• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okablowanie przemysłowe

Wyniki dla

Okablowanie przemysłowe - Import eksport

 1. KWV KABELWERKE VILLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Kabelwerke Villingen GmbH (KWV) jest światowym producentem kabli dla przemysłu od ponad 60 lat. Na kolejnych stronach przedstawiamy wybór produktów z naszej oferty kabli. W naszym portfolio posiadamy kable z zakresu budowy maszyn i urządzeń, technologii czujników, technologii medycznej oraz technologii pomiarowej i testowej. Produkujemy między innymi liny łańcuchowe do przeciągania oraz liny dla sektora żywności i napojów. Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie specyfikacji Twojego specjalnego kabla.

 2. PERSPECTIVA SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Perspectiva Solutions zajmuje się produkcją wiązek kablowych, elementów i urządzeń optoelektronicznych oraz dystrybucją złączy, konektorów specjalnego przeznaczenia. Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych oraz wiązek kablowych. Wytwarzamy urządzenia powszechnego użytku, jak również dla zastosowań specjalnych. Obejmują one m. in. technikę próżniową, lotnictwo, aplikacje kosmiczne, tekstronikę, rozwiązania do zastosowań naukowych. Dzięki naszym korzeniom ze świata nauki z zainteresowaniem i otwartością rozważamy projekty wymagające, w których kluczowa jest szeroka wiedza specjalistyczna. Zakres naszej oferty obejmuje montaż końcowy: - urządzeń elektronicznych - wyrobów medycznych - urządzeń i aparatury dla fotoniki i optoelektroniki - modułów dla automatyki przemysłowej - szaf sterowniczych - oświetlenia - elektroniki użytkowej - prototypów Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest produkcja wiązek elektrycznych. Dostarczamy rozwiązania nie tylko standardowe, ale także wiązki kablowe specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie głównie w sektorze elektroniki profesjonalnej, automatyce przemysłowej, maszynach przemysłowych, przemyśle kosmicznym, motoryzacyjnym, chemicznym i farmaceutycznym.

 3. SICAP ELECTRONIQUE

  Francja

  SICAP Electronique jest specjalistą z zakresu podwykonawstwa zespołów i podzespołów elektronicznych, w szczególności specjalistą w dziedzinie kablowania: Projektowanie i realizacja systemów łączności elektronicznej (partnerstwo z Full Electronic System). Redakcja techniczna, opracowywanie dokumentacji produkcyjnej. Zaopatrzenie, zarządzanie i zakupy podzespołów, przyjmowanie i magazynowanie podzespołów. Kablowanie płytek tradycyjnych, SMD i promieniowanie mikrofalowe. Kontrola jakości, testy dedykowane. Integracja (realizacja montaży produktów kompletnych i złożonych, tworzywa sztuczne lub metal, z przewodami lub bez, od zmniejszonych rozmiarów po urządzenia wielkogabarytowe). Globalny test funkcjonalny. Zarządzanie logistyką. Przedsiębiorstwo SICAP utworzyło ponad 850 pozycji referencyjnych aktywnych produktów (w tym 200 kreacji / rok), z czego 40% płytek jest dostarczanych oddzielnie, a 60% z integracją. SICAP Electronique korzysta z technologii RoHS, SnPb i rozpływania, kontrola fazy parowej.

 4. ERREBI GROUP SRL

  Włochy

  Firma ErreBi Cablaggi została założona w Reggello, w roku 2009 i działa w branży okablowań i rozdzielnic elektrycznych. Przedsiębiorstwo proponuje swoje duże doświadczenie w dziedzinie urządzeń elektrycznych, okablowań sieci i montażu elementów elektrycznych. Nasi technicy podejmują się również, śledząc wskazania klientów, projektowania i zakupu niezbędnych materiałów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i maksymalny profesjonalizm na każdym etapie projektu.

 5. NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA

  Portugalia

  Firma NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aeronautyka - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, okablowanie, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Vila Nova De Paiva, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONFECTA AG

  Szwajcaria

  Firma CONFECTA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Sulgen, Szwajcaria.

 2. IGUS SCHWEIZ GMBH

  Szwajcaria

  Firma IGUS SCHWEIZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Egerkingen, Szwajcaria.

 3. KURZ ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma KURZ ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Althengstett, Niemcy.

 4. ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach składanie szaf elektrycznych, podwykonawstwo montażu okablowań, i produkcja kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Pieve Vergonte, Włochy.

 5. CRESO S.R.L.

  Włochy

  Firma CRESO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie do szafy elektrycznej, Electrical and electronic cabling, okablowanie elektryczne, i okablowanie elektryczne dla pojazdów. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 1. COOPTEK

  Francja

  Firma COOPTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika - analizy i badania, Komponenty elektroniczne, Elektronika - analizy i badania, składanie kart elektronicznych, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Lattes, Francja.

 2. DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Frastanz, Austria.

 1. REALCABLE SRL

  Włochy

  Firma REALCABLE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie do szafy elektrycznej, oświetlenie led domu, i Oświetlenie publiczne Led. Ma siedzibę w Pordenone, Włochy.

 2. LED S.R.L.

  Włochy

  Firma LED S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podwykonawstwo montażu okablowań, i okablowanie do szafy elektrycznej. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 3. ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Austria

  Firma ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Kematen An Der Krems, Austria.

 4. GLENAIR

  Francja

  Firma GLENAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy, projektowanie pasów bezpieczeństwa, akcesoria do okablowań, i łączniki. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 5. ICAME

  Francja

  Firma ICAME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Okablowanie przemysłowe, okablowanie elektryczne, elektryczne urządzenia automatyczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Lachapelle Sous Rougemont, Francja.

 6. QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI

  Włochy

  Firma QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podwykonawstwo montażu okablowań, składanie szaf elektrycznych, okablowanie elektrotechniczne, i structured wiring. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 7. ADESA KABLO

  Turcja

  Firma ADESA KABLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, kabel, Przewody sterujące (elektr.), Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. EFINDON.DE H. DIETER AHLERS

  Niemcy

  Firma EFINDON.DE H. DIETER AHLERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, Okablowanie przemysłowe, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Gleichen, Niemcy.

 1. ISO 9001 - ISO 14001

  Turcja

  Firma ISO 9001 - ISO 14001, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Bornova/izmir, Turcja.

 2. NIDO

  Belgia

  Firma NIDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 3. CABLESCOM

  Hiszpania

  Firma CABLESCOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach przewody i kable dla przemysłu elektronicznego i telekomunikacji. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 4. D-TECH AUTOMATION SYSTEM

  Włochy

  Firma D-TECH AUTOMATION SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, automatyzacja fabryk, Electric control panels, Cable Assembly, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Desio, Włochy.

 5. IM.SER.PU SRL

  Włochy

  Firma IM.SER.PU SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podwykonawstwo montażu okablowań, doradztwo i projektowanie instalacji elektromechanicznych, doradztwo i projektowanie elektrycznych instalacji oświetleniowych, i okablowanie elektrotechniczne. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

 6. NUOVA CABLATORI SRL

  Włochy

  Firma NUOVA CABLATORI SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach elementy i akcesoria do aparatów telefonicznych, podwykonawstwo montażu okablowań, i electric boards wiring. Ma siedzibę w Asti, Włochy.

 7. FRA-MAR S.A.S.

  Włochy

  Firma FRA-MAR S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, Domotyka, podwykonawstwo montażu okablowań, okablowanie elektryczne, i kabel. Ma siedzibę w Ronca', Włochy.

 8. G - INTERNATIONAL TRADE

  Turcja

  Firma G - INTERNATIONAL TRADE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, kabel, okablowanie, special cables, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. SPEZIALKABEL SCHMID GMBH

  Niemcy

  Firma SPEZIALKABEL SCHMID GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Złącza elektroniczne, Okablowanie przemysłowe, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Złącza elektroniczne, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Affing-Mühlhausen, Niemcy.

 10. ESTE KABELVERLEGUNG GMBH

  Niemcy

  Firma ESTE KABELVERLEGUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podwieszenia kabli. Ma siedzibę w Neu Wulmstorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo