• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia

Wyniki dla

Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia - Import eksport

 1. TRIO UKRAINE LLC

  Ukraina

  TRIO UKRAINE LLC (TM TRIO) jest ukraińskim producentem nowatorskich urządzeń grzewczych z zastosowaniem dalekiej podczerwieni i małych urządzeń do domów, biur, magazynów, hoteli oraz innego typu pomieszczeń mieszkalnych i służbowych, będących doskonałym, nie wymagającym montażu, ani dodatkowych urządzeń, uzupełnieniem systemów centralnego ogrzewania. Dzięki istocie technologii dalekiej podczerwieni, te urządzenia grzewcze są bardzo ekonomiczne, pożyteczne dla człowieka (nie wysuszają powietrza) i mają estetyczny wygląd. Technologia dalekiej podczerwieni emituje promienie podobne do promieni słonecznych, które są pożyteczne dla żywych organizmów i ogrzewają bezpośrednio obiekt, bez konieczności użycia powietrza jako wymiennika ciepła. Nasze produkty są wytwarzane według własnej technologii, opatentowanej w 2010 roku w Kijowie/Ukraina. Nasze główne pozycje eksportowe to: ścienne panele grzewcze, mobilne ogrzewanie podłogowe, maty i dywany grzewcze dla ludzi i zwierząt (domowe zwierzaki). Stosujemy wysokiej jakości materiały i części zamienne po przystępnych cenach, będące owocem prostych i skutecznych rozwiązań i metod technologicznych. Naszym bestsellerowym produktem jest ścienny panel grzewczy (z wizerunkiem na froncie), który zużywa mniej energii elektrycznej od tradycyjnych grzejników, jest łatwy w transporcie. Można na nim umieścić indywidualną dekorację (logo korporacyjne, motto firmy, reklamę komercyjną, przekaz polityczny, zdjęcie rodzinne, itp.). Zapraszamy do współpracy krajowych dystrybutorów i hurtownie z całej Europy oraz innych krajów.

 2. ELBO-THERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Elbo-therm GmbH & Co. Przedsiębiorstwo Elbo-therm GmbH & Co. KG jest jednym z największych producentów systemόw ogrzewania na podczerwień w Niemczech i jest zarządzana jak tradycyjne przedsiębiorstwo rodzinne. W domu, w trakcie zajęć w czasie wolnym, w pracy, w przy osuszaniu budynkόw lub w hodowlach zwierząt - systemy grzewcze na podczerwień Elbo-therm są stosowane w wielu dziedzinach. Nasze promienniki podczerwieni są energooszczędne i zajmują mało miejsca, są dekoracyjne i produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym. Prawidłowe wykorzystanie naszej technologii podczerwieni jako pełnego lub dodatkowego systemu ogrzewania zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniu oraz oszczędność energii. Zalety: do 50% niższe koszty zakupu i ogrzewania w porównaniu z innymi systemami grzewczymi. Wydajność grzewcza wynosi prawie 100% i utrzymuje się na tym poziomie. Systemy bezobsługowe, bez dodatkowych kosztów związanych z wymiataniem kominów lub magazynowaniem oleju i peletu, długa żywotność, oszczędność miejsca, brak emisji, brak zawirowań pyłu, nie wysuszają powietrza.

 3. HEMSTEDT GMBH ELEKTROTECHNISCHE FABRIK

  Niemcy

  Dieter i Silvi Hemstedt założyli swoją działalność z celem produkcji wysokiej jakości specjalistycznych przewodów grzejnych. Obrany kierunek okazał się słuszny: Kilka lat później w firmie zatrudniono już 20 pracowników, a obroty i podaż na powierzchnię szybko zaczęły rosnąć. Rozszerzyła się także paleta produktów. Dodano technologię chłodzenia a coraz większa liczba klientów prosiła o specjalistyczne rozwiązania, które Hemstedt mógł szybko i precyzyjnie wdrożyć. Elastyczność i wysoka jakość sprawiły, że Hemstedt szybko zdobył światową renomę. Coraz częściej dostawy z zakładu produkcyjnego w Szwabii trafiają do Chin, USA, Rosji i wielu innych krajów. Dzisiaj ponad 60 pracowników pracuje na 17500 m2 powierzchni przeznaczonej na rozwój i produkcję. Obecnie firma koncentruje się na rozwoju i produkcji energooszczędnych systemów grzewczych i kompleksowych koncepcji, które wnoszą znaczący wkład w tworzenie klimatu neutralnego, a także przyjaznego dla klimatu domu.

 4. POLIDORO SPA

  Włochy

  Produkcja palników gazowych do użytku domowego i przemysłowego. Dostawca dla największych przedsiębiorstw z branży grzewczej. Produkcja palników do kotłów ściennych, kotłów podłogowych, pieców łazienkowych, pieców gazowych, pieców łazienkowych akumulacyjnych, palników pilotujących i dyszy. Od 1945 roku, jesteśmy przekonani, że to, co stworzyliśmy przez lata, jest owocem ciągłej reinwestycji zasobów, technologii i pomysłów.

 5. MOBIHEAT GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAUTROCKNER-VERLEIH VOGT INH. MICHELLE VOGT

  Niemcy

 2. IRL FRANCE SAS

  Francja

 3. A. RAK WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. B 2 B SRL

  Włochy

 5. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia"

 1. XVERTIV- PALNIKI OLEJOWE,GAZOWE,CUENOD-ELCO, KOTŁY-PIECE BROTJE WOLF KOLEKTORY SŁONECZNE,

  Polska

  Firma Xvertiv, BROTJE, WOLF, CUNOD, ELCO-Dystrybutor, Sprzedaż, Serwis, Części do palników i kotłów, kontakt tel 510332918, Danfoss, Satronic , Siemens, DUNGS, Honeywell, BROTJE Kotły, Palniki, Piece, Piecyki, kondensacyjne, stalowe, żeliwne, olejowe, gazowe, podgrzewacze, zasobniki wody, centrale wentylacyjne, Nagrzewnice olejowe, gazowe, wentylatory dachowe, kolektory słoneczne, basenowe, Regulacje, Przeglądy, Konserwacje. Prowadzimy Sprzedaż, Serwis, Części, Naprawy, urządzeń CUENOD, Elco, BROTJE, WOLF na terenie całego kraju. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową części zamiennych do palników i kotłów * Kompleksowe przeglądy urządzeń. * Usługi konserwacji i usuwanie awarii. * Serwis i konserwacja systemów grzewczych. * Montaż kotłów. * Kolektorów Słonecznych, * Nagrzewnic. * Palników Gazowych, LPG, Olejowych * Montaż i uruchomienie. * Instalacje olejowe. *Automatyka. *Systemy Sterowania. *Mikrokontrolery Palniki Serwis Giersch, Weishaupt, Riello Burners, Cuenod, Elco, Kolektory Słoneczne, Węzły Cieplne, Obsługa-SERWIS kotłowni Gazowych, Olejowych Kraków, Serwis kotłów grzewczych , Naprawy Nagrzewnic Olejowych, Gazowych Palników kotłów Pieców domowych przemysłowych , kotły Piece Kraków palniki gazowe do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca węglowego, przerobienie pieca olejowego na gazowy, palniki gazowe do pieca co, wymiana palnika olejowego na gazowy naprawa piecyków gazowych kraków 24h, naprawa piecyków gazowych kraków podgórze, serwis piecyków

  Wszystkie wyroby na "ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia"

 2. STIMTALUX SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza misja: Tworzymy najwyższej jakości produkty aby ogrzać Wasze życie. Jesteśmy wschodnioeuropejskim producentem metalowych i szklano-ceramicznych grzejników na podczerwień. Nasi klienci wybrali tę metodę ogrzewania ze względu na bezpieczeństwo, racjonalne zużycie energii oraz możliwość indywidualnego wzornictwa. Dlatego chcemy zaproponować wam nasze najlepsze rozwiązania. Od 2014 roku nasze grzejniki goszczą w domach i biurach, zarówno w Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej.. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością spotkamy się w naszym salonie w Warszawie. Codziennie dbając o jakość naszych produktów, zwracamy uwagę na każdy szczegół. Używamy wysokiej jakości materiałów - szkła hartowanego (6 mm), medycznej stali nierdzewnej, najnowocześniejszego sposobu barwienia i drukowania zdjęć na grzejnikach. Wybieramy dostawców wysokiej jakości komponentów, kontrolujemy proces produkcji i indywidualnie sprawdzamy każdy panel przed wysyłką. Nasze osiągnięcia są potwierdzone certyfikatami TUV Nord i 5-letnią gwarancją na każdy produkt. Do wyboru są wszystkie kolory palety RAL i setki obrazów do drukowania zdjęć i piaskowania. Nasze grzejniki idealnie pasują do wnętrza zarówno w starożytnych kościołach, jak i nowoczesnych "inteligentnych domach". Stimtalux jest otwarty na współpracę z firmami handlowymi, architektami, budowniczymi, projektantami, firmami instalacyjnymi i konsumentami, którzy preferują energooszczędne i estetyczne rozwiązania grzewcze.

 1. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. SUN FLASH ENERGY - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, KLIMATYZACJE - MIELEC

  Polska

  Firma z branży energetycznej. A dokładniej specjalizacją firmy są odnawialne źródła energii - pozyskanie z energii słonecznej. Fotowoltaika to właśnie to czym się zajmuje nasza firma. Realizujemy usługi kompleksowo zarówno od strony biurowej jak również w terenie. Najlepsze usługi to kompleksowa oferta. Mają wtedy Państwo pewność, że zarówno pozyskane środki jak również dobór instalacji a docelowo montaż zostaną wykonane zgodnie z pierwotnymi założeniami. Dlatego my po pierwsze pomagamy pozyskać środki, następnie projektujemy dla Państwa optymalną instalację a docelowo sprzedajemy i montujemy wysokiej klasy instalacje i panele fotowoltaiczne w Państwa gospodarstwie, firmie, czy też w innej lokalizacji. Zarówno nadziemne jak również przyziemne farmy i inne rozwiązania. Firma nasza to panele solarne wysokiej klasy, w wyselekcjonowanej ofercie. Szukając firmy fotowoltaicznej warto przyjść, zapytać i poznać doskonałe rozwiązania Sun Flash Energy. Większość realizacji to Mielec, powiat mielecki i okolice. Realizujemy też zlecenia w obrębie województwa i okolicznych powiatów. Zapraszamy do współpracy w zakresie fotowoltaiki i paneli słonecznych. Ofertę firmy stanowią także pompy ciepła. To głównie pompy cieplne woda-powietrze. Zarówno pompy ciepła dla domu jak również przemysłowe pompy ciepła. To doskonała eko-inwestycja. Ponadto w ofercie montaż klimatyzacji. Klimatyzacja do domu, mieszkania, firmy. Szeroki wybór sprawdzonych klimatyzatorów dla Twoich potrzeb.

  Wszystkie wyroby na "ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia"

 3. MB TEAM SERBIA

  Serbia

  MB TEAM prowadzi dwa rodzaje działalności: 1. HVAC & PLUMBING (import, sprzedaż i dystrybucja wyrobów; reprezentacja zagranicznych firm); 2. Inżynieria konstrukcyjna (projekty, instalacja, projektanckie rozwiązania HVAC dla budownictwa). Kładziemy specjalny nacisk na projektowania i instalowanie najbardziej oszczędnych i najczystszych środowiskowo rozwiązań instalacji HVAC, takich jak pompy cieplne, ogrzewanie podłogowe lub ścianowe i chłodzenie, kaloryfery grzewcze, instalacje klimakonwektorów, wentylacja i klimatyzacja.

 4. EUROLINIA

  Białoruś

  Eurolinia, część grupy firm Nomacon-Eurolinia, która powstała w 1993, projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju promienniki podczerwieni, systemy i urządzenia do ogrzewania przemysłowego i domowego. Asortyment produktów Eurolinia obejmuje między innymi przemysłowe tunelowe piece na podczerwień przeznaczone do zastosowań wymagających szybkiego i precyzyjnego ogrzewania; sprzęt i narzędzia do pomiaru i kontroli temperatury; grzałki silikonowe, wstęgowe, mikatermiczne i ceramiczne. Firma świadczy usługi i dzieli się swoją wiedzą fachową z klientami na całym świecie. Zakłady produkcyjne firmy posiadają certyfikaty ISO 9001, CE i zapewniają realizację projektów o wysokim stopniu lokalizacji. Produkty Eurolinia są eksportowane do 47 krajów na całym świecie, a klienci z coraz większej liczby krajów interesują się produktami i rozwojem firmy. Firma poszukuje agentów na całym świecie! MYŚL. WPROWADZAJ INNOWACJE. PODCZERWIEŃ.

 5. MCE PRODUCENT KOTŁÓW

  Polska

  MCE Kotły to firma, która działa od 1998 roku, początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania. Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w dziedzinie wszechstronnej obsługi urządzeń grzewczych, bacznie obserwując trendy dominujące na rynku. W roku 2003 z linii produkcyjnej zszedł nasz pierwszy kocioł centralnego ogrzewania. W roku 2013 otworzyliśmy zakład produkcyjny, pozwalający na harmonijne wypełnianie naszej filozofii INNOWACYJNEJ, EKOLOGICZNEJ i KOMPLEKSOWEJ działalności. Kotły znajdujące się w ofercie konstruowane są w oparciu o nowoczesne technologie, co gwarantuje ich sprawność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także ekologiczność. Materiały stosowane w ich produkcji są zawsze najwyższej jakości. Pełen wachlarz produktów zestawia ze sobą urządzenia tradycyjne przystosowane do spalania węgla i drewna opałowego, a także automatyczne, wielopaliwowe kotły z podajnikami, w których obsługa ogranicza się do minimum. Potwierdzeniem niebagatelnego doświadczenia w branży są liczne certyfikaty oraz prestiżowe nagrody. Działalności MCE została doceniona między innymi przez realizatorów ogólnopolskiego rankingu „Gazel Biznesu”. Duży nacisk na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, iż jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym. Dzięki niezawodności naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów. Jesteśmy pewni, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

 6. P.P.H.U. GWARANT S.C.

  Polska

  Polski producent i dystrybutor szerokiej gamy grzałek z termostatem oraz elementów grzejnych do wody, powietrza i oleju. Produkcja jest oparta o technologie i materiały najwyższej jakości szwedzkiej firmy KANTHAL. W ofercie: grzałki z termostatem ; grzałki do ogrzewaczy wody; grzałki do bojlerów ; grzałki do grzejników; grzałki do AGD; grzałki jednofazowe; grzałki trójfazowe; grzałki do modelowania. Wykonujemy również grzałki na indywidualne zamówienie klienta. Każdy kontakt z klientem cechuje: rzetelność, szybkość i profesjonalizm.

 7. SAINT ROCH

  Belgia

  Firma Saint Roch Couvin, której podstawową działalnością jest produkcja kotłów żeliwnych od 1903 r., jest średniej wielkości przedsiębiorstwem przemysłowym zatrudniającym 120 osób w Belgii i 20 osób we Francji. W jej mikrokosmosie działalności w dziedzinie ogrzewania, firma Saint Roch Couvin musi walczyć, by zachować swoje miejsce na tym rynku niezwykle trudnym i konkurencyjnym. Saint Roch Couvin pozostaje od ponad 10 lat niezaprzeczonym liderem w Belgii, w dziedzinie kotłów stojących. Saint Roch wprowadza innowacje w dziedzinie kotłów kondensacyjnych, kotłów ekologicznych odpowiadających nowym normom europejskim.

 8. BIOSPAL

  Polska

  Firma BIOSPAL od 2011 roku oferuje wysokiej jakości usługi związane z dystrybucją i montażem oraz serwisem kotłowni na biomasę, głównie w oparciu o pellet. W ofercie BIOSPAL znajdują się palniki na pellet szeroko wykorzystywane w nowoczesnych kotłach klasy 5 i eco design oraz do modernizacji piecy węglowych, piece na pellet z podajnikiem oferujące automatyczną pracę przy ograniczonej ingerencji użytkownika. Firma BIOSPAL współpracuje z topowymi producentami osprzętu stosowanego w kotłowniach na biomasę, między innymi: -kipi -kotłospaw -lumo -kostrzewa -kołton -polmar Jaki jest obszar działań BIOSPAL? Współpracujemy z firmami jak i osobami prywatnymi. Do tej pory zmodernizowaliśmy ogrzewanie wielu obiektów takich jak szkoły, lokale użytkowe, czy mieszkania. Oferta dystrybucji BIOSPAL obejmuje: -palniki na pellet z podajnikiem pelletu (KIPI), -kotły na pellet z podajnikiem, -sterowniki do palników, pozwalające programować działanie pieca, -moduły internetowe, umożliwiające sterowanie kotłem przez internet, -osprzęt i części zamienne. Profesjonalizm BIOSPAL potwierdzony jest wieloma pozytywnymi opiniami klientów.

 1. NIBE-BIAWAR SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje już od 1968 roku. Na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, by w 1970 roku przekształcić się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, będącą producentem elektrycznych ogrzewaczy wody. Po prywatyzacji przedsiębiorstwa w 1992 roku powstała spółka BIAWAR z o.o., w której dominującym udziałowcem została kanadyjska spółka UNP Holding BV. Do spółki wniesiona też została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody. 22 maja 2000 roku główny udziałowiec spółki UNP Holdings BV sprzedał posiadane udziały na rzecz Nibe AB. W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o. W 1998 roku NIBE-BIAWAR wdrożył system zapewnienia jakości i uzyskał certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, instalowania i obsługi gwarancyjnej elektrycznych ogrzewaczy wody, wymienników ciepła.

 2. KOŁTON S.C

  Polska

  Jesteśmy producentem kotłów (pieców*) C.O. świadczącym usługi nieprzerwanie od 1979 roku. Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwa stałe. W naszej ofercie znajdują się między innymi: kotły (piece*) na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały, a każdy nasz piec jest funkcjonalny i estetycznie wykonany. Jakość kotłów grzewczych potwierdzają certyfikaty na zgodność z normą PN-EN 303-5 oraz certyfikaty bezpieczeństwa ekologicznego kotłów. Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD-CAM pozwalających na produkowanie nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości. W naszej ofercie między innymi: kotły grzewcze na węgiel, biomasę i pellet, kotły zasypowe, kotły z podajnikiem na eko-groszek, kotły dużych mocy.

 3. ENERGO-THERM RADOSŁAW KUŹNIAR

  Polska

  Pompy Ciepła to urządzenia, które gwarantują ogrzewanie podłogowe w wyjątkowo ekonomiczny oraz komfortowy sposób. Niezwykle prosta obsługa oraz niewielki plac który zajmują urządzenia potrzebne do prawidłowej instalacji to niewątpliwie nie wszystkie atuty pomp ciepła. Cena, funkcjonalność ale również proporcjonalnie niewielkie koszty montażu to kolejne elementy jakie przemawiają za tymi produktami. Energo Therm to spółka z okolic Rzeszowa, która instaluje kompleksowo pompy ciepła od wielu lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami jak i do zadawania zapytań ofertowych. Naszą specjalnością są: Pompy ciepła Instalacje grzewcze Rekuperacja Fotowoltaika Klimatyzacja Zapraszamy klientów z Rzeszowa i okolic.

 4. AUTORYZOWANY SERWIS JUNKERS-BOSCH STG-OCIEPKA

  Polska

  Autoryzowany Serwis Junkers-Bosch STG-Ociepka ofercie swoim klientom z powiatów bielskiego, żywieckiego, pszczyńskiego i cieszyńskiego usługi doboru, montażu, naprawy urządzeń grzewczych: - kotłów gazowych - pomp ciepła - gazowych przepływowych podgrzewaczy c.w.u. - piecyków gazowych. Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę, dzięki którym możemy spełniać nawet najwyższe oczekiwania naszych klientów. Fachowe doradztwo, szeroki asortyment produktów uznanej na świecie marki Junkers-Bosch pozwalają na wykonanie zarówno nowopowstających kotłowni, jak i wykonanie modernizacji już istniejących. Wykonujemy także regularne, okresowe przeglądy serwisowe urządzeń Junkers i Junkers-Bosch na obszarze naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 5. OZEMONT PAWEŁ WYŁUPEK

  Polska

  Budujesz dom i zastanawiasz się nad instalacją grzewczą Twojego domu? Może poszukujesz firmy, która wykona Ci montaż instalacji? Zgłoś się do nas. Nasza firma to autoryzowany serwis firmy Herz i Kostrzewa. Specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii i proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Oferujemy: montaż i serwis piecy na pellet (Herz, Kostrzewa), montaż instalacji (sanitarne, grzewcze), wymianę piecy itp. Zapewniamy profesjonalny montaż i dajemy wieloletnią gwarancję satysfakcji z wykonanych usług. Działamy głównie na terenie Małopolski- m.in Dobczyce, Chrzanów, Tarnów, Nowy Sącz oraz w całej Polsce. Zapraszamy do skorzystania.

 6. HURTOWNIA INSTALACYJNA OGRZEWANIE-PEX.PL

  Polska

  Hurtownia ogrzewanie-PEX.pl oferuje szeroki wybór narzędzi i podzespołów do instalacji wodnych i ogrzewania podłogowego. Od lat współpracuje ona z instalatorami, którzy zajmują się montażem i serwisem zarówno na własne, jak i komercyjne potrzeby. Asortyment sklepu jest podzielony na 4 podstawowe kategorie: • instalacja wodna, • ogrzewanie podłogowe, • rury, • akcesoria i inne. W dziale „instalacja wodna” dostępne są kompletne instalacje trzech typów: miedziane, PE i PPR, które różnią się specyfiką, materiałem wykonania i przeznaczeniem. Szeroki wybór pozwala na zamówienie dokładnie takich produktów, jakich się poszukuje. Bogactwo asortymentu umożliwia dobranie podzespołów do różnych instalacji, co ma szczególne znaczenie w pracy profesjonalnych montażystów. Ponadto hurtownia zajmuje się sprzedażą techniki grzewczej oraz armatury sanitarnej. Różnorodność oferty idzie w parze z wysoką jakością, co przekłada się z kolei na pełną satysfakcję ze współpracy z hurtownią ogrzewanie-PEX.pl.

 7. TERMO-SKLEP.PL

  Polska

 8. INWARMICA NADEZDA RUDAKOVA

  Polska

  Inwarmica to przedstawiciel handlowy w Polsce paneli grzewczych na podczerwień, które pozwolą znacząco zredukować koszty energii elektrycznej. Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadają atrakcyjny design i gamę kolorystyczną. Każdy produkt posiada odpowiedni certyfikat, będący gwarantem bezpiecznego i ekologicznego podejścia do ogrzewania. Jesteśmy otwarci na współpracę z hurtowniami, dystrybutorami w Polsce i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów grzewczych.

 9. JOASSIN - DAVIDTS

  Belgia

  Prace projektowe i instalacyjne systemów ogrzewania połączone z oszczędzaniem energii dla osób indywidualnych, przemysłu i sektora trzeciego (kotły kondensacyjne, ogrzewanie podłogowe lub ścienne), instalacja paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, wentylacji, systemów sanitarnych i klimatyzacyjnych. Bez względu na sposób działania, nasi technicy zapewniają rozruch i regulację instalacji, jak również serwis posprzedaży oraz konserwację instalacji.

 10. INSTALTECHNIK

  Polska

  Zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych, energooszczędnych systemów grzewczych. Jesteśmy godni zaufania, posługujemy się fachową wiedzą i korzystamy z niezawodnych produktów. Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo, zdrowie oraz możliwość zaoszczędzenia na energii.

Filtry

Wyniki dla

Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

9465 przedsiębiorstwa