowych-wejściowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drzwi wewnętrzne firmy DRE, parapety wewnętrzne i zewnętrzne , bramy garażowe , rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz moskitiery. Nowością w ofercie są nawiewniki, zalecane szczególnie jako uzupełnienie istniejącego systemu wentylacyjnego. Zapewniamy kompleksową obsługę - począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiary, skończywszy na montażu - wykonanym przez własne grupy monterskie. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zatrudnieni pracownicy legitymują się długim stażem pracy w naszej firmie. Współpraca z firmami partnerskimi sprawia, że mamy dostęp do najlepszych rozwiązań w naszej dziedzinie, co pozwala utrzymać stały, wysoki poziom techniczny. Wprowadzanie nowych wyrobów, doprowadziło do powstania szerokiej oferty na wysokim poziomie technicznym. Nasza Firma jest dystrybutorem firmy EKO-OKNA - lidera w produkcji stolarki z PCV. Jesteśmy generalnym wykonawcą wymiany stolarki okiennej z PCV w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim od roku 2002, w tym okresie dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy ponad 7 tyś. Sztuk okien i drzwi w mieszkaniach lokatorskich. Zdobyta pozycja rynkowa pozwala stwierdzić, że jesteśmy liderem naszej branży.

 7. EURO TECH KRZYSZTOF PRZYDATEK

  Polska

  Societe polonaise de fabrication de menuiserie aluminium et bois. On travaille sur les grandes marques comme ALIPLAST ET ALUPROF. Notre eventail de produits est assez varie: sauf chassis et portes alu, bois et pvc dans notre gamme - vous y allez retrouver: JARDINS D'HIVER, PORTES DE GARAGES, VOLETS (TOUS LES SORTES), FENETRES DE TOITURE, et les autres accessoires de menuiserie. Notre entreprise s'appele EURO TECH et elle est implantee au sud de la Pologne. Actuellement, nous sommes a la recherche de partneriat sur votre secteur d'activite dans le but de repandre nos produits. Pour toute une information complementaire cliquez www.eurotech.pl et www.eurotech.ogrody.pl.

 8. FABRYKA OKIEN ALSECCO

  Polska

  Fabryka Okien Alsecco powstała w 1997 roku. Od samego początku istnienia firmy, głównym celem jest produkcja stolarki otworowej. Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji zarówno na bazie PVC jak i aluminium. Produkcja stolarki PVC odbywa się przy użyciu ekologicznych profili renomowanych firm Salamander, Veka oraz Profine. Do naszych produktów stosujemy okucia firmy MACO. Dzięki współpracy z największymi dostawcami, jesteśmy w stanie wyprodukować stolarkę o wysokich parametrach jakościowych w rozsądnej cenie. Zajmujemy się także produkcją okien i drzwi aluminiowych przy użyciu profili Aluprof i Aliplast. Naszym priorytetem jest zadowolony klient, dlatego kładziemy główny nacisk na ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług dla naszych partnerów handlowych. Efektem tego powstał system monitoringu służący do kontroli procesu produkcji, transportu oraz wysyłki zamówień, co zapewnia szybki i dokładny przepływ informacji.

 9. ARUAL

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie stolarki otworowej. Oferujemy Państwu szeroki wybór okien: - PCV - drewnianych - aluminiowych Ponadto znaleźć u nas można drzwi zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne z drewna i metalu. W sprzedaży mamy także parapety, rolety oraz bramy garażowe, zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przed hałasem. Dodatkowo proponujemy również kominki. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz takie standardy, które zadowolą każdego Klienta. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty. Doświadczenie naszej kadry pracowniczej pozwala profesjonalnie zrealizować każde zlecenie. Naszymi odbiorcami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapraszamy.

 10. PRO-FIL ALUMINIUM SYSTEM M. SZCZERBIŃSKI

  Polska

  Firma Pro-Fil istnieje na rynku od 2000 roku. Obecnie skupia się wyłącznie na produkcji stolarki aluminiowej; okna, drzwi ciepłe lub zimne, drzwi harmonijkowe, okna otwierane na zewnątrz (tzw. angielskie), okna i drzwi o podwyższonej izolacji termicznej ( systemy Aliplast), ogrody zimowe, fasady szklane, drzwi przesuwane HST, zabudowy balkonów, daszki, zadaszenia, balustrady, carporty, itp. Wysoką jakość produktów gwarantuje poprzez stosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych, posiadanie wykwalifikowanej kadry oraz świadczenie szerokiej gamy usług po-sprzedażowych z zakresu doradztwa oraz wsparcia technicznego. Powyższe działania poparte są odpowiednimi aprobatami oraz atestami. Celem jest posiadanie szerokiej i nowatorskiej oferty co pozwala na indywidualne podejście do każdego klienta. Misją firmy jest utrzymanie wysokiej jakości produktów, czego potwierdzeniem jest liczne grono klientów europejskich: (Włochy, Austria, Niemcy, Belgia, Francja, Anglia, Norwegia, Słowacja, Czechy, Luxemburg, Szwajcaria)