• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okapy metalowe

Wyniki dla

Okapy metalowe - Import eksport

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA jest firmą zajmującą się obróbką metali. Firma TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA została założona w 1997 roku w gminie Águeda. Produkujemy struktury metalowe, konstrukcje metalowe, balustrady, poręcze, drzwi i bramy. Wykonujemy pawilony przemysłowe. Mamy również możliwość realizacji projektów ślusarskich, takich jak małe i duże bramy, balustrady i małe dachy. Firma od wielu lat posiada doświadczenie na rynkach krajowych i zagranicznych: Hiszpania, Francja, Angola, Mozambik, m.in.. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac w żelazie, spawanym aluminium lub stali nierdzewnej. Posiadamy dział techniczny z kilkoma projektantami i inżynierami oraz zajmujemy się modelowaniem 3D. Stawiamy na doskonałość, stosując najlepsze materiały, sprzęt, metody i procesy oraz posiadamy kompetentny i zmotywowany zespół do realizacji Państwa projektów. Posiadamy wycinarkę laserową oraz giętarkę do wycinania, wiercenia i spawania. Posiadamy certyfikację EN1090 i ISO9001.

 2. HAACK JALOUSIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAACK JALOUSIEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. GLAS & SPIEGEL STEFAN WIESNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GLAS & SPIEGEL STEFAN WIESNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 4. AUEN TOR UND TÜRTECHNIK GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUEN TOR UND TÜRTECHNIK GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 5. KERN HOLZ- UND GARTENLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KERN HOLZ- UND GARTENLAND GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Immenstadt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOFLESZ

  Polska

  Firma TOFLESZ istnieje na rynku od 1989r. Jesteśmy wiodącym producentem okapów na polskim jak i zagranicznym rynku. Swoją działalność zaczynaliśmy od ręcznego wykonywania okapów. Z chwilą wzrostu zainteresowania naszymi produktami na rynku polskim i wschodnim unowocześnialiśmy naszą produkcję poprzez wprowadzenie coraz to nowszych technologii. Pozwoliło nam to na wytwarzanie nowoczesnych okapów nie odbiegających jakością od firm zachodnich. Firma TOFLESZ mieści się w Kielcach gdzie posiada halę produkcyjną oraz 2 magazyny o łącznej powierzchni 1600m2. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysoko wykwalifikowaną załogą pracowników.Zajmujemy się produkcją okapów kuchennych oraz akcesorii do nich. W swojej produkcji posiadamy szeroką gamę okapów, są to okapy rustykalne, nowoczesne okapy kominowe, okapy do zabudowy w szafce, oraz okapy naścienne o ciekawym wzornictwie. Poza standardową linią produkcyjną wykonujemy również okapy na specjalne zamówienie.

 2. CLC GMBH

  Niemcy

  Firma CLC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Garaże prefabrykowane, Osłony dla samochodów, fences, Garaże prefabrykowane, Osłony dla samochodów, i weranda. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 3. BEMETAL

  Portugalia

  Firma BEMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach hale budowane na wymiar, części zamienne do maszyn przemysłowych, i installations for metal components. Ma siedzibę w Lousada, Portugalia.

 4. GLÜCK UND FRANKE FENSTER ROLLADEN TECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma GLÜCK UND FRANKE FENSTER ROLLADEN TECHNIK VERTRIEBS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. MK-METALLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MK-METALLTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Espelkamp, Niemcy.

 1. PELIKAN PERGOLA

  Turcja

  Firma PELIKAN PERGOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach pergole i dachy, pergola, i płótno chroniące od słońca. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. AÇODECOR

  Portugalia

  Firma AÇODECOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, konstrukcja metalowa, Budownictwo przemysłowe, ościeżnice dla budownictwa, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Vila Do Conde, Portugalia.

 1. AY-LAR DEMIR CELIK MAKINA BRANDA TENTE DEKORASYON SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma AY-LAR DEMIR CELIK MAKINA BRANDA TENTE DEKORASYON SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolety, pergola, namiot, Rolety, i Plandeki modułowe i cieplne termiczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. BIKE DOCK SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BIKE DOCK SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. A. BUDKO INDIVIDUALI VEIKLA

  Litwa

  Firma A. BUDKO INDIVIDUALI VEIKLA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Drabinki i podnóżki, Zwijanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Drabinki i podnóżki, i bramy metalowe. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 4. PLAROL GMBH

  Niemcy

  Firma PLAROL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Oberhausen-Rheinhausen, Niemcy.

 5. METALL-AUER GMBH

  Austria

  Firma METALL-AUER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Wernstein Am Inn, Austria.

 6. ALUMINCO GMBH

  Niemcy

  Firma ALUMINCO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 7. SANDVIÇ PANEL - PANNELLO SANDWICH

  Turcja

  Firma SANDVIÇ PANEL - PANNELLO SANDWICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. BOHLE AG

  Niemcy

  Firma BOHLE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 1. STREETSPACE GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STREETSPACE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach markizy i kryte pasaże, markizy, podpórka do roweru, i formy do produkcji lodów. Ma siedzibę w Hythe, Zjednoczone Królestwo.

 2. VERHOFSTÉ

  Belgia

  Firma VERHOFSTÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, markizy fotowoltaiczne, i Schody metalowe. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 3. MANFRED PROBST GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma MANFRED PROBST GESELLSCHAFT M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. ATW-METALLVERARBEITUNG ADOLF WALTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ATW-METALLVERARBEITUNG ADOLF WALTZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. GRAS EN GROEN OVERKAPPINGEN

  Holandia

  Firma GRAS EN GROEN OVERKAPPINGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Den Bosch, Holandia.

 6. BELURBA

  Belgia

  Firma BELURBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zieleńce i parki - zagospodarowanie i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, Okapy metalowe, Ławki do parków i miejsc publicznych, Metal fences, waste containers, i Okapy metalowe. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

 7. SCHLOSSEREI WALDNER INH. JOHANNES WALDNER E. K.

  Niemcy

  Firma SCHLOSSEREI WALDNER INH. JOHANNES WALDNER E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 8. LISONA-LUX

  Luksemburg

  Firma LISONA-LUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Okapy metalowe, aluminium facades, Okapy metalowe, weranda, i zadaszenie aluminium. Ma siedzibę w Remich, Luksemburg.

 9. TECNO ART

  Belgia

  Firma TECNO ART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach balustrady, i uchwyt do rowerów. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 10. CONSTRUCTIONS MÉTALLIQUES GUY GARDULA

  Luksemburg

  Firma CONSTRUCTIONS MÉTALLIQUES GUY GARDULA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Okapy metalowe, Schody metalowe, Okapy metalowe, safety rails, i tarasy zewnętrzne. Ma siedzibę w Ehlerange, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo