• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okablowanie przemysłowe

Wyniki dla

Okablowanie przemysłowe - Import eksport

 1. KWV KABELWERKE VILLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Kabelwerke Villingen GmbH (KWV) jest światowym producentem kabli dla przemysłu od ponad 60 lat. Na kolejnych stronach przedstawiamy wybór produktów z naszej oferty kabli. W naszym portfolio posiadamy kable z zakresu budowy maszyn i urządzeń, technologii czujników, technologii medycznej oraz technologii pomiarowej i testowej. Produkujemy między innymi liny łańcuchowe do przeciągania oraz liny dla sektora żywności i napojów. Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie specyfikacji Twojego specjalnego kabla.

  Witryna www Open In New icon
 2. C.M. OTTAVI PRODUCTIVE S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1979 roku. OTTAVI jest punktem odniesienia dla branży motoryzacyjnej i specjalizuje się w montażu podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych w oparciu o projekt klienta. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 1300 m2 przeznaczonej do produkcji. Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, który regularnie przechodzi szkolenia i kursy doszkalające z zakresu bezpieczeństwa, jakości i obsługi sprzętu firmowego. Od 2005 roku posiadamy certyfikat UNI EN ISO 9001.

  Witryna www Open In New icon
 3. CONFECTA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 4. PERSPECTIVA SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Perspectiva Solutions zajmuje się produkcją wiązek kablowych, elementów i urządzeń optoelektronicznych oraz dystrybucją złączy, konektorów specjalnego przeznaczenia. Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych oraz wiązek kablowych. Wytwarzamy urządzenia powszechnego użytku, jak również dla zastosowań specjalnych. Obejmują one m. in. technikę próżniową, lotnictwo, aplikacje kosmiczne, tekstronikę, rozwiązania do zastosowań naukowych. Dzięki naszym korzeniom ze świata nauki z zainteresowaniem i otwartością rozważamy projekty wymagające, w których kluczowa jest szeroka wiedza specjalistyczna. Zakres naszej oferty obejmuje montaż końcowy: - urządzeń elektronicznych - wyrobów medycznych - urządzeń i aparatury dla fotoniki i optoelektroniki - modułów dla automatyki przemysłowej - szaf sterowniczych - oświetlenia - elektroniki użytkowej - prototypów Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest produkcja wiązek elektrycznych. Dostarczamy rozwiązania nie tylko standardowe, ale także wiązki kablowe specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie głównie w sektorze elektroniki profesjonalnej, automatyce przemysłowej, maszynach przemysłowych, przemyśle kosmicznym, motoryzacyjnym, chemicznym i farmaceutycznym.

 5. ERREBI GROUP SRL

  Włochy

  Firma ErreBi Cablaggi została założona w Reggello, w roku 2009 i działa w branży okablowań i rozdzielnic elektrycznych. Przedsiębiorstwo proponuje swoje duże doświadczenie w dziedzinie urządzeń elektrycznych, okablowań sieci i montażu elementów elektrycznych. Nasi technicy podejmują się również, śledząc wskazania klientów, projektowania i zakupu niezbędnych materiałów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i maksymalny profesjonalizm na każdym etapie projektu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA

  Portugalia

 2. IGUS SCHWEIZ GMBH

  Szwajcaria

 3. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  Włochy

 4. ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI

  Włochy

 5. KURZ ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

 1. CRESO S.R.L.

  Włochy

 2. DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 3. COOPTEK

  Francja

 4. QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI

  Włochy

 5. ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Austria

 6. LED S.R.L.

  Włochy

 7. ISO 9001 - ISO 14001

  Turcja

 8. EFINDON.DE H. DIETER AHLERS

  Niemcy

 9. SITIS

  Włochy

 10. CABLESCOM

  Hiszpania

 1. NUOVA CABLATORI SRL

  Włochy

 2. IM.SER.PU SRL

  Włochy

 3. ESTE KABELVERLEGUNG GMBH

  Niemcy

 4. SPEZIALKABEL SCHMID GMBH

  Niemcy

 5. FRA-MAR S.A.S.

  Włochy

 6. NEW SUPPLY GROUP S.R.L.

  Włochy

 7. GROUP SYSTEM S.R.L.

  Włochy

 8. ALECO S.R.L.

  Włochy

 9. SIR S.P.A.

  Włochy

 10. DELIN ELETTRONICA S.R.L.

  Włochy