• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia

Wyniki dla

Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia - Import eksport

 1. HEMSTEDT GMBH ELEKTROTECHNISCHE FABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dieter i Silvi Hemstedt założyli swoją działalność z celem produkcji wysokiej jakości specjalistycznych przewodów grzejnych. Obrany kierunek okazał się słuszny: Kilka lat później w firmie zatrudniono już 20 pracowników, a obroty i podaż na powierzchnię szybko zaczęły rosnąć. Rozszerzyła się także paleta produktów. Dodano technologię chłodzenia a coraz większa liczba klientów prosiła o specjalistyczne rozwiązania, które Hemstedt mógł szybko i precyzyjnie wdrożyć. Elastyczność i wysoka jakość sprawiły, że Hemstedt szybko zdobył światową renomę. Coraz częściej dostawy z zakładu produkcyjnego w Szwabii trafiają do Chin, USA, Rosji i wielu innych krajów. Dzisiaj ponad 60 pracowników pracuje na 17500 m2 powierzchni przeznaczonej na rozwój i produkcję. Obecnie firma koncentruje się na rozwoju i produkcji energooszczędnych systemów grzewczych i kompleksowych koncepcji, które wnoszą znaczący wkład w tworzenie klimatu neutralnego, a także przyjaznego dla klimatu domu.

 2. ELBO-THERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Elbo-therm GmbH & Co. Przedsiębiorstwo Elbo-therm GmbH & Co. KG jest jednym z największych producentów systemόw ogrzewania na podczerwień w Niemczech i jest zarządzana jak tradycyjne przedsiębiorstwo rodzinne. W domu, w trakcie zajęć w czasie wolnym, w pracy, w przy osuszaniu budynkόw lub w hodowlach zwierząt - systemy grzewcze na podczerwień Elbo-therm są stosowane w wielu dziedzinach. Nasze promienniki podczerwieni są energooszczędne i zajmują mało miejsca, są dekoracyjne i produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym. Prawidłowe wykorzystanie naszej technologii podczerwieni jako pełnego lub dodatkowego systemu ogrzewania zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniu oraz oszczędność energii. Zalety: do 50% niższe koszty zakupu i ogrzewania w porównaniu z innymi systemami grzewczymi. Wydajność grzewcza wynosi prawie 100% i utrzymuje się na tym poziomie. Systemy bezobsługowe, bez dodatkowych kosztów związanych z wymiataniem kominów lub magazynowaniem oleju i peletu, długa żywotność, oszczędność miejsca, brak emisji, brak zawirowań pyłu, nie wysuszają powietrza.

 3. ISMAIL ATLI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ismail Atlı, posiadające ponad 50 lat doświadczenia, wyróżnia się wytwarzaniem wysokiej jakości drewna, węgla i pieców do prażenia orzechów laskowych. Uznana przez Ministerstwo Kultury za Rzemieślnika Artystę, firma angażuje się w ochronę tradycyjnego rzemiosła. Jej sklep jest popularnym miejscem spotkań miłośników rzemiosła, zaś "Atlı Pellet Stoves" jest dobrze znaną marką w kraju i za granicą. Piece te charakteryzuje funkcjonalna komora ładowania, automatyczne ustawienie podawania paliwa, regulowana prędkość spalania i efektywne spalanie paliwa.

 4. ECO ENERGIA 3000

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECO ENERGIA 3000, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Cenon, Francja.

 5. MOBIHEAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOBIHEAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Friedberg-Derching, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IRL FRANCE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma IRL FRANCE SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach heating, urządzenia grzewcze na podczerwień, kable grzejne, i bojler elektryczny. Ma siedzibę w Montbeton, Francja.

 2. B 2 B SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma B 2 B SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, klimatyzatory, grzejniki gazowe, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i grzejniki gazowe. Ma siedzibę w Mulazzo, Włochy.

 3. A. RAK WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A. RAK WÄRMETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 4. XVERTIV- PALNIKI OLEJOWE,GAZOWE,CUENOD-ELCO, KOTŁY-PIECE BROTJE WOLF KOLEKTORY SŁONECZNE,

  Polska

  Firma Xvertiv, BROTJE, WOLF, CUNOD, ELCO-Dystrybutor, Sprzedaż, Serwis, Części do palników i kotłów, kontakt tel 510332918, Danfoss, Satronic , Siemens, DUNGS, Honeywell, BROTJE Kotły, Palniki, Piece, Piecyki, kondensacyjne, stalowe, żeliwne, olejowe, gazowe, podgrzewacze, zasobniki wody, centrale wentylacyjne, Nagrzewnice olejowe, gazowe, wentylatory dachowe, kolektory słoneczne, basenowe, Regulacje, Przeglądy, Konserwacje. Prowadzimy Sprzedaż, Serwis, Części, Naprawy, urządzeń CUENOD, Elco, BROTJE, WOLF na terenie całego kraju. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową części zamiennych do palników i kotłów * Kompleksowe przeglądy urządzeń. * Usługi konserwacji i usuwanie awarii. * Serwis i konserwacja systemów grzewczych. * Montaż kotłów. * Kolektorów Słonecznych, * Nagrzewnic. * Palników Gazowych, LPG, Olejowych * Montaż i uruchomienie. * Instalacje olejowe. *Automatyka. *Systemy Sterowania. *Mikrokontrolery Palniki Serwis Giersch, Weishaupt, Riello Burners, Cuenod, Elco, Kolektory Słoneczne, Węzły Cieplne, Obsługa-SERWIS kotłowni Gazowych, Olejowych Kraków, Serwis kotłów grzewczych , Naprawy Nagrzewnic Olejowych, Gazowych Palników kotłów Pieców domowych przemysłowych , kotły Piece Kraków palniki gazowe do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca węglowego, przerobienie pieca olejowego na gazowy, palniki gazowe do pieca co, wymiana palnika olejowego na gazowy naprawa piecyków gazowych kraków 24h, naprawa piecyków gazowych kraków podgórze, serwis piecyków

 5. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. SUN FLASH ENERGY - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, KLIMATYZACJE - MIELEC

  Polska

  Firma z branży energetycznej. A dokładniej specjalizacją firmy są odnawialne źródła energii - pozyskanie z energii słonecznej. Fotowoltaika to właśnie to czym się zajmuje nasza firma. Realizujemy usługi kompleksowo zarówno od strony biurowej jak również w terenie. Najlepsze usługi to kompleksowa oferta. Mają wtedy Państwo pewność, że zarówno pozyskane środki jak również dobór instalacji a docelowo montaż zostaną wykonane zgodnie z pierwotnymi założeniami. Dlatego my po pierwsze pomagamy pozyskać środki, następnie projektujemy dla Państwa optymalną instalację a docelowo sprzedajemy i montujemy wysokiej klasy instalacje i panele fotowoltaiczne w Państwa gospodarstwie, firmie, czy też w innej lokalizacji. Zarówno nadziemne jak również przyziemne farmy i inne rozwiązania. Firma nasza to panele solarne wysokiej klasy, w wyselekcjonowanej ofercie. Szukając firmy fotowoltaicznej warto przyjść, zapytać i poznać doskonałe rozwiązania Sun Flash Energy. Większość realizacji to Mielec, powiat mielecki i okolice. Realizujemy też zlecenia w obrębie województwa i okolicznych powiatów. Zapraszamy do współpracy w zakresie fotowoltaiki i paneli słonecznych. Ofertę firmy stanowią także pompy ciepła. To głównie pompy cieplne woda-powietrze. Zarówno pompy ciepła dla domu jak również przemysłowe pompy ciepła. To doskonała eko-inwestycja. Ponadto w ofercie montaż klimatyzacji. Klimatyzacja do domu, mieszkania, firmy. Szeroki wybór sprawdzonych klimatyzatorów dla Twoich potrzeb.

 2. EUROLINIA

  Białoruś

  Eurolinia, część grupy firm Nomacon-Eurolinia, która powstała w 1993, projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju promienniki podczerwieni, systemy i urządzenia do ogrzewania przemysłowego i domowego. Asortyment produktów Eurolinia obejmuje między innymi przemysłowe tunelowe piece na podczerwień przeznaczone do zastosowań wymagających szybkiego i precyzyjnego ogrzewania; sprzęt i narzędzia do pomiaru i kontroli temperatury; grzałki silikonowe, wstęgowe, mikatermiczne i ceramiczne. Firma świadczy usługi i dzieli się swoją wiedzą fachową z klientami na całym świecie. Zakłady produkcyjne firmy posiadają certyfikaty ISO 9001, CE i zapewniają realizację projektów o wysokim stopniu lokalizacji. Produkty Eurolinia są eksportowane do 47 krajów na całym świecie, a klienci z coraz większej liczby krajów interesują się produktami i rozwojem firmy. Firma poszukuje agentów na całym świecie! MYŚL. WPROWADZAJ INNOWACJE. PODCZERWIEŃ.

 1. MB TEAM SERBIA

  Serbia

  MB TEAM prowadzi dwa rodzaje działalności: 1. HVAC & PLUMBING (import, sprzedaż i dystrybucja wyrobów; reprezentacja zagranicznych firm); 2. Inżynieria konstrukcyjna (projekty, instalacja, projektanckie rozwiązania HVAC dla budownictwa). Kładziemy specjalny nacisk na projektowania i instalowanie najbardziej oszczędnych i najczystszych środowiskowo rozwiązań instalacji HVAC, takich jak pompy cieplne, ogrzewanie podłogowe lub ścianowe i chłodzenie, kaloryfery grzewcze, instalacje klimakonwektorów, wentylacja i klimatyzacja.

 2. MCE PRODUCENT KOTŁÓW

  Polska

  MCE Kotły to firma, która działa od 1998 roku, początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania. Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w dziedzinie wszechstronnej obsługi urządzeń grzewczych, bacznie obserwując trendy dominujące na rynku. W roku 2003 z linii produkcyjnej zszedł nasz pierwszy kocioł centralnego ogrzewania. W roku 2013 otworzyliśmy zakład produkcyjny, pozwalający na harmonijne wypełnianie naszej filozofii INNOWACYJNEJ, EKOLOGICZNEJ i KOMPLEKSOWEJ działalności. Kotły znajdujące się w ofercie konstruowane są w oparciu o nowoczesne technologie, co gwarantuje ich sprawność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także ekologiczność. Materiały stosowane w ich produkcji są zawsze najwyższej jakości. Pełen wachlarz produktów zestawia ze sobą urządzenia tradycyjne przystosowane do spalania węgla i drewna opałowego, a także automatyczne, wielopaliwowe kotły z podajnikami, w których obsługa ogranicza się do minimum. Potwierdzeniem niebagatelnego doświadczenia w branży są liczne certyfikaty oraz prestiżowe nagrody. Działalności MCE została doceniona między innymi przez realizatorów ogólnopolskiego rankingu „Gazel Biznesu”. Duży nacisk na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, iż jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym. Dzięki niezawodności naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów. Jesteśmy pewni, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

 3. P.P.H.U. GWARANT S.C.

  Polska

  Polski producent i dystrybutor szerokiej gamy grzałek z termostatem oraz elementów grzejnych do wody, powietrza i oleju. Produkcja jest oparta o technologie i materiały najwyższej jakości szwedzkiej firmy KANTHAL. W ofercie: grzałki z termostatem ; grzałki do ogrzewaczy wody; grzałki do bojlerów ; grzałki do grzejników; grzałki do AGD; grzałki jednofazowe; grzałki trójfazowe; grzałki do modelowania. Wykonujemy również grzałki na indywidualne zamówienie klienta. Każdy kontakt z klientem cechuje: rzetelność, szybkość i profesjonalizm.

 4. KOŁTON S.C

  Polska

  Jesteśmy producentem kotłów (pieców*) C.O. świadczącym usługi nieprzerwanie od 1979 roku. Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwa stałe. W naszej ofercie znajdują się między innymi: kotły (piece*) na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały, a każdy nasz piec jest funkcjonalny i estetycznie wykonany. Jakość kotłów grzewczych potwierdzają certyfikaty na zgodność z normą PN-EN 303-5 oraz certyfikaty bezpieczeństwa ekologicznego kotłów. Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD-CAM pozwalających na produkowanie nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości. W naszej ofercie między innymi: kotły grzewcze na węgiel, biomasę i pellet, kotły zasypowe, kotły z podajnikiem na eko-groszek, kotły dużych mocy.

 5. TRIO UKRAINE LLC

  Ukraina

  TRIO UKRAINE LLC (TM TRIO) jest ukraińskim producentem nowatorskich urządzeń grzewczych z zastosowaniem dalekiej podczerwieni i małych urządzeń do domów, biur, magazynów, hoteli oraz innego typu pomieszczeń mieszkalnych i służbowych, będących doskonałym, nie wymagającym montażu, ani dodatkowych urządzeń, uzupełnieniem systemów centralnego ogrzewania. Dzięki istocie technologii dalekiej podczerwieni, te urządzenia grzewcze są bardzo ekonomiczne, pożyteczne dla człowieka (nie wysuszają powietrza) i mają estetyczny wygląd. Technologia dalekiej podczerwieni emituje promienie podobne do promieni słonecznych, które są pożyteczne dla żywych organizmów i ogrzewają bezpośrednio obiekt, bez konieczności użycia powietrza jako wymiennika ciepła. Nasze produkty są wytwarzane według własnej technologii, opatentowanej w 2010 roku w Kijowie/Ukraina. Nasze główne pozycje eksportowe to: ścienne panele grzewcze, mobilne ogrzewanie podłogowe, maty i dywany grzewcze dla ludzi i zwierząt (domowe zwierzaki). Stosujemy wysokiej jakości materiały i części zamienne po przystępnych cenach, będące owocem prostych i skutecznych rozwiązań i metod technologicznych. Naszym bestsellerowym produktem jest ścienny panel grzewczy (z wizerunkiem na froncie), który zużywa mniej energii elektrycznej od tradycyjnych grzejników, jest łatwy w transporcie. Można na nim umieścić indywidualną dekorację (logo korporacyjne, motto firmy, reklamę komercyjną, przekaz polityczny, zdjęcie rodzinne, itp.). Zapraszamy do współpracy krajowych dystrybutorów i hurtownie z całej Europy oraz innych krajów.

 6. ENERGO-THERM RADOSŁAW KUŹNIAR

  Polska

  Pompy Ciepła to urządzenia, które gwarantują ogrzewanie podłogowe w wyjątkowo ekonomiczny oraz komfortowy sposób. Niezwykle prosta obsługa oraz niewielki plac który zajmują urządzenia potrzebne do prawidłowej instalacji to niewątpliwie nie wszystkie atuty pomp ciepła. Cena, funkcjonalność ale również proporcjonalnie niewielkie koszty montażu to kolejne elementy jakie przemawiają za tymi produktami. Energo Therm to spółka z okolic Rzeszowa, która instaluje kompleksowo pompy ciepła od wielu lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami jak i do zadawania zapytań ofertowych. Naszą specjalnością są: Pompy ciepła Instalacje grzewcze Rekuperacja Fotowoltaika Klimatyzacja Zapraszamy klientów z Rzeszowa i okolic.

 7. BIOSPAL

  Polska

  Firma BIOSPAL od 2011 roku oferuje wysokiej jakości usługi związane z dystrybucją i montażem oraz serwisem kotłowni na biomasę, głównie w oparciu o pellet. W ofercie BIOSPAL znajdują się palniki na pellet szeroko wykorzystywane w nowoczesnych kotłach klasy 5 i eco design oraz do modernizacji piecy węglowych, piece na pellet z podajnikiem oferujące automatyczną pracę przy ograniczonej ingerencji użytkownika. Firma BIOSPAL współpracuje z topowymi producentami osprzętu stosowanego w kotłowniach na biomasę, między innymi: -kipi -kotłospaw -lumo -kostrzewa -kołton -polmar Jaki jest obszar działań BIOSPAL? Współpracujemy z firmami jak i osobami prywatnymi. Do tej pory zmodernizowaliśmy ogrzewanie wielu obiektów takich jak szkoły, lokale użytkowe, czy mieszkania. Oferta dystrybucji BIOSPAL obejmuje: -palniki na pellet z podajnikiem pelletu (KIPI), -kotły na pellet z podajnikiem, -sterowniki do palników, pozwalające programować działanie pieca, -moduły internetowe, umożliwiające sterowanie kotłem przez internet, -osprzęt i części zamienne. Profesjonalizm BIOSPAL potwierdzony jest wieloma pozytywnymi opiniami klientów.

 8. NIBE-BIAWAR SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje już od 1968 roku. Na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, by w 1970 roku przekształcić się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, będącą producentem elektrycznych ogrzewaczy wody. Po prywatyzacji przedsiębiorstwa w 1992 roku powstała spółka BIAWAR z o.o., w której dominującym udziałowcem została kanadyjska spółka UNP Holding BV. Do spółki wniesiona też została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody. 22 maja 2000 roku główny udziałowiec spółki UNP Holdings BV sprzedał posiadane udziały na rzecz Nibe AB. W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o. W 1998 roku NIBE-BIAWAR wdrożył system zapewnienia jakości i uzyskał certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, instalowania i obsługi gwarancyjnej elektrycznych ogrzewaczy wody, wymienników ciepła.

 1. SAINT ROCH

  Belgia

  Firma Saint Roch Couvin, której podstawową działalnością jest produkcja kotłów żeliwnych od 1903 r., jest średniej wielkości przedsiębiorstwem przemysłowym zatrudniającym 120 osób w Belgii i 20 osób we Francji. W jej mikrokosmosie działalności w dziedzinie ogrzewania, firma Saint Roch Couvin musi walczyć, by zachować swoje miejsce na tym rynku niezwykle trudnym i konkurencyjnym. Saint Roch Couvin pozostaje od ponad 10 lat niezaprzeczonym liderem w Belgii, w dziedzinie kotłów stojących. Saint Roch wprowadza innowacje w dziedzinie kotłów kondensacyjnych, kotłów ekologicznych odpowiadających nowym normom europejskim.

 2. AUTORYZOWANY SERWIS JUNKERS-BOSCH STG-OCIEPKA

  Polska

  Autoryzowany Serwis Junkers-Bosch STG-Ociepka ofercie swoim klientom z powiatów bielskiego, żywieckiego, pszczyńskiego i cieszyńskiego usługi doboru, montażu, naprawy urządzeń grzewczych: - kotłów gazowych - pomp ciepła - gazowych przepływowych podgrzewaczy c.w.u. - piecyków gazowych. Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę, dzięki którym możemy spełniać nawet najwyższe oczekiwania naszych klientów. Fachowe doradztwo, szeroki asortyment produktów uznanej na świecie marki Junkers-Bosch pozwalają na wykonanie zarówno nowopowstających kotłowni, jak i wykonanie modernizacji już istniejących. Wykonujemy także regularne, okresowe przeglądy serwisowe urządzeń Junkers i Junkers-Bosch na obszarze naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 3. SYSTEMY GRZEWCZE AR

  Polska

  Firma Systemy Grzewcze AR SC Magdalena Nalewska i Rafał Walter. Jesteśmy jedną z największych hurtowni w Dzierżoniowie i okolicach. Oferujemy fachowe doradztwo, tysiące produktów na stanie magazynowym oraz najlepszą ofertę polskich i europejskich producentów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość sprzedawanych produktów oraz najniższą cenę. Współpracujemy z bardzo dużą grupą firm instalacyjnych. Obsługujemy duże i małe inwestycje począwszy od projektowania, doradztwo, montaż po odbiory techniczne. Tworzymy indywidualne aranżacje wnętrz. Na terenie Dzierżoniowa i okolic oferujemy darmowy transport zakupionych produktów. Doradzamy w doborze urządzeń, dysponujemy ekspozycją armatury sanitarnej. Zapraszamy do współpracy indywidualnych inwestorów, firmy instalacyjne oraz instytucje.

 4. OZEMONT PAWEŁ WYŁUPEK

  Polska

  Budujesz dom i zastanawiasz się nad instalacją grzewczą Twojego domu? Może poszukujesz firmy, która wykona Ci montaż instalacji? Zgłoś się do nas. Nasza firma to autoryzowany serwis firmy Herz i Kostrzewa. Specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii i proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Oferujemy: montaż i serwis piecy na pellet (Herz, Kostrzewa), montaż instalacji (sanitarne, grzewcze), wymianę piecy itp. Zapewniamy profesjonalny montaż i dajemy wieloletnią gwarancję satysfakcji z wykonanych usług. Działamy głównie na terenie Małopolski- m.in Dobczyce, Chrzanów, Tarnów, Nowy Sącz oraz w całej Polsce. Zapraszamy do skorzystania.

 5. IZOTERMA ZPUG ZBIGNIEW BEREŻAŃSKI

  Polska

  IZOTERMA - Zakład produkcyjny specjalizujący się w elektrycznych systemach ogrzewania kościołów, pomieszczeń mieszkalnych i hal przemysłowych. Nasza produkcja to urządzenia inwestycyjne dla klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych. W niektórych grupach wyrobów jesteśmy jedynymi producentami. Nasze produkty spełniają najwyższe wymogi techniczne, technologiczne oraz materiałowe. Produkujemy m.in.: szafy do suszenia odzieży ochronnej i roboczej oraz butów, szafy do suszenia odzieży wypranej w pralce domowej, płyty promiennikowe podczerwieni montowane na ścianie i suficie, listwy grzejne niskotemperaturowe, grzejniki kamienne gresowe, podłogi i dywaniki grzejne, elektryczne wkłady grzejne do pieca kaflowego, folie grzejne podłogowe i sufitowe, maty i kable grzejne do ogrzewania podłogowego, elementy grzejne rurkowe, ceramiczne i kwarcowe, wtyczki sieciowe 230V (płaskie). Projektujemy i wykonujemy nietypowe urządzenia grzejne. Więcej na stronie: www.izoterma.com.pl

 6. INSTALACJE GRZEWCZE

  Polska

  Heating Systems Sp. z o.o. to profesjonalna firma posiadająca ogromne doświadczenie w branży grzewczej. W ofercie bogaty zakres usług związanych z instalacją (wewnętrzne, zewnętrzne, w różnego rodzaju technologiach), oraz szeroki wybór nowoczesnych urządzeń grzewczych w atrakcyjnych cenach (z dostawą, projektem - doborem urządzeń, montażem i uruchomieniem). W naszej ofercie, m.in.: - Instalacje (centralnego ogrzewania, gazowe, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, wentylacja), - Nowoczesne technologie (pompy ciepła, instalacje solarne , kotłownie, węzły c.o.).Każdy klient jest dla nas bardzo ważny dlatego też chcąc dbać o zadowolenie i satysfakcję z wykonywanych przez nas zleceń, nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach dotyczące eksploatacji, obsługi, montażu i instalacji urządzeń.e-mail: biuro@heatingsystems.plwww: http: //heatingsystems.pl

 7. HURTOWNIA INSTALACYJNA OGRZEWANIE-PEX.PL

  Polska

  Hurtownia ogrzewanie-PEX.pl oferuje szeroki wybór narzędzi i podzespołów do instalacji wodnych i ogrzewania podłogowego. Od lat współpracuje ona z instalatorami, którzy zajmują się montażem i serwisem zarówno na własne, jak i komercyjne potrzeby. Asortyment sklepu jest podzielony na 4 podstawowe kategorie: • instalacja wodna, • ogrzewanie podłogowe, • rury, • akcesoria i inne. W dziale „instalacja wodna” dostępne są kompletne instalacje trzech typów: miedziane, PE i PPR, które różnią się specyfiką, materiałem wykonania i przeznaczeniem. Szeroki wybór pozwala na zamówienie dokładnie takich produktów, jakich się poszukuje. Bogactwo asortymentu umożliwia dobranie podzespołów do różnych instalacji, co ma szczególne znaczenie w pracy profesjonalnych montażystów. Ponadto hurtownia zajmuje się sprzedażą techniki grzewczej oraz armatury sanitarnej. Różnorodność oferty idzie w parze z wysoką jakością, co przekłada się z kolei na pełną satysfakcję ze współpracy z hurtownią ogrzewanie-PEX.pl.

 8. INWARMICA NADEZDA RUDAKOVA

  Polska

  Inwarmica to przedstawiciel handlowy w Polsce paneli grzewczych na podczerwień, które pozwolą znacząco zredukować koszty energii elektrycznej. Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadają atrakcyjny design i gamę kolorystyczną. Każdy produkt posiada odpowiedni certyfikat, będący gwarantem bezpiecznego i ekologicznego podejścia do ogrzewania. Jesteśmy otwarci na współpracę z hurtowniami, dystrybutorami w Polsce i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów grzewczych.

 9. TERMO-SKLEP.PL

  Polska

 10. JOASSIN - DAVIDTS

  Belgia

  Prace projektowe i instalacyjne systemów ogrzewania połączone z oszczędzaniem energii dla osób indywidualnych, przemysłu i sektora trzeciego (kotły kondensacyjne, ogrzewanie podłogowe lub ścienne), instalacja paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, wentylacji, systemów sanitarnych i klimatyzacyjnych. Bez względu na sposób działania, nasi technicy zapewniają rozruch i regulację instalacji, jak również serwis posprzedaży oraz konserwację instalacji.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

9434 Przedsiębiorstwa