• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrodnictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

 2. SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA FORESTALE APPENNINO

  Włochy

 3. ZSM INH. ZABIULLAH JAWARY

  Niemcy

 4. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

 5. STALK

  Rosja

  Jesteśmy małą, ale ambitną briańską firmą produkcyjną "STALK", która powstała w 2019 roku. Nie interesowały nas zwykłe grille, kultywatory i ślimaki ręczne, których nie brakuje na rynku. Opracowaliśmy i opatentowaliśmy unikalne modele. Nasz zespół składa się z dwóch wynalazców, technologa oraz doświadczonych pracowników sklepowych. Wchodzimy w sedno zagadnienia, znajdujemy pomysł i model przyszłych produktów. Technolog opracowuje rysunki, projektuje układ i przekazuje je specjalistom warsztatu. Nasi spawacze starannie zgrzewają szwy, aby części tworzyły całość. Wycięte półfabrykaty wkładane są do specjalnego zacisku o dokładnych wymiarach konkretnego produktu. Jeśli część nie jest dokładnie wycięta, nie wchodzi wtedy do urządzenia i zostaje natychmiast odrzucana. Dostarczamy precyzyjnego sprzętu laserowego. Możemy wykonać dowolny prototyp i doprowadzić go do pełnego modelu roboczego. Przyjmujemy propozycje, jesteśmy otwarci na współpracę i jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy produkt ze stali.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ETESIA S.A.S

  Francja

  Firma ETESIA, członek grupy „OUTILS WOLF", specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży profesjonalnego sprzętu do utrzymania terenów zielonych. Etesia to francuska firma wyspecjalizowana w utrzymaniu parków i ogrodów. Nasza działalność wpisuje się w ogólne podejście do trwałego rozwoju. Rozwinęliśmy w ten sposób „Koncept Bio" integrujący ochronę środowiska w różnych sektorach firmy i na wszystkich etapach cyklu życia sprzętu. Etesia jest jedyną firmą, która zaprezentowała pierwszą samojezdną elektryczną kosiarkę akumulatorową, która potrafi zebrać ściętą trawę. ETESIA = skuteczność ścinania, mocna budowa, niezawodność, ergonomia i innowacja. ETESIA dysponuje jedną z najlepszych sieci specjalistów upraw z zastosowaniem maszyn z silnikiem w Europie. Staliśmy się najważniejszym dostawcą gmin oraz europejskich specjalistów w dziedzinie krajobrazu, rozwinęliśmy naszą działalność na skalę międzynarodową i jesteśmy obecni w ponad 30 krajach.

 2. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

 3. AGROPILOT GRZEGORZ CHOJNACKI

  Polska

  Nasza firma to sklep z częściami do kosiarek , sklep ogrodniczy z kosiarkami Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do kosiarek. Oferujemy części w poniższych kategoriach: Piasty i elementy mocowania noży kosiarek Części do podkaszarek Akcesoria leśne Akcesoria warsztatowe do kosiarek Linki i dźwignie sterujące kosiarek Części do kosiarek traktorków Części elektryczne kosiarek Części zamienne pił łańcuchowych Elementy układów napędowych kosiarek Koła opony i akcesoria do kosiarek Noże do kosiarki Części do kosiarek robotów Materiał siewny i nawozy Uszczelki i pierścienie uszczelniajace do kosiarek Narzędzia ogrodowe mechaniczne Narzędzia ogrodowe ręczne Części do maszyn i urządzeń wg marki Części do silników spalinowych kosiarek Urządzenia pogodowe Zabawki Różne części do kosiarek

 4. DAEWOO POWER PRODUCTS - OFICJALNY SKLEP

  Polska

  Jako oficjalny dealer oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt Daewoo, pochodzący z fabryk koncernu zlokalizowanych w Korei Południowej. Sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją. W naszej ofercie posiadamy nie tylko liczne maszyny ogrodnicze, ale także elektronarzędzia, akcesoria samochodowe i maszyny energetyczne. Bez względu na to, czy potrzebujesz wiertarki, szlifierki czy kompresora lub spawarki, warto sięgnąć właśnie po sprzęt Daewoo. Za jego wytrzymałość i funkcjonalność odpowiadają doświadczeni inżynierowie. Przygotowując się do zimy nie zapomnij o odśnieżarkach - elektrycznych lub akumulatorowych, a szykując się do nowego sezonu w ogrodzie zaopatrz się w nową podkaszarkę, kosę, kosiarkę lub pilarkę. Do wyboru masz modele elektryczne i spalinowe, zróżnicowane pod względem mocy i różnych parametrów - tak, aby jak najlepiej sprostać indywidualnym potrzebom kupującego. Sprzęt Daewoo cechuje precyzja działania i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W naszym sklepie online znajdziesz zawsze aktualną ofertę, sprawdzisz obowiązujące promocje oraz poznasz nowości. Zapraszamy!

 5. ARNETOLI MOTOR SRL

  Włochy

  Firma Arnetoli Motor włoski w dziedzinie produkcji drobnego sprzętu do przycinarek, przycinarek, przycinarek elektrycznych, kabli, części zamiennych i, głowic do przycinarek, głowic do kosiarek, szybkich głowic specjalnych, głoci uniwersalnych. Posiadamy certyfikat ISO 9001 od 1998 r. Zależy nam zawsze na zapewnieniu doskonałej jakości: więc sami produkujemy i wyróżniamy się tym, że nasze wyroby są Made in Italy.

 1. CREOLA GIUSEPPE & C. SAS

  Włochy

  Creola Mangimi Creola Giuseppe & C. prowadzi swoją działalność w Briga Novarese w prowincji Novara i specjalizuje się w sprzedaży artykułów ogrodniczych, żywności oraz artykułów dla zwierząt. W swojej branży firma od lat stanowi punkt odniesienia dla obszaru, oferując swoim klientom doświadczenie i kompetencje przy doradzaniu w wyborze produktów spełniających wszelkie wymagania.

 2. CLOOS & KRAUS

  Luksemburg

 1. COSERWA

  Francja

 2. ESPACE ENGINS PRO ( DAVID SAS)

  Francja

 3. LOC IT SA

  Belgia

 4. SLIMS PLACE

  Zjednoczone Królestwo

 5. AVRIL INDUSTRIE

  Francja

 6. AUTOLAWNMOW

  Irlandia

 7. DFL S.R.L

  Włochy

 8. MOTORENINSTANDSETZUNG OLDENBURG GMBH

  Niemcy

 1. GARAGE MISCHEL

  Luksemburg

 2. CONSTRUCTION HUMEAU

  Francja

 3. MICHEL ODIC

  Francja

 4. VERHOEST MARC

  Belgia

 5. INTERGROW

  Belgia

 6. M-JARDIN.FR

  Francja

 7. ETS LABADIE

  Francja

 8. IPSAM

  Belgia

 9. GT MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. VAN DYCK MARCEL

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

11 084 przedsiębiorstwa