• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrodnictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. BENASSI AGRICOLTURA E GIARDINAGGIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  BENASSI Srl jest liderem w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych i ogrodniczych. Od ponad 50 lat na rynku, dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu wśród dystrybutorów, jest w stanie zaoferować szeroką gamę maszyn do uprawy gleby, koszenia pól i trawników. Każdego dnia z pasją wykorzystujemy nasze umiejętności i kompetencje zdobyte na przestrzeni lat naszej pracy, ale patrzymy również w przyszłość. Od momentu powstania firma zawsze dążyła do zapewnienia uczciwego stosunku ceny do jakości. Dziś jesteśmy w stanie dostarczać maszyny, które odzwierciedlają doświadczenie i wiedzę, jakimi tylko czas był w stanie nas obdarzyć. Kto wybiera nasze maszyny, jest świadomym użytkownikiem i wie, że może liczyć na znakomitą markę. Benassi to tradycja, doświadczenie i jakość.

 2. ZSM INH. ZABIULLAH JAWARY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZSM INH. ZABIULLAH JAWARY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Sangerhausen, Niemcy.

 3. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

 4. ETESIA S.A.S

  Francja

  Firma ETESIA, członek grupy „OUTILS WOLF", specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży profesjonalnego sprzętu do utrzymania terenów zielonych. Etesia to francuska firma wyspecjalizowana w utrzymaniu parków i ogrodów. Nasza działalność wpisuje się w ogólne podejście do trwałego rozwoju. Rozwinęliśmy w ten sposób „Koncept Bio" integrujący ochronę środowiska w różnych sektorach firmy i na wszystkich etapach cyklu życia sprzętu. Etesia jest jedyną firmą, która zaprezentowała pierwszą samojezdną elektryczną kosiarkę akumulatorową, która potrafi zebrać ściętą trawę. ETESIA = skuteczność ścinania, mocna budowa, niezawodność, ergonomia i innowacja. ETESIA dysponuje jedną z najlepszych sieci specjalistów upraw z zastosowaniem maszyn z silnikiem w Europie. Staliśmy się najważniejszym dostawcą gmin oraz europejskich specjalistów w dziedzinie krajobrazu, rozwinęliśmy naszą działalność na skalę międzynarodową i jesteśmy obecni w ponad 30 krajach.

 5. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRZEDSIEBIORSTWO PRYWATNE MARTEX

  Polska

  Jesteśmy producentami: Elastycznych kontenerów szkółkarskich ARBO® w wersjach: STANDARD, STRONG, SAD, TEX, KAPTUR, ALU, AZUR, PERF.Pojemników ekologicznych i przyjaznych dla środowiska ARBO® - EKO/JUTA.Woreczków dekoracyjnych do osłony doniczek plastikowych i prezentacji roślin.Woreczków do roślin wodnych przybrzeżnych i głębokościowych.Osłon/nakładek przed chwastami w kontenerach ARBO, donicach, na gruncie.Taśm rozciągliwych do wiązania drzew do podpór – paliki, druty.Osłon drenarskich RURAMEX® w plastikowe perforacyjne rury drenarskie.Osłon pni drzew przed zającami, mrozem, słońcem.Tuneli nawiewnych (rękawów) do nawiewania i rozprowadzania ciepłego i zimnego powietrza w mrażarkach, szklarniach, halach grzybowych.Druty jutowe KARO do owijania brył krzemiennych.Tkaniny jutowe do konfekcjonowania i dekoracji.Tkaniny gruntowe do tłumienia chwastów, wstawiania doniczek z roślinami.Siatki ciemniające (dzianiny) przed słońcem, ulewą, gradem, wiatrem, ptakami do osłony rusztowań

 2. AGROPILOT GRZEGORZ CHOJNACKI

  Polska

  Nasza firma to sklep z częściami do kosiarek , sklep ogrodniczy z kosiarkami Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do kosiarek. Oferujemy części w poniższych kategoriach: Piasty i elementy mocowania noży kosiarek Części do podkaszarek Akcesoria leśne Akcesoria warsztatowe do kosiarek Linki i dźwignie sterujące kosiarek Części do kosiarek traktorków Części elektryczne kosiarek Części zamienne pił łańcuchowych Elementy układów napędowych kosiarek Koła opony i akcesoria do kosiarek Noże do kosiarki Części do kosiarek robotów Materiał siewny i nawozy Uszczelki i pierścienie uszczelniajace do kosiarek Narzędzia ogrodowe mechaniczne Narzędzia ogrodowe ręczne Części do maszyn i urządzeń wg marki Części do silników spalinowych kosiarek Urządzenia pogodowe Zabawki Różne części do kosiarek

 3. DAEWOO POWER PRODUCTS - OFICJALNY SKLEP

  Polska

  Jako oficjalny dealer oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt Daewoo, pochodzący z fabryk koncernu zlokalizowanych w Korei Południowej. Sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją. W naszej ofercie posiadamy nie tylko liczne maszyny ogrodnicze, ale także elektronarzędzia, akcesoria samochodowe i maszyny energetyczne. Bez względu na to, czy potrzebujesz wiertarki, szlifierki czy kompresora lub spawarki, warto sięgnąć właśnie po sprzęt Daewoo. Za jego wytrzymałość i funkcjonalność odpowiadają doświadczeni inżynierowie. Przygotowując się do zimy nie zapomnij o odśnieżarkach - elektrycznych lub akumulatorowych, a szykując się do nowego sezonu w ogrodzie zaopatrz się w nową podkaszarkę, kosę, kosiarkę lub pilarkę. Do wyboru masz modele elektryczne i spalinowe, zróżnicowane pod względem mocy i różnych parametrów - tak, aby jak najlepiej sprostać indywidualnym potrzebom kupującego. Sprzęt Daewoo cechuje precyzja działania i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W naszym sklepie online znajdziesz zawsze aktualną ofertę, sprawdzisz obowiązujące promocje oraz poznasz nowości. Zapraszamy!

 4. ARNETOLI MOTOR SRL

  Włochy

  Firma Arnetoli Motor włoski w dziedzinie produkcji drobnego sprzętu do przycinarek, przycinarek, przycinarek elektrycznych, kabli, części zamiennych i, głowic do przycinarek, głowic do kosiarek, szybkich głowic specjalnych, głoci uniwersalnych. Posiadamy certyfikat ISO 9001 od 1998 r. Zależy nam zawsze na zapewnieniu doskonałej jakości: więc sami produkujemy i wyróżniamy się tym, że nasze wyroby są Made in Italy.

 5. CREOLA GIUSEPPE & C. SAS

  Włochy

  Creola Mangimi Creola Giuseppe & C. prowadzi swoją działalność w Briga Novarese w prowincji Novara i specjalizuje się w sprzedaży artykułów ogrodniczych, żywności oraz artykułów dla zwierząt. W swojej branży firma od lat stanowi punkt odniesienia dla obszaru, oferując swoim klientom doświadczenie i kompetencje przy doradzaniu w wyborze produktów spełniających wszelkie wymagania.

 1. CLOOS & KRAUS

  Luksemburg

  Firma CLOOS & KRAUS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, Maszyny i sprzęt rolniczy, Maszyny ROLNICZE UŻYWANE, części zamienne do maszyn rolniczych i ogrodniczych, i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Roost, Luksemburg.

 2. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

  Firma TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, sprzęt rolniczy, Narzędzia gospodarcze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 1. COSERWA

  Francja

  Firma COSERWA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, machinery for plant nurseries, materiały dla szkółek leśnych, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Hagenbach, Francja.

 2. ESPACE ENGINS PRO ( DAVID SAS)

  Francja

  Firma ESPACE ENGINS PRO ( DAVID SAS), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kosiarki samobieżne, kosiarka do trawy, ogrodowe ścinacze krzewów, i traktory rolnicze. Ma siedzibę w Villeneuve-Saint Germain, Francja.

 3. LOC IT SA

  Belgia

  Firma LOC IT SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Auvelais (sambreville), Belgia.

 4. SLIMS PLACE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SLIMS PLACE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, biostymulatory - nawozy, i systemy oświetleniowe dla ogrodnictwa. Ma siedzibę w Hounslow, Zjednoczone Królestwo.

 5. DFL S.R.L

  Włochy

  Firma DFL S.R.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, narzędzia, Budownictwo - okucia, galanteria metalowa, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i artykuły do majsterkowania. Ma siedzibę w Sala Consilina, Włochy.

 6. AVRIL INDUSTRIE

  Francja

  Firma AVRIL INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ploemeur, Francja.

 7. AUTOLAWNMOW

  Irlandia

  Firma AUTOLAWNMOW, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Oldcastle, Irlandia.

 8. MOTORENINSTANDSETZUNG OLDENBURG GMBH

  Niemcy

  Firma MOTORENINSTANDSETZUNG OLDENBURG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Wiefelstede, Niemcy.

 1. GARAGE MISCHEL

  Luksemburg

  Firma GARAGE MISCHEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ciągniki i przyczepy rolnicze, maszyny ogrodnicze, wynajem maszyn do ogrodnictwa, i kosiarki. Ma siedzibę w Consdorf, Luksemburg.

 2. CONSTRUCTION HUMEAU

  Francja

  Firma CONSTRUCTION HUMEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Ciągniki i przyczepy rolnicze, i Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w St Pierre Montlimart, Francja.

 3. DE SANTIS NICOLA S.R.L.

  Włochy

  Firma DE SANTIS NICOLA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Narzędzia przenośne zasilane, Budownictwo - okucia, galanteria metalowa, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, i Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Modugno, Włochy.

 4. BOOMKWEKERIJ WILLAERT

  Belgia

  Firma BOOMKWEKERIJ WILLAERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - gospodarka leśna, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, garden ornaments, Ogrodnictwo - gospodarka leśna, i Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 5. BOONE HYDRO ELEKTRO

  Belgia

  Firma BOONE HYDRO ELEKTRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, i płyta słoneczna. Ma siedzibę w Oostnieuwkerke, Belgia.

 6. KERN & DRIVE GMBH

  Węgry

  Firma KERN & DRIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, części zamienne do maszyn rolniczych i ogrodniczych, części zamienne do maszyn przemysłowych, Rośliny doniczkowe, i maszyny ogrodnicze. Ma siedzibę w Gyor, Węgry.

 7. BOLLEN-VAN DEN BROEK

  Belgia

  Firma BOLLEN-VAN DEN BROEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Narzędzia ręczne niezasilane, narzędzia ogrodnicze, i Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 8. M-JARDIN.FR

  Francja

  Firma M-JARDIN.FR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne, i dostawa do domu. Ma siedzibę w Villersexel, Francja.

 9. LUCAS G

  Francja

  Firma LUCAS G, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i horticultural supplies. Ma siedzibę w La Verrie, Francja.

 10. HORSCH FRANCE

  Francja

  Firma HORSCH FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Hodowla - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Hodowla - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Ciągniki i przyczepy rolnicze. Ma siedzibę w Chateauvillain, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

11 141 Przedsiębiorstwa