• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okna aluminiowe

Wyniki dla

Okna aluminiowe - Import eksport

 1. RS CONCEPT

  Polska

  Verified by europages badge

  RS Export Service oferuje szeroką gamę niestandardowych rozwiązań okiennych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasze zobowiązanie do doskonałości jest widoczne w wyjątkowych produktach, które dostarczamy, a w tym: - Okna i drzwi drewniane. - Okna i drzwi drewniano-aluminiowe. - Drzwi i okna uPCV. - Okna i drzwi aluminiowe. - Aluminiowe drzwi ognioodporne. - Żaluzje zwijane. - Drzwi garażowe. - Fasady, ściany osłonowe, ogrody zimowe. Aby zapewnić szybką dostawę, skrupulatnie zorganizowaliśmy nasz łańcuch dostaw, umożliwiający nam realizację zamówień w ciągu trzech tygodni w przypadku wybranych linii produktów. Potrzeby naszych klientów traktujemy priorytetowo i staramy się przekraczać Państwa oczekiwania na każdym etapie realizacji. W RS Export Service cieszymy się z możliwości współpracy z Państwa cenioną firmą i ze zbadania, w jaki sposób nasze wysokiej jakości produkty mogą płynnie uzupełniać Państwa projekty. Razem twórzmy przestrzenie, które są naprawdę wyjątkowe!

 2. UNALPEN PVC SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ünalpen Glass Aluminum Construction Food Textile Tourism Industry Trade Limited Company, założone w 2002 roku, jest liczącym się i wiodącym partnerem w sektorze PVC. Na przestrzeni lat, nasze niezłomne zaangagżowanie na rzecz dostarczania wysokiej jakości i niezawodnych rozwiązań umocniły naszą pozycję w branży. Uzupełnieniem naszej siedziby i naszego głównego zakładu, dogodnie położonych w strefie przemysłowej Yenikent, Ankara - Sincan, jest drugi zakład produkcyjny w strefie przemysłowej Ostim, Ankara. Nasz sukces jest wynikiem naszego zaangażowania na rzecz wysokiej jakości produktów, zgodnie z najnowszymi innowacjami technologicznymi, a także stosowania podejścia ukierunkowanego na obsługę klienta. Nasz wszechstronny asortyment produktów zawiera systemy okienne i drzwiowe PCV, profile PCV i akcesoria. W Ünalpen, jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego portfela produktów, w skład którego wchodzą rozwiązania okienne i drzwiowe PCV, systemy przesuwne PCV, systemy szklenia balkonowego, systemy aluminiowe i systemy okiennic. Dzięki dwóm zaawansowanym fabrykom, możemy szczycić się imponującym potencjałem produkcyjnym 4000 ton metrycznych dziennie, oferując produkty premium Deceuninck. Jako wiodąca marka w branży PCV, Ünalpen jest preferowana wśród klientów dzięki naszym wyjątkowym standardom jakości, niezawodności i podejściu ukierunkowanym na klienta. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej cennej rodziny i poznania naszych wysokiej klasy produktów i usług. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji.

 3. AG FENETRES SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Sprzedaż i dystrybucja stolarki wewnętrznej i zewnętrznej w każdych wymiarach. Nasza kadra zapewnia łatwy kontakt, przygotowanie wycen i realizację zamówień w języku francuskim angielskim i niemieckim . W ofercie kompletna gama systemów do okien, fasad i drzwi. Systemy okien i drzwi aluminiowych na profilu Alipast i PVC na profilu Aluplast. Okna i drzwi drewniane i drewniano-aluminiowe (sosna, meranti, dąb). Ponadto: bramy; rolety; ogrodzenia; drzwi wewnętrzne; żaluzje fasadowe oraz markizy.

 4. BAZA NOVA LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Do 2017 roku głównym przedmiotem naszej działalności była produkcja okien, drzwi, rolet i żaluzji w PCV w naszym zakładzie w Warnie. Z biegiem lat firma nawiązała trwałe kontakty i zdobyła klientów na rynkach Włoch, Niemiec, Francji i Belgii. Obecna nowo założona spółka s.o.o. zajmuje się wyłącznie handlem oknami, drzwiami i roletami w Europie. Firma jest głównym dystrybutorem w Europie produktów MIG-Market Ltd.- jednego z największych producentów okien z PCV i aluminium w Bułgarii.

 5. BMK EUROPE S.A. (URZĘDOWSKI)

  Polska

  Verified by europages badge

  Marka Urzędowski jest liderem w drewnianej stolarce na rynku od ponad 30 lat. Połączenie tradycji stolarskich, pokoleń doświadczeń i najnowszych technologii pozwoliło nam na dostarczanie wyjątkowych produktów zarówno dla klientów krajowych jak i zagranicznych. Jeden z najbardziej uznanych producentów okien, drzwi, tarasów i parapetów. Dzięki współpracy z naszą ciągle rozszerzającą się siecią dealerską staramy się dać klientowi, przyjazną i profesjonalną obsługę podczas całego kontaktu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REGAL ALUMINIUM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma REGAL ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Jest również obecna w dziedzinach rampa aluminiowa, wytłoczenia kształtowników z aluminium, Balustrady ze szkła, poręcze, schody z poręczami, okna aluminiowe, i profile z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Okna z PCV, Ramy okienne, żaluzje, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, i drzwi składane. Ma siedzibę w Viseu, Portugalia.

 3. JANELA EXÓTICA, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JANELA EXÓTICA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Okna z PCV, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Ramy okienne, rampa aluminiowa, parapety, Aluminium Window, i Okna z PCV. Ma siedzibę w Esposende, Portugalia.

 4. FOPPE + FOPPE GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FOPPE + FOPPE GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi aluminiowe przeciwpożarowe, elementy przeciwpożarowe, Obróbka aluminium, Części tłoczone z aluminium, i soft carpentry. Ma siedzibę w Lengerich, Niemcy.

 5. RICHTER ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RICHTER ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Niederdreisbach, Niemcy.

 1. SE BUILDING AND E-COMMERCE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SE BUILDING AND E-COMMERCE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Oberaula, Niemcy.

 2. KAMER FENSTER GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma KAMER FENSTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

 1. SISTEMAS DELFIN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SISTEMAS DELFIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach components for blinds, rolety, karnisze, panele japońskie, ŻALUZJE, i systemy rozwijane. Ma siedzibę w San Cibrao Das Viñas-Ourense, Hiszpania.

 2. MÜLLNER METALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MÜLLNER METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Mallersbach, Austria.

 3. ALUXIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUXIL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, profile z aluminium, Garden terrace roofing, i ogrody zimowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TERMOEXPRESS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi garażowe, Drzwi i bramy, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Rama i ościeżnica, Roboty ciesielskie i stolarskie, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Floresti, Rumunia.

 5. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "okna aluminiowe"

 6. PPHU MARIOLA SP. Z O.O.

  Polska

  *PL*Jesteśmy producentem okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych PCV i aluminium. Na życzenie oferujemy rolety, pergole i moskitiery. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nowemu parkowi maszynowemu mamy duże możliwości produkcyjne. Oferujemy najlepszą jakość, konkurencyjną cenę i krótkie terminy realizacji zleceń. Wieloletnia współpraca z dostawcami, jak: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus pozwala nam rozwijać możliwości produkcyjne oraz poszerzać ofertę. *DE*Wir sind ein Hersteller von Fenstern, Türen, Glasfassaden und Wintergärten aus PVC und Aluminium. Auf Kundenwunsch bieten wir auch Rollläden, Pergolen, Raffstoren und Moskitonetze an. Wir sind Familienunternehmen, haben langjährige Erfahrung in der Fensterbranche. Dank des neuen Maschinenparks haben wir größere Produktionsmöglichkeiten. Wir bieten die beste Qualität, konkurrenzfähige Preise und kurze Lieferzeiten an. Die langjährige Zusammenarbeit mit Lieferanten, wie: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus ermöglicht uns, unsere Produktionskapazitäten zu entwickeln und unser Angebot zu erweitern. *EN* We are a producer of PVC and aluminum windows, doors, glazed facades and winter gardens. On request, we also offer roller shutters, pergolasand mosquito nets. We are a family company, but we have many years of experience in window production. We offer the best quality, competitive price and short delivery times.

 7. WIB

  Belgia

  WIB, producent drzwi i okien z aluminium i PCV. Nasze motto: jakość, bezpieczeństwo, oszczędność i usługi lokalne. Przekłada się to na: Produkcję belgijsko-luksemburską Profile Schüco lub Aliplast wysokiej jakości Szeroki wybór produktów o dużej zdolności izolacji Dostawy na miejsce robót Montaż przez doświadczonych stolarzy należących do sieci regionalnej W razie konieczności, sprawna obsługa posprzedażna Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby odkryć naszą gamę produktów i przykłady różnych zrealizowanych projektów.

 8. FOPPE DIREKT VERSAND GMBH

  Niemcy

  Szybkie tempo, niezależny wybór akcesoriów oraz atrakcyjne alternatywy. Możliwość dokonania wyboru z ponad 4000 markowych elementów wyposażenia do produkcji, transportu, montażu i uszczelnienia okien, drzwi, fasad szklanych, ogrodów zimowych i zadaszeń tarasowych. Produkty te można z powodzeniem stosować w połączeniu z elementami wykonanymi z drewna, tworzyw sztucznych i aluminium. Odpowiedni produkt jest dostępny na żądanie, a czas dostawy został skrócony do niezbędnego minimum. Firma FOPPE ZUBEHÖR oferuje jako niezawodny dostawca wszelkiego rodzaju akcesoria do konstrukcji stalowych i produkcji okien. Zapewniamy pełną niezależność, możliwość wyboru akcesoriów systemowych oraz ponad 2000 wariantów łączników – pasujących do wszystkich popularnych systemów. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty indywidualne czy standardowe, oferujemy alternatywę dla wyposażenia producentów rozwiązań systemowych. Projektując nowe produkty kierujemy się trendami rynkowymi, jednak przede wszystkim zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów.

 1. FABRYKA OKIEN ALSECCO

  Polska

  Fabryka Okien Alsecco powstała w 1997 roku. Od samego początku istnienia firmy, głównym celem jest produkcja stolarki otworowej. Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji zarówno na bazie PVC jak i aluminium. Produkcja stolarki PVC odbywa się przy użyciu ekologicznych profili renomowanych firm Salamander, Veka oraz Profine. Do naszych produktów stosujemy okucia firmy MACO. Dzięki współpracy z największymi dostawcami, jesteśmy w stanie wyprodukować stolarkę o wysokich parametrach jakościowych w rozsądnej cenie. Zajmujemy się także produkcją okien i drzwi aluminiowych przy użyciu profili Aluprof i Aliplast. Naszym priorytetem jest zadowolony klient, dlatego kładziemy główny nacisk na ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług dla naszych partnerów handlowych. Efektem tego powstał system monitoringu służący do kontroli procesu produkcji, transportu oraz wysyłki zamówień, co zapewnia szybki i dokładny przepływ informacji.

 2. OKNA MKS - KRZYSZTOF SZYMCZYK

  Polska

  Firma MKS z Wrocławia specjalizuje się w sprzedaży okien oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości okna aluminiowe, plastikowe, jak i drewniane. Przygotowana przez nas oferta uwzględnia też sprzedaż różnego typu parapetów i systemów osłonowych okien, w tym rolet oraz żaluzji i moskitier okiennych. Śledzimy nowości pojawiające się na rynku i regularnie rozszerzamy nasz asortyment o nowe wyroby. Nasi klienci mogą liczyć na wykonanie bezpłatnych pomiarów oraz fachowe doradztwo przy wyborze rozwiązań najlepiej spełniających ich oczekiwania. Oferujemy również pełen zakres usług w zakresie montażu okien i drzwi. W ostatnim czasie zakres wykonywanych prac rozbudowaliśmy o usługi serwisowe, w tym modernizację i naprawę okien.

 3. DEBESTO.COM

  Polska

  W debesto.com specjalizujemy się w eksporcie stolarki otworowej dla firm budowlanych z całego świata Całą robotę z zamawianiem okien, drzwi, rolet i bram na inwestycje Twojej firmy zrobimy za Ciebie -Zyskaj czas i dodatkowego pracownika z ekspercką wiedzą o rynku - Skup się na tym, co naprawdę przynosi zyski - zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami - Ponad 200 produktów i systemów w jednym miejscu, jednym transportem, z jedną płatnością Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania. W końcu poświęcisz więcej czasu na realizację kontraktów, zamiast na szukanie lepszej oferty. Chcemy ściągnąć z barków naszych klientów wszelkie problemy dotyczących złożonych zamówień. Każdego dnia staramy się skomplikowany język techniczny przekładać na jasny, czytelny i prosty do zrozumienia dla każdego człowieka. Wierzymy, że dzięki współpracy z nami nasi klienci i ich firmy będą rosły razem z nami.

 4. WASPAL SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości okien i drzwi, wykorzystując do tego najnowocześniejsze systemy aluminiowe. Siedziba naszej spółki Waspal znajduje się w Poznaniu. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić fachowe doradztwo oraz profesjonalną realizację wszelkich zleceń. Przez lata obecności na na rynku zyskaliśmy miano rzetelnej i godnej zaufania firmy. Specjalizujemy się w produkcji okien i drzwi aluminiowych. Realizujemy wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, a ofertę dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Współpracujemy z renomowanymi producentami systemów aluminiowych, dzięki czemu mamy pewność, że nasze okna i drzwi wyróżnia wysoka jakość. Produkty te spełniają także wszelkie normy energetyczne oraz estetyczne. Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do Klientów z kraju, jak i z zagranicy. Poza produkcją i sprzedażą okien oraz drzwi aluminiowych, realizujemy zlecenia związane z wykonaniem daszków całoszkalnych oraz wiatrołapów. Ponadto produkujemy witryny i fasady, a nawet ścianki działowe. Niewątpliwym uzupełnieniem naszej oferty są nowoczesne i energooszczędne systemy okiennic, czy też lameli słonecznych. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie wykonania stalowych elementów stolarki przeciwpożarowej, a także aluminiowych systemów balustrad.

 5. EURO TECH KRZYSZTOF PRZYDATEK

  Polska

  Societe polonaise de fabrication de menuiserie aluminium et bois. On travaille sur les grandes marques comme ALIPLAST ET ALUPROF. Notre eventail de produits est assez varie: sauf chassis et portes alu, bois et pvc dans notre gamme - vous y allez retrouver: JARDINS D'HIVER, PORTES DE GARAGES, VOLETS (TOUS LES SORTES), FENETRES DE TOITURE, et les autres accessoires de menuiserie. Notre entreprise s'appele EURO TECH et elle est implantee au sud de la Pologne. Actuellement, nous sommes a la recherche de partneriat sur votre secteur d'activite dans le but de repandre nos produits. Pour toute une information complementaire cliquez www.eurotech.pl et www.eurotech.ogrody.pl.

 6. DACHY TARASOWE

  Polska

  DachyTarasowe to Markizy, Markizy tarasowe, Markizy do zabudowy, Markizy do ogrodów zimowych/oranżerii/zadaszeń, Zacienienia, Pergole, Pergola lamelowa / Zadaszenia lamelowe z aluminiowymi piórami / lamelami (lamele / pióra regulowane), Patio, Pergotendy, Zadaszenie tarasu, Zadaszenia tarasów, Zabudowy tarasu, Ogrody zimowe, Oranżerie, Werandy, Oazy ze szkła, Szklane Oazy, Szklane Dachy, Dachy Tarasowe, DachyTarasowe, Szklane ściany, Sunroomy, Drzwi przesuwne całkowicie ze szkła bezramowe, Zabudowy balkonów, Zabudowy bezramowe, Konstrukcje aluminiowe, Stolarka aluminiowa, Drzwi i okna, Ścianki działowe ze szkła, systemy ścian lamelowych, żaluzje fasadowe / przeciwsłoneczne

 7. ALUMEX

  Polska

  Oferujemy Państwu aluminiowe okna i drzwi - są projektowane pod kątem estetyki i piękna konstrukcji i jednocześnie z zachowaniem najwyższej trwałości i niezawodności użytkowania. Systemy te posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne są odporne na różne warunki atmosferyczne. Nowoczesne systemy aluminiowe można wykorzystać do różnorodnych typów okien i drzwi, wiatrołapów, witryn, wewnętrznych ścianek działowych, czy tworzenia innych konstrukcji przestrzennych. U nas także fasady aluminiowe - Produkujemy fasady oparte na systemie słupów i rygli aluminiowych, wypełnionych szkłem, lexanem lub panelami aluminiowymi. W zależności od rodzaju użytego szkła można uzyskać konstrukcje o różnym współczynniku U. W celu osłonięcia pasów międzyokiennych można zastosować hartowane szkło emaliowane dające fasadzie jednolity, estetyczny wygląd . Z profili fasadowych można także wykonać świetliki dachowe, ogrody zimowe, dachy szklane. Drzwi: otwierane, przesuwne, wahadłowe, harmonijkowe.

 8. REYNAERS ALUMINIUM

  Belgia

  Reynaers Aluminium to wiodący europejski specjalista w dziedzinie rozwoju i marketingu innowacyjnych i trwałych rozwiązań aluminiowych do okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, zacienień, ogrodów zimowych. Reynaers kieruje się skutecznością energetyczną oraz odpowiedzialnością w stosunku do środowiska naturalnego. Poza szeroką gamą rozwiązań standardowych, tworzymy również rozwiązania na miarę dla wszystkich branży rynku – od projektów mieszkalnych i handlowych do projektów przemysłowych. Nasze systemy wysokiej jakości spełniają najbardziej surowe wymagania, jeśli chodzi o komfort, bezpieczeństwo, projekty architektoniczne i skuteczność energetyczną. Reynaers to nie tylko dostawca, ale również cenny partner — dla architektów, producentów, instalatorów instalacji słonecznych, deweloperów, inwestorów i końcowych użytkowników. Nasza firma założona w 1965 r. aktualnie zatrudnia ponad 1600 pracowników w 37 krajach na całym świecie i eksportuje do ponad 70 krajów na 5 kontynentach. Firma posiadające swoją siedzibę w Belgii, osiągnęła obroty 330 milionów euro w 2014 r.

 9. WESA SP.J.

  Polska

  Firma WESA jest spółką jawną i zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem drzwi i okien PCV oraz aluminiowych. Oferujemy również żaluzje fasadowe i rolety, bramy garażowe, ogrody zimowe oraz rozmaite elementy stolarki aluminiowej. Jesteśmy cenionym przez klientów producentem najlepszych okien na wymiar oraz standardowych i antywłamaniowych. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów i wytwarzać na zamówienie okna o różnych kształtach i wielkościach. Do produkcji okien wykorzystujemy profile renomowanej firmy VEKA, które posiadają certyfikaty największych instytutów badania jakości. Używane przez nas profile wykonano z tworzywa wyróżniającego się stabilnością kształtu oraz dużą odpornością na wpływ wszelkiego rodzaju czynników atmosferycznych i starzenie się. Dodatkowo są trudno palne i samoczynnie gasną po usunięciu płomienia.

 10. F.H.U. ALPLAST

  Polska

  Firma ALPLAST to dynamiczna firma powstała w 1993 roku, która jest znanym i cenionym dystrybutorem w branży stolarki okiennej. Od samego początku zajmowaliśmy się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi PCV, aluminium oraz drzwi stalowych-wejściowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drzwi wewnętrzne firmy DRE, parapety wewnętrzne i zewnętrzne , bramy garażowe , rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz moskitiery. Nowością w ofercie są nawiewniki, zalecane szczególnie jako uzupełnienie istniejącego systemu wentylacyjnego. Zapewniamy kompleksową obsługę - począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiary, skończywszy na montażu - wykonanym przez własne grupy monterskie. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zatrudnieni pracownicy legitymują się długim stażem pracy w naszej firmie. Współpraca z firmami partnerskimi sprawia, że mamy dostęp do najlepszych rozwiązań w naszej dziedzinie, co pozwala utrzymać stały, wysoki poziom techniczny. Wprowadzanie nowych wyrobów, doprowadziło do powstania szerokiej oferty na wysokim poziomie technicznym. Nasza Firma jest dystrybutorem firmy EKO-OKNA - lidera w produkcji stolarki z PCV. Jesteśmy generalnym wykonawcą wymiany stolarki okiennej z PCV w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim od roku 2002, w tym okresie dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy ponad 7 tyś. Sztuk okien i drzwi w mieszkaniach lokatorskich. Zdobyta pozycja rynkowa pozwala stwierdzić, że jesteśmy liderem naszej branży.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo