• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrzewanie centralne - urządzenia

Wyniki dla

Ogrzewanie centralne - urządzenia - Import eksport

 1. AXINAR SMPC

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma AXINAR SMPC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Ogrzewanie centralne - urządzenia, formowanie metalu, wykrawanie metali, obróbka blach, gięcie metali, cięcie laserowe, i obróbka stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. SOS CHAUFFAGISTE DEPANNAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOS CHAUFFAGISTE DEPANNAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 3. ECO ENERGIA 3000

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECO ENERGIA 3000, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Cenon, Francja.

 4. DÉPANNAGE FRISQUET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DÉPANNAGE FRISQUET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach heating, ogrzewanie miejskie, projektowanie instalacji ogrzewania, i konserwacja instalacji grzewczych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. LES ARTISANS PROS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES ARTISANS PROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, Ogrzewanie centralne - urządzenia, naprawa zamków, Hydrauliczne roboty instalacyjne, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i bojler. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I OGRZEWCZYCH MARIAN PŁÓCINICZAK

  Polska

  Do realizacji powierzonych nam zleceń wykorzystujemy materiały i sprzęt najwyższej jakości. Dzięki temu mamy możliwość bezpiecznego i bezusterkowego wykonania zleceń. Nasz zakład został w 2002 roku wyróżniony certyfikatem Autoryzowanego Instalatora Firmy Herz i został przyjęty w poczet członków klubu Dobrego Fachowca HERZ. Oprócz działalności związanej z montażem pomp ciepła, odkurzaczy centralnych oraz różnego rodzaju instalacji, prowadzimy również szkolenia uczniów. Po ukończeniu nauki zawodu w zasadniczych szkołach budowlanych w Poznaniu lub Grodzisku Wielkopolskim oraz zdaniu egzaminu przed komisją egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, absolwenci otrzymują propozycję zatrudnienia w naszym zakładzie. Stwarzając im odpowiednie warunki do rozwoju, mają możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Niektórzy z nich kontynuują naukę uczęszczając do Techników Budowlanych.

 2. KOFIRST CO., LTD

  Korea Południowa

  Kofirst to lider na rynku rozwiązań grzewczych o bogatej wiedzy zawodowej i technologii. Rozwijaliśmy naszą działalność przez lata poprzez ścisłą współpracę z klientami. Kofirst Nature to więcej niż ciepło: od bardzo dawna pracujemy nad polepszeniem komfortu życia ludności. Kofirst Co., Ltd przyjął europejski elektryczny aparat grzewczy pozwalający na rozwiązanie problemów istniejących grzejników oraz na zmniejszenie strat energii poprzez zużywanie jej tylko we właściwym miejscu i we właściwej ilości.

 3. EKOHEAT MARCIN DMYTRYSZYN

  Polska

  Z firmą Ekoheat dopasujesz najlepszy sposób na energooszczędne ogrzanie Twojego budynku. Ekoheat dostarczy Państwu najszerszy wybór systemów grzewczych dla każdego budynku. W naszej firmie korzystamy jedynie z najnowszych i najlepszych rozwiązań, które zostały precyzyjnie zaprojektowane i dopasowane do potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy systemy wodne ogrzewania podłogowego, kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły gazowe i wiele innych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy dobrać odpowiednie ogrzewanie dla Twojego domu.

 4. FLAMEKO

  Polska

  Dzięki naszemu wieloletniemu doswiadczeniu , długoletniej współpracy z producentami tudzież bezpośrednimi importerami możemy przedstawić Państwu naszą ofertę na części tudzież podzespoły niezbędne do prawidłowej eksploatacji Państwa urządzeń grzewczych.Naszą ofertę kierujemy do Producentów, Firm Serwisowych i Użytkowników wszelkiego rodzaju piecy piekarskich, komór lakierniczych, suszarni zboża, piasku, wytwornic pary, komór wędzarniczych, wytwornic gorącego powietrza, wszelkiego rodzaju kotłów grzewczych wodnych, olejowych i parowych, spalarni odpadów przemysłowych, wytwórni asfaltu, odlewni żeliwa, metali oraz wszystkich tych którzy na codzień zajmują się techniką grzewczą w szeroko pojetym znaczeniu.Oferujemy Państwu oryginalne podzespoły takich wiodących producentów jak: AFRISO , BELLIMO , BERU, BRAHMA , DANFOSS , DUNGS , HONEYWEL L, KROMSCHRODER , SATRONIC , SIEMENS , SIT , SUNTEC , ROBERTSHAW ... i wielu innych związanych z automatyką procesów grzewczych.Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części oraz podzespołów do kotłów i palników takich firm jak: ACV , BALTUR , BENTONE , BROTJE , BUDERUS , CUENOD , DE DIETRICH , ELCO , FERROLI , GIERSCH , HANSA , HERMANN , INTERCAL , JUNKERS , KORTING , LAMBORGHINI , MAN , OERTLI , RIELLO , SCHERR , THYSSEN , VAILLANT , VIESSMANN , WEISHAUPT , WOLF ... tudzież innych związanych z grzejnictwem.Oferujemy palniki gazowe tudzież palniki olejowe wiądących producentów: BALTUR, BENTONE, ELCO, HANSA, INTERCAL, RIELLO .W trosce o naszych Klientó

 5. ECO PARTNER

  Polska

  Najtańszeogrzewanie.pl przez wszystkie lata działania na rynku w Polsce zajmuje się kompleksowymi usługami w dziedzinie ogrzewania elektrycznego domów. Nie tylko dostarczamy asortyment lecz również oferujemy montaż. Satysfakcja naszych klientów dowodzi naszego profesjonalizmu. Fachowcy pracujący w naszych barwach to niebywali eksperci w swoich dziedzinach. W razie wynikłych wątpliwości możemy doradzić w kwestiach projektu ocieplenia. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

 1. TECHNIPROT PRZEMYSŁOWO TECHNICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY

  Polska

  Jesteśmy pierwszym polskim producentem rozdzielaczy do centralnego i podłogowego ogrzewania z mosiądzu i stali nierdzewnej, skrzynek metalowych do rozdzielaczy, układów mieszania, łuków metalowych, zespołów zabezpieczenia naczyń wzbiorczych etc.

 2. INGENIEURBÜRO FRANK WAGNER

  Niemcy

  Doradztwo, planowanie, kierownictwo budowlane w ramach renowacji starych objektow oraz budowy nowych budynkow w calosciowym zakresie wyposazenia budynkow oraz techniki energetycznej

 1. RADIVA TOWEL WARMERS

  Turcja

  Firma RADIVA TOWEL WARMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach towel warmers, steel towel radiator, wieszak na ręczniki, i grzejniki dekoracyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CELLA S.N.C. DI CELLA D. E CELLA F.

  Włochy

  Firma CELLA S.N.C. DI CELLA D. E CELLA F., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, drewno opałowe, pnie drzewa opałowego, Drewno opałowe, i drewno opałowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. THE PLUMBING DOCTOR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE PLUMBING DOCTOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach hydraulik, montaż central cieplnych, renowacja łazienek, i remonty kuchni. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 4. MLT PLUMBING & HEATING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MLT PLUMBING & HEATING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalowanie kotłów parowych, i wymiana kocioł parowy. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 5. VIRA ISI

  Turcja

  Firma VIRA ISI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zawory do urządzeń ciśnieniowych, montaż central cieplnych, aparaty ciśnieniowe, i metalowe złącza kompensacyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. VERSOL LTD (VERSOLGROUP)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VERSOL LTD (VERSOLGROUP), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki do magazynowania gorącej wody do systemów energii słonecznej, heat pump heating, i boilers. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. IDROSERVICE

  Włochy

  Firma IDROSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje grzewcze. Ma siedzibę w Ancona, Włochy.

 8. BRUSCIA IMPIANTI

  Włochy

  Firma BRUSCIA IMPIANTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kotły ogrzewania domowego, instalacja kotła parowego na gaz, zakładanie instalacji grzejnych, Kotły ogrzewania domowego, i montaż instalacji cieplnej. Ma siedzibę w Fano, Włochy.

 1. HEATINGSPARES247.COM - BOILER PARTS & HEATING SPARES STOCKIST

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEATINGSPARES247.COM - BOILER PARTS & HEATING SPARES STOCKIST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach radiators for sale, i narzędzia. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 2. CAUCHIE

  Belgia

  Firma CAUCHIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Ogrzewanie centralne - urządzenia, Energia odnawialna, czyszczenie kominów, piece akumulacyjne, i Ogrzewanie centralne - urządzenia. Ma siedzibę w Ath, Belgia.

 3. GVK

  Belgia

  Firma GVK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie centralne - urządzenia, instalacje ogrzewania podłogowego, heat pump heating, montaż instalacji klimatyzacyjnych, i Ogrzewanie centralne - urządzenia. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 4. GOSSEYE

  Belgia

  Firma GOSSEYE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, projektowanie instalacji klimatyzacji, napowietrzanie, i montaż instalacji klimatyzacyjnych. Ma siedzibę w Ronse, Belgia.

 5. EURÊKA CONFORT

  Belgia

  Firma EURÊKA CONFORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Grez-Doiceau, Belgia.

 6. CEBA

  Belgia

  Firma CEBA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, instalacje sanitariatów, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, kotły parowe grzejne, i Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Enghien, Belgia.

 7. BIOMASSA OPSLAG SYSTEMEN

  Holandia

  Firma BIOMASSA OPSLAG SYSTEMEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Ma siedzibę w Sint Geertruid, Holandia.

 8. CROES BELLEN

  Belgia

  Firma CROES BELLEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie centralne - urządzenia, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, montaż instalacji klimatyzacyjnych, pompy cieplne, i Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w Alken, Belgia.

 9. VERSANI

  Belgia

  Firma VERSANI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sanitarne urządzenia łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie centralne - urządzenia, Ogrzewanie centralne - urządzenia, napowietrzanie, sanitariaty, i heating stations, portable. Ma siedzibę w Herenthout, Belgia.

 10. CT-O

  Belgia

  Firma CT-O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie centralne - urządzenia, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Ogrzewanie centralne - urządzenia, wentylacja przemysłowa, instalacje sanitariatów, i Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Oostkamp, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ogrzewanie centralne - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

2522 Przedsiębiorstwa