• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okablowanie przemysłowe

Wyniki dla

Okablowanie przemysłowe - Import eksport

 1. BEMKA CABLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. KWV KABELWERKE VILLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Kabelwerke Villingen GmbH (KWV) jest światowym producentem kabli dla przemysłu od ponad 60 lat. Na kolejnych stronach przedstawiamy wybór produktów z naszej oferty kabli. W naszym portfolio posiadamy kable z zakresu budowy maszyn i urządzeń, technologii czujników, technologii medycznej oraz technologii pomiarowej i testowej. Produkujemy między innymi liny łańcuchowe do przeciągania oraz liny dla sektora żywności i napojów. Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie specyfikacji Twojego specjalnego kabla.

 3. PERSPECTIVA SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Perspectiva Solutions zajmuje się produkcją wiązek kablowych, elementów i urządzeń optoelektronicznych oraz dystrybucją złączy, konektorów specjalnego przeznaczenia. Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych oraz wiązek kablowych. Wytwarzamy urządzenia powszechnego użytku, jak również dla zastosowań specjalnych. Obejmują one m. in. technikę próżniową, lotnictwo, aplikacje kosmiczne, tekstronikę, rozwiązania do zastosowań naukowych. Dzięki naszym korzeniom ze świata nauki z zainteresowaniem i otwartością rozważamy projekty wymagające, w których kluczowa jest szeroka wiedza specjalistyczna. Zakres naszej oferty obejmuje montaż końcowy: - urządzeń elektronicznych - wyrobów medycznych - urządzeń i aparatury dla fotoniki i optoelektroniki - modułów dla automatyki przemysłowej - szaf sterowniczych - oświetlenia - elektroniki użytkowej - prototypów Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest produkcja wiązek elektrycznych. Dostarczamy rozwiązania nie tylko standardowe, ale także wiązki kablowe specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie głównie w sektorze elektroniki profesjonalnej, automatyce przemysłowej, maszynach przemysłowych, przemyśle kosmicznym, motoryzacyjnym, chemicznym i farmaceutycznym.

 4. C.M. OTTAVI PRODUCTIVE S.R.L.

  Włochy

  Założona w 1979 roku. OTTAVI jest punktem odniesienia dla branży motoryzacyjnej i specjalizuje się w montażu podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych w oparciu o projekt klienta. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 1300 m2 przeznaczonej do produkcji. Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, który regularnie przechodzi szkolenia i kursy doszkalające z zakresu bezpieczeństwa, jakości i obsługi sprzętu firmowego. Od 2005 roku posiadamy certyfikat UNI EN ISO 9001.

 5. SICAP ELECTRONIQUE

  Francja

  SICAP Electronique jest specjalistą z zakresu podwykonawstwa zespołów i podzespołów elektronicznych, w szczególności specjalistą w dziedzinie kablowania: Projektowanie i realizacja systemów łączności elektronicznej (partnerstwo z Full Electronic System). Redakcja techniczna, opracowywanie dokumentacji produkcyjnej. Zaopatrzenie, zarządzanie i zakupy podzespołów, przyjmowanie i magazynowanie podzespołów. Kablowanie płytek tradycyjnych, SMD i promieniowanie mikrofalowe. Kontrola jakości, testy dedykowane. Integracja (realizacja montaży produktów kompletnych i złożonych, tworzywa sztuczne lub metal, z przewodami lub bez, od zmniejszonych rozmiarów po urządzenia wielkogabarytowe). Globalny test funkcjonalny. Zarządzanie logistyką. Przedsiębiorstwo SICAP utworzyło ponad 850 pozycji referencyjnych aktywnych produktów (w tym 200 kreacji / rok), z czego 40% płytek jest dostarczanych oddzielnie, a 60% z integracją. SICAP Electronique korzysta z technologii RoHS, SnPb i rozpływania, kontrola fazy parowej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERREBI GROUP SRL

  Włochy

  Firma ErreBi Cablaggi została założona w Reggello, w roku 2009 i działa w branży okablowań i rozdzielnic elektrycznych. Przedsiębiorstwo proponuje swoje duże doświadczenie w dziedzinie urządzeń elektrycznych, okablowań sieci i montażu elementów elektrycznych. Nasi technicy podejmują się również, śledząc wskazania klientów, projektowania i zakupu niezbędnych materiałów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i maksymalny profesjonalizm na każdym etapie projektu.

 2. NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA

  Portugalia

  Firma NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aeronautyka - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, okablowanie, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Vila Nova De Paiva, Portugalia.

 3. CONFECTA AG

  Szwajcaria

  Firma CONFECTA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Sulgen, Szwajcaria.

 4. IGUS SCHWEIZ GMBH

  Szwajcaria

  Firma IGUS SCHWEIZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Egerkingen, Szwajcaria.

 5. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  Włochy

  Firma INDUSTRIA CABLE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Narzędzia elektryczne, Komponenty elektroniczne, kable dla przemysłu, Automaty sprzedające i dystrybutory, Narzędzia elektryczne, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Tavullia, Włochy.

 1. KURZ ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma KURZ ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Althengstett, Niemcy.

 2. CRESO S.R.L.

  Włochy

  Firma CRESO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie do szafy elektrycznej, Electrical and electronic cabling, okablowanie elektryczne, i okablowanie elektryczne dla pojazdów. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 1. ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach składanie szaf elektrycznych, podwykonawstwo montażu okablowań, i produkcja kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Pieve Vergonte, Włochy.

 2. ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Austria

  Firma ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Kematen An Der Krems, Austria.

 3. DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Frastanz, Austria.

 4. EFINDON.DE H. DIETER AHLERS

  Niemcy

  Firma EFINDON.DE H. DIETER AHLERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, Okablowanie przemysłowe, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Gleichen, Niemcy.

 5. QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI

  Włochy

  Firma QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podwykonawstwo montażu okablowań, składanie szaf elektrycznych, okablowanie elektrotechniczne, i structured wiring. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 6. ICAME

  Francja

  Firma ICAME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Okablowanie przemysłowe, okablowanie elektryczne, elektryczne urządzenia automatyczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Lachapelle Sous Rougemont, Francja.

 7. COOPTEK

  Francja

  Firma COOPTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika - analizy i badania, Komponenty elektroniczne, Elektronika - analizy i badania, składanie kart elektronicznych, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Lattes, Francja.

 8. GLENAIR

  Francja

  Firma GLENAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy, projektowanie pasów bezpieczeństwa, akcesoria do okablowań, i łączniki. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 1. LED S.R.L.

  Włochy

  Firma LED S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podwykonawstwo montażu okablowań, i okablowanie do szafy elektrycznej. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 2. ISO 9001 - ISO 14001

  Turcja

  Firma ISO 9001 - ISO 14001, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Bornova/izmir, Turcja.

 3. ADESA KABLO

  Turcja

  Firma ADESA KABLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, kabel, Przewody sterujące (elektr.), Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. NIDO

  Belgia

  Firma NIDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 5. REALCABLE SRL

  Włochy

  Firma REALCABLE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie do szafy elektrycznej, oświetlenie led domu, i Oświetlenie publiczne Led. Ma siedzibę w Pordenone, Włochy.

 6. CABLESCOM

  Hiszpania

  Firma CABLESCOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach przewody i kable dla przemysłu elektronicznego i telekomunikacji. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 7. IM.SER.PU SRL

  Włochy

  Firma IM.SER.PU SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podwykonawstwo montażu okablowań, doradztwo i projektowanie instalacji elektromechanicznych, doradztwo i projektowanie elektrycznych instalacji oświetleniowych, i okablowanie elektrotechniczne. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

 8. D-TECH AUTOMATION SYSTEM

  Włochy

  Firma D-TECH AUTOMATION SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, automatyzacja fabryk, Electric control panels, Cable Assembly, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Desio, Włochy.

 9. NUOVA CABLATORI SRL

  Włochy

  Firma NUOVA CABLATORI SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach elementy i akcesoria do aparatów telefonicznych, podwykonawstwo montażu okablowań, i electric boards wiring. Ma siedzibę w Asti, Włochy.

 10. A.I.M.E. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.I.M.E. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, Serwomechanizmy, Okablowanie przemysłowe, i Serwomechanizmy. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo